کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-01-28 ساعت 22:29)derakht01 نوشته:  سلام
میشه یه نفر یه کمک فوری به من کنه خواهش میکنم. مادر یکی از دوستان من اشتباها پاکت زرد رو باز کرده!!!! چیکار باید کنه؟؟؟؟
خواهش میکنم جواب بدین
خیلی خیلی نگرانه Sad((

سلام دوست عزیز، باید ببرن سفارتشون تا دوباره پاکت رو براشون درست کنند...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: romance33 ، derakht01 ، mehrdad pharm ، گل نهال ، saeid-ss ، EKAM ، philter ، Ehsan1358 ، shishipapa ، yalda91
میشه یکی دیگه پاکت رو ببره؟ یا باید خودش حتما ببره؟
نیازی هست به سفارت ایمیل بزنه؟

(2014-01-28 ساعت 22:45)aghaghia نوشته:  
(2014-01-28 ساعت 22:29)derakht01 نوشته:  سلام
میشه یه نفر یه کمک فوری به من کنه خواهش میکنم. مادر یکی از دوستان من اشتباها پاکت زرد رو باز کرده!!!! چیکار باید کنه؟؟؟؟
خواهش میکنم جواب بدین
خیلی خیلی نگرانه Sad((

سلام دوست عزیز، باید ببرن سفارتشون تا دوباره پاکت رو براشون درست کنند...
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان: saeid-ss ، shishipapa
(2014-01-24 ساعت 06:23)deineath نوشته:  دوستان بعد از گذشت 2 ماه از ورود ما ، و رسیدن گرین کارت من بعد از 40 روز بعد از ورود ، هنوز پرونده همسرم آپ دیت نشده و پروسه صدورش آغاز نشده .
با توجه به اینکه سایت elis شروع پروسه ما رو با هم زد و بعد از اون فقط من آپ دیت شدم و کارتم صادر شده . برای شخص دیگه کیس که آپ دیت نشده چی کار میشه کرد ؟
آیا نیاز به پیگیری هست ؟ میبینم که دوستانی تا 4-5 ماه بدو ورودشون هنوز خبری از کارتشون نشده اما ما یکی از کارت هارو گرفتیم و با این شرایط آشنا نیستیم .

مرسی

کسی اطلاعی نداره ؟
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: saeid-ss ، shishipapa
دوستان عزیزی که سفر کردند به آمریکا
سوال من در مورد فرودگاه امام می باشد
آیا تا به حال کل کیف و بساط کسی رو به خاطر بردن پول بیش از 5000 $ گشتند؟
پول را اگر در لباس زیر بگذاریم می فهمند؟
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: saeid-ss ، philter ، daad ، shishipapa
سلام دوستان من آدرس اول رو کالیفرنیا دادم و الان میخوام برم واشنگتن ولی نمیخوام ادرسم رو عوض کنم و میخوام مدارکم به همون ادرس اول پست بشه امکانش هست یا نه؟ دیگه اینکه من میتونم بدون عوض کردن ادرس اولیه برای ssn از واشنگتن اقدام کنم؟
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: Baharehpark ، philter ، daad ، shishipapa
(2014-01-29 ساعت 01:14)moqadam نوشته:  دوستان عزیزی که سفر کردند به آمریکا
سوال من در مورد فرودگاه امام می باشد
آیا تا به حال کل کیف و بساط کسی رو به خاطر بردن پول بیش از 5000 $ گشتند؟
پول را اگر در لباس زیر بگذاریم می فهمند؟

پولاتونو تقسیم کنید بین نفرات انشاالله مشکلی پیش نمیاد
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: romance33 ، saeid-ss ، philter ، daad ، Ehsan1358 ، shishipapa
(2014-01-29 ساعت 03:47)saeid-ss نوشته:  سلام دوستان من آدرس اول رو کالیفرنیا دادم و الان میخوام برم واشنگتن ولی نمیخوام ادرسم رو عوض کنم و میخوام مدارکم به همون ادرس اول پست بشه امکانش هست یا نه؟ دیگه اینکه من میتونم بدون عوض کردن ادرس اولیه برای ssn از واشنگتن اقدام کنم؟

دوست عزیز هیچ اجباری در تغییر ادرس نخواهید داشت بلکه با این کار یعنی عدم تغییر ادرستون حتی ممکنه گرین کارت زودتر هم به دستتون برسه
برا ssn می تونید از واشنگتن هم اقدام کنید
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: mehrdad pharm ، saeid-ss ، daad ، Ehsan1358 ، shishipapa ، powerb
دوستان عزیزم سلام
من یه سوالی ذهنمو به هم ریخته ، دقیقا هم نتونستم جوابمو از مهاجرسرا بگیرم !!!
میشه دوستان لطف کنن جواب سوالمو روشن بهم بگن؟

من 4 ماه بعد از ورودم به آمریکا و گرفتن گرین کارتم برگشتم ایران . الان دو هفته است ایرانم . از خیلیا شنیدم باید حداقل 6 ماه می موندم آمریکا بعد برمیگشتم ایران . می گن اداره مهاجرت دفعه دیگه که بخوام برگردم بهم گیر میده ! من 2 ماه و نیم -3 ماه می خوام ایران بمونم و دوباره برمی گردم آمریکا که کالج و کارمو شروع کنم !!!

سوالم اینه که آیا اداره مهاجرت واقعا گیر میده و ممکنه گرین کارتمو معلق کنن؟؟ این بار اول و ایشالا آخرمه که زود برگشتم ایران !!!
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: amjad ، daad ، saeid-ss ، shishipapa ، powerb
(2014-01-29 ساعت 22:30)nimo80 نوشته:  دوستان عزیزم سلام
من یه سوالی ذهنمو به هم ریخته ، دقیقا هم نتونستم جوابمو از مهاجرسرا بگیرم !!!
میشه دوستان لطف کنن جواب سوالمو روشن بهم بگن؟

من 4 ماه بعد از ورودم به آمریکا و گرفتن گرین کارتم برگشتم ایران . الان دو هفته است ایرانم . از خیلیا شنیدم باید حداقل 6 ماه می موندم آمریکا بعد برمیگشتم ایران . می گن اداره مهاجرت دفعه دیگه که بخوام برگردم بهم گیر میده ! من 2 ماه و نیم -3 ماه می خوام ایران بمونم و دوباره برمی گردم آمریکا که کالج و کارمو شروع کنم !!!

سوالم اینه که آیا اداره مهاجرت واقعا گیر میده و ممکنه گرین کارتمو معلق کنن؟؟ این بار اول و ایشالا آخرمه که زود برگشتم ایران !!!

اصلا نگران نباشید Wink
شما میتونستید فقط برید امریکا تو فرودگاه پاستونو مهر بزنن بعد برگردید این مهر به منزله گرین کارتتون بود و تا یکسال اعتبار داشت.
حالا که شما مدتی موندید و گرین کارت هم گرفتید. تبریک میگم
ورود به امریکا: اکتبر2014

(2014-01-28 ساعت 09:11)sadfar نوشته:  دوستان سلام
برای تکمیل آنلاین فرم های مالیاتی به چه آدرسی باید مراجعه کنم لطفا با تجربه های راهنمایی کنند. باسپاس
کسی پاسخی برای سوال ما نداره؟
امیدوارم پست 37 اینجا کمکتون کنه-موفق باشید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
ظاهرا كسي جز ما گرين كارت المثني قسمتش نشده چون هيچ جوابي دريافت نگرديد!!
تشکر کنندگان: nooshin92 ، Soroush.namjoo ، shishipapa ، Mehrdadordi
(2014-01-30 ساعت 12:48)Lady نوشته:  ظاهرا كسي جز ما گرين كارت المثني قسمتش نشده چون هيچ جوابي دريافت نگرديد!!

http://www.uscis.gov/i-90
دوست عزیز، بهترین مرجع برای این سوالات سایت رسمی uscis.gov هست.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: shishipapa ، Mehrdadordi
دوستان و سروران گرامی .
می شه بفرمایید داخل کابین چه نوع کیفی با چه وزنی بردید؟ و پروازتون رو هم ذکر کنید؟
من یه کوله پشتی تنیس حاوی لپتاب و پاکت های زرد و مدارک با یه چمدون کوچک حاوی کتاب و یه کیف زنونه میتونم ببرم؟با پرواز لوفتانزا.
ضمنن اگر پرواز لوفتانزا رو تجربه کردید، راحت هست ؟
تشکر کنندگان: nooshin92 ، philter ، ojee
دوستان عزیز ، من ایفون 4 گوشیم تو ایران ، اگر اونجا یه سیمکارت بگیرم براش که نت داشته باشه میشه با لپتاپ هم از طریق گوشی رفت تو نت یا نه ؟ چجوری؟
بعد ضمنن اونجا وایر لس و ADSL وضعیت و هزینه هاش چه جوریه؟
(پست موقت)
تشکر کنندگان: nooshin92 ، shishipapa
(2014-01-30 ساعت 16:44)daad نوشته:  دوستان و سروران گرامی .
می شه بفرمایید داخل کابین چه نوع کیفی با چه وزنی بردید؟ و پروازتون رو هم ذکر کنید؟
من یه کوله پشتی تنیس حاوی لپتاب و پاکت های زرد و مدارک با یه چمدون کوچک حاوی کتاب و یه کیف زنونه میتونم ببرم؟با پرواز لوفتانزا.
ضمنن اگر پرواز لوفتانزا رو تجربه کردید، راحت هست ؟
من با كوله پشتي لپ تاپ كه پر بود و يك چمدان كوچيك ١٠ كيلويي و يه كيف زنونه با پرواز قطر رفتم كه مهماندار بهم گفت ٣ تا نميشه و با بدبختي كيف زنونه را گذاشتم تو كوله پشتي.
باه با گوشي آيفون ٤ ميتونيد از طريق hot spot اينترنت گوشيتون را با لپ تاپ استفاده كنيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: amjad ، aghaghia ، Mehrdadordi ، mehrdad pharm ، nooshin92 ، philter ، shishipapa ، daad ، ojee ، romance33 ، yalda91

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان