کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
هرچی میگردم که اطلاعاتی یا تاپیکی در مورد پرداخت 165$ پیدا کنم نیست,در صورتی که قبلا من تو بخش امضا یکی از دوستان خونده بودم, کسی می تونه لینکی رو برام بزاره...؟لطفا
ممنونم از دوستان
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
تشکر کنندگان: shishipapa ، AsemanAbee ، niloo-kh ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-30 ساعت 05:49)onlyonline نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 06:57)onlyonline نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونم برای تکمیل اطلاعات Profile در سایت Ellis باید اطلاعات هر دو نفر در سایت وارد بشه ، یا اطلاعات برنده کافیه ؟
ما مبلغ رو واریز کردیم ، وارد آمریکا هم شدیم ، اطلاعات برنده رو هم به روز کردیم ، فقط نمی دونم الان باید در قسمت Profile اطلاعات نفر دوم رو هم باید وارد کنیم یا خیر ؟
ممنون می شم راهنمایی کنید .

بسیار ممنونم از این همه راهنمایی
WinkBig Grin

دوست عزیز در کدوم قسمت آدرس رو در سایت وارد می کنید یا تغییر میدید!!!
من اصلا یادم نمی یاد که ادرسی رو وارد کرده باشم!!!Shy
ممنونم
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
تشکر کنندگان: onlyonline ، niloo-kh ، لاتاری ، AOC Kermani
سلام خدمت دوستان
چنانچه عزیزان درسفراول سی دی همراهشان بوده درفرودگاه مشکلی داشتندیاخیر ؟راهنمائی بفرمایندممنون می شوم
**2013as44مصاحبه 24مارس کلیر30جون 95روزه کیس 4نفره مقصداحتمالی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: onlyonline ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-10-30 ساعت 21:48)mori5050 نوشته:  سلام خدمت دوستان
چنانچه عزیزان درسفراول سی دی همراهشان بوده درفرودگاه مشکلی داشتندیاخیر ؟راهنمائی بفرمایندممنون می شوم

خیر دوست عزیز اصلا" کاری به سی دی ندارن فقط من اخیرا" متوجه شدم که پسته و این بسته های کوچولو تمر آلو رو از چمدونم برداشتن .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: onlyonline ، romance33 ، niloo-kh ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb

خیر ، مشکلی پیش نمیامد ، ولی سعی کنید خیلی همراهتون نباشه ، تو ایران بهتون ایراد نگیرن
2013asXX - از آنکارا تا سان فرانسیسکو ، ولی هنوز از ستاره ها متنفرم
تشکر کنندگان: romance33 ، philter ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-30 ساعت 20:53)m.taj نوشته:  
(2013-10-30 ساعت 05:49)onlyonline نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 06:57)onlyonline نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونم برای تکمیل اطلاعات Profile در سایت Ellis باید اطلاعات هر دو نفر در سایت وارد بشه ، یا اطلاعات برنده کافیه ؟
ما مبلغ رو واریز کردیم ، وارد آمریکا هم شدیم ، اطلاعات برنده رو هم به روز کردیم ، فقط نمی دونم الان باید در قسمت Profile اطلاعات نفر دوم رو هم باید وارد کنیم یا خیر ؟
ممنون می شم راهنمایی کنید .

بسیار ممنونم از این همه راهنمایی
WinkBig Grin

دوست عزیز در کدوم قسمت آدرس رو در سایت وارد می کنید یا تغییر میدید!!!
من اصلا یادم نمی یاد که ادرسی رو وارد کرده باشم!!!Shy
ممنونم
در قسمت Profile ، اطلاعاتمون رو update کردیم
شما وارد آمریکا شدید و یا GC رو دریافت کردید ؟
تشکر کنندگان: ROYAAA ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-30 ساعت 22:31)shishipapa نوشته:  

خیر دوست عزیز اصلا" کاری به سی دی ندارن فقط من اخیرا" متوجه شدم که پسته و این بسته های کوچولو تمر آلو رو از چمدونم برداشتن .
با پسته های ما کار نداشتن ، ولی دو تا سیب دستم بود ، ازم گرفت ، اون هم فکر کنم سیب و بعد از رفتن من دوتایی خوردن ، بس که سیبه خوشگل بود Big Grin
تشکر کنندگان: shishipapa ، niloo-kh ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-30 ساعت 20:30)m.taj نوشته:  سلام دوستان
هرچی میگردم که اطلاعاتی یا تاپیکی در مورد پرداخت 165$ پیدا کنم نیست,در صورتی که قبلا من تو بخش امضا یکی از دوستان خونده بودم, کسی می تونه لینکی رو برام بزاره...؟لطفا
ممنونم از دوستان

http://mohajersara.com/thread-5642-post-...#pid387446
اﺯ اﻣﻀﺎﻱ ﻛﺎﻭﻩ ﻋﺰﻳﺰ ﻛﺎﻣﻞ ﺑﺨﻮﻧﻴﻦ
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، کاوه شیز ، romance33 ، niloo-kh ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani
دوستان، تا حالا کسی با خودش گلیم دستباف کوچیک (1.5 در 1 متر) برده یا فریت کرده؟
من شنیدم فریت نمی شه کرد اما تو بار همراه می شه برد! نمی فهمم چرا؟ اگه ممنوعه که ممنوعه. اگر هم می شه برد که دیگه فریت یا بار همراه چه فرقی می کنه.
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: shishipapa ، ROYAAA ، sce ، niloo-kh ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani

ما جمعه وارد شديم يه كيف سي دي هم تو چمدونهامون بود يه سي دي تك هم داخل كيف دستي من بود أصلا چمدونهامون رو باز هم نكردن

تشکر کنندگان: sce ، shishipapa ، Soap McTavish ، romance33 ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani
(2013-10-31 ساعت 03:40)ROYAAA نوشته:  

ما جمعه وارد شديم يه كيف سي دي هم تو چمدونهامون بود يه سي دي تك هم داخل كيف دستي من بود أصلا چمدونهامون رو باز هم نكردن

من هم یه عالمه cd داشتم. هم تو کیف دستیم و هم تو چمدون.
2013AS59XX// ابوظبی// مصاحبه: اول آوریل// 1 نفر// دریافت ویزا: 4 آوریل// مقصد: کالیفرنیا (سانفرنسیسکو)
تشکر کنندگان: sce ، Soap McTavish ، romance33 ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani
سلام،
هفته پیش رفتم برای اجاره ی خونه، متوجه شدم که یک پولی به عنوان Application Fee باید پرداخت بشه،
منم گفتم باشه اما اگر موردم Approve نشد چی میشه، گفت بر میگرده... اوکی، بعد از 5 روز برگشته میگه موردت تأیید نشده، منم گفتم پس پولمو برگردونید، گفت نه این پول قابل برگشت نیست... گفتم د نه د اینجوری که نمیشه از آدما پول بگیرید بعدم بگید تأیید نشدین پول مردمو ملا خور کنید، خلاصه دیگه داشت کارمون به مراجع قضایی ذیصلاح می کشید که کوتاه اومدن.
میخوام بگم اینجا همه چیز با زرق و برق هست، گول ظاهر پر رنگ و لعابشونو نخورید، از خودمونم پاش بیفته دودره باز ترن...
طرف میخواست بابت یه نه که تحویلمون میده 45 تا مارو سرکیسه کنه Smile
سلام،
امروز بدون گرین کارت و سوشال خونه اجاره کردم،
اینجا باید زبانت خوب باشه تا بتونی از تواناییه ذاتیه مخ زنیه ایرونیه خودت استفاده کنی،
کلن چیزی که تا حالا دستگیرم شده اینه که تو سیستم اینا سیاها خیلی بهتر با آدم راه میان و یه جورایی آدم ترن... و البته خوش سر و زبون تر
من تونستم اینجا بدون سوشال و گرین، Secure Deposit Credit Card بگیرم... کلن جای باحالیه، بی سر صاحاب..
تشکر کنندگان: sce ، shishipapa ، ROYAAA ، sasbk ، Sonaen60 ، roeentan ، romance33 ، rira1982 ، لاتاری ، philter ، Ehsan1358 ، AOC Kermani ، pari pariaaa ، s.s.h ، moji20 ، powerb
(2013-10-31 ساعت 03:45)A3IM نوشته:  سلام،
هفته پیش رفتم برای اجاره ی خونه، متوجه شدم که یک پولی به عنوان Application Fee باید پرداخت بشه،
منم گفتم باشه اما اگر موردم Approve نشد چی میشه، گفت بر میگرده... اوکی، بعد از 5 روز برگشته میگه موردت تأیید نشده، منم گفتم پس پولمو برگردونید، گفت نه این پول قابل برگشت نیست... گفتم د نه د اینجوری که نمیشه از آدما پول بگیرید بعدم بگید تأیید نشدین پول مردمو ملا خور کنید، خلاصه دیگه داشت کارمون به مراجع قضایی ذیصلاح می کشید که کوتاه اومدن.
میخوام بگم اینجا همه چیز با زرق و برق هست، گول ظاهر پر رنگ و لعابشونو نخورید، از خودمونم پاش بیفته دودره باز ترن...
طرف میخواست بابت یه نه که تحویلمون میده 45 تا مارو سرکیسه کنه Smile

البته ناگفته نماند برای اجاره خونه معمول هستش که Credit متقاضی رو چک کنن و بین 25 تا 50دلار هزینه داره و برگشت پذیر هم نیست.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
تشکر کنندگان: sce ، afs ، tajhizgaran ، shishipapa ، ROYAAA ، romance33 ، لاتاری ، philter ، AOC Kermani ، A3IM
شمارش معکوس -- تا اولین سفر -- 23 --
سوال داشتم -- هارد اکسترنال که توش پر از سریال و فیلم و موزیک باشه رو تو فرودگاه میگیرن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و چند تایی نرم افزار + ps3 + cd البته کرک نشده و سی دی هاش اورجینال هست +نوت بوک
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: لاتاری ، پدی ، philter ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان