کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام
درخصوص حمل وجه نقد به ينگه دنيا لطفاً راهنمائي فرمائيد دوستان اخيراً در فرودگاه ايران و استانبول به مشكلي برنخورده اند؟
لطفاً راه هاي قايم كردن و تقسيم كردن وجوه را نيز با ما در اشتراك گذراند.
ما هفته ديگه پرواز داريم و خيلي نگرانم.
ورودی نیمه نوامبر 2013 ، ایرواین کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ALNB ، mhb161 ، alirezass ، pari pariaaa ، lilistar
سلام به همه دوستان.بعد از اینکه پاکت زرد و تحویل دادیم آیا مدارک داخلش رو بهمون بر میگردونن؟
****case number :2013AS***2
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، Ehsan1358
(2013-11-05 ساعت 20:47)pooyani نوشته:  سلام به همه دوستان.بعد از اینکه پاکت زرد و تحویل دادیم آیا مدارک داخلش رو بهمون بر میگردونن؟

نه دوست عزیز چیزی به شما برگردونده نمیشه
موفق باشید و شاد Smile
تشکر کنندگان: mhb161 ، romance33 ، pooyani ، Ehsan1358 ، jjbahale ، AOC Kermani
سلام

دوستان، واسه موبایل چه سیستم و چه سرویس بهتره؟

گوشی رو جدا بخریم و سیم کارت جدا بهتره یا قرددیا بهتره؟

کدوم شرکت؟

لطفا کمک کنین
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، AOC Kermani
اخباری از کنگره شنیدم نگران شدم
شما اطلاعات موثقی در رابطه با برگذاری لاطاری در آینده دارید؟؟؟
شماره کیس : 2013AS73xx
افراد کیس: 2 نفر
کنسولگری: ANKARA
مصاحبه: 28 Augest 2013
01: یک ضرب
02: دریافت صورتی
دریافت کلیرنس: ؟؟؟
دریافت وبزا 02: ویزا تموم شد.
ورود به آمریکا : October 21 2013
پورت: Los Angeles, Glendale
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، powerb
سلام من اکانت رو در این سایت uscis ساختم ولی جایی که اطلاعات شماره کیس نامبر و اسم کشور را وارد می کنم لینک add family number نیست من تو همون صفحه باید پیداش کنم یا save رو بزنم و تو صفحه بعدی هست دوستمون کاوه گفته پایین همون صفحه ولی من نداشتم چرا؟کسی تا به حال اینطوری شده ؟تورو به خدا کمکم کنید بچه ها
تشکر کنندگان: AOC Kermani
(2013-11-05 ساعت 14:32)AOC Kermani نوشته:  سلام
درخصوص حمل وجه نقد به ينگه دنيا لطفاً راهنمائي فرمائيد دوستان اخيراً در فرودگاه ايران و استانبول به مشكلي برنخورده اند؟
لطفاً راه هاي قايم كردن و تقسيم كردن وجوه را نيز با ما در اشتراك گذراند.
ما هفته ديگه پرواز داريم و خيلي نگرانم.

از ایران خارج شدید کسی باهاتون کاری نداره
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: romance33 ، philter ، AOC Kermani ، powerb
دوستان عزیز مهاجر در خصوص بردن ارز به این نکته توجه داشته باشید که اگر یورو یا هر ارز دیگری به جز د ل ا ر داشتید در ایران به د ل ا ر تبدیل کنید چون نرخ exchange در یو اس برای ارزهای دیگر بسیار پایین هست و متضرر خواهید شد!
DV-2013
تشکر کنندگان: shishipapa ، romance33 ، ffrfar ، philter ، sce ، afs ، ROYAAA ، mgolchin13 ، mhb161 ، AsemanAbee ، roeentan ، Ehsan1358 ، amir82 ، s.s.h ، AOC Kermani
سلام دوستان
ما از 11 سپتامبر به آمریکا مهاجرت کرده ایم و الان میخواهیم به ایران برگردیم. برای این کار باید پاس سفید بگیریم چون به مدت دوسال نمی خواهیم به آمریکا بیاییم. چون دو فرزند مدرسه ای داریم این فرایند را میخواهیم با سرعت انجام بدهیم. دوستان با تجربه اگر فرایند انجام کار را یکبار بصورت مکتوب برایم بنویسند ممنون خواهم بود. باسپاس
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: shishipapa ، Ehsan1358 ، AOC Kermani ، powerb
(2013-11-06 ساعت 01:02)sadfar نوشته:  سلام دوستان
ما از 11 سپتامبر به آمریکا مهاجرت کرده ایم و الان میخواهیم به ایران برگردیم. برای این کار باید پاس سفید بگیریم چون به مدت دوسال نمی خواهیم به آمریکا بیاییم. چون دو فرزند مدرسه ای داریم این فرایند را میخواهیم با سرعت انجام بدهیم. دوستان با تجربه اگر فرایند انجام کار را یکبار بصورت مکتوب برایم بنویسند ممنون خواهم بود. باسپاس

می دونم که وقتت کمه.با این حال هیچ چیز بهتر از خوندن تاپیک نیست.
اینجا.
به نظر من با خوندنش همه اطلاعات مورد نیاز گیرت میاد.
موفق باشی.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: afs ، sadfar ، mhb161 ، AsemanAbee ، roeentan ، Ehsan1358 ، romance33 ، Mehrdadordi ، AOC Kermani
سوال مهم دوستان
به دلیل اینکه من فرزند دانش آموز دارم و ابتدا قرار بر این بود که آنان اینجا مدرسه بروند و تا کنون هم همینطور بوده اما الان تصمصم به بازگشت گرفتیم و با توجه به اینکه مدت کمی وقت مدرسه آنان درایران به ما دادند که برگردیم اگر نخواهیم برای پاس سفید اقدام کنیم اگر هفته آینده از آمریکا خارج شویم می توانیم تیرماه آینده برگردیم و مشکلی برای گرین کارتامون پیش نیاید؟ باسپاس
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، AOC Kermani
دوستان من درباره دستشویی یه مطلبی اینجا نوشتم
http://mohajersara.com/thread-2281-post-...#pid440347

بدردتون میخوره Smile
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: vmware ، tajhizgaran ، mgolchin13 ، sce ، mhb161 ، AsemanAbee ، alirezass ، roeentan ، Soap McTavish ، romance33 ، jjbahale ، shaso ، AOC Kermani ، shatsi
(2013-11-06 ساعت 03:06)usa lover نوشته:  
(2013-11-03 ساعت 18:55)honey rahmati نوشته:  
(2013-11-03 ساعت 18:15)yasser_1360 نوشته:  سلام دوستان

من ۱ مشکلی‌ دارم واسه گرین کارت.داستان از این قراره که من در هنگام ورود در فرودگاه ادرسمونو تغییر دادم و بلافاصله پس از اون توی سایت هم آدرسمون رو عوض کردم و هم 165$ رو پرداخت کردم اما دیروز پس از چک کردن سایت با این پیغام مواجه شدم:
The USPS reported that the card we mailed to you was flagged as undeliverable on October 29, 2013. The USPS tracking number assigned is xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. You can use this number at http://www.usps.com to view the detailed tracking information recorded by USPS for the mailed card. To obtain more information about your card, please call our customer service at 1-800-375-5283.
بعد سریع زنگ زدم به شماره که اعلام کردن و نهایتان بهم گفتن که نامه برگشت می‌خوره و ما دوباره ارسالش می‌کنیم.ما الان پنسیلوانیا هستیم و کارت‌های ما رفته بوده به ۱ آدرس نامعلوم در مریلند.

پیشنهاد میکنید در این شرایط چی‌ کار کنم؟

ممنون
اگر توی سایت اداره پست عوض میکردین این اشتباه نمیشد فرض که اشتباه کنن وقتی به اداره پست آدرس جدید رو داده باشید اداره پست به آدرس جدید می آورد و باآدرس قبلی کاری نداره www.usps.com بروید تغییر آدرس رو اعلام کنید برای تغییر آدری 1 دلار باید پرداخت کنید
میشه راهنمایی کنید کدوم قسمت سایت باید آدرس رو تغییر بدیم؟؟
از این قسمت دوست عزیز
https://moversguide.usps.com/icoa/home/i...erral=MG80
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: honey rahmati ، AsemanAbee ، yasser_1360 ، Ehsan1358 ، AOC Kermani
سلام دوستان اگر سوالی داشتید در خدمتم امشب تونستم توفیق دیدن دوباره این سایت یادگار وارزشمند را پیدا کنم برای همه آرزوی موفقیت دارم.
2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

تشکر کنندگان: tajhizgaran ، mhb161 ، lilistar ، AsemanAbee ، noura ، Ehsan1358 ، AOC Kermani
سلام من اکانت رو در این سایت uscis ساختم ولی جایی که اطلاعات شماره کیس نامبر و اسم کشور را وارد می کنم لینک add family number نیست من تو همون صفحه باید پیداش کنم یا save رو بزنم و تو صفحه بعدی هست دوستمون کاوه گفته پایین همون صفحه ولی من نداشتم چرا؟کسی تا به حال اینطوری شده ؟تورو به خدا کمکم کنید بچه ها .دوست عزیزی که می خواهید کمک کنید می تونید منو راهنمایی کنید.ممنون می شم به من کمک کنید.
تشکر کنندگان: AOC Kermani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان