کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-04 ساعت 05:52)adrina97 نوشته:  سلام مجدد دوستان
یه سوال دیگه داشتم و اینکه الان که ما green card داریم چه طوری میتونیم برای پدر و مادر و یا خواهر و برادر واسه green card یا visa اقدام کنیم ؟

دوست عزیز تا سیتیزن شیپ بگیرین نمی تونید اقدام کنید فقط می تونید دعوت نامه بفرستید آیا ویزا بدن یا خیر ؟؟
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: mhb161 ، romance33 ، sadeghi897 ، javid737 ، rezajoon ، adrina97 ، AOC Kermani ، Mehrdadordi
سلام،
من ساکن هیوستون شدم...
تگزاس مطابق آمار ویکی پدیا دومین ایالت مورد علاقه ایرانیها بعد کالیفرنیا به جهت مهاجرت هست...
مدت زیادی نیست که اینجا ساکن شدم، اما با توجه به تجربیاتی که در این مدت بدست آوردم، هر کدوم از دوستان که در مورد اینجا سوالی داره پیام بده تا جایی که بتونم راهنماییش میکنم.
تشکر کنندگان: mhb161 ، romance33 ، s.s.h ، m_yek ، saeeds61 ، valencia ، dana ، sadeghi897 ، javid737 ، rezajoon ، قصه گو ، shishipapa ، AOC Kermani ، Ehsan1358 ، noura
(2013-11-04 ساعت 05:17)adrina97 نوشته:  سلام دوستان
میخواستم ببینم آیا کسی در مورد reentry permit چیزی میدونه یا نه ؟
اگر ممکن راهنمایی کنید
ممنون

اﺯ اﻳﻦ ﺗﺎﭘﻴﻚ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﭘﺎﺱ ﺳﻔﻴﺪ

http://mohajersara.com/thread-3694.html

اﺯ اﻳﻦ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﻣﻬﺎﺟﺮﺕ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ

http://mohajersara.com/forum-30.html
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: javid737 ، rezajoon ، mhb161 ، AOC Kermani
دوستان عزيزم سلام- راهنمايي ميخوام ازتون- من شش ماهم (بعد از اولين سفر) حدود ژانويه 2014 تموم ميشه، اما با توجه به كارهايي كه بايد انجام بدم تصميمم براي برگشتن حدود ماه اپريل 2014 هست- يعني به جاي شش ماه 10 ماه- توضيح اينكه چند تا از بستگان من 11 ماه يكبار ميرن (فقط براي حفظ گرين كارد) و تا به حال به مشكلي برنخوردن- ميخوام بدونم براي منكه قصد مهاجرت دارم و اين دفعه كه برم به احتمال بسيار زياد موندگارم ريسك اين 10 ماه چقدره- لطفا راهنمايي كنيد.
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: javid737 ، rezajoon ، mhb161 ، قصه گو ، raam12000 ، romance33 ، jjbahale ، AOC Kermani ، rira1982
(2013-11-04 ساعت 16:27)saeeds61 نوشته:  دوستان عزيزم سلام- راهنمايي ميخوام ازتون- من شش ماهم (بعد از اولين سفر) حدود ژانويه 2014 تموم ميشه، اما با توجه به كارهايي كه بايد انجام بدم تصميمم براي برگشتن حدود ماه اپريل 2014 هست- يعني به جاي شش ماه 10 ماه- توضيح اينكه چند تا از بستگان من 11 ماه يكبار ميرن (فقط براي حفظ گرين كارد) و تا به حال به مشكلي برنخوردن- ميخوام بدونم براي منكه قصد مهاجرت دارم و اين دفعه كه برم به احتمال بسيار زياد موندگارم ريسك اين 10 ماه چقدره- لطفا راهنمايي كنيد.

بهتره كه ٦ ماه بيشتر از خاك آمريكا خروج نداشته باشيد كه ركوردهاي قبليتون حفظ بمونه يعني اگه در اولين سفر ٢ماه مونده باشيد، وقتي تا قبل از ٦ ماه وارد آمريكا ميشيد ، اون ٢ ماه موقع سيتيزني جزو اون ٣٠ ماه حساب ميارن ولي اگه تا قبل از يكسال بريد، ركورد قبليتون در نظرگرفته نميشه ولي فكر ميكنم اگه تا قبل از ١سال ورود مجدد داشته باشيد، واسه گرين كارتتون مشكلي پيش نمياد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-11-03 ساعت 12:43)lilistar نوشته:  سلام به همگي
ميدونيد ما چه جوري مي تونيم براي حدودا 2 ماه در آتلانتا خونه اجاره كنيم ؟ ( بدون داشتن ssn )
سلام
معمولا بدون اس اس ان هم می شه خونه اجاره کرد اما باید محل از نزدیک ببنید یا یکی ببینه و وارد باشه
چون اگهی الکی هم هست.
اگر اشنایی در اون شهر یا نزدیکش داشته باشید یا دوستی می تونن این کار رو برای شما انجام بدن،چند تا از دوستان این کار رو کردن،منطقی ترین راه هم همین هست اما در کل خونه اجاره کردن بعد از کار برای تازه وارد سخت ترین مرحله هست ولی همه چی با عبور زمان حل می شه Smile
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
سلام دوستان ما ديشب رسيديم سانفرانسيسكو و الان مي خوام بريم دنبال كارت سوشيال .بايد چه مداري ببريم
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: mhb161 ، amiz.abdollah ، raam12000 ، shishipapa ، AOC Kermani ، Betti ، romance33 ، pari pariaaa ، powerb
(2013-11-04 ساعت 20:38)amirfarahan نوشته:  سلام دوستان ما ديشب رسيديم سانفرانسيسكو و الان مي خوام بريم دنبال كارت سوشيال .بايد چه مداري ببريم
سلام
خوش اومدین به ینگه دنیا. ما هم اومدیم ساکرامنتو و کار خاصی انجام ندادیم و خود کارتها بعد از 10 روز از ورودمون اومد به ادرس جدیدی که تو فرودگاه دادیم.
البته برا یه سری دوستان نیومد و رفتن پیگیری کردن. الان هم برین بهتون میگن که صبر کنین شاید کارتها صادر و ارسال بشه که اگه نشد باید برین فرمهای مربوطه رو بگیرین و پر کنین.
۲۰۱۳
(2013-11-04 ساعت 20:38)amirfarahan نوشته:  سلام دوستان ما ديشب رسيديم سانفرانسيسكو و الان مي خوام بريم دنبال كارت سوشيال .بايد چه مداري ببريم

پر کردن فرمهای مربوطه که همونجا بهتون میدن
پاسپورتها
ترجمه شناسنامه برای احتیاط (چون از ما خواستند البته توی سن حوزه)
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: ffrfar ، sce ، گل نهال ، AsemanAbee ، ROYAAA ، mhb161 ، sadeghi897 ، AOC Kermani ، romance33 ، powerb
دوستان این مجتمعی که من هستم آپارتمان خالی زیاد داره . تو ولی لس آنجلس هست. اگر کسی دنبال خونه هست بهم پیغام خصوصی بده تا کمکش کنم
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: farshad_m ، قصه گو ، mhb161 ، AOC Kermani ، romance33 ، s.s.h ، powerb
سلام دوستان غزیز.من ی مشکلی برام پیش اومده لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.
ما حدود 50 روز پیش رسیدیم امریکا.سکیوریتی نامبر همسرم اومده ولی از من نیومده.رفتیم اداره سوشال سکیوریتی که بپرسیم چکار باید بکنیم جواب درستی بهمون ندادن.ایا کسی اطلاعاتی داره بگه باید چکار کنم؟
در ضمن گرین کارت هامونم هنوز نیومده ایا عادیه یا باید پیگری کنم؟
2013ASXXX56XX/ابوظبی/هفته دوم اپریل[/i]
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، powerb
(2013-11-04 ساعت 22:12)tajhizgaran نوشته:  

پر کردن فرمهای مربوطه که همونجا بهتون میدن
پاسپورتها
ترجمه شناسنامه برای احتیاط (چون از ما خواستند البته توی سن حوزه)

ما هم يك روز بعد إز رسيدنمون رفتيم ولي گفتند بايد تا ٢هفته صبر كنيد، فكر كنم فعلا زود باشه كه مراجعه كنيد

تشکر کنندگان: rezajoon ، shishipapa ، sadeghi897 ، AOC Kermani ، powerb
دوستان کسی‌ میدونه اینجا تو دالاس چطور می‌شه رفت در کاره کشاورزی و دامداری و اینجا صاحب مزرعه شد.؟؟؟
تشکر کنندگان: shishipapa ، قصه گو ، AOC Kermani ، pari pariaaa
(2013-11-05 ساعت 00:55)viyanaa نوشته:  سلام دوستان غزیز.من ی مشکلی برام پیش اومده لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.
ما حدود 50 روز پیش رسیدیم آمریکا.سکیوریتی نامبر همسرم اومده ولی از من نیومده.رفتیم اداره سوشال سکیوریتی که بپرسیم چکار باید بکنیم جواب درستی بهمون ندادن.ایا کسی اطلاعاتی داره بگه باید چکار کنم؟
در ضمن گرین کارت هامونم هنوز نیومده ایا عادیه یا باید پیگری کنم؟

در مورد سوشال قاعدتا نباید همچین مساله ای پیش بیاد.حتما دوباره برین و به جد پیگیر بشین.اما در مورد گرین کارد فعلا جای نگرانی نیست.من هم حول و حوش 50 روزه که اومدم و خبری ازش نیست.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: shishipapa ، mhb161 ، sadeghi897 ، AOC Kermani ، viyanaa ، romance33
(2013-11-04 ساعت 08:12)shishipapa نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 05:52)adrina97 نوشته:  سلام مجدد دوستان
یه سوال دیگه داشتم و اینکه الان که ما green card داریم چه طوری میتونیم برای پدر و مادر و یا خواهر و برادر واسه green card یا visa اقدام کنیم ؟

دوست عزیز تا سیتیزن شیپ بگیرین نمی تونید اقدام کنید فقط می تونید دعوت نامه بفرستید آیا ویزا بدن یا خیر ؟؟

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز
فقط چه جوری باید دعوتنامه بفرستیم ؟؟

(2013-11-04 ساعت 13:56)AsemanAbee نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 05:17)adrina97 نوشته:  سلام دوستان
میخواستم ببینم آیا کسی در مورد reentry permit چیزی میدونه یا نه ؟
اگر ممکن راهنمایی کنید
ممنون

اﺯ اﻳﻦ ﺗﺎﭘﻴﻚ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﭘﺎﺱ ﺳﻔﻴﺪ

http://mohajersara.com/thread-3694.html

اﺯ اﻳﻦ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﻣﻬﺎﺟﺮﺕ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ

http://mohajersara.com/forum-30.html

ممنون از راهنماییتون دوست گرامی
موفق باشید و شاد Smile
تشکر کنندگان: shishipapa ، mhb161 ، sadeghi897 ، AOC Kermani ، AsemanAbee ، romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان