کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-23 ساعت 10:37)poonehpopo نوشته:  سلام دوستان من یه مشکلی دارم در سایت https://elis.uscis.dhs.gov/ مبالغ رو پرداخت کردم الان که میرم برای تغییر آدرس میگه بلاک شدین باید چکار کنم؟
واسه منم همین طوره، نگران نباش، احتمالا واسه شنبه یکشنبه بستند یا یک مشکل موقته ، من این جا هستم تقریبا هر هفته زنگ میزنم uscis ، مشکلی نیست، خودش اوکی میشه
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: amirfarahan ، rira1982 ، لاتاری ، azar1348 ، پرستوی مهاجر
سلام

کسی‌ از دوستان میدون چه مدت بعد از خرید خودرو باید بیمه گرفت؟

از زمان خرید خودرو تا خرید بیمه، مسئولیت ماشین با کی‌ هست؟ با فروشنده؟

مرس
تشکر کنندگان: amirfarahan ، romance33 ، tajhizgaran ، لاتاری ، azar1348
سلام دوستان کسی میتونه به من کمک کنه من وقتی وارد دالاس می شم جایی رو نگرفتم به تاکسی بکم من رو کجا ببره کسی جایی ارزون قیمت نزدیک یا حوالی پلانو میشناسه اکر ممکنه به من ادرس بدهید .من این همه کیف رو چجوری ببرم به محل اقامت اونجا ماشین بار بر هست ؟
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، gbtm
(2013-11-23 ساعت 10:49)Sepasttian نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 10:37)poonehpopo نوشته:  سلام دوستان من یه مشکلی دارم در سایت https://elis.uscis.dhs.gov/ مبالغ رو پرداخت کردم الان که میرم برای تغییر آدرس میگه بلاک شدین باید چکار کنم؟
واسه منم همین طوره، نگران نباش، احتمالا واسه شنبه یکشنبه بستند یا یک مشکل موقته ، من این جا هستم تقریبا هر هفته زنگ میزنم uscis ، مشکلی نیست، خودش اوکی میشه

ممنونم ازتون خیالم راحت شد و یک سوال دیگه هم دارم این که من جمعه عازم هستم و میخوام بدونم فرمی که بشه در فرودگاه تغییر آدرس هست یا نه؟ اصلا میشه در فرودگاه آدرس رو تغییر داد؟
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: amirfarahan ، لاتاری ، powerb
(2013-11-23 ساعت 10:51)mohssen نوشته:  سلام

مرس

سلام من همون روز كه ماشين خريدم اول رفتم بيمه كردم بعد رفتم DMV ماشينو به نام زدم شما كدوم شهر هستين ؟
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: romance33 ، tajhizgaran ، mohssen ، لاتاری ، mgolchin13 ، powerb
دوستان میخوام بدونم فرمی که بشه در فرودگاه تغییر آدرس داد هست یا نه؟ اصلا میشه در فرودگاه آدرس رو تغییر داد؟
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: لاتاری ، powerb
(2013-11-23 ساعت 12:28)poonehpopo نوشته:  دوستان میخوام بدونم فرمی که بشه در فرودگاه تغییر آدرس داد هست یا نه؟ اصلا میشه در فرودگاه آدرس رو تغییر داد؟

بله در فرودگاه وقتی اعلام می کنین که تغییر آدرس دارین، بهتون یه فرم مخصوص می دن که پر می کنین.
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: mhb161 ، rira1982 ، لاتاری ، powerb
آتلانتا اگه کسی هست پیام بده . آ م ر ی ک ن لایف معاشرت کنیم .
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: لاتاری
درود به همه دوستان من قبلا اینو پرسیدم کسی پاسخ نداد حتما برای پرداخت پول باید کسی که قبول شده ثبت نام کنه وسپس زیر مجموعه اضافه کنه؟
****case number :2013AS***2
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، لاتاری ، powerb
دوستان روش گذاشتن عکس در مهاجرسرا رو از کجا می شه پیدا کرد؟ من هرچی گشتم نیافتم.
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
(2013-11-22 ساعت 23:31)nnhh نوشته:  
(2013-11-22 ساعت 21:02)angelio.asian نوشته:  
(2013-11-22 ساعت 07:37)nnhh نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 23:41)angelio.asian نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 09:46)nnhh نوشته:  دوست عزیز ماشالله شما اینقدر عجله داری که پست های همین صفحه رو هم نمیخونی. چند تا پست بالاتر کاوه کاملا" و برای چندمین بار توضیح داده. پست رو بخونین خیلی کامله . بهر حال برای تغییر ادرس باید برین توی سایت USCIS ELIS و هم چنین سایت پست آمریکا USPS , انشالله موفق باشین.

دوست عزیز کاملا حق با شماست ولی مشکل من ادرس سایت هست و گر نه ادرس روداشته باشم طبق گفته های دوستموم کاوه جان پیش میرم لطفا یه نفر هرادرس سایتی که لازمه برای تغییر ادرس بده بقیه مراحل رو تا حدی دستگیرم شده
باز دیدی حالا دقت نکردیBig GrinBig Grin
www.usps.com سایت اداره پست هستش باید از یک کردیت کارت مبلغ یک دلار به حسابشون بریزید. البته بعضی دوستان هم رفتن دفتر پست که ممکنه بیشتر از یک دلار براشون خرج برداشته باشه
http://www.uscis.gov/uscis-elis
اینهم سایت uscis elis هستش که باید توپروفایلتون ادرس رو عوض کنین.
موفق باشین
زیاد هم نگران نباشین

مرسی عزیز دل خواهر ازتوضیحات جمع و جورتون
چه موقع اون یه دلار رو که نوشتید باید واریز کنم بعد ز رفتن به آمریکا ؟ با ازهمین ایران؟
دوست عزیز وقتی شما تو سایت پست تغییر ادرس میدین بعد از چند روز یهنامه براتون میاد که Verification address هستش بعلاوه یه ایمیل هم میاد براتون که ازتون میخواد با تایید اون ،تغییر ادرس رو دوباره تایید کنین. بنابراین اگه آمریکا نباشین و اون نامه ها بیاد و بدست شما نرسه ممکنه تغییر ادرس شما قبول نشه.
نتیجه اخلاقی اینکه عجله نکنید وقتی وارد آمریکا شدید اولا" ادرس جدیدتون رو دقیقا" روی یک کاغذ بنویسید و بدید مامور مهاجرت خودش تو فرم وارد کنه ( کنترل کنید اشتباه نباشه) بعد که رسیدین خونه و خستگی تون در رفت برین تو سایت پست و ادرس رو عوض کنین.
آخرین موضوع اینکه تو سایت پست ذکر کنین که فقط نامه هایی که به اسم شما میاد رو باید تغییر ادرس بدن و به صاحبخونه هم بسپارید که یه نامه هم برای اون به اسم شما میاد که اقا یا خانم ... ما ادرس شما رو تغییر دادیم.
موفق باشید و به سلامتی برسین به مقصد.

قربون هرچه ادم با معرفت
مرسی دوست خوبم پیامتون درعین دربرداشتن نکات مهم آرامش خاصی هم داد که نگرانیمو دور کرد
آیا برای سایت پست شمار ه تل صاحبخانه نیازهست؟ ما که همون ابتدای کار از خودمون شماره ای ندا ریم که بهش بدیم
البته ممکنه اگرپست خانه نزدیک منزل باشه با پای خودمون بریم و تغییر ادرس بدیم
تشکر کنندگان: rira1982 ، لاتاری
(2013-11-23 ساعت 11:50)amirfarahan نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 10:51)mohssen نوشته:  سلام

مرس

سلام من همون روز كه ماشين خريدم اول رفتم بيمه كردم بعد رفتم DMV ماشينو به نام زدم شما كدوم شهر هستين ؟
من الان لس‌آنجلس هستم

بیمه خوب و ارزون سراغ دارید؟

ظاهراً اگه از dealer بخریم تا یک ماه بیمه داره ولی‌ اگه از owner بگیریم رو نمیدونم
(2013-11-23 ساعت 23:14)ALNB نوشته:  دوستان روش گذاشتن عکس در مهاجرسرا رو از کجا می شه پیدا کرد؟ من هرچی گشتم نیافتم.

http://mohajersara.com/thread-6199-post-...#pid288771
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: ALNB ، گل نهال ، لاتاری ، Mehrdadordi ، shatsi
(2013-11-23 ساعت 14:35)ALNB نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 12:28)poonehpopo نوشته:  دوستان میخوام بدونم فرمی که بشه در فرودگاه تغییر آدرس داد هست یا نه؟ اصلا میشه در فرودگاه آدرس رو تغییر داد؟

بله در فرودگاه وقتی اعلام می کنین که تغییر آدرس دارین، بهتون یه فرم مخصوص می دن که پر می کنین.
یعنی آدرس جدید رو توی برگه پر ینت شده همر اه با مشخصات شخص برنده اصلی و کیس نا مبرش بهشون تحویل ندیم ؟ خودشون فرم میدند که همه اینها توش ذکر شده؟
(2013-11-24 ساعت 00:37)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 14:35)ALNB نوشته:  

یعنی آدرس جدید رو توی برگه پر ینت شده همر اه با مشخصات شخص برنده اصلی و کیس نا مبرش بهشون تحویل ندیم ؟ خودشون فرم میدند که همه اینها توش ذکر شده؟

بله تو اولین فرودگاه امریکا (اولین محل ورود شما به امریکا)که کارهای گمرگی رو انجام میدید
بگی تعویض ادرس دارم فرمش رو میدن
موفق باشید
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: romance33 ، rira1982 ، لاتاری ، negar_karimi6

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان