کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-08 ساعت 01:52)kmzamani نوشته:  من خانومم برنده شده می‌خواستم بدونم بعد از اولین سفر به آمریکا و گرفتن گرین کارت اگر در سفر بعدی خودم به تنهایی وارد آمریکا بشم مشکلی‌ به وجود نمیاد یا باید به همراه برندهٔ کیس که خانومم باشه باید هر دفعه وارد بشم ؟ و اگه به هر دلیلی‌ گرین کارت برندهٔ کیس باطل بشه گرین کارت بقیه افراد هم باطل می‌شه ؟

فقط در پرواز اول یا همراه خانمتون وارد میشید یا بعد خانمتون وارد میشید به محض گرفتن گرین کارت دیگه محدودیتی ندارید هر وقت دوست دارید هر کدوتون میروید و میایید اصلا گرین کارت چرا باطل بشه مگر اینکه خانمتون یک بار بره و برگرده دیگه نره . نه مال بقیه باطل نمیشه
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: shishipapa ، romance33 ، amiz.abdollah ، kmzamani ، قصه گو ، Mehrdadordi ، AOC Kermani
سلام كسي إز دوستان سمت Palo Alto يا mountein view زندگي مي كنه سؤال داشتم
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: shishipapa ، AOC Kermani
(2013-11-07 ساعت 09:22)sadfar نوشته:  دوستان عزیز
ما یکشنبه 10 نوامبر می خواهیم از آمریکا به ایران برگردیم و احتمالا تیرماه آینده به آمریکا برخواهیم گشت تا برای پاس سفید اقدام کنیم. لطفا با تجربه ها بفرمایند مشکلی پیش نخواهد آمد؟
باسپاس

کسی پاسخ ما را نمی ده؟
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: AOC Kermani
(2013-11-08 ساعت 09:14)sadfar نوشته:  
(2013-11-07 ساعت 09:22)sadfar نوشته:  دوستان عزیز
ما یکشنبه 10 نوامبر می خواهیم از آمریکا به ایران برگردیم و احتمالا تیرماه آینده به آمریکا برخواهیم گشت تا برای پاس سفید اقدام کنیم. لطفا با تجربه ها بفرمایند مشکلی پیش نخواهد آمد؟
باسپاس

کسی پاسخ ما را نمی ده؟

چه مشكلي دوست عزيز؟ شما تا ابان سال بعد مي توني برگردي!! خب تير برگردBig Grin
since 2012
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، sadfar ، AOC Kermani
(2013-11-08 ساعت 07:06)amirfarahan نوشته:  سلام كسي إز دوستان سمت Palo Alto يا mountein view زندگي مي كنه سؤال داشتم

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﺳﻮاﻟﺘﻮﻥ ﺭﻭ اﻳﻨﺠﺎ ﻫﻢ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﻣﻂﺮﺡ ﻛﻨﻴﺪ ﺣﺘﻤﺎ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺳﺎﻛﻦ ﺩﺭﻣﻨﻂﻘﻪ " ﺳﻴﻠﻴﻜﻮﻥ ﻭﻟﻲ " ﭘﺎﺳﺦ ﻣﻴﺪﻥ

http://mohajersara.com/thread-5363.html
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، romance33 ، AOC Kermani
(2013-11-08 ساعت 18:15)AsemanAbee نوشته:  
(2013-11-08 ساعت 07:06)amirfarahan نوشته:  سلام كسي إز دوستان سمت Palo Alto يا mountein view زندگي مي كنه سؤال داشتم

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﺳﻮاﻟﺘﻮﻥ ﺭﻭ اﻳﻨﺠﺎ ﻫﻢ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﻣﻂﺮﺡ ﻛﻨﻴﺪ ﺣﺘﻤﺎ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺳﺎﻛﻦ ﺩﺭﻣﻨﻂﻘﻪ " ﺳﻴﻠﻴﻜﻮﻥ ﻭﻟﻲ " ﭘﺎﺳﺦ ﻣﻴﺪﻥ

http://mohajersara.com/thread-5363.html
آمار سیلیکون ولی کلا من دارم ، در خدمتیم Big GrinCoolTongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: romance33 ، AsemanAbee ، mhb161 ، AOC Kermani
آقا من یه کمک فوری میخوام
Billing Address ای چی من ویزا کارت کسی رو گرفتم نمیدونم چی؟
فوری
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: AOC Kermani
(2013-11-08 ساعت 20:09)alirezass نوشته:  آقا من یه کمک فوری میخوام
Billing Address ای چی من ویزا کارت کسی رو گرفتم نمیدونم چی؟
فوری
آدرسیه که صورتحساب صاحب کارت اونجا فرستاده میشه و توی سیستم ثبت شده.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sce ، el333 ، alirezass ، mhb161 ، romance33 ، AOC Kermani ، Ehsan1358 ، powerb
بچه ها براي بار اول چه مداركي بايد ببريم امريكا؟
اخه دارم ميرم ان شاالله گيج شدم؟...
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، Ehsan1358 ، powerb
(2013-11-09 ساعت 07:53)rezaP نوشته:  بچه ها براي بار اول چه مداركي بايد ببريم امريكا؟
اخه دارم ميرم ان شاالله گيج شدم؟...

بسته زرد رنگ که از سفارت دریافت می کنید و نباید به هیچ وجه باز شود - پاسپورتتون که نیاز به یادآوری نیست - ترجمه گواهینامه بستگی به ایالتی که میرید چون در برخی ایالات کاربرد نداره . و ترجمه مدارک تحصیلی
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: dana ، gbtm ، rezajoon ، shadi79 ، قصه گو ، romance33 ، ROYAAA ، mechanicalengineer ، nasim ، AOC Kermani ، EKAM ، powerb
ای کاش دوستانی که رفتن توضیحی از روند کار وقتی به فرودگاه اونجا وارد میشیم رو بدن- چه امادگی ای رو باید داشت و ایا باید فرمی پر کرد؟ اگه بله میشه لطفا فرم رو بدین یا لینکش رو بزارین
تشکر کنندگان: قصه گو ، AOC Kermani ، powerb
کسیکه برای اولین بار میره آمریکا باید خانواده شو حتما ببره؟؟؟
نمیشه بری اونجاو کارها رو انجام بدی و بعد بیای خانواده رو ببریم؟؟؟

بخاطر بچه های کوچک!!!
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، powerb
(2013-11-09 ساعت 10:41)azem2014 نوشته:  ای کاش دوستانی که رفتن توضیحی از روند کار وقتی به فرودگاه اونجا وارد میشیم رو بدن- چه امادگی ای رو باید داشت و ایا باید فرمی پر کرد؟ اگه بله میشه لطفا فرم رو بدین یا لینکش رو بزارین
دوست عزيز
تو هواپيما يه فرم آبي بهتون ميدن كه بايد پر كنيد
موقعي كه كاراي مهاجرتيتونو آفيسر انجام داد با وسايل ميريد و فرم رو مامور گمرك چك ميكنه و بعد هم: ولكام تو د استيتز
فرم آبي
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، ffrfar ، Mehrdadordi ، azem2014 ، noura ، amin arefi ، rezajoon ، romance33 ، ROYAAA ، gbtm ، AOC Kermani
(2013-11-09 ساعت 10:41)azem2014 نوشته:  ای کاش دوستانی که رفتن توضیحی از روند کار وقتی به فرودگاه اونجا وارد میشیم رو بدن- چه امادگی ای رو باید داشت و ایا باید فرمی پر کرد؟ اگه بله میشه لطفا فرم رو بدین یا لینکش رو بزارین

باور کنید به تعداد کاربران این سایت که رفتند به آمریکا، روند کار و فرم مورد نیاز و نحوه پر کردنش و کارهایی که باید انجام بشه، عنوان شده. کافیه دو سه تا از سفرنامه ها رو بخونید خیلی بیشتر از اون چیزایی که الان تو فکرتونه نصیبتون خواهد شد!
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
دوستان سلام
دیگه یه ماه رو رد کردیم و در آمریکا هستیم، اما هنوز گرین کارت نیومده، الان که سایتو چک می‌کنم در مرحله closed هستیم، این یعنی‌ چی‌؟ ممنون از راهنماییتون و عذرخواهی برای اینکه فینگلیش نوشتم.
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
تشکر کنندگان: shishipapa ، alirezass ، AOC Kermani ، Ehsan1358 ، m.mina

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان