کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-28 ساعت 10:59)saeedshafiee نوشته:  دوست عزیز
خانم لوسی در مطب دکتر کریستی ( ایروان ) به ما اینطور گفتند که عکس قفسه سینه را با خودتان به آمریکا حتما ببرید .
در صورتیکه احتمالا شما مبتلا به سل شدید این عکس میتواند ثابت کند که شما در ایران سالم بوده اید.

(2013-11-26 ساعت 22:55)kiana11 نوشته:  سلام بچه هاي عزيز به كمك فكري تان احتياج دارم
من امروز مصاحبه داشتم عكس قفسه سينه را در سفارت ابوضبي جا كذاشتم و وقتي رفتم نبود ،ايا حالا كه مصاحبه تمام شده ديكر احتياج هست يا خير ؟ ايا اين عكس را جايي ديكري از من مي خواهند يا خير
بچه ها من در دبي كير كردم لطفا زود تر جواب بدهيد ممنونم

خودتون رو ناراحت نكنيد،ما كه انكارا بوديم أصلا عكسي بهمون ندادند،فقط يه سي دي كرفتيم،تو فرودكاه هم هيچي از ما نسخواستند

تشکر کنندگان: azar1348 ، kiana11 ، shishipapa ، philter ، لاتاری ، A.d ، پرستوی مهاجر ، powerb
سلام دوستای عزیز
کسی هست که برای ماه فوریه بخواد بره کالیفرنیا و دنبال هم خونه و هم سفر باشه؟ اگه کسی بود بهم پیام بده لطفاً
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
تشکر کنندگان: philter ، sh-p ، valencia ، لاتاری ، powerb
(2013-11-28 ساعت 11:23)ROYAAA نوشته:  
خانم لوسی در مطب دکتر کریستی ( ایروان ) به ما اینطور گفتند که عکس قفسه سینه را با خودتان به آمریکا حتما ببرید .
در صورتیکه احتمالا شما مبتلا به سل شدید این عکس میتواند ثابت کند که شما در ایران سالم بوده اید.

(2013-11-26 ساعت 22:55)kiana11 نوشته:  سلام بچه هاي عزيز به كمك فكري تان احتياج دارم
من امروز مصاحبه داشتم عكس قفسه سينه را در سفارت ابوضبي جا كذاشتم و وقتي رفتم نبود ،ايا حالا كه مصاحبه تمام شده ديكر احتياج هست يا خير ؟ ايا اين عكس را جايي ديكري از من مي خواهند يا خير

خودتون رو ناراحت نكنيد،ما كه انكارا بوديم أصلا عكسي بهمون ندادند،فقط يه سي دي كرفتيم،تو فرودكاه هم هيچي از ما نسخواستند

ما هم با بدبختی سه تا عکس به اون بزرگی رو با خودمون آوردیم تو هواپیما ، ولی تو فرودگاه هیچی ازمون نخواستند
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: azar1348 ، kiana11 ، philter ، لاتاری ، maria2000 ، powerb
(2013-11-28 ساعت 23:12)ultra نوشته:  ما هم با بدبختی سه تا عکس به اون بزرگی رو با خودمون آوردیم تو هواپیما ، ولی تو فرودگاه هیچی ازمون نخواستند

با این حساب قید عکس رو بزنیم و با خودمون نیاریم دیگه..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: shishipapa ، kiana11 ، ghafari88 ، لاتاری ، EKAM ، powerb
(2013-11-29 ساعت 01:23)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 23:12)ultra نوشته:  ما هم با بدبختی سه تا عکس به اون بزرگی رو با خودمون آوردیم تو هواپیما ، ولی تو فرودگاه هیچی ازمون نخواستند

با این حساب قید عکس رو بزنیم و با خودمون نیاریم دیگه..

اصلا به نظر منطقی نمیاد که آفیسر عکس قفسه سینه شما رو بخواد چک کنه به چه دردش میخوره
من عکس ها رو گذاشتم ته یکی از چمدونها که اون هم لازم نبود
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
دوستان سلام .یک خبر مهم
ازیک منبع موثق درباره عکسهای قفسه سینه گفته که جواب عکس توی نتیجه ازمایشات هست که سفارت میبینه وعکس رو به شما میدن که اگر درامریکا خدای ناکرده بیمارشدی سابق قبلی داشته باشی ... تمومه.. اینقدرهم گیرندین به این عکس 100گرمه ببرین دیگه...
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان: shishipapa ، Ehsan1358 ، romance33 ، Mehrdadordi ، ALNB ، philter ، nnhh ، ghafari88 ، saeeds61 ، قصه گو ، لاتاری ، powerb
سلام دوستان
می شه در گرفتن هتل تو لس انجلس به من کمک کنید. می خوام تا گرفتن گرین کارت تو هتل باشم. فاکتورهام اینان: ارزون،نزدیک به امکانات رفاهی (پرت نباشه)، نزدیک به وسایل نقلیه
ممنون
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان: shadi79 ، romance33 ، philter ، فندق ، Sepasttian ، لاتاری ، powerb
(2013-11-29 ساعت 11:03)rira1982 نوشته:  سلام دوستان
می شه در گرفتن هتل تو لس انجلس به من کمک کنید. می خوام تا گرفتن گرین کارت تو هتل باشم. فاکتورهام اینان: ارزون،نزدیک به امکانات رفاهی (پرت نباشه)، نزدیک به وسایل نقلیه
ممنون
ممکنه مثل من چند ماه طول بکشه
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
تشکر کنندگان: لاتاری ، powerb

من امروز مصاحبه داشتم عكس قفسه سينه را در سفارت ابوضبي جا كذاشتم ...

خود دکتر کریستین به یکی از بچه های امسال گفته بود که عکسو تو آم.ریکام کاریش ندارن،فرمالیتس!
منبعشم تو سفرنامه های ایروان موجودهBig Grin
** interview:W4June / current:May / Yerevan / 1person / 2014AS74
clearance
updates: 24,25 jun - 03 jul - 13 Aug - 02 Sep
تشکر کنندگان: SOLTANI11 ، rezajoon ، kiana11 ، philter ، لاتاری ، maria2000 ، powerb
(2013-11-29 ساعت 11:03)rira1982 نوشته:  سلام دوستان
ممنون

من فکر میکنم اگه از airbnb.com استفاده کنید به صرفه تره... entire home هم داره... room هم داره... فقط به نظرهایی که مردم پایینش دادن دقت کنید...
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: mhb161 ، farshad_m ، romance33 ، shadi79 ، rezajoon ، philter ، rira1982 ، AsemanAbee ، khder ، لاتاری ، maria2000 ، powerb

الان 3 ماه آمریکا هستم عکس افتاده گوشه خونه نگران نباش اصلا نمیخوان
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: ROYAAA ، nasim ، SOLTANI11 ، rezajoon ، kiana11 ، khder ، لاتاری ، maria2000 ، powerb
خدمت همه دوستان عرض کردم که اگر احتمالا و احتمالا دچار بیماری سل شدید این عکس نشون میده که شما به هنگام ورود به آمریکا سالم بوده اید. طبیعتا در بدو ورود و یا در صورت عدم بروز مشکل نیازی به اون عکس نخواهد بود.

والسلام

(2013-11-30 ساعت 04:01)honey rahmati نوشته:  
خانم لوس......

[quote='kiana11' pid='445351' dateline='1385490329']
سلام بچه هاي عزيز به كمك فكري تان احتياج دارم
من امروز مصاحبه داشتم عكس قفسه سينه را در سفارت ابوضبي جا كذاشتم و ......

خودتون رو ناراحت نكنيد،ما كه انكارا بوديم ....
الان 3 ماه آمریکا هستم عکس ...
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: SOLTANI11 ، khder ، لاتاری ، powerb
(2013-11-30 ساعت 09:22)saeedshafiee نوشته:  خدمت همه دوستان عرض کردم که اگر احتمالا و احتمالا دچار بیماری سل شدید این عکس نشون میده که شما به هنگام ورود به آمریکا سالم بوده اید. طبیعتا در بدو ورود و یا در صورت عدم بروز مشکل نیازی به اون عکس نخواهد بود.

والسلام

(2013-11-30 ساعت 04:01)honey rahmati نوشته:  
خانم لوس......

[quote='kiana11' pid='445351' dateline='1385490329']
سلام بچه هاي عزيز به كمك فكري تان احتياج دارم
من امروز مصاحبه داشتم عكس قفسه سينه را در سفارت ابوضبي جا كذاشتم و ......

خودتون رو ناراحت نكنيد،ما كه انكارا بوديم ....
الان 3 ماه آمریکا هستم عکس ...
دوست عزیز جواب تست عکس قفسه سینه در فرم های پر شده توسط بیمارستان که در پاکت دربسته که به سفارت می دهید هست ودر انجا گفته شده مشکل هست یا خیر ،پس نیازی به خود عکس نیست Wink
تشکر کنندگان: khder ، لاتاری ، powerb
(2013-11-28 ساعت 10:12)shishipapa نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 09:08)mahsa.mo نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 03:56)faridko نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 00:50)ma300me نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 00:32)ramin_red نوشته:  Receipt number: IOEXXXXXXXXXXX

ممنونم از جوابتون . وقتی شمارمون رو میزنیم این جواب میاد:
Your case can not be found at this time in My Case Status

شما میدونید که یعنی چی که شماره ما الان نمیتونه پیدا بشه در کیس استاتوس ؟؟؟ شرمنده ام که زیاد سوال کردم ازتون.

سلام دوست عزیز
معمولا بعد از یک ماه که از ورودتون بگذره پروسه صدور گرین کارت شروع می شه و سایت کیس شمارو میشناسه ، در مورد خودم بعد از 35 روز سایت کیس شناخت و بعد از 44 روز گرین کارت رسید دستم
موفق باشید

سلام... میشه بگین receipt numbero از کجا آوردین؟؟ من ندارم!

وقتی 165 $ رو پرداخت می کنید در تایید آن این شماره به شما طی ایمیل ارسال می شود .

سلام دوست عزیز، من که 160$ رو دادم یه ایمیل دریافت کردم که داخلش
Application Name: Integranted Operating Enviorment بود که همون IOE هست بود و دو خط بعد دو تا عدد بود که pay.gov Tracking ID و Agency Tracking و Transaction Type و تاریخ و مشخصات کارت پرداخت کننده، حالا سوال من اینه که این IOE کدوم این عددا هست. یه ایمیل هم گرفتم که کیس شما آپدیت شده. الان هم طبق همون روش پرداخت وارد پروفایلم میشم مینویسه که کیس شما in process . الان تقریباً 35 روز که اینجام و میخوام بدونم چقدر دیگه گرین کارت رو میگیرم. با تشکر
2013AS000074xx ‫(٢ نفر) سفارت:آز آنکارا به ابوبظبی تغییر کرد.
تشکر کنندگان: لاتاری ، powerb
من یه سوال دارم .می گن تو فرودگاه LA آجیل و خشکبار نمی زارن ببرین .درسته؟ بعد اینکه وسایل شکستنی می شه برد مثل ظروف چینی؟با پروازترکیش.و اینکه فقط دفعه اول می شه نفری 46 کیلو بار ببریم درسته؟
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
تشکر کنندگان: philter ، لاتاری ، m.mina ، maria2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان