کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
کسی همسفر نیست با من برای 19 دسامبر با امارات ایر لاین ؟؟؟ Smile
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
تشکر کنندگان: romance33 ، shishipapa ، mhb161 ، AOC Kermani
سلام کسی همسفر ما نمیشه به آمریکا.هنوز هیچ چیز رو مشخص نکردم که کجا وکی وچطوری برم.
تشکر کنندگان: shishipapa ، mhb161 ، AOC Kermani
(2013-11-01 ساعت 11:21)rezagh نوشته:  سلام دوستان

یه سوال فوری دارم... ممنون می شم که اگر کسی اطلاعات داره جواب بده

ایا می شه در هواپیماهای ترکیش یک کیف لپ تاپ و یک چمدون کری آن برد داخل هواپیما ... به این دلیل این سوال رو می کنم چون تو خود سایتشون نوشته که یک تکه وسیله می شه برد داخل هواپیما... ایا کسی اینکار رو کرده یا اطلاعی داره ؟؟؟

ممنون می شم زود زود پاسخ بدید

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی : ما یه خانواده 4 نفری هستیم که 26 اکتبر با ترکیش پرواز داشتیم و هر کدوممون عین کماندوهای امریکایی از همه جامون داشت وسیله میریخت پایین ! یعنی یه کول پشتی حداقل 8 کیلویی و یه کیف سامسونت 8 کیلویی و یه لب تاپ و مقداری خرت و پرت به صورت ساک دستی واسه هر نفرمون ! بنابر این خیالت تخت باشه که گیری تو کار نیست . البته این تجربه ما از تهران به استانبول و از ترکیه به نیویورک با ترکیش ایرلاین بود. با امید موفقیت شما .
تشکر کنندگان: mhb161 ، گل نهال ، AsemanAbee ، قصه گو ، Danoosh ، AOC Kermani ، amin arefi
سلام دوستان خوبم

من در مورد USCIS کمی‌ مشکل دارم و ممنون میشم راهنمایی کنید:

۱) من در پروفایل خودم در سایت هیچ آدرسی نمی‌بینم....چطوری آدرس وارد کنم؟

در واقع وقتی‌ می‌خوام پروفایل آپدت رو بزنم اخرش می‌خواد کلی‌ فایل آپلود کنم!

۲) پروسه صادر شدن گرین کارت، بد از ورود به آمریکا اتوماتیک شروع می‌شه یا باید به جایی مراجعه کنیم؟
تشکر کنندگان: mhb161 ، m.taj ، AOC Kermani ، powerb
(2013-11-03 ساعت 06:30)mohssen نوشته:  سلام دوستان خوبم

من در مورد USCIS کمی‌ مشکل دارم و ممنون میشم راهنمایی کنید:

۱) من در پروفایل خودم در سایت هیچ آدرسی نمی‌بینم....چطوری آدرس وارد کنم؟

در واقع وقتی‌ می‌خوام پروفایل آپدت رو بزنم اخرش می‌خواد کلی‌ فایل آپلود کنم!

۲) پروسه صادر شدن گرین کارت، بد از ورود به آمریکا اتوماتیک شروع می‌شه یا باید به جایی مراجعه کنیم؟

2) 10 -20 روز بعد از وارد شدن به ام ری ک ا در این سایت https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/Ca...bnejE5Se_t شماره پیگیری اون 165 دلاررو که io نامبر هست و اولش با IOE شروع میشه چک کنید نیازی هم نیست که بابت گرین کارد به جایی مراجعه کنید .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: mhb161 ، ROYAAA ، ffrfar ، AsemanAbee ، sadeghi897 ، jjbahale ، mohssen ، AOC Kermani ، ramin_red
سلام به همگي
ميدونيد ما چه جوري مي تونيم براي حدودا 2 ماه در آتلانتا خونه اجاره كنيم ؟ ( بدون داشتن ssn )
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، sadeghi897 ، AOC Kermani ، shatsi
(2013-11-01 ساعت 19:21)گل نهال نوشته:  
(2013-11-01 ساعت 18:58)alirezass نوشته:  باسلامBig Grin
دوستان من امروز یه ویزا کارت گرفتم از یه فامیل ایشون از گرجستان گرفتن میخواستم بدونم اولا میتونم از اینجا پرداخت کنم یا نه؟
آیا مشکلی پیش میاد یا نه؟

١- بله ميتونيد
٢-نه مشكلي نيست

ببخشید من هم همین مشکل دارم,برای اینکه به فامیل رو نندازم به یکی از دوستانم که دانشجو هند بود خواستم با ویزا کارت برام پرداخت کنه ولی نتونست؟؟؟چرا؟؟؟
شما با کارت فامیلتون موفق به پرداخت شدید؟؟؟
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
تشکر کنندگان: mhb161 ، AOC Kermani
سلام دوستان

من ۱ مشکلی‌ دارم واسه گرین کارت.داستان از این قراره که من در هنگام ورود در فرودگاه ادرسمونو تغییر دادم و بلافاصله پس از اون توی سایت هم آدرسمون رو عوض کردم و هم 165$ رو پرداخت کردم اما دیروز پس از چک کردن سایت با این پیغام مواجه شدم:
The USPS reported that the card we mailed to you was flagged as undeliverable on October 29, 2013. The USPS tracking number assigned is xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. You can use this number at http://www.usps.com to view the detailed tracking information recorded by USPS for the mailed card. To obtain more information about your card, please call our customer service at 1-800-375-5283.
بعد سریع زنگ زدم به شماره که اعلام کردن و نهایتان بهم گفتن که نامه برگشت می‌خوره و ما دوباره ارسالش می‌کنیم.ما الان پنسیلوانیا هستیم و کارت‌های ما رفته بوده به ۱ آدرس نامعلوم در مریلند.

پیشنهاد میکنید در این شرایط چی‌ کار کنم؟

ممنون
كيس نامبر:2013AS000059xx
تعداد نفرات كيس : 2
روز مصاحبه : 9 آوريل
روز مديكال : 7 آوريل در NMC
تمكن مالي : 23 اسفند 130000000 تومان
ويزاي يكضرب : 9 آوريل ابوظبي
مقصد : پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: mhb161 ، pari pariaaa ، jjbahale ، AOC Kermani
(2013-11-03 ساعت 18:15)yasser_1360 نوشته:  سلام دوستان

من ۱ مشکلی‌ دارم واسه گرین کارت.داستان از این قراره که من در هنگام ورود در فرودگاه ادرسمونو تغییر دادم و بلافاصله پس از اون توی سایت هم آدرسمون رو عوض کردم و هم 165$ رو پرداخت کردم اما دیروز پس از چک کردن سایت با این پیغام مواجه شدم:
The USPS reported that the card we mailed to you was flagged as undeliverable on October 29, 2013. The USPS tracking number assigned is xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. You can use this number at http://www.usps.com to view the detailed tracking information recorded by USPS for the mailed card. To obtain more information about your card, please call our customer service at 1-800-375-5283.
بعد سریع زنگ زدم به شماره که اعلام کردن و نهایتان بهم گفتن که نامه برگشت می‌خوره و ما دوباره ارسالش می‌کنیم.ما الان پنسیلوانیا هستیم و کارت‌های ما رفته بوده به ۱ آدرس نامعلوم در مریلند.

پیشنهاد میکنید در این شرایط چی‌ کار کنم؟

ممنون
اگر توی سایت اداره پست عوض میکردین این اشتباه نمیشد فرض که اشتباه کنن وقتی به اداره پست آدرس جدید رو داده باشید اداره پست به آدرس جدید می آورد و باآدرس قبلی کاری نداره www.usps.com بروید تغییر آدرس رو اعلام کنید برای تغییر آدری 1 دلار باید پرداخت کنید
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: Danoosh ، amohammadiazar ، pari pariaaa ، mhb161 ، yasser_1360 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-11-03 ساعت 18:07)m.taj نوشته:  
(2013-11-01 ساعت 19:21)گل نهال نوشته:  
(2013-11-01 ساعت 18:58)alirezass نوشته:  باسلامBig Grin
دوستان من امروز یه ویزا کارت گرفتم از یه فامیل ایشون از گرجستان گرفتن میخواستم بدونم اولا میتونم از اینجا پرداخت کنم یا نه؟
آیا مشکلی پیش میاد یا نه؟

١- بله ميتونيد
٢-نه مشكلي نيست

ببخشید من هم همین مشکل دارم,برای اینکه به فامیل رو نندازم به یکی از دوستانم که دانشجو هند بود خواستم با ویزا کارت برام پرداخت کنه ولی نتونست؟؟؟چرا؟؟؟
شما با کارت فامیلتون موفق به پرداخت شدید؟؟؟

راستش من هنوز درحال مطالعه و تحقیق هستمBig Grin
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: shishipapa ، m.taj ، AOC Kermani
دوستان برای خوندن ماجرای فریت وسایل اینجانب لطفا به اینجا سربزنید
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، Soap McTavish ، AOC Kermani ، lilac ، powerb
دوستان من الان ٤٠ روزه كه در ال اي هستم و دو هفته پيش سوشيال ما اومد و در سايت uscis كه ميرم براي چك گرين كارت، نوشته در ٢١ اكتبر كارتها produced شده، حالا نميدونم چه مدت بعد از صدور، كارتها بدست ما ميرسه؟
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: shishipapa ، sh-p ، AOC Kermani
سلام دوستان
میخواستم ببینم آیا کسی در مورد reentry permit چیزی میدونه یا نه ؟
اگر ممکن راهنمایی کنید
ممنون
موفق باشید و شاد Smile
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، powerb
سلام مجدد دوستان
یه سوال دیگه داشتم و اینکه الان که ما green card داریم چه طوری میتونیم برای پدر و مادر و یا خواهر و برادر واسه green card یا visa اقدام کنیم ؟
موفق باشید و شاد Smile
تشکر کنندگان: shishipapa ، AOC Kermani
(2013-11-04 ساعت 05:17)adrina97 نوشته:  سلام دوستان
میخواستم ببینم آیا کسی در مورد reentry permit چیزی میدونه یا نه ؟
اگر ممکن راهنمایی کنید
ممنون

Re-entry Permit
تشکر کنندگان: romance33 ، گل نهال ، javid737 ، rezajoon ، Danoosh ، AOC Kermani ، Mehrdadordi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان