کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-12-01 ساعت 15:28)shoshina نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 23:45)deineath نوشته:  دیروز سوشیال ما بعد 5 روز اومد ،
و امروز رفتیم بانک Wells Fargo حساب باز کردیم .
حساب + چک و دبیت کارت و این چیزا . جالب بود بر عکس ایران که کلی کارمزد و پول کارت و ... میگیرن اینجا هیچی نگرفت .

---

درمورد کلاس زبان های اینجا کسی اطلاعاتی داره ؟

مرسی

تبریک می گم .انشا الله گرین کارت هم به زودی زود برسه. لطفا در مورد بانکی که در آن حساب باز کردین بیشتر توضیح بدین آیا شارژ هم داره .بکی از دوستان به ما گفت که این بانک ت ح ری م نکرده ما رو و گفتن بهتره تواین بانک حساب باز کنید. چون bank of America ماهی 12 $ شارژ داره .(ما پاس سفید گرفتیم )

بانک ولز فارگو هم شارژ ماهیانه داره. منتهی تحت شرایطی مثل مانده چکینگ بیشتر از ۱۵۰۰$ یا سیوینگ بالای ۳۰۰$ یا حداقل ۱۰ بار استفاده از دبیت کارت، شارژ نمیکنن
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: shoshina ، deineath ، Mehrdadordi ، KIMIA2005 ، romance33 ، gbtm ، alirezass ، AsemanAbee ، لاتاری ، maria2000
سلام
دوستان ما برای بار دوم داریم میایم بار اول سه هفته هتل بودیم ولی گرین کارتهامون نیومد و ما هم برگشتیم و الان فقط با مهر تو پاسمون داریم میایم . میخوام بدونم اگر ورود دوممون از شش ماه بیشتر بشه با توجه به اینکه کارتهامون هم دستمون نیست اشکالی پیش نمیاد؟
قایقی باید ساخت
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، لاتاری ، maria2000 ، powerb
(2013-12-02 ساعت 00:08)talayeh2013 نوشته:  سلام
دوستان ما برای بار دوم داریم میایم بار اول سه هفته هتل بودیم ولی گرین کارتهامون نیومد و ما هم برگشتیم و الان فقط با مهر تو پاسمون داریم میایم . میخوام بدونم اگر ورود دوممون از شش ماه بیشتر بشه با توجه به اینکه کارتهامون هم دستمون نیست اشکالی پیش نمیاد؟

مطمئن باشید تو این زمینه هیچ کس نمیتونه جواب قطعی به شما بده. ولی چیزی که میشه حدس زد و احتمال زیاد هم همینطوره، اینه که بهتون گیر نمیدن ولی اگر احیانا گیری تو کار بود میتونید بگید کار ناتمام داشتید مجبور و بودید زود برگردید ایران. به نظر من احتمال اینکه مشکلی واستون پیش بیاد صفره
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
(2013-12-02 ساعت 00:01)2013selectee نوشته:  بانک ولز فارگو هم شارژ ماهیانه داره. منتهی تحت شرایطی مثل مانده چکینگ بیشتر از ۱۵۰۰$ یا سیوینگ بالای ۳۰۰$ یا حداقل ۱۰ بار استفاده از دبیت کارت، شارژ نمیکنن

عجب ! هیچ توضیحی در این مورد به ما نداد .
فکر کنم با این شرایط همه بدون شارژ بتونن استفاده کنن پس .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: sce ، لاتاری ، maria2000
(2013-12-01 ساعت 10:43)mohssen نوشته:  سلام

من به یک لپ تاپ خوب که خیلی گرون نباشه احتیاج فوری دارم.
از دوستان نمیخواد حراج کنه لپ تاپش رو یا کسی میدونه کجا میتونم بخرم؟
متاسفانه خرید آنلاین 5 تا 10 روز طول میکشه و من نمیخوام اینقدر صبر کنم

ممنونم از کمک و راهنماییتان
ما روز جمعه از Best buy دونه لپ تاپ خریدم 420 $باتکس اینقد شد.lenovo 14 اینچ . یه تبلت 220 $ باتکس خریدم sur faceتخفیف لپ تاپ 100 $ وتبلت 150$ بود.قیمت بالا با تخفیف .هنوز بعضی از این فروشگاهها این تخفیف هارو دارن
.
تشکر کنندگان: sce ، deineath ، mohssen ، romance33 ، amin arefi ، لاتاری ، maria2000 ، powerb
(2013-12-02 ساعت 01:33)deineath نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 00:01)2013selectee نوشته:  بانک ولز فارگو هم شارژ ماهیانه داره. منتهی تحت شرایطی مثل مانده چکینگ بیشتر از ۱۵۰۰$ یا سیوینگ بالای ۳۰۰$ یا حداقل ۱۰ بار استفاده از دبیت کارت، شارژ نمیکنن

متاسفانه بچه ها یی که میان لوس آنجلس اکثرا در بانک bank of America حساب باز میکنن حتی بعضی از دوستان نمی دونن این بانک شارژ 12 $ دلاری داره .این بانک ولر فارگو ایرانو تحریم نکرده.
تشکر کنندگان: لاتاری ، maria2000 ، shatsi ، powerb
(2013-12-02 ساعت 00:01)2013selectee نوشته:  
(2013-12-01 ساعت 15:28)shoshina نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 23:45)deineath نوشته:  دیروز سوشیال ما بعد 5 روز اومد ،
و امروز رفتیم بانک Wells Fargo حساب باز کردیم .
حساب + چک و دبیت کارت و این چیزا . جالب بود بر عکس ایران که کلی کارمزد و پول کارت و ... میگیرن اینجا هیچی نگرفت .

---

درمورد کلاس زبان های اینجا کسی اطلاعاتی داره ؟

مرسی

تبریک می گم .انشا الله گرین کارت هم به زودی زود برسه. لطفا در مورد بانکی که در آن حساب باز کردین بیشتر توضیح بدین آیا شارژ هم داره .بکی از دوستان به ما گفت که این بانک ت ح ری م نکرده ما رو و گفتن بهتره تواین بانک حساب باز کنید. چون bank of America ماهی 12 $ شارژ داره .(ما پاس سفید گرفتیم )

بانک ولز فارگو هم شارژ ماهیانه داره. منتهی تحت شرایطی مثل مانده چکینگ بیشتر از ۱۵۰۰$ یا سیوینگ بالای ۳۰۰$ یا حداقل ۱۰ بار استفاده از دبیت کارت، شارژ نمیکنن

من تو us bank حساب باز كردم و شارژ هم نكرد، 50$ هديه داد واسه افتتاح سيوينگ و سوشال هم نخواست..پاسبورت كافيه
تشکر کنندگان: deineath ، romance33 ، AsemanAbee ، لاتاری ، maria2000 ، powerb
با سلام به همه دوستان
خلاصه سوشال ما هم امدالبته یک هفته بیشتر نشد و خیلی زودتر از انچه که انتظار داشتیم رسید امیدوارم گرین کارت هایمان هم بی دردسر برسد و تنها نگرانی ثبت نام بچه میباشد که به امید خدا فردا میخواهیم اقدام کنیم بعد از یک هفته تعطیلی تنکس گیوینگ خلاصه فردا مدرسه ها باز میشود و ما میخواهیم برویم ببینم چه چیزی برای ثبت نام لازم است
تشکر کنندگان: deineath ، lilistar ، shoshina ، amin arefi ، shishipapa ، لاتاری ، manila ، maria2000
(2013-12-02 ساعت 04:32)mama2030 نوشته:  با سلام به همه دوستان
خلاصه سوشال ما هم امدالبته یک هفته بیشتر نشد و خیلی زودتر از انچه که انتظار داشتیم رسید امیدوارم گرین کارت هایمان هم بی دردسر برسد و تنها نگرانی ثبت نام بچه میباشد که به امید خدا فردا میخواهیم اقدام کنیم بعد از یک هفته تعطیلی تنکس گیوینگ خلاصه فردا مدرسه ها باز میشود و ما میخواهیم برویم ببینم چه چیزی برای ثبت نام لازم است

دوست عزیر شما خونه اجاره کردید ؟؟ لطفا توضیح دراین باره بدین؟؟؟
تشکر کنندگان: shishipapa ، لاتاری ، maria2000
سلام دوستان من تازه ديروز رسيدم و فردا بايد برم برا سوشيال اقدام كنم ميشه راهنمايي كنين كه چكار بايد بكنم و كجا بايد برم؟ Sad
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: shishipapa ، لاتاری ، maria2000 ، powerb
(2013-12-02 ساعت 08:29)poonehpopo نوشته:  سلام دوستان من تازه ديروز رسيدم و فردا بايد برم برا سوشيال اقدام كنم ميشه راهنمايي كنين كه چكار بايد بكنم و كجا بايد برم؟ Sad

اگر در سانتامونیکا هستید نزدیکترین ادرس بهتون ادرس زیر هست:
11500W Olympic Blvd, Los Angeles, CA
کار خاصی نیاز نیست انجام بدین فقط میگید که اومدین برای دریافت سوشیال سکوریتی نامبر.. ضمنا تمام مدارکتون رو هم ببیرد
تشکر کنندگان: shishipapa ، لاتاری ، maria2000
سلام بر دوستان
به دوستان در مورد پاس سفيد از قول يك وكيل كه ما در خاك آمريكا تماس گرفتيم گفت كه پاس سفيد يك كار اضافي است و هيچگونه محافظتي از گرين كارت شما نمي كنه و بعد از يك يا دوسال هنگام ورود به خاك آمريكا باز بايستي مامور مربوطه را متقاعد كني كه چرا اقامت نكردي
تشکر کنندگان: shishipapa ، لاتاری
(2013-12-02 ساعت 00:08)talayeh2013 نوشته:  سلام

میتونم بپرسم برای با ردوم چقدر دلار میتوانید وارد ا م ر ی ک ا نمایید
تشکر کنندگان: shishipapa ، لاتاری
(2013-12-02 ساعت 01:33)deineath نوشته:  

این لینک رو ببینید، قسمت Monthly Service Fee:
https://www.wellsfargo.com/checking/compare-accounts/
تو تمام قسمتهاش waived when requirements are met هم عنوان شده
تشکر کنندگان: deineath ، AsemanAbee ، shishipapa ، لاتاری
(2013-12-02 ساعت 09:06)ArashPH نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 08:29)poonehpopo نوشته:  سلام دوستان من تازه ديروز رسيدم و فردا بايد برم برا سوشيال اقدام كنم ميشه راهنمايي كنين كه چكار بايد بكنم و كجا بايد برم؟ Sad

اگر در سانتامونیکا هستید نزدیکترین ادرس بهتون ادرس زیر هست:
11500W Olympic Blvd, Los Angeles, CA
کار خاصی نیاز نیست انجام بدین فقط میگید که اومدین برای دریافت سوشیال سکوریتی نامبر.. ضمنا تمام مدارکتون رو هم ببیرد

چه مداركى ميخوان؟ يه لينك با بخشه خاصي نيست مطالعه كنم؟
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: shishipapa ، لاتاری ، m.mina

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان