کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-01-26 ساعت 01:22)daad نوشته:  سلام دوستان عزیز. من تو سایت یوسیس پروفایل درست کردم و ای نامبرها و تاریخ تولد ها رو هم زدم اما الان که دوباره به پروفایل رفتم که مراحل رو بنویسم تا به اشنامون ابلاغ کنم ازم همون اطلاعات رو می خواد چرا؟
لطفا اين پاسخ را بخونيد http://mohajersara.com/thread-5642-post-...#pid459941
تشکر کنندگان: daad ، mehrdad pharm ، shatsi ، saeid-ss ، shishipapa
دوستان تو سایت uscis اگه وضعیت کیست از حالت accpeted بره به حالت optimized چقدر تا گرفتن گرین کارت فاصله هستش؟
تشکر کنندگان: Given ، philter ، saeid-ss ، shishipapa
(2014-01-26 ساعت 12:08)amairmonre نوشته:  دوستان تو سایت uscis اگه وضعیت کیست از حالت accpeted بره به حالت optimized چقدر تا گرفتن گرین کارت فاصله هستش؟
نا امید نشیا ولی تقریبا سه هفت تا یک ماه ... ایشالا به زودی .. .
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: mehrdad pharm ، alirezass ، daad ، Ehsan1358 ، sce ، philter ، saeid-ss ، shishipapa
دوستان بعد از خرید بلیط میشه گذرنامه را عوض کرد؟
**2013AS57
مصاحبه ابوظبی هفته اول اوریل
تعداد کیس 4 نفر
نتیجه برگه آبی
تشکر کنندگان: shishipapa
(2014-01-26 ساعت 18:57)daad نوشته:  مثل اینکه من پین کد اشتباه زده بودم سه بار، اکونتم رو زد که لاک شد حالا چیکار کنم؟ اومدم دوباره بسازم هم گفت این ایمیل این یوزد هست. حالا دیگه نمیشه به اون اکونت برم ؟ باید ایمیل و اکونت جدید بسازم؟
من شما ها رو نداشتم چیکار میکردم ؟!
مرسی که همیشه پاسخم رو میدین. پسوورد رو ریست کردم فکر کنم درست شده باشه . اگه نشد باز ازتون سوال می پرسم Smile لول Smile
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، saeid-ss ، shishipapa
(2014-01-25 ساعت 09:46)lilistar نوشته:  
(2014-01-24 ساعت 00:52)rezalahiji نوشته:  سلام دوستان. من برای پرداخت 165 $ اکنت درست کردم. بعدش خارج شدم و دوباره با ایمیلم وارد اکنت شدم. ولی دوباره از من پین خواست. پین رو که وارد کردم وارد مرحله ی شدم که باید دوباره مشخصات فردی رو وارد میکردم. یعنی یه مرحله ی تکراری. انگار سری پیش ثبت نشده بود. ولی من تا مرحله ی قبل از پرداخت رفتم و خارج شدم. من باید چکار کنم؟
سلام . اطلاعات شما save نشده . شما اطلاعات همه را مجددا وارد كنيد فقط بعد از ورود اطلاعات وارد صفحه پرداخت شويد و از اونجا ابتدا كلمه cancel پايين صفحه اي كه اطلاعات كارت را ميخواد بزنيد و بعد در صفحه اي كه مياد دكمه exit و سپس از بالاي صفحه log out كنيد در اينصورت اطلاعاتي كه وارد كرده بوديد پاك نمي شود .
دوست عزیز اکونت من اینطوریه که به سامری ریویو میرسه یه پی دی اف دانلود میشه و این تهشه و قسمت پیمنتش کلن سیاهه هنوز . حالا نیدونم چیکارش کنم خلاصه .و لوگ اوت هم کردم باز سیو نشده بود.
تشکر کنندگان: Soroush.namjoo ، Ehsan1358 ، shatsi ، saeid-ss ، lilistar ، shishipapa
(2014-01-26 ساعت 19:06)daad نوشته:  
(2014-01-26 ساعت 18:57)daad نوشته:  مثل اینکه من پین کد اشتباه زده بودم سه بار، اکونتم رو زد که لاک شد حالا چیکار کنم؟ اومدم دوباره بسازم هم گفت این ایمیل این یوزد هست. حالا دیگه نمیشه به اون اکونت برم ؟ باید ایمیل و اکونت جدید بسازم؟
من شما ها رو نداشتم چیکار میکردم ؟!
مرسی که همیشه پاسخم رو میدین. پسوورد رو ریست کردم فکر کنم درست شده باشه . اگه نشد باز ازتون سوال می پرسم Smile لول Smile
سلام دوست عزيز..معمولا وقتي ٣ بار اشتباه وارد ميكنيد حداكثر ١ روز لاك ميشه،نگران نباشيد..موقع كليك كردن عجله نكنيد،يكبار كليك كنيد و منتظر باشيد تا صفحه باز بشه.
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: romance33 ، Ehsan1358 ، Sonaen60 ، daad ، saeid-ss ، shishipapa
آقا یکی جواب بده زود لطفا.
اگر به شهری غیر از شهر آدرس فرم تان وارد شوید باید در فرودگاه آدرس رو عوض کنیم؟اگر نخواهیم عوض کنیم یعنی خودمان جایی غیر از آدرس فرم بریم چی کار باید کنیم؟
(2014-01-27 ساعت 04:25)Baharehpark نوشته:  آقا یکی جواب بده زود لطفا.
اگر به شهری غیر از شهر آدرس فرم تان وارد شوید باید در فرودگاه آدرس رو عوض کنیم؟اگر نخواهیم عوض کنیم یعنی خودمان جایی غیر از آدرس فرم بریم چی کار باید کنیم؟

بلی در غیر این صورت مدارکتون به دستتون نمیرسه
(2014-01-23 ساعت 11:30)poonehpopo نوشته:  
(2014-01-23 ساعت 10:19)mehrdad pharm نوشته:  
(2014-01-23 ساعت 09:29)poonehpopo نوشته:  سلام دوستان من به یک مشکله بزرگ برخوردم
الان 4 ماهه که 165 د ل ا ر رو پرداخت کردم و بعد از اون به ا م ر ی ک ا رفتم الا 2 هفته هست که برگشتم و تازه نامه اومده که شما پول و پرداخت نکردی و هیچ اکانتی هم نداری من وارده اکانتم شدم و توضیح دادم و همه اطلاعاته مربوط به پرداخت رو ذکر کردم و شماره رسید هم دادم اما به من گفتن که باید یک وقته ملاقات با افیسره اداره مهاجرت بگیری در حالیکه من ایران هستم و حالا گرین کارته من رو نگه داشتن تا این مورد درست بشه Sad
کسی راه حلی برا این موضوع داره؟ من با اون ویزای تاریخ تموم شده میتونم برگردم؟ که مهر خورده و 1 سال اعتبار داره؟ Sad
بله ميتونيد برگرديد..شما SSN و ID رو گرفتيد؟
بله من ssn رو گرفتم و برای ID هم اقدام کردم که هنوز نیومده
ID چی هست؟
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان: daad ، saeid-ss ، shishipapa
(2014-01-27 ساعت 04:25)Baharehpark نوشته:  آقا یکی جواب بده زود لطفا.

سلام دوست عزیز اگر آدرس رو تغییر ندید به همون ادرس فرم میره و خودتون هم هر ایالتی که بخواید برید میتونید
تشکر کنندگان: nasim ، mehrdad pharm ، Baharehpark ، daad ، saeid-ss ، shishipapa
چرا کسی جواب منو نمی ده؟؟؟؟کجا باید وضعیت گرین کارت رو چک کرد؟ممنون.
تشکر کنندگان: daad
سلام به همه دوستان مهاجرسرايي: دوستان كسي بوده كه تجربه گرفتن گرين كارت المثني داشته باشه.و اينكه چه مداركي ميخواد ؟چجوري ميشه درخواست داد ؟ و چقدر كل پروسه طول ميكشه؟
تشکر کنندگان: daad ، shishipapa
(2014-01-27 ساعت 07:58)babak746 نوشته:  چرا کسی جواب منو نمی ده؟؟؟؟کجا باید وضعیت گرین کارت رو چک کرد؟ممنون.

سلام . تو سایتی که 165 دلار رو پرداخت کردی.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: lonelyman ، daad ، saeid-ss ، shishipapa
سلام
شما مدارك دال بر تائيد پرداخت پول از همان كارتي كه پول را واريز كردي وبه شما تائيده داد را به اضافه كپي صفحه پاسپورت كه ويزا داره و صفحه اولش را براشون پست كن
براي من هم نامه داده بودن همين مدارك را فرستادم درست شد و بعد از 40روز گرين كارتم اومد

سلام
شما مدارك دال بر تائيد پرداخت پول از همان كارتي كه پول را واريز كردي وبه شما تائيده داد را به اضافه كپي صفحه پاسپورت كه ويزا داره و صفحه اولش را براشون پست كن
براي من هم نامه داده بودن همين مدارك را فرستادم درست شد و بعد از 40روز گرين كارتم اومد
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، saeid-ss ، daad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان