کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-01-22 ساعت 19:39)alirezass نوشته:  سلام
در اون فرم آبی ما Visitors هستیم یا resident ؟
بعد من که فقط 10.000 تا میارم باید بگم یا نه ؟
بعد آیا فرم دیگه ای هم هست که باید پر کنیم یا نه اگر هست به غیر از فرم آبی ممنون میشم لینکش رو بذارید
تا من دانلود کنم یا معرفی کنید تا من خودم پیدا کنم

دم همتون گرم

کلا باید بگین چقدر پول همراهتون دارین . هر چقدر می خواد باشه !
فقط هم همون فرم آبی هست !
من فکر می کنم رزیدنت محسوب میشین ! به هر حال چیزی که مسلمه ویزیتور نیستین !
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: alirezass ، philter ، shishipapa ، tartar ، saeid-ss
(2014-01-22 ساعت 20:57)nimo80 نوشته:  
(2014-01-22 ساعت 19:39)alirezass نوشته:  سلام
در اون فرم آبی ما Visitors هستیم یا resident ؟
بعد من که فقط 10.000 تا میارم باید بگم یا نه ؟
بعد آیا فرم دیگه ای هم هست که باید پر کنیم یا نه اگر هست به غیر از فرم آبی ممنون میشم لینکش رو بذارید
تا من دانلود کنم یا معرفی کنید تا من خودم پیدا کنم

دم همتون گرم

کلا باید بگین چقدر پول همراهتون دارین . هر چقدر می خواد باشه !
فقط هم همون فرم آبی هست !
من فکر می کنم رزیدنت محسوب میشین ! به هر حال چیزی که مسلمه ویزیتور نیستین !
شما تا قبل از اولين ورود ويزيتور حساب ميشيد ،بعد كه وارد شديد و تو صف ويزيتور ها قرار گرفتيد و از گيت رد شديد و كارهاي انگشت نگاري و..انجام شد و پاستون مهر ورود كه زيرش A numbere khord,از اون لحظه به بعد رزيدنت به حساب ميآييد
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: shatsi ، philter ، Mehrdadordi ، alirezass ، shishipapa ، amjad ، saeid-ss
می شه لطفن به من سریع جواب بدید
ما چهار روزه اومدیم کالفرنیا و برای گرین کارت هم ادرس همین جا رو دادیم اما کاری پیش اومده که باید برم نیویورک . می شه اس اس ان رو از اداره سوشیال توی نیویورک درخواست کنم؟
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان: philter ، shishipapa
(2014-01-22 ساعت 23:21)rira1982 نوشته:  می شه لطفن به من سریع جواب بدید
ما چهار روزه اومدیم کالفرنیا و برای گرین کارت هم ادرس همین جا رو دادیم اما کاری پیش اومده که باید برم نیویورک . می شه اس اس ان رو از اداره سوشیال توی نیویورک درخواست کنم؟

بله امکانش هست .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: saeid-ss ، rira1982
سلام دوستان من به یک مشکله بزرگ برخوردم
الان 4 ماهه که 165 د ل ا ر رو پرداخت کردم و بعد از اون به ا م ر ی ک ا رفتم الا 2 هفته هست که برگشتم و تازه نامه اومده که شما پول و پرداخت نکردی و هیچ اکانتی هم نداری من وارده اکانتم شدم و توضیح دادم و همه اطلاعاته مربوط به پرداخت رو ذکر کردم و شماره رسید هم دادم اما به من گفتن که باید یک وقته ملاقات با افیسره اداره مهاجرت بگیری در حالیکه من ایران هستم و حالا گرین کارته من رو نگه داشتن تا این مورد درست بشه Sad
کسی راه حلی برا این موضوع داره؟ من با اون ویزای تاریخ تموم شده میتونم برگردم؟ که مهر خورده و 1 سال اعتبار داره؟ Sad
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2014-01-23 ساعت 09:29)poonehpopo نوشته:  سلام دوستان من به یک مشکله بزرگ برخوردم
الان 4 ماهه که 165 د ل ا ر رو پرداخت کردم و بعد از اون به ا م ر ی ک ا رفتم الا 2 هفته هست که برگشتم و تازه نامه اومده که شما پول و پرداخت نکردی و هیچ اکانتی هم نداری من وارده اکانتم شدم و توضیح دادم و همه اطلاعاته مربوط به پرداخت رو ذکر کردم و شماره رسید هم دادم اما به من گفتن که باید یک وقته ملاقات با افیسره اداره مهاجرت بگیری در حالیکه من ایران هستم و حالا گرین کارته من رو نگه داشتن تا این مورد درست بشه Sad
کسی راه حلی برا این موضوع داره؟ من با اون ویزای تاریخ تموم شده میتونم برگردم؟ که مهر خورده و 1 سال اعتبار داره؟ Sad
بله ميتونيد برگرديد..شما SSN و ID رو گرفتيد؟
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2014-01-22 ساعت 16:08)peyam55 نوشته:  بچه ها من برای پرداخت 165$اقدام کردم .یه اکانت ساختم و همسرم رو هم به لیست اضافه کردم طبق فایلی که آذر خانم زحمت کشیده بودن و گذاشته بودن.بعد ار انجام کاره و پرداخت 330$ اکانتم فعال شد ولی فقط اسم من داخل پروفایل است و اسم و مشخصات همسرم هیج جا نمی بینم جریان چیه؟؟ام
مشكلي نيست براي ما هم همينطور شده . شما به قسمت view my message برويد اونجا تاييديه هاي پرداخت كه مربوط به هر دو نفر است را مي بينيد مي تونيد براي خودتون پرينت اونا رو بگيريد .
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehrdad pharm ، saeid-ss ، EKAM
(2014-01-23 ساعت 10:19)mehrdad pharm نوشته:  
(2014-01-23 ساعت 09:29)poonehpopo نوشته:  سلام دوستان من به یک مشکله بزرگ برخوردم
بله من ssn رو گرفتم و برای ID هم اقدام کردم که هنوز نیومده
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: mehrdad pharm ، saeid-ss
سلام به همگي
يه سوال از دوستاني كه اونور آبند . تو اون فرم ssn كه بايد پر بشه سوال 3 كه مربوط به وضعيت citizenship است را چي زديد ؟ Legal Alien Allowed to Work or Other ?
خيلي ممنون
تشکر کنندگان: saeid-ss ، Soroush.namjoo
(2014-01-23 ساعت 11:30)poonehpopo نوشته:  
(2014-01-23 ساعت 10:19)mehrdad pharm نوشته:  
بله من ssn رو گرفتم و برای ID هم اقدام کردم که هنوز نیومده

میشه به من بگین از چه طریق میتونم از ایران بهشون اطلاع بدم که من این وجه و پرداخت کردم ؟
تشکر کنندگان: saeid-ss ، لاتاری
دوستان میخواستم بدونم برای بار دوم چقدرمیشه برد امریکا ( از نظر دولت امریکا )؟
تشکر کنندگان: mhe7857 ، saeid-ss ، پدی ، لاتاری
[quote='روشنک نصیری' pid='459405' dateline='1390465499']
دوستان میخواستم بدونم برای بار دوم چقدرمیشه برد آمریکا ( از نظر دولت آمریکا )؟
سلام دوست عزیز ما دفعه ی اول از افیسر پرسیدیم که برای بار دوم چقدر میتونیم با خودمون پول بیاریم ؟و پاسخ ایشان :شما میتونید هرقدر که دلتون میخواد همراه خود دلار بیارید فقط در برگه ی آبی اعلام کنید.(البته این افیسر در فرودگاه سنفرنسیسکو بود و این بار لندینگ ما در فرودگاه شیکاگو خواهد بود)
شماره کیس:**2013AS69 - تعداد کیس:۳نفر - کنسولگری:آنکارا -مصاحبه:هفته سوم می-ویزا:یک ضرب -اولین سفر به امریکا:۱۴ جون-مقصد:SAN JOSE
تشکر کنندگان: saeid-ss ، romance33 ، لاتاری
(2014-01-23 ساعت 13:38)mhe7857 نوشته:  [quote='روشنک نصیری' pid='459405' dateline='1390465499']
دوستان میخواستم بدونم برای بار دوم چقدرمیشه برد آمریکا ( از نظر دولت آمریکا )؟
سلام دوست عزیز ما دفعه ی اول از افیسر پرسیدیم که برای بار دوم چقدر میتونیم با خودمون پول بیاریم ؟و پاسخ ایشان :شما میتونید هرقدر که دلتون میخواد همراه خود دلار بیارید فقط در برگه ی آبی اعلام کنید.(البته این افیسر در فرودگاه سنفرنسیسکو بود و این بار لندینگ ما در فرودگاه شیکاگو خواهد بود)

قوانینه بردن پول در تمامی فرودگاه ها ی اونجا یکسان هست اما حتما باید در برگه ی آبی اطلاع بدید که چه مقدار همراهتون هست
تشکر کنندگان: saeid-ss ، romance33 ، armin1 ، لاتاری
دوستان عزیز میشه بگین اگر بخواهیم به آدرسی که توی فرم گفتیم نریم و به شهر دیگه بریم باید حتما اعلام کنیم یا همینجوری بریم؟
تشکر کنندگان: saeid-ss ، لاتاری
(2014-01-23 ساعت 16:00)Baharehpark نوشته:  دوستان عزیز میشه بگین اگر بخواهیم به آدرسی که توی فرم گفتیم نریم و به شهر دیگه بریم باید حتما اعلام کنیم یا همینجوری بریم؟

شما باید حتما در فرودگاه هر شهر دیگه ای که وارد میشید درخواست عوض کردن ادرس رو بدید خوده آفیسر یک فرم میاره و آدرس جدید رو ازتون میپرسه اگر میخواهید که مدارکتون به ادرسی که گفتید در فرم اول نره. بعدش باید در 2 جای دیگه هم ادرستون رو عوض کنید یکی یو اس پست و دیگری در سایتی که وجه گرین کارت و پرداخت کردید به صورت آنلاین .
تشکر کنندگان: amjad ، ghafari88 ، saeid-ss ، Baharehpark ، لاتاری ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان