کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
از بچه هایی که تو این ماه اخیر رفتن ا م ر ی ک ا بگن تو فرودگاه امام تونستن پول حدود 20 تا 30 هزار تا رو ببرند؟
اصلا چیزی ازشون پرسیدن یا گشتن؟
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: saeid-ss ، shishipapa
(2014-01-24 ساعت 23:01)peymanp76 نوشته:  سلام دوستان عزیز
ما 10 روز دیگه عازم هستیم.ببخشید که ممکنه سوال تکراری بپرسم ولی برام هنوز مشخص نشده که آیا به محض ورود میتونم حساب بانکی که مثل حساب های کارتی ایرانه افتتاح کنم؟ در صورت انجام شدن این کار به چه بانکی مراجعه کنم وتقاضای افتتاح چه حسابی را بکنم.این رو هم بگم که ما وارد هیوستن میشیم و قصد موندن هم نداریم و بعد از 45 روز برمیگردیم.
اگر هم جایی از این تاپیک جواب سوال من داده شده لطفا لینکش را به من بدید.
ممنون از لطف دوستان عزیز.
دوست عزیز امکان ارسال پیام خصوصی شما بسته است لطفا درصورت امکان پیام خصوصی خوتون رو فعال کنید تا با شما در تماس باشم

(2014-01-23 ساعت 21:04)amairmonre نوشته:  سلام
بنده ۵۰ روز پیش ۱۶۵ دلار رو پرداخت کردم دیروز ایمیل زدم که ما رو در رایطه با وضعیت کیسمون مطلع کنید که چرا روند دریافت گرین کارد دیر شده امروز این ایمیل برا من اومده :
Dear............:

Thank you for your inquiry, dated 1/21/2014, regarding the status of your Form I-551 Permanent Resident Cards.

After careful review of your inquiry, we determined that your issue will be best addressed by the USCIS office processing your case; therefore, we are forwarding your inquiry to the Texas Service Center. The referral IDs for this inquiry are ------------ (for your card) and --------------- (for your spouse s card.) The Texas Service Center will contact you concerning your case once they have reviewed your inquiry.

We understand your concern over the delay in processing your Form I-551. Please note that until you receive your card, you may use the Temporary I-551 Stamp placed in your passport as proof of your Permanent Resident status. Title 8 of the Code of Federal Regulations states a foreign passport that contains a Temporary I-551 Stamp, or temporary I-551 printed notation on a machine-readable immigrant visa may be used as proof of employment eligibility. See 8 CFR § 274a.2(b)(1)(v)(A)(3). This stamp is only valid for the time period indicated; afterwards, you must obtain your Form I-551 or have your stamp renewed.

این الان یعنی چی؟ مشکلی پیش اومده که فرستادند تگزاس ؟ من تو میشیگان هستم آخه.

سلام
می شه بدونم شما به کجا ایمیل زدین؟ ممنون
تشکر کنندگان: moji20 ، saeid-ss ، shishipapa
(2014-01-25 ساعت 22:02)اریوبرزن نوشته:  
(2014-01-24 ساعت 23:01)peymanp76 نوشته:  سلام دوستان عزیز
ما 10 روز دیگه عازم هستیم.ببخشید که ممکنه سوال تکراری بپرسم ولی برام هنوز مشخص نشده که آیا به محض ورود میتونم حساب بانکی که مثل حساب های کارتی ایرانه افتتاح کنم؟ در صورت انجام شدن این کار به چه بانکی مراجعه کنم وتقاضای افتتاح چه حسابی را بکنم.این رو هم بگم که ما وارد هیوستن میشیم و قصد موندن هم نداریم و بعد از 45 روز برمیگردیم.
اگر هم جایی از این تاپیک جواب سوال من داده شده لطفا لینکش را به من بدید.
ممنون از لطف دوستان عزیز.
دوست عزیز امکان ارسال پیام خصوصی شما بسته است لطفا درصورت امکان پیام خصوصی خوتون رو فعال کنید تا با شما در تماس باشم
دوست عزیز پیام خصوصی فعال شد.
2013AS8xxx/سه نفر/مصاحبه:ابوظبی /کلیر 14 اگوست/صدور ویزا 27 آگوست Big Grin/ ورود به امریکا 13 فوریه / دریافت سوشال نامبر 21 فوریه/ دریافت گرین کارت 13 مارچ Cool
سلام
گرین کارت من بعد از 45 روز اومد خودش با زبون خوش اومد نه پیگیری کردم نه چیزی اما هنوز مال شوهرم نیومده انشالا اونم دو سه روز دیگه میاد
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، nasim ، alirezass ، Ali.US ، saeid-ss
بچه ها می شه من رو راهنمایی کنید چه جوری باید وضعیت گرین کارت رو چک کرد؟تا حدودی پست ها رو خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد بیشتر از این هم از حوصله ام خارجه.ممنون.
(2014-01-26 ساعت 04:42)babak746 نوشته:  بچه ها می شه من رو راهنمایی کنید چه جوری باید وضعیت گرین کارت رو چک کرد؟تا حدودی پست ها رو خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد بیشتر از این هم از حوصله ام خارجه.ممنون.

اینجا.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mehrdad pharm ، roeentan ، saeid-ss ، shishipapa
سلام دوستان . من الان 30 روزه وارد ام ریکا شدم ولی حتی recipt numbere من رو توی سایت نمی شناسه ...کسی می تونه کمکم کنه؟
(2014-01-26 ساعت 06:47)abiha نوشته:  سلام دوستان . من الان 30 روزه وارد ام ریکا شدم ولی حتی recipt numbere من رو توی سایت نمی شناسه ...کسی می تونه کمکم کنه؟

قطعا تو این مدت باید میشناخت.حتما باهاشون تلفنی تماس بگیرین.
1-800-375-5283
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mehrdad pharm ، roeentan ، saeid-ss ، shishipapa
عددی که باید بزنیم توی سایت برای چک کردن همونه که با 3 حرف شروع می شه؟
(2014-01-25 ساعت 19:43)Ehsan1358 نوشته:  سلام
هیشکی نمی تونه مشکل مارو حل کنه برای بار دومه کامنت میگذارم

سلام
دوستان چند تا سوال داشتم اگه امکان داره جواب بدهید.
1-برای تغییر آدرس گرین کارت در چه جاهایی باید آدرسو عوض کرد دقیقا؟.
2- من برای تغییر آدرس تو یو اس پی اس با مشکل زیر مواجه شده ام
You must select the Form Number associated to your Receipt Number. The Form Number you selected does not match our records for that Receipt Number.
حالا نمی دونم چکار کنم اگه میشه راهنمایی کنید ممنون خدانگهدار

دوست عزیز من که تغییر آدرس داشتم فقط و فقط تو فرودگاه که رسیدم عوض کردم و دو سه روز بعد از اینکه خستگیم دررفت تو سایت پست که برید یه دلار هم پرداخت میکنید و تغییر آدرس میدید اگر هم کسی روندارید اون یه دلار را با کارتش بریزه براتون حصورا برید پست
من این سایت یو اس پی اس را ازوقتی 165 دلار رو پرداخت کردم دیگه سراغش هم نرفتم
تشکر کنندگان: daad ، saeid-ss ، shishipapa
(2014-01-26 ساعت 07:25)negar_karimi6 نوشته:  
(2014-01-25 ساعت 19:43)Ehsan1358 نوشته:  سلام
هیشکی نمی تونه مشکل مارو حل کنه برای بار دومه کامنت میگذارم

دوستان چند تا سوال داشتم اگه امکان داره جواب بدهید.
1-برای تغییر آدرس گرین کارت در چه جاهایی باید آدرسو عوض کرد دقیقا؟.
2- من برای تغییر آدرس تو یو اس پی اس با مشکل زیر مواجه شده ام
You must select the Form Number associated to your Receipt Number. The Form Number you selected does not match our records for that Receipt Number.
حالا نمی دونم چکار کنم اگه میشه راهنمایی کنید ممنون خدانگهدار

دوست عزیز من که تغییر آدرس داشتم فقط و فقط تو فرودگاه که رسیدم عوض کردم و دو سه روز بعد از اینکه خستگیم دررفت تو سایت پست که برید یه دلار هم پرداخت میکنید و تغییر آدرس میدید اگر هم کسی روندارید اون یه دلار را با کارتش بریزه براتون حصورا برید پست
من این سایت یو اس پی اس را ازوقتی 165 دلار رو پرداخت کردم دیگه سراغش هم نرفتم

سلام
یه دفتر پستی رفتیم فرم پر کردیم برای تغییر ادرس ولی هیچ گونه تاییدیه ای به ما نداد و هنوز از 5 شنبه چیزی نفرستاده. آنلاین هم باز همینطور تاییدیه ای به آدم نمی دهند فعلا منتظریم
ویزا: 14 2013‎ AUG* ورود: هیوستن JAN 2014 *‏ گرین: 7 March, کار: ؟

بگو : هرگز جز انچه خدا برای ما خواسته به ما نخواهد رسید. اوست مولای ما، و البته اهل ایمان در هرحال باید بر خدا توکل کنند. سوره توبه ایه 51

دوستان سلام
برای تکمیل آنلاین فرم های مالیاتی به چه آدرسی باید مراجعه کنم لطفا با تجربه های راهنمایی کنند. باسپاس
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: alirezass ، saeid-ss ، shishipapa
دوستان کسانی که کلیر میشن باید براشون ایمیل هم بیاد یا همون کیس رو فقط باید تو سایت سفارت ببینند؟؟؟؟؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
(2014-01-26 ساعت 10:39)mechanicalengineer نوشته:  دوستان کسانی که کلیر میشن باید براشون ایمیل هم بیاد یا همون کیس رو فقط باید تو سایت سفارت ببینند؟؟؟؟؟

من با ایمیل پیگیر وضعیت کلیرنسم بودم و آنها پاسخم را دادند ولی باید شمارتو در سایت پیگیر باشی.
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: mehrdad pharm ، shishipapa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان