کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-09 ساعت 10:41)azem2014 نوشته:  ای کاش دوستانی که رفتن توضیحی از روند کار وقتی به فرودگاه اونجا وارد میشیم رو بدن- چه امادگی ای رو باید داشت و ایا باید فرمی پر کرد؟ اگه بله میشه لطفا فرم رو بدین یا لینکش رو بزارین

یک کم اگه آمادگی جسمانی داشته باشین بد نیست ، مخصوصا وقتی میخواین چمدوناتونو تحویل بگیرین ،من خودم از چند ماه قبل از اومدن مداوم ورزش میکردم تا از هر لحاظ آمادگیمو بالا ببرم Big Grin
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: honey rahmati ، Mehrdadordi ، gbtm ، raam12000 ، Danoosh ، shishipapa ، قصه گو ، nasim ، Betti ، ROYAAA ، romance33 ، AOC Kermani
(2013-11-09 ساعت 20:54)ramin888 نوشته:  dustan salam
dge ye maho rad kardim va dar us.a hastim, ama hanuz green card naumade,
alan ke siteo check mikonam dar marhale closed hastim, in yani chi??/ mamnun az rahnamaiitun va ozrkhahi baraye inke finglish neveshtam.

ببینید در قسمت STATUS DETAILS براتون چی نوشته... اونجا مراحل تولید کارتتون رو توضیح میده و احتمالاً در این حالت Card Produced باید باشه!
DV-2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، Mehrdadordi ، shaso ، AOC Kermani
(2013-11-10 ساعت 00:40)Sepasttian نوشته:  
(2013-11-09 ساعت 10:41)azem2014 نوشته:  ای کاش دوستانی که رفتن توضیحی از روند کار وقتی به فرودگاه اونجا وارد میشیم رو بدن- چه امادگی ای رو باید داشت و ایا باید فرمی پر کرد؟ اگه بله میشه لطفا فرم رو بدین یا لینکش رو بزارین

یک کم اگه آمادگی جسمانی داشته باشین بد نیست ، مخصوصا وقتی میخواین چمدوناتونو تحویل بگیرین ،من خودم از چند ماه قبل از اومدن مداوم ورزش میکردم تا از هر لحاظ آمادگیمو بالا ببرم Big Grin
نه کار خاصی نمیکنید فقط مدارکتون رو باز میکنن بعد صداتون میکنن میگن امضا کن اگه بالای 10 هزار دلار داشته باشین یه فرمی هست باید پر کنید و امضا کنید که شامل اسم و فامیلی و محل اقامتتون هست . فقط فرم آبی هست که داخل هواپیما باید پر شود و با خودتون میآورید و همراه مدارکتون تحویل میدهید اونها هم نگاه میکنن بهتون میدن
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: گل نهال ، gbtm ، Danoosh ، shishipapa ، قصه گو ، alirezass ، romance33 ، noura ، AOC Kermani ، afshinghwink
(2013-11-09 ساعت 12:40)آرادایمان نوشته:  کسیکه برای اولین بار میره آمریکا باید خانواده شو حتما ببره؟؟؟
نمیشه بری اونجاو کارها رو انجام بدی و بعد بیای خانواده رو ببریم؟؟؟

بخاطر بچه های کوچک!!!
دوست عزیز در این مورد به اندازه کافی همه دوستان بحث و گفتگو کرده اند .شما کافی است چند صفحه قبل از همین مبحث را مطالعه فرمایید تا اطلاعات دقیق دستگیرتان شود .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: AOC Kermani
سلام

دوستان . نمی دونم وضعیت همقطارهای دیگه امون چطوره؟ اما من و همسرم دو ماهه که اینجا هستیم و هنوز نتونستیم کار پیدا کنیم. صب تا شب کارمون شده رزومه فرستادن. دیگه نومید دشدیم. زبانمون هم در حد متوسطه اما اصلا کافی نیست. شماها یکم از شرایط ووضعیت خودتون بنویسید. شاید من یکم آروم بشم. فک نکنم که تنهام.خیلی نومیدم و غمگین
case No:8XXX
کنسولگری: ایروان
کلیرنس: 15 َ August
تشکر کنندگان: mhb161 ، lilistar ، gbtm ، romance33 ، noura ، AOC Kermani ، mrbonbon
(2013-11-10 ساعت 09:17)dolood نوشته:  سلام

دوستان . نمی دونم وضعیت همقطارهای دیگه امون چطوره؟ اما من و همسرم دو ماهه که اینجا هستیم و هنوز نتونستیم کار پیدا کنیم. صب تا شب کارمون شده رزومه فرستادن. دیگه نومید دشدیم. زبانمون هم در حد متوسطه اما اصلا کافی نیست. شماها یکم از شرایط ووضعیت خودتون بنویسید. شاید من یکم آروم بشم. فک نکنم که تنهام.خیلی نومیدم و غمگین
دوست گرامی بی شک اکثر مهاجر ها شرایط من وشما رو دارند لازم نیست کسی بگه حالا خدا رو شکر شما همسرتون هست بعضی ها تنها و غریبن بعضی ها پولشون داره تموم میشه بعضی ها دیدن نمیتونن تحمل کنن برگشتن خلاصه یه گروه خاصی احتمالا با اکثریت متفاوتن پولدارها و خیلی متخصص ها باقی همه هم دردیم.ایشالا برای هممون شرایط تغییر میکنه.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
(2013-11-10 ساعت 09:35)vmware نوشته:  

دوست گرامی بی شک اکثر مهاجر ها شرایط من وشما رو دارند لازم نیست کسی بگه حالا خدا رو شکر شما همسرتون هست بعضی ها تنها و غریبن بعضی ها پولشون داره تموم میشه بعضی ها دیدن نمیتونن تحمل کنن برگشتن خلاصه یه گروه خاصی احتمالا با اکثریت متفاوتن پولدارها و خیلی متخصص ها باقی همه هم دردیم.ایشالا برای هممون شرایط تغییر میکنه.
از لوگوتون متوجه شدم که شما با ما همکارید. از امضاتون هم فهمیدم که در یک ایالت هستیم. ایشالا که خدا برای همه کارگشا بشه. شما هم کار نتونستید درارتباط با Network پیدا کنید یا نه؟ اوضا کار شبکه خیلی خوبه اما خوب وقتی تماس می گیرن دیگه وقت مصاحبه نمی زارن. می رن پشت سرشونم نگاه نمی کنن. شما اگه تجربه خاصی دارید که می تونه کمک کنه می شه به ما هم بگید؟ ممنون
case No:8XXX
کنسولگری: ایروان
کلیرنس: 15 َ August
تشکر کنندگان: shishipapa ، mhb161 ، gbtm ، AOC Kermani ، Ehsan1358
سلام به همه
یک سوال ،کسی میدونه ترجمه گواهینامه برای کالیفرنیا تایید دادگستری می خواهد؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: ROYAAA ، AOC Kermani
(2013-11-10 ساعت 10:50)solak نوشته:  سلام به همه
یک سوال ،کسی میدونه ترجمه گواهینامه برای کالیفرنیا تایید دادگستری می خواهد؟؟؟؟؟؟

نمی خواهد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: shishipapa ، گل نهال ، roeentan ، romance33 ، AOC Kermani ، afshinghwink

در مورد کالیفرنیا که من هستم شما فقط تا 10 روز اول مجاز هستید با ترجمه گواهینامتون رانندگی کنید و بعد از اون هیچ کاربردی نداره و حتما" باید واسه گواهینامه جدید اقدام کنید .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/

تشکر کنندگان: nasim ، romance33 ، noura ، AOC Kermani
(2013-11-10 ساعت 11:10)shishipapa نوشته:  

در مورد کالیفرنیا که من هستم شما فقط تا 10 روز اول مجاز هستید با ترجمه گواهینامتون رانندگی کنید و بعد از اون هیچ کاربردی نداره و حتما" باید واسه گواهینامه جدید اقدام کنید .

ممنون از جواب ولی می خواهم بدونم باید بعد ترجمه دادگستری تایید کنه یا ترجمه و مهر دارالترجمه کافی است؟
تشکر کنندگان: shishipapa ، AOC Kermani
(2013-11-10 ساعت 11:43)solak نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 11:10)shishipapa نوشته:  

ممنون از جواب ولی می خواهم بدونم باید بعد ترجمه دادگستری تایید کنه یا ترجمه و مهر دارالترجمه کافی است؟

نیازی به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نیست . اگه فکر می کنید در 10 روز اول واقعا" می تونید رانندگی کنید این کارو بکنید واسه من که ترجمه کردم هیچ کاربردی نداشت الکی پول ترجمه دادم .

تشکر کنندگان: AOC Kermani
سلام، منم دیروز رسیدم، san carlos هستم، امروز رفتم حساب باز کردم و دبیت هم بهم دادن ، سیمکارتم خریدم از h2o ولی نمیدونم چرا نمیشه به ایران زنگ زد، ممنون میشم راهنمایی کنید، کار بعدی فکر کنم سوشال نامبر باشه
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، lilistar ، noura ، AOC Kermani ، Ehsan1358
دوستانی که گرین کارتشونو گرفتن ، یه سوالی دارم، first name ما یه مشکلی داره می خوام بدونم عادیه یا واقعا مشکل داره و باید واسه اصلاحش اقدام کنم:
روی گرین کارت Given name رو نوشتن ALI R، در صورتیکه پشت گرین کارت ، قسمت پایین،اونجایی که اطلاعات دوباره نوشتن و با << جداکرن نوشته ALI REZA و درستش هم همین ALI REZA هست
حالا می خوام بدونم واسه اشخاص دیگه هم که اسمشون دو کلمه ایه همینطوره یا اینکه مال ما اشتباه شده؟؟؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، Ehsan1358

دوست عزيز من به همراه همسر و دو فرزندم الان ٤٧ روزه كه در ال اي هستيم ومثل شما هيچ كاري فعلا پيدا نكرديم و كلاس زبان هم كه رفتيم ثبت نام كنيم گفتند فعلا پر شده و بايد تا ژانويه صبر كنيد، فكر كنم كه فقط تا يكماه ديگه پول برامون مونده ولي هنوز اميدوارم و از خدا ميخواهم همانطور كه تا حالا كمكمون كرده از اينجا به بعدش هم ما را از ياد نبره. شما هم اميدوار باش همه چي بزودي درست ميشهBig Grin
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان