کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-06 ساعت 03:59)BEROLIN نوشته:  سلام من اکانت رو در این سایت uscis ساختم ولی جایی که اطلاعات شماره کیس نامبر و اسم کشور را وارد می کنم لینک add family number نیست من تو همون صفحه باید پیداش کنم یا save رو بزنم و تو صفحه بعدی هست دوستمون کاوه گفته پایین همون صفحه ولی من نداشتم چرا؟کسی تا به حال اینطوری شده ؟تورو به خدا کمکم کنید بچه ها .دوست عزیزی که می خواهید کمک کنید می تونید منو راهنمایی کنید.ممنون می شم به من کمک کنید.

F5 را بزن ببین چی میشه
یا CTRL+F5
2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

تشکر کنندگان: tajhizgaran ، AOC Kermani ، moji20
سلام من اکانت رو در این سایت uscis ساختم ولی جایی که اطلاعات شماره کیس نامبر و اسم کشور را وارد می کنم لینک add family number نیست من تو همون صفحه باید پیداش کنم یا save رو بزنم و تو صفحه بعدی هست دوستمون کاوه گفته پایین همون صفحه ولی من نداشتم چرا؟کسی تا به حال اینطوری شده ؟تورو به خدا کمکم کنید بچه ها کسی تا به حال مشکل منو داشته من باید چیکار کنم ممکنه یکی کمک کنه
تشکر کنندگان: AOC Kermani
سلام خوب گفتم چندتا از تجربه هامو بگم.بعد از 6 روز اقدام کردیم برای سوشال که البته 30 مایل از ما فاصله داشت.و کارمون به مشکل خورد!!!!توجه : چرا؟ چون تاریخ ویزای ما تا 16 نوامبر هست و 6 روز فرصت داشتیم در حالیکه برای سوشال 15 روز احتیاج هست که اعتبار ویزا داشته باشی.به ما گفت برید هرموقع گرین کارت رو گرفتین بیایید تا براتون ارسال شه خودشون نوشتن داخل فرم بین 7 روز تا 14 روز ارسال میشه.
تجربه 2: اینجا موبایل تا وقتی که کردیت کارت نداشته باشی نمیتونی بخری.مگر اینکه سیم کارت بخری و استفاده کنی .ارزانترینش 63 دلار هست و مثل شارژ ایرانسل باید هرماه یا 25 دلار یا 30 دلار بدی برای شارژت.
تجربه 3:اینجا بدون ماشین یعنی مرگBig Grin
خوب ما با اینکه سوشال نداریم اما آشنا داریم و من و همسر گرامی از روز 5 شنبه میریم سر کار.هوراااااااا
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
(2013-11-05 ساعت 14:32)AOC Kermani نوشته:  سلام
درخصوص حمل وجه نقد به ينگه دنيا لطفاً راهنمائي فرمائيد دوستان اخيراً در فرودگاه ايران و استانبول به مشكلي برنخورده اند؟
لطفاً راه هاي قايم كردن و تقسيم كردن وجوه را نيز با ما در اشتراك گذراند.
ما هفته ديگه پرواز داريم و خيلي نگرانم.

ما ١٠ روز پيش اومديم تو كيف دستي و كولمون گذاشتيم ، حتي سؤال هم أزما نكردند

تشکر کنندگان: mhb161 ، raam12000 ، lilistar ، alirezass ، Mehrdadordi ، amir82 ، AOC Kermani
(2013-11-06 ساعت 05:08)ani_sheiton نوشته:  سلام خوب گفتم چندتا از تجربه هامو بگم.بعد از 6 روز اقدام کردیم برای سوشال که البته 30 مایل از ما فاصله داشت.و کارمون به مشکل خورد!!!!توجه : چرا؟ چون تاریخ ویزای ما تا 16 نوامبر هست و 6 روز فرصت داشتیم در حالیکه برای سوشال 15 روز احتیاج هست که اعتبار ویزا داشته باشی.به ما گفت برید هرموقع گرین کارت رو گرفتین بیایید تا براتون ارسال شه خودشون نوشتن داخل فرم بین 7 روز تا 14 روز ارسال میشه.
تجربه 2: اینجا موبایل تا وقتی که کردیت کارت نداشته باشی نمیتونی بخری.مگر اینکه سیم کارت بخری و استفاده کنی .ارزانترینش 63 دلار هست و مثل شارژ ایرانسل باید هرماه یا 25 دلار یا 30 دلار بدی برای شارژت.
خوب ما با اینکه سوشال نداریم اما آشنا داریم و من و همسر گرامی از روز 5 شنبه میریم سر کار.هوراااااااا
تجارب من از اتلانتا من که در حال حاضر کار ندارم به ماشین احتیاج ندارم هزینه بیخوده با مارتا میرم کلاس زبان و میام .
موبایل هم یه 14$ از T-Mobile سیم کارت خریدم 30$ هم شارژش کردم 160Min تماس اینترنتم نداره برای 90 روز میشه استفاده کرد.
خوشا بحالتون برای کارر ما رو هم راهنمایی بفرمایید.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: sce ، mhb161 ، tajhizgaran ، lilistar ، ROYAAA ، Soap McTavish ، Ehsan1358 ، el333 ، Mehrdadordi ، jjbahale ، AOC Kermani
(2013-11-04 ساعت 04:45)Ali.US نوشته:  دوستان من الان ٤٠ روزه كه در ال اي هستم و دو هفته پيش سوشيال ما اومد و در سايت uscis كه ميرم براي چك گرين كارت، نوشته در ٢١ اكتبر كارتها produced شده، حالا نميدونم چه مدت بعد از صدور، كارتها بدست ما ميرسه؟

اينطرفها كسي نبود جواب مارو بدهBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: noura ، AOC Kermani
(2013-11-06 ساعت 04:42)BEROLIN نوشته:  سلام من اکانت رو در این سایت uscis ساختم ولی جایی که اطلاعات شماره کیس نامبر و اسم کشور را وارد می کنم لینک add family number نیست من تو همون صفحه باید پیداش کنم یا save رو بزنم و تو صفحه بعدی هست دوستمون کاوه گفته پایین همون صفحه ولی من نداشتم چرا؟کسی تا به حال اینطوری شده ؟تورو به خدا کمکم کنید بچه ها کسی تا به حال مشکل منو داشته من باید چیکار کنم ممکنه یکی کمک کنه

چرا کسی جوابی به من نمیده تورو خدا یکی که کیس چند نفره بوده و این پول رو واریز کرده به من کمک کنه .
وای من چیکار کنم کسی جواب نمی ده ؟کمک کمک کمک کمک کمک فوری
سلام دوستان
من الان دو روزه امدم سن خوزه و تو سايت گرين كارت كه ميرم هنوز تو همون مرحلته قبلي مونده و رفتم برأي سوشيال كارت گفت بأيد گرين كارت بياد الان تكليف چيه در ضمن من ديروز رفتم حساب بإز كردم تو بأنك American و خيلي راحت حساب بإز كرد و دو تا كارت و يك دسته چك به ما داد
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، powerb
(2013-11-06 ساعت 09:11)BEROLIN نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 04:42)BEROLIN نوشته:  سلام من اکانت رو در این سایت uscis ساختم ولی جایی که اطلاعات شماره کیس نامبر و اسم کشور را وارد می کنم لینک add family number نیست من تو همون صفحه باید پیداش کنم یا save رو بزنم و تو صفحه بعدی هست دوستمون کاوه گفته پایین همون صفحه ولی من نداشتم چرا؟کسی تا به حال اینطوری شده ؟تورو به خدا کمکم کنید بچه ها کسی تا به حال مشکل منو داشته من باید چیکار کنم ممکنه یکی کمک کنه

چرا کسی جوابی به من نمیده تورو خدا یکی که کیس چند نفره بوده و این پول رو واریز کرده به من کمک کنه .
وای من چیکار کنم کسی جواب نمی ده ؟کمک کمک کمک کمک کمک فوری

سلام دوست من
شما بعد از ساختن اکانت وارد سایت بشید ، در صفحه اول سایت گزینه Continue Draft رو انتخاب کنید ، این گزینه در صفحه اول قسمت Avilable Action به رنگ سبز می باشد (من کور رنگی دارم بعدا نگید این دکمه فلان رنگه ها)Big Grin
سپس ابتدا اطلاعات برنده را وارد کنید ، و با کلید Save اطلاعات را ذخیره کنید . برای وارد کردن اطلاعات همراهان برنده کلید Add Another Family Member رو انتحاب کنید و اطلاعات تمامی همراهان را تک تک وارد کنید و ذخیره کنید .
وقتی اطلاعات رو تکمیل کردید اگر کارت اعتباری بین المللی دارید خودتون پرداخت کنید در غیر این صورت به یکی از این شرکت هایی که کار پرداخت آنلاین انجام می دن برید ، کارمزد میگیرن و پرداخت رو انجام می دن
موفق باشی رفیق
2013asXX - از آنکارا تا سان فرانسیسکو ، ولی هنوز از ستاره ها متنفرم
تشکر کنندگان: ffrfar ، AsemanAbee ، BEROLIN ، ROYAAA ، Soap McTavish ، el333 ، jjbahale ، AOC Kermani ، rira1982
دوستان کسی میدونه برای بار دوم چقدر پول میشه برد
(2013-11-06 ساعت 12:13)روشنک نصیری نوشته:  دوستان کسی میدونه برای بار دوم چقدر پول میشه برد

شما روی هم رفته تا سقف 100 هزار تا برای یک سال اول بدون مالیات حق داری ببری مثلا اگه دفعه اول 40 تا بردی دفعه دیگه 60 تا ببری تمام. بیشتر ببری مالیات کسر میشه
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: zohre02 ، AsemanAbee ، mgolchin13 ، shishipapa ، Mehrdadordi ، jjbahale ، AOC Kermani
(2013-11-06 ساعت 05:08)ani_sheiton نوشته:  سلام خوب گفتم چندتا از تجربه هامو بگم.بعد از 6 روز اقدام کردیم برای سوشال که البته 30 مایل از ما فاصله داشت.و کارمون به مشکل خورد!!!!توجه : چرا؟ چون تاریخ ویزای ما تا 16 نوامبر هست و 6 روز فرصت داشتیم در حالیکه برای سوشال 15 روز احتیاج هست که اعتبار ویزا داشته باشی.به ما گفت برید هرموقع گرین کارت رو گرفتین بیایید تا براتون ارسال شه خودشون نوشتن داخل فرم بین 7 روز تا 14 روز ارسال میشه.
دوست عزیز امیداوارم همه چیز به خوبی پیش بره ولی من متوجه منظورتون نشدم مگه این طور نیست که وقتی که وارد خاک امریکا می شید و روی ویزاتون مهر فرودگاه می خوره این ویزا تا یکسال حکم گرین کارت رو داره ؟؟
C.N : 2013AS31xx/ مصاحبه : آنکارا w3 jan/کلیرنس/افراد کیس : دو نفر کلیر بعد از 216 روز اخذ ویزا 9 سپتامبر
تشکر کنندگان: ehsan1095 ، noura ، Soap McTavish ، Ehsan1358 ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، azar1348
(2013-11-06 ساعت 13:14)honey rahmati نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 12:13)روشنک نصیری نوشته:  دوستان کسی میدونه برای بار دوم چقدر پول میشه برد

شما روی هم رفته تا سقف 100 هزار تا برای یک سال اول بدون مالیات حق داری ببری مثلا اگه دفعه اول 40 تا بردی دفعه دیگه 60 تا ببری تمام. بیشتر ببری مالیات کسر میشه
یعنی برای اشخاصی که بیشتر از این مبلغ بخواهند بیاورند باید مالیات پرداخت کنند ؟؟ میشه آدرس مرجع این مطلب را بگذارید. با تشکر
C.N : 2013AS31xx/ مصاحبه : آنکارا w3 jan/کلیرنس/افراد کیس : دو نفر کلیر بعد از 216 روز اخذ ویزا 9 سپتامبر
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Ehsan1358 ، AOC Kermani ، mrbonbon ، powerb
سلام دوستان

بعد از پرداخت 165 دلار ایا باید در سایت elis ادرس وارد کرد؟؟ ما که هنوز در امریکا ادرسی نداریم ؟؟؟
ابوظبی نیمه دوم جون-یک نفر ویزا -یک نفر منتظرShyShy
(2013-11-06 ساعت 13:39)zohre02 نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 13:14)honey rahmati نوشته:  

یعنی برای اشخاصی که بیشتر از این مبلغ بخواهند بیاورند باید مالیات پرداخت کنند ؟؟ میشه آدرس مرجع این مطلب را بگذارید. با تشکر

سلام
در سال اول سقفي براي پول شما در نظر نگرفته اند.چون اعتقاد دارند شما ماليات يك سال گذشته را به كشور مبدا داده ايد.پس زمان مهم است (سال اول)،نه حجم پول
کیس خواهر دومم
2014AS00006XXX
کیس خواهر اولم
2012AS00037XXX
جدول برندگان 2012
تشکر کنندگان: zohre02 ، noura ، shishipapa ، mhb161 ، AOC Kermani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان