کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-05 ساعت 23:46)peymanp76 نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم
الان ترکیش پرواز لندن و فرانکفورت و یه چند جای دیگه را از تهران گذاشته 99 دلار.
آیا من میتونم با ویزای آمریکا بلیت ترکیش را تا لندن یا فرانکفورت بگیرم و از اونجا به داخل آمریکا را با یه شرکت دیگه بگیرم؟ آخه اگر اینجوری بشه خیلی ارزونتر از سایر روش ها می شه.

سلام
برای بلیط به نتیجه ای رسیدی؟
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: AOC Kermani
(2013-11-06 ساعت 13:37)zohre02 نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 05:08)ani_sheiton نوشته:  سلام خوب گفتم چندتا از تجربه هامو بگم.بعد از 6 روز اقدام کردیم برای سوشال که البته 30 مایل از ما فاصله داشت.و کارمون به مشکل خورد!!!!توجه : چرا؟ چون تاریخ ویزای ما تا 16 نوامبر هست و 6 روز فرصت داشتیم در حالیکه برای سوشال 15 روز احتیاج هست که اعتبار ویزا داشته باشی.به ما گفت برید هرموقع گرین کارت رو گرفتین بیایید تا براتون ارسال شه خودشون نوشتن داخل فرم بین 7 روز تا 14 روز ارسال میشه.
تجربه 2: اینجا موبایل تا وقتی که کردیت کارت نداشته باشی نمیتونی بخری.مگر اینکه سیم کارت بخری و استفاده کنی .ارزانترینش 63 دلار هست و مثل شارژ ایرانسل باید هرماه یا 25 دلار یا 30 دلار بدی برای شارژت.
تجربه 3:اینجا بدون ماشین یعنی مرگBig Grin
خوب ما با اینکه سوشال نداریم اما آشنا داریم و من و همسر گرامی از روز 5 شنبه میریم سر کار.هوراااااااا
دوست عزیز امیداوارم همه چیز به خوبی پیش بره ولی من متوجه منظورتون نشدم مگه این طور نیست که وقتی که وارد خاک آمریکا می شید و روی ویزاتون مهر فرودگاه می خوره این ویزا تا یکسال حکم گرین کارت رو داره ؟؟

بله درسته اما ما تا یه تایمی اجازه ورود به خاکشون رو داریم .اون تاریخ براشون مهمه.
توی ویزاتون زده شده
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: mhb161 ، Soap McTavish ، zohre02 ، AOC Kermani
(2013-11-06 ساعت 13:14)honey rahmati نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 12:13)روشنک نصیری نوشته:  دوستان کسی میدونه برای بار دوم چقدر پول میشه برد

شما روی هم رفته تا سقف 100 هزار تا برای یک سال اول بدون مالیات حق داری ببری مثلا اگه دفعه اول 40 تا بردی دفعه دیگه 60 تا ببری تمام. بیشتر ببری مالیات کسر میشه
اگر میشه لطفا منبع اطلاعاتتون رو هم ذکر کنید که تردیدی پیش نیاد برای کسی.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mhb161 ، zohre02 ، AOC Kermani ، mrbonbon
(2013-11-06 ساعت 06:40)vmware نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 05:08)ani_sheiton نوشته:  سلام خوب گفتم چندتا از تجربه هامو بگم.بعد از 6 روز اقدام کردیم برای سوشال که البته 30 مایل از ما فاصله داشت.و کارمون به مشکل خورد!!!!توجه : چرا؟ چون تاریخ ویزای ما تا 16 نوامبر هست و 6 روز فرصت داشتیم در حالیکه برای سوشال 15 روز احتیاج هست که اعتبار ویزا داشته باشی.به ما گفت برید هرموقع گرین کارت رو گرفتین بیایید تا براتون ارسال شه خودشون نوشتن داخل فرم بین 7 روز تا 14 روز ارسال میشه.
تجربه 2: اینجا موبایل تا وقتی که کردیت کارت نداشته باشی نمیتونی بخری.مگر اینکه سیم کارت بخری و استفاده کنی .ارزانترینش 63 دلار هست و مثل شارژ ایرانسل باید هرماه یا 25 دلار یا 30 دلار بدی برای شارژت.
خوب ما با اینکه سوشال نداریم اما آشنا داریم و من و همسر گرامی از روز 5 شنبه میریم سر کار.هوراااااااا
تجارب من از اتلانتا من که در حال حاضر کار ندارم به ماشین احتیاج ندارم هزینه بیخوده با مارتا میرم کلاس زبان و میام .
موبایل هم یه 14$ از T-Mobile سیم کارت خریدم 30$ هم شارژش کردم 160Min تماس اینترنتم نداره برای 90 روز میشه استفاده کرد.
خوشا بحالتون برای کارر ما رو هم راهنمایی بفرمایید.

بستگی داره کجای آتلانتا باشید!!!!ما کامینگ هستیم و از همه چی حدود 20 دقیقه فاصله داریم.اینجایی که هستیم حتی اتوبوس هم نیست.برای کار اگه سمت ما بودین شمارو معرفی میکردم که بیایید پیش ما
برای موبایل اسم سیم کارتش رو یادم رفته اما 64 دلار میخریش نامحدود تا 1 ماه صحبت میکنی.از ماه های بعد 50 دلاریش نامحدود هست اما 25 دلاریش 750 دقیقه صحبت میتونی بکنی.به صرفه تره.
سعی کن از وال مارکت ها خرید کنی از همه جا ارزونتره
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: mhb161 ، Soap McTavish ، zohre02 ، el333 ، گل نهال ، Mehrdadordi ، jjbahale ، AOC Kermani ، powerb
(2013-11-06 ساعت 13:14)honey rahmati نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 12:13)روشنک نصیری نوشته:  دوستان کسی میدونه برای بار دوم چقدر پول میشه برد

شما روی هم رفته تا سقف 100 هزار تا برای یک سال اول بدون مالیات حق داری ببری مثلا اگه دفعه اول 40 تا بردی دفعه دیگه 60 تا ببری تمام. بیشتر ببری مالیات کسر میشه

منبع موثق؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: zohre02 ، AOC Kermani ، mrbonbon
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان

بعد از پرداخت 165 دلار ایا باید در سایت elis قسمت پروفایل ادرس وارد کرد؟؟ ما که هنوز در آمریکا ادرسی نداریم ؟؟؟ این ادرس مهمه یا همون که در فرودگاه می پرسند؟؟
ابوظبی نیمه دوم جون-یک نفر ویزا -یک نفر منتظرShyShy
تشکر کنندگان: AOC Kermani
اولین سفر من به امریکا فردا اتفاق می افته. به زودی گزارش سفر تقدیم حضور خواهد شد Smile
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
(2013-11-06 ساعت 23:06)ALNB نوشته:  اولین سفر من به آمریکا فردا اتفاق می افته. به زودی گزارش سفر تقدیم حضور خواهد شد Smile

ازش لذت ببرید که تا مدت ها خاطره انگیزترین بخش مهاجرت برای آدم همین اولین سفر خواهد بود.

موفق باشید. با آرزوی بهترین ها
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
امشب که شب آخر حضورم در ایرانه یاد ماجراهای مصاحبه و کلیرنس و ویزا و غیره افتادم و یه سر به منتظرسرا زدم. سکوت مرگباری اونجا برقرار بود. سکوت مطلق. همین طور که اسم ها رو می خوندم خاطرات اون دوران تو ذهنم تداعی می شد.
این سکوت منو یاد خیلی چیزها می نداخت. مثل صحنه های سرد و تاریک توی فیلم ها یا مثلا آخر رمان "صد سال تنهایی" مارکز.
شاید من در دوران تب و تاب منتظرسرا به خصوص روزهای لعنتی آخرش خیلی نقش فعال نداشتم اما مرتب همه چیز رو می خوندم و اتفاقات رو دنبال می کردم.
به اسم های مشکی و بدتر از اون، قرمز که می رسیدم به همه شون ادای احترام می کردم و توی ذهنم به احترام همه از جا برمی خاستم و به طور نمادین برای خودم یک دقیقه سکوت اعلام کردم و به ماجراهایی که افتاد فکر کردم.
اول ناراحتی و اندوه بود، اما بعد ... امید و امیدواری و مهم تر از همه فکر این که سلامتی از همه چیز توی این دنیا بالاتره و همه چیز دوباره می تونه روی بستر سلامتی ساخته بشه.
به یاد همه اون دوستان ندیده و به احترام همه شون.
ببخشید قصد تیره کردن فضای این تاپیک رو نداشتم. فقط می خواستم احساسمو با شماها در میون بذارم.
تا درودی دیگر از سرزمین جدید ...
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
(2013-11-06 ساعت 03:37)vmware نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 03:06)usa lover نوشته:  
(2013-11-03 ساعت 18:55)honey rahmati نوشته:  
(2013-11-03 ساعت 18:15)yasser_1360 نوشته:  سلام دوستان

من ۱ مشکلی‌ دارم واسه گرین کارت.داستان از این قراره که من در هنگام ورود در فرودگاه ادرسمونو تغییر دادم و بلافاصله پس از اون توی سایت هم آدرسمون رو عوض کردم و هم 165$ رو پرداخت کردم اما دیروز پس از چک کردن سایت با این پیغام مواجه شدم:
The USPS reported that the card we mailed to you was flagged as undeliverable on October 29, 2013. The USPS tracking number assigned is xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. You can use this number at http://www.usps.com to view the detailed tracking information recorded by USPS for the mailed card. To obtain more information about your card, please call our customer service at 1-800-375-5283.
بعد سریع زنگ زدم به شماره که اعلام کردن و نهایتان بهم گفتن که نامه برگشت می‌خوره و ما دوباره ارسالش می‌کنیم.ما الان پنسیلوانیا هستیم و کارت‌های ما رفته بوده به ۱ آدرس نامعلوم در مریلند.

پیشنهاد میکنید در این شرایط چی‌ کار کنم؟

ممنون
اگر توی سایت اداره پست عوض میکردین این اشتباه نمیشد فرض که اشتباه کنن وقتی به اداره پست آدرس جدید رو داده باشید اداره پست به آدرس جدید می آورد و باآدرس قبلی کاری نداره www.usps.com بروید تغییر آدرس رو اعلام کنید برای تغییر آدری 1 دلار باید پرداخت کنید
میشه راهنمایی کنید کدوم قسمت سایت باید آدرس رو تغییر بدیم؟؟
از این قسمت دوست عزیز
https://moversguide.usps.com/icoa/home/i...erral=MG80
این کار کردم دوست عزیز ممنونم
كيس نامبر:2013AS000059xx
تعداد نفرات كيس : 2
روز مصاحبه : 9 آوريل
روز مديكال : 7 آوريل در NMC
تمكن مالي : 23 اسفند 130000000 تومان
ويزاي يكضرب : 9 آوريل ابوظبي
مقصد : پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: jjbahale ، AOC Kermani
دوست عزیز امیداوارم همه چیز به خوبی پیش بره ولی من متوجه منظورتون نشدم مگه این طور نیست که وقتی که وارد خاک آمریکا می شید و روی ویزاتون مهر فرودگاه می خوره این ویزا تا یکسال حکم گرین کارت رو داره ؟؟
سلام دوست عزیز منهم آتلانتا هستم یک ماهی اومدم هنوز سوشال ندارم
این آشنا شماهم می تونه یک کاری برای ما هم پیدا کنه؟ممنون
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، mhb161 ، AOC Kermani
(2013-11-07 ساعت 04:50)bahmap نوشته:  
سلام دوست عزیز منهم آتلانتا هستم یک ماهی اومدم هنوز سوشال ندارم
این آشنا شماهم می تونه یک کاری برای ما هم پیدا کنه؟ممنون

کار من توی رستوران هست.زبانتون قوی هست؟ماشین دارید؟
تشکر کنندگان: نوروز ، shishipapa ، Soap McTavish ، mhb161 ، Ehsan1358 ، roeentan ، jjbahale ، AOC Kermani ، shatsi ، powerb
(2013-11-06 ساعت 11:18)onlyonline نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 09:11)BEROLIN نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 04:42)BEROLIN نوشته:  سلام من اکانت رو در این سایت uscis ساختم ولی جایی که اطلاعات شماره کیس نامبر و اسم کشور را وارد می کنم لینک add family number نیست من تو همون صفحه باید پیداش کنم یا save رو بزنم و تو صفحه بعدی هست دوستمون کاوه گفته پایین همون صفحه ولی من نداشتم چرا؟کسی تا به حال اینطوری شده ؟تورو به خدا کمکم کنید بچه ها کسی تا به حال مشکل منو داشته من باید چیکار کنم ممکنه یکی کمک کنه

چرا کسی جوابی به من نمیده تورو خدا یکی که کیس چند نفره بوده و این پول رو واریز کرده به من کمک کنه .
وای من چیکار کنم کسی جواب نمی ده ؟کمک کمک کمک کمک کمک فوری

سلام دوست من
شما بعد از ساختن اکانت وارد سایت بشید ، در صفحه اول سایت گزینه Continue Draft رو انتخاب کنید ، این گزینه در صفحه اول قسمت Avilable Action به رنگ سبز می باشد (من کور رنگی دارم بعدا نگید این دکمه فلان رنگه ها)Big Grin
سپس ابتدا اطلاعات برنده را وارد کنید ، و با کلید Save اطلاعات را ذخیره کنید . برای وارد کردن اطلاعات همراهان برنده کلید Add Another Family Member رو انتحاب کنید و اطلاعات تمامی همراهان را تک تک وارد کنید و ذخیره کنید .
وقتی اطلاعات رو تکمیل کردید اگر کارت اعتباری بین المللی دارید خودتون پرداخت کنید در غیر این صورت به یکی از این شرکت هایی که کار پرداخت آنلاین انجام می دن برید ، کارمزد میگیرن و پرداخت رو انجام می دن
موفق باشی رفیق
سلام دوست عزيز من پول تو ايران ١ ماه پيش ريختيم و الان تو مرحله accepted مونده مگه نبايد بعد إز ورود جلو بره
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: lilistar ، BEROLIN ، AOC Kermani
سلام دوستان
من پول گرين كارتو تو ايران ١ ماه پيش ريختم و الان ٤ روز امدم و تو سايت كه چك ميكنيم هنوز تو قسمت accepted مونده مگه نبايد بعد إز ورود جلوتر بره
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: ROYAAA ، mhb161 ، AOC Kermani
(2013-11-07 ساعت 08:15)amirfarahan نوشته:  سلام دوستان
من پول گرين كارتو تو ايران ١ ماه پيش ريختم و الان ٤ روز امدم و تو سايت كه چك ميكنيم هنوز تو قسمت accepted مونده مگه نبايد بعد إز ورود جلوتر بره
خیر دوست عزیز در مورد من بعد از 20 روز از ورودم جواب داد
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، m.mina

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان