کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان عزیز

چنانچه تمایلی به دیدن برنامه های تلویزیون آمریکا ندارید تلویزیون کابلی خرید نکنید و فقط و فقط یک Smart TV که دارای اتصال اینترنت بصورت وایرلس هست رو بخرید و با استفاده از اینترنت پرسرعت که احتمالا می خرید ، تمامی فیلمهای سینمایی و یا برنامه هایی رو که دوست دارید یا از روی YouTube و یا حتی برنامه های تمام شبکه های فارسی رو با اینترنت از طریق Smart TV میتونید ببینید .
بعنوان مثال تلویزیون سامسونگ LED به اندازه 40 اینچ از نوع اسمارت تقریباً حدود 470 دلار هست .
ضمناً از اسکایپ هم توی این Smart TV می تونید استفاده کنید .

با آرزوی موفقیت
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
سلام بالاخره سوشیال من هم اومد
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
سلام دوستان ، با عرض پوزش سوالی داشتم در مورد پرداخت مبلغ ۱۶۵ دلار. من این مبلغ رو پرداخت کردم هم برای خودم و خانواده‌ام و پرینت هم گرفتم، درقسمت آپدیت پروفایل ، فیزیکال آدرس باید آدرس جاییکه الان زندگی‌ می‌کنم رو بنویسم یا آدرسی رو که تو آمریکا می‌خوام وارد بشم ممنون میشم راهنمایی کنید.
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...
به امید موفقیت همه دوستان

سفرنامه
تشکر کنندگان: javid737 ، philter ، rezajoon ، AOC Kermani ، m.taj
اینجا میگم، اگه نا مربوط بود، به هرجا مربوطه منتقل کنید!
برای دوستانی که قصد دارن بیان مریلند.
حتما گواهینامه بین المللی بگیرین. گواهینامه ایران تون رو ترجمه نکنین چون راهنمایی و رانندگی مریلند اصلا ترجمه ی دارالترجمه ایران رو قبول نداره و مجبور میشین بدین به مترجمی که اینجا مورد تایید هست که براتون ترجمه کنه که اونم 30$ هزینه اش میشه،تازه با علافی و هزینه رفت و برگشت تا پیش مترجم، بیشتر هم میشه !!
در حالیکه گواهی نامه بین الملل رو قبول میکنن و اون هزینه اش فقط 51000 تومن بود!Sad
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
سلام دوستان

یه سوال فوری دارم... ممنون می شم که اگر کسی اطلاعات داره جواب بده

ایا می شه در هواپیماهای ترکیش یک کیف لپ تاپ و یک چمدون کری آن برد داخل هواپیما ... به این دلیل این سوال رو می کنم چون تو خود سایتشون نوشته که یک تکه وسیله می شه برد داخل هواپیما... ایا کسی اینکار رو کرده یا اطلاعی داره ؟؟؟

ممنون می شم زود زود پاسخ بدید
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، valencia ، javid737 ، amiz.abdollah ، romance33 ، philter ، shishipapa ، Hedieh20 ، lilac ، amir82
(2013-11-01 ساعت 11:21)rezagh نوشته:  سلام دوستان

یه سوال فوری دارم... ممنون می شم که اگر کسی اطلاعات داره جواب بده

ایا می شه در هواپیماهای ترکیش یک کیف لپ تاپ و یک چمدون کری آن برد داخل هواپیما ... به این دلیل این سوال رو می کنم چون تو خود سایتشون نوشته که یک تکه وسیله می شه برد داخل هواپیما... ایا کسی اینکار رو کرده یا اطلاعی داره ؟؟؟

ممنون می شم زود زود پاسخ بدید

سلام
من باتركيش رفتم ويك كيف كوله و يك كيف لب تاپ و يك چمدان كوچك كه وزنش حدود هشت كيلو بود بردم و چيزي نشد فقط بشدت خسته شدم از اين باركشي!
تشکر کنندگان: mhb161 ، گل نهال ، manila ، romance33 ، philter ، shishipapa ، rezagh ، amin arefi ، AOC Kermani ، pari pariaaa ، lilac ، amir82
سلام ماهم وسط بهشت ساکن شدیم خیلی راضی هستیم همه اینجا به هم دست تکون میدن و به هم سلام میدن وقتی توی خیابون میبیننت .خلاصه وسط جنگل به من خیلی خوش میگذره مخصوصا با دیدن سنجاب ها و دیدن آهو ها و گوزن ها
ما توی هواپیما الاتحاد نفری 2تا ( یه کیف و یه چمدان کوچک بردیم) همش استرس داشتیم که نکنه گیر بدن اذیت کنن اما اصلا اینطور نشد.4تا چمدان به بار دادیم 2تا 23 کیلو و 1کی 24 و دیگری 32 کیلو.خدا با ما یار بود و هیچ اضافه باری نخوردیم.در طول مسیر هیچ گئنه بی احترامی ندیدیم.حتی در آتلانتا در فرودگاه بسیار بسیار خوب برخورد کردن و حتی چمدان های مارو از ایکس ری رد نکردن و من در کمال ناباوری تمام قرصهام و زرشک و پسته ها و سبزی هامو با خودم آوردم.
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
(2013-11-01 ساعت 10:46)ikamaly نوشته:  اینجا میگم، اگه نا مربوط بود، به هرجا مربوطه منتقل کنید!
حتما گواهینامه بین المللی بگیرین. گواهینامه ایران تون رو ترجمه نکنین چون راهنمایی و رانندگی مریلند اصلا ترجمه ی دارالترجمه ایران رو قبول نداره و مجبور میشین بدین به مترجمی که اینجا مورد تایید هست که براتون ترجمه کنه که اونم 30$ هزینه اش میشه،تازه با علافی و هزینه رفت و برگشت تا پیش مترجم، بیشتر هم میشه !!
در حالیکه گواهی نامه بین الملل رو قبول میکنن و اون هزینه اش فقط 51000 تومن بود!Sad

البته اين موردي كه ميگين احتمالاً توي مريلند صادقه و توي كل كاليفرنيا ترجمه گواهينامه ايراني بهمراه اصلش مورده قبول هست و به گواهينامه بين المللي DMV اهميتي نميده.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
(2013-10-07 ساعت 16:38)2013selectee نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 16:30)Given نوشته:  دوستان اینم فرم آبی رنگ معروف که توی هواپیما می دن و باید به ازای هر نفر پر بشه ... من تا بند 9 رو پر کردم .. لطفا دوستان با اطلاعات تر ببینند و نظر بدن .. در ضمن .. از 9 به بعد رو هم همینجا دوستان بنویسید که به درد همه بخوره .... مرسی

گیون جان فکر کنم بند 5 رو باید بزنی ایران و بند شش شماره سریال پاسپورت خودت رو وارد کنی.
چیزایی که من پر کردم تو این فرم:
10 - No
11 - Yes با این توضیح که میوه خشک و غذای کنسروی و ....
12 - No
13 - Yes
14 - No
15 - Visitors مقدار پولی که همراهمون بود
و در نهایت امضا
سلام ممنون از اطلاعاتی که زحمت کشیدین و در اختیار گذاشتین. به نظرم سوال شماره 15 را باید رزیدنت انتخاب کنیم نه ویزیتور. من تو کامنت های دیگه هم چک کردم و نوشته شده بود؛
" شما رزیدنت هستید، اگر دقت کنید روی ویزاتون هم نوشته شده که تا وقت رسیدن گرین کارت این ویزا تا یک سال نقش گرین کارت را بازی می کند. حتی شماره گرین کارتتون هم روش هست ". بنابراین فکر کنم اگر تایید می کنید بهتره اصلاح کنید. باز هم ممنون!
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: romance33 ، mori5050 ، AOC Kermani
بچه ها برای سوشال حتما باید بریم اقدام کنیم؟یا میاد دم خونه؟من قاطی کردم.
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: mhb161 ، romance33 ، ROYAAA ، Mehrdadordi ، AOC Kermani
(2013-11-01 ساعت 17:58)Nazem نوشته:  
(2013-11-01 ساعت 10:46)ikamaly نوشته:  اینجا میگم، اگه نا مربوط بود، به هرجا مربوطه منتقل کنید!

البته اين موردي كه ميگين احتمالاً توي مريلند صادقه و توي كل كاليفرنيا ترجمه گواهينامه ايراني بهمراه اصلش مورده قبول هست و به گواهينامه بين المللي DMV اهميتي نميده.
بله دوست عزیز
متاسفانه چون دوستان در مورد ایالتهای دیگه نمینویسن،همه به اطلاعات کالیفرنیا استناد میکنن! منم ترجمه گواهی نامه ام رو بردم و بین المللی رو فقط واسه همسرم گرفتم،نتیجه این شد که در گرفتن گواهی نامه از همسرم عقب موندم!!
با اینکه خیلی وقته چیزی نمی نویسم،دلم نیومد اینو به بچه ها نگم.
چه خوب بود اگه همه تجربیاتشون رو به اشتراک میزاشتن!
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: mhb161 ، Ali Sepehr ، romance33 ، AsemanAbee ، shishipapa ، AOC Kermani ، moji20 ، mrbonbon
باسلامBig Grin
دوستان من امروز یه ویزا کارت گرفتم از یه فامیل ایشون از گرجستان گرفتن میخواستم بدونم اولا میتونم از اینجا پرداخت کنم یا نه؟
آیا مشکلی پیش میاد یا نه؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: mhb161 ، rezajoon ، valencia ، AOC Kermani
(2013-11-01 ساعت 18:58)alirezass نوشته:  باسلامBig Grin
دوستان من امروز یه ویزا کارت گرفتم از یه فامیل ایشون از گرجستان گرفتن میخواستم بدونم اولا میتونم از اینجا پرداخت کنم یا نه؟
آیا مشکلی پیش میاد یا نه؟

١- بله ميتونيد
٢-نه مشكلي نيست
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: romance33 ، mhb161 ، alirezass ، AOC Kermani ، m.taj
(2013-11-01 ساعت 18:34)ani_sheiton نوشته:  بچه ها برای سوشال حتما باید بریم اقدام کنیم؟یا میاد دم خونه؟من قاطی کردم.

آنی جون باید اقدام کنی.شمارش رو همون لحظه بهت میدن و کارتش میاد دم خونه.روزهای بسیار خوب و قشنگی رو برات آرزو میکنم.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: mhb161 ، Soap McTavish ، ani_sheiton ، ROYAAA ، Mehrdadordi ، AOC Kermani
(2013-11-01 ساعت 18:34)manila نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 16:38)2013selectee نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 16:30)Given نوشته:  دوستان اینم فرم آبی رنگ معروف که توی هواپیما می دن و باید به ازای هر نفر پر بشه ... من تا بند 9 رو پر کردم .. لطفا دوستان با اطلاعات تر ببینند و نظر بدن .. در ضمن .. از 9 به بعد رو هم همینجا دوستان بنویسید که به درد همه بخوره .... مرسی

گیون جان فکر کنم بند 5 رو باید بزنی ایران و بند شش شماره سریال پاسپورت خودت رو وارد کنی.
چیزایی که من پر کردم تو این فرم:
10 - No
11 - Yes با این توضیح که میوه خشک و غذای کنسروی و ....
12 - No
13 - Yes
14 - No
15 - Visitors مقدار پولی که همراهمون بود
و در نهایت امضا
سلام ممنون از اطلاعاتی که زحمت کشیدین و در اختیار گذاشتین. به نظرم سوال شماره 15 را باید رزیدنت انتخاب کنیم نه ویزیتور. من تو کامنت های دیگه هم چک کردم و نوشته شده بود؛
" شما رزیدنت هستید، اگر دقت کنید روی ویزاتون هم نوشته شده که تا وقت رسیدن گرین کارت این ویزا تا یک سال نقش گرین کارت را بازی می کند. حتی شماره گرین کارتتون هم روش هست ". بنابراین فکر کنم اگر تایید می کنید بهتره اصلاح کنید. باز هم ممنون!
من سوال 15 رو اصلا جواب ندادم هیچی هم نگفتن فقط رفتم داخل فرم بالای 10 هزار تا رو پر کردم
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: javid737 ، mhb161 ، philter ، romance33 ، rezajoon ، AOC Kermani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان