کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان یه سوال :
اگه ویزامون 6 ماهه باشه و ما بعلت شرایطی ، بذاریم ماه 6 ام و مثلا 15 روز مونده به اتمام تاریخ ویزامون بریم امریکا مشکلی پیش میاد ؟
محدودیتی وجود داره که مثلا هنگام ورود باید ویزا حداقل 1 ماه یا ط ایکس روز اعتبار داشته باشه تا مشکلی پیش نیاد !!!!
ممنون میشم افرادی که مطلع هستند دقیق بگن چون میخوام طبق این بلیط رو اکی کنم !
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: nooshin92 ، saeid-ss ، shishipapa ، daad ، romance33
(2014-01-30 ساعت 23:17)mechanicalengineer نوشته:  دوستان یه سوال :
اگه ویزامون 6 ماهه باشه و ما بعلت شرایطی ، بذاریم ماه 6 ام و مثلا 15 روز مونده به اتمام تاریخ ویزامون بریم آمریکا مشکلی پیش میاد ؟
محدودیتی وجود داره که مثلا هنگام ورود باید ویزا حداقل 1 ماه یا ط ایکس روز اعتبار داشته باشه تا مشکلی پیش نیاد !!!!
تاريخ اكسپاير ويزا مشخصه ديگه..يعني شما حداكثر تا اون تاريخ ميتونيد وارد اون كشور بشويد..ولي حوادث غير قابل پيش بيني رو هم در نظر بگيريد و ورودتون رو نگذاريد دقيقه ٩٠ ، پانزده روز مونده خيلي هم خوبه، هيچ دوشواري هم نداره ؛) اين هم لينكش
http://travel.state.gov/content/visas/en...-date.html
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: nooshin92 ، philter ، گل نهال ، roeentan ، saeid-ss ، daad ، ojee ، Mehrdadordi ، Ehsan1358 ، romance33 ، yalda91
(2014-01-30 ساعت 23:17)mechanicalengineer نوشته:  دوستان یه سوال :
اگه ویزامون 6 ماهه باشه و ما بعلت شرایطی ، بذاریم ماه 6 ام و مثلا 15 روز مونده به اتمام تاریخ ویزامون بریم آمریکا مشکلی پیش میاد ؟
نه دوست عزیز شما 15 روز قبل اتمام ویزا میخواهین وارد شین مشکلی پیش نمیاد خیالتون راحت
تشکر کنندگان: saeid-ss ، ROYAAA ، shishipapa ، mechanicalengineer ، Ehsan1358
سلام دوستان
ما روز دوشنبه به هیوستن میایم. اما به مشکلی برخوردیم که شاید برای خیلی از ماها بوجود اومده باشه و اون هم سر کار رفتن توسط فامیل محترمه که از سه ماه پیش قرار بوده روز پرواز ما بیاد فرودگاه و یک هفته ای مهمونش باشیم و بعدش اون رو به خیر و مارو به سلامت.ولی ظاهرا از خاصیت پیچوندن اصیل ایرانی استفاده کرده و به روی مبارک هم نمیاره که ما به کمکش احتیاج داشتیم.(با توجه به همراه داشتن بچه یک ونیم ساله)و الان به مدت ده روز هست که تلفن و پیغام و وایبر و .... را جواب نمی ده.
الان من این سوال رو دارم که اول نزدیک فرودگاه هیوستن هتلی جهت اقامت یک شبه هست؟
دوم من و خانوادم قصد داریم از هیوستن به آستین بریم منزل یکی از فامیل های خانم.میخواستم بدونم بهترین راه و با صرفه ترین روش برای رفتن به آستین چی هست.دوستان عزیزی که میتونن ما رو راهنمایی کنند،این لطف را در حق ما انجام بدن که من خونسرد دارم یواش یواش نگران می شم.
ممنون از لطف دوستای گل.
2013AS8xxx/سه نفر/مصاحبه:ابوظبی /کلیر 14 اگوست/صدور ویزا 27 آگوست Big Grin/ ورود به امریکا 13 فوریه / دریافت سوشال نامبر 21 فوریه/ دریافت گرین کارت 13 مارچ Cool
تشکر کنندگان: saeid-ss ، shishipapa ، اریوبرزن ، alirezass ، Ehsan1358 ، philter
(2014-01-29 ساعت 14:15)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-01-29 ساعت 03:47)saeid-ss نوشته:  سلام دوستان من آدرس اول رو کالیفرنیا دادم و الان میخوام برم واشنگتن ولی نمیخوام ادرسم رو عوض کنم و میخوام مدارکم به همون ادرس اول پست بشه امکانش هست یا نه؟ دیگه اینکه من میتونم بدون عوض کردن ادرس اولیه برای ssn از واشنگتن اقدام کنم؟

دوست عزیز هیچ اجباری در تغییر ادرس نخواهید داشت بلکه با این کار یعنی عدم تغییر ادرستون حتی ممکنه گرین کارت زودتر هم به دستتون برسه
برا ssn می تونید از واشنگتن هم اقدام کنید

ممنون دوست عزیز یعنی من میتونم آدرس اولیه رو عوض نکنم و برم واشنگتن اداره سوشیال درخواست بدم ولی بخواهم هم گرین کارت وهم ssn بره همون آدرس اولیه ؟یا اینکه گرین کارتم بره به آدرس اولیه ولی برای ssn آدرس توی واشنگتن رو بدم؟
یه سوال دیگه اینکه برای درخواست ssn چند روز پس از ورود باید اقدام کنم؟
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: Soroush.namjoo ، shishipapa ، ojee
سلام دوستان . لطفا که کسی که اطلاع دقیق دارد جواب سوال منو بدهد.
1-چهار ماه از رفتن من به آمریکا میگذره و برگشتم ایران گرین کارت من تا حالا نرسید ه توی پاسپورت داخل ویزا زده تا آخر فوریه اعتبار داره . من بدون گرین کارت میتونم وارد آمریکا بشم؟.
2-آیا اجازه خروج از ایران رو میدن .نمی گن شما که اقامت داری گرین کارتو باید نشون بدی واین ویزا اعتبار نداره
3- من چکار کنم گرین کارت همسرم وبچه هام رسیده من به کجا ایمیل بدم کجا پیگیر شم
لطفا دوستان راهنمایی کنن ذهنم خیلی درگیره
تشکر کنندگان: noura 2 ، saeid-ss ، shishipapa
(2014-01-31 ساعت 02:49)peymanp76 نوشته:  سلام دوستان
ما روز دوشنبه به هیوستن میایم. اما به مشکلی برخوردیم که شاید برای خیلی از ماها بوجود اومده باشه و اون هم سر کار رفتن توسط فامیل محترمه که از سه ماه پیش قرار بوده روز پرواز ما بیاد فرودگاه و یک هفته ای مهمونش باشیم و بعدش اون رو به خیر و مارو به سلامت.ولی ظاهرا از خاصیت پیچوندن اصیل ایرانی استفاده کرده و به روی مبارک هم نمیاره که ما به کمکش احتیاج داشتیم.(با توجه به همراه داشتن بچه یک ونیم ساله)و الان به مدت ده روز هست که تلفن و پیغام و وایبر و .... را جواب نمی ده.
الان من این سوال رو دارم که اول نزدیک فرودگاه هیوستن هتلی جهت اقامت یک شبه هست؟
دوم من و خانوادم قصد داریم از هیوستن به آستین بریم منزل یکی از فامیل های خانم.میخواستم بدونم بهترین راه و با صرفه ترین روش برای رفتن به آستین چی هست.دوستان عزیزی که میتونن ما رو راهنمایی کنند،این لطف را در حق ما انجام بدن که من خونسرد دارم یواش یواش نگران می شم.
ممنون از لطف دوستای گل.
سلام
ما هیوستن خونه یکی از دوستان هستیم ولی چند تا سایت خوب براتون می گذارم و بررسی کنید

http://www.valueplace.com/extended-stay-...-Westchase
http://www.extendedstayamerica.com/reser...oarea.html
شاتل تاکسی ارزون
http://www.newstartransportation.com/shuttlebus.html
مترو
http://www.ridemetro.org/SchedulesMaps/SysMaps.aspx
اتوبوس
http://www.ridemetro.org/SchedulesMaps/BusSched.aspx
نقشه
http://here.com/29.8121448,-95.1766525,1...normal.day
ویزا: 14 2013‎ AUG* ورود: هیوستن JAN 2014 *‏ گرین: 7 March, کار: ؟

بگو : هرگز جز انچه خدا برای ما خواسته به ما نخواهد رسید. اوست مولای ما، و البته اهل ایمان در هرحال باید بر خدا توکل کنند. سوره توبه ایه 51

تشکر کنندگان: Given ، mhb161 ، romance33 ، yalda91 ، peymanp76 ، saeid-ss ، shishipapa ، powerb
(2014-01-31 ساعت 12:56)shoshina نوشته:  سلام دوستان . لطفا که کسی که اطلاع دقیق دارد جواب سوال منو بدهد.
1-چهار ماه از رفتن من به آمریکا میگذره و برگشتم ایران گرین کارت من تا حالا نرسید ه توی پاسپورت داخل ویزا زده تا آخر فوریه اعتبار داره . من بدون گرین کارت میتونم وارد آمریکا بشم؟.
2-آیا اجازه خروج از ایران رو میدن .نمی گن شما که اقامت داری گرین کارتو باید نشون بدی واین ویزا اعتبار نداره
سلام
الان شما یه بار وارد آمریکا شده اید بنابراین ویزاتون مهم نیست مهر و استمپ ورودتون مهمه که تا یک سال اعتبار داره. موقع ورود ما یه برگه بهمون دادند روش نوشته استمپ تا یک سال حکم گرین کارتو داره نگران نباشید

بگو : هرگز جز انچه خدا برای ما خواسته به ما نخواهد رسید. اوست مولای ما، و البته اهل ایمان در هرحال باید بر خدا توکل کنند. سوره توبه ایه 51

تشکر کنندگان: shoshina ، daad ، yalda91 ، rira1982 ، saeid-ss ، Mehrdadordi ، shishipapa
(2014-01-30 ساعت 21:17)گل نهال نوشته:  
(2014-01-30 ساعت 16:44)daad نوشته:  دوستان و سروران گرامی .
می شه بفرمایید داخل کابین چه نوع کیفی با چه وزنی بردید؟ و پروازتون رو هم ذکر کنید؟
من یه کوله پشتی تنیس حاوی لپتاب و پاکت های زرد و مدارک با یه چمدون کوچک حاوی کتاب و یه کیف زنونه میتونم ببرم؟با پرواز لوفتانزا.
ضمنن اگر پرواز لوفتانزا رو تجربه کردید، راحت هست ؟
من با كوله پشتي لپ تاپ كه پر بود و يك چمدان كوچيك ١٠ كيلويي و يه كيف زنونه با پرواز قطر رفتم كه مهماندار بهم گفت ٣ تا نميشه و با بدبختي كيف زنونه را گذاشتم تو كوله پشتي.
باه با گوشي آيفون ٤ ميتونيد از طريق hot spot اينترنت گوشيتون را با لپ تاپ استفاده كنيد

سلام
ما روز یک شنبه (روز تعطیل ) اواسط ژنیوری وارد شدیم هر نفر دو تا ساک کری داشتیم هر کدام نزدیک 20 کیلو آخر نفرم سوار شدیم با ترکیشم اومدی غذاشم حرف نداشت فقط توش خیلی سرد بود پتوهم می دن ولی باز سرده.

تشکر کنندگان: daad ، farshad_m ، yalda91 ، philter ، saeid-ss ، shishipapa
(2014-02-01 ساعت 00:48)Ehsan1358 نوشته:  
(2014-01-31 ساعت 12:56)shoshina نوشته:  سلام دوستان . لطفا که کسی که اطلاع دقیق دارد جواب سوال منو بدهد.
سلام
الان شما یه بار وارد آمریکا شده اید بنابراین ویزاتون مهم نیست مهر و استمپ ورودتون مهمه که تا یک سال اعتبار داره. موقع ورود ما یه برگه بهمون دادند روش نوشته استمپ تا یک سال حکم گرین کارتو داره نگران نباشید

خانومه منم داره بر میگرده اما برگه ای تو فرودگاه بهش ندادن برای اعتبار استمپ یکساله . اما می دونیم که اعتبار داره . حالا افیسر های فرودگاه مطمئنا می دونن دیگه اینو ؟ اگه ندونن و اجاره پرواز ندن چی میشه ؟
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: shoshina ، Soroush.namjoo ، Mehrdadordi ، yalda91 ، rira1982 ، saeid-ss ، shishipapa
دوستان عزيز امروز بعد از ٢ ماه گرين كارت من و شوهرم و دخترم رسيد و داشتم فكر ميكر دم اين هم تموم شد ديگه كدوم سايت برم و كدوم شماره رو چك كنم كه ياد اين افتادم كه مهاجر سرا با اينكه فضاى مجازى بود ولى مثل يك مادر دلسوز تو اين يكسال و نيم بهترين راهنماى من بود خدا ما مهاجرسرايى ها را از هم نگيره امين
دوستان گرامی برای ورود به امریکا توو اینترویو چی ازتون میپرسن؟
تشکر کنندگان: saeid-ss ، shishipapa
(2014-02-01 ساعت 22:44)daad نوشته:  دوستان گرامی برای ورود به آمریکا توو اینترویو چی ازتون میپرسن؟

سوال های معمولی کارتون چیه؟ چقد پول اوردین؟ امریکا کجا ساکن می شید؟ کی رو اونجا دارید؟ و...
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، saeid-ss ، mahbube ، shishipapa
دوستانی که به دنبال بانک و افتتاح حساب هستن یه پست تو تاپیک بانک ها و انواع حسابها و امتیازات و معایب گذاشتم یه بررسی کنید فکر کنم مفید باشه Smile
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
سلام دوستان
من هر چی گشتم اون پستی که مربوط به تغییر آدرس دریافت گرین کارت تو USCIS هستو پیدا نکردم .....لطف میکنید لینکشو بگذارید...
ممنون
201400001$$$
سفارت آنکارا-->ایروان از KCC/ مصاحبه Oct /یک ضرب/یک نفر/ورود آمریکا Dec 2013
The Dark Side Of The Moon
تشکر کنندگان: romance33 ، saeid-ss ، Mehrdadordi ، shishipapa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان