کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
من سوالی داشتم با وجود محدودیت در بردن ارز من میخواستم بیشتر از 10000 تا ببرم ولی گفتم شاید گیر باشه
حالا سوال من اینکه من اگر بعد از ورود حساب باز کنم بعد برادرم پول برای من حواله کنه چی میشه؟
یعنی محدودیتی دارد در آمریکا من باید مالیات بدم یا باید بگم منشه پول چیه ...؟
چون برای یک سال اول که جا بیفتم با خانواده تصمیم گرفتم برای من پول حواله کنن.
ممنون میشم نوع حساب رو به من هم بگید؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: saeid-ss ، Mehrdadordi ، shishipapa ، mhb161 ، daad
سلام دوستان
گرین کارت من بغد از 45 روز اومد اما مال شوهرم 2 ماهه که اینجا ساکنیم ولی هنوز نیومده والا می ترسم از بر و بچه های فامیل و اطرافیان بپرسم چون همیشه به من میگتد تو عجولی
شما ها هم نظرتون اینه که باید هنوز منتظر باشم یا واقعا راهی برای پیگیریش هست ؟
ممنون می شم منو از نگرا نی دربیارید
تشکر کنندگان: shishipapa ، farshad_m ، Mehrdadordi ، saeid-ss ، mhb161 ، dana ، daad
سلام کسی هست که تازگی در فلوریدا گواهینامه گرفته باشه ؟
کیس نامبر :4000 . مصاحبه : هفته 2 فوریه . سفارت انکارا
تشکر کنندگان: shishipapa ، farshad_m ، saeid-ss
پیمنت سابمیتد ینی اکسپت شده؟
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2014-02-06 ساعت 01:37)Mohammad1356 نوشته:  سلام دوستان عزیز، من و همسرم مدت کوتاهی است وارد آمریکا شدیم، اگر قبل از دریافت گرین کارت در آمریکا من کشور و ترک کنم و همسرم اینجا بمونه، آیا میتونه کارت و دریافت کنه و برای من ارسال کنه؟ آیا در کل مشکلی پیش نمیاد برای ورود بعدی من؟ اگر در این زمینه کسی اطلاعاتی دارند ممنون میشم کمک کنید.
با درود

بله این کار شدنیه و نگران نباشید Smile

خیر مشکلی پیش نخواهد آمد.
تشکر کنندگان: Mohammad1356 ، alirezass ، ffrfar ، romance33 ، saeid-ss ، dana
سلام آیا برای درخواست ssn میشه از شهری به غیر از اون شهری که قراره گرین کارت پست بشه اقدام کرد؟
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: powerb
کسی تو این روزا از تهران میاد نیویورک؟ مسیج بده لطفا.خیلی حیاتیه!
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان:
سلام
میخواستم بدونم با داشتن گرین کارت کی میتونیم واسه گریین کارت پدر و مادرمون اقدام کنیم؟
2013As89## ،٢ نفر، آنكارا، مصاحبه: ٢٢ جولاي
تشکر کنندگان: saeid-ss ، Mehrdadordi ، powerb
(2014-02-07 ساعت 07:54)north.winds نوشته:  سلام
میخواستم بدونم با داشتن گرین کارت کی میتونیم واسه گریین کارت پدر و مادرمون اقدام کنیم؟

سلام این سوال ما هم بود .. خانمم خیلی اصرار داشت که برای پدرومادرش اقدام کنه ولی خب از چند وکیل سوال کردیم گفتن باید تا زمان سیتیزن شیپی صبر کنید و بعد اقدام کنید.

از بچه های قدیمی چه خبر؟ من که اینقدر بیزی شدم وقت نمی کنم بیام سر بزنم . قبلا که ایران بودیم می گفتم این بچه های 2012 چه بی وفان دیگه نمیان سر بزنن حالا خودمون هم همونطور شدیم.
بچه ها من هر روز بیشتر از قبل خدارو شکر می کنم به خاطر این لطفی که به ما کرد و این جریان لاتاری. از خدا می خوام همه شما که ایران هستید و دارید میاید و یا اومدید اینجا زودتر جا بیوفتید و موفق باشید انشالله. مواظب خودتون باشید قربان همه شما علی Smile
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: moji20 ، AsemanAbee ، philter ، saeid-ss ، ROYAAA ، saeeds61 ، lilistar ، sepideh_ ، mehdieb ، Mehrdadordi ، sce ، rira1982 ، shatsi ، mozhgangh ، Ahoora13 ، powerb
(2014-02-03 ساعت 18:10)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-02-03 ساعت 18:05)romance33 نوشته:  
(2014-02-03 ساعت 17:54)KIMIA2005 نوشته:  دوستان واسه یکی از اشنایان که چندین سال هستش که آمریکا اقامت دارند فکر میکنید واسه هدیه بهترین انتخاب چی میتونه باشه ؟؟

زرشک، زعفران، نبات، عسل Big Grin

ممنونم این مواردی را که فرمودید اونجا گیر نمیاد !؟
دیگر دوستان نظرشون چی هست ؟

کدوم ایالت و شهر هستند؟ اگه لس انجلس هستند مطلقا خوراکی نیارید اینجا همه چیز هست .. حتی یه چیزهایی هست که توی ایران من نمی دیدم مثلا خیار چنبر!!! Smile))

براشون صنایع دستی ایران رو بیارید. بودجه بیشتری اگه دارید طلا هم خوبه.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: saeid-ss
سلام کمک کمک
دوستانی که اصفهان یا تهران هستن و تا دوسه هفته ای دیگه میان امریکا لطفا پیام بدند با هزار بدبختی تو کالج رشته مورد علاقه ام ثبت نام کردم و گقتن به جز ارزیابی لیسانست می باید ریز نمره هات هم بیاری خلاصه با هزارالتماس بهم فرصت دادن تا قبل ازمارچ یعنی سه هقته دیگه تحویلشون بدم خواهشا اگر کسی قصذ اومدن به هر ایالتی ترجیحا شارلوت را دارد لطفا پیام بده تا هماهنگ کنم بدستش برسونن انشالااااااااااااااااااااااا ازحجالت دوست خوبمون در میاییم
در نهایت شارلوت هم نشد هر ایالتی هم که باشه با پست برام بفرستید هزینه پرداحت میشود
ممنون
تشکر کنندگان: philter ، saeid-ss ، daad ، yalda91
(2014-02-07 ساعت 09:21)negar_karimi6 نوشته:  سلام کمک کمک
دوستانی که اصفهان یا تهران هستن و تا دوسه هفته ای دیگه میان آمریکا لطفا پیام بدند با هزار بدبختی تو کالج رشته مورد علاقه ام ثبت نام کردم و گقتن به جز ارزیابی لیسانست می باید ریز نمره هات هم بیاری خلاصه با هزارالتماس بهم فرصت دادن تا قبل ازمارچ یعنی سه هقته دیگه تحویلشون بدم خواهشا اگر کسی شارلوت میاد پیام بده تا هماهنگ کنم بدستش برسونن انشالااااااااااااااااااااااا ازحجالت دوست خوبمون در میاییم
در نهایت شارلوت هم نشد هر ایالتی هم که باشه با پست برام بفرستید هزینه پرداحت میشود

سلام دوست عزيز فكر ميكنم خيلي راحت با پست دي اچ ال ميتونن از ايرانً تو ١ هفته براتون پست كنن و بدستون برسه !
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: philter ، saeid-ss ، rira1982 ، valencia ، yalda91
سلام دوستان من هزینه گرین کارت رو تو سایت USCIS پرداخت کردم و وضعیتم رفت رو حالت accepted ولی تو فرودگاه پرینت این صفحه رو که بهشون نشون دادم اظهار بی اطلاعی کردن. لطفا ی راهنمایی بکنید چیکار باید بکنم
ممنون
2013AS83xx / مصاحبه: June W4 ابوظبی / اپدیت: 6 اگوست و 12 آگوست/ کلیر 19 آگوست - 54 روز/ دریافت ویزا: 9 سپتامبر
تشکر کنندگان: saeid-ss ، powerb
بین کسانی که گرین کارت دارند و کسانی که سیتیزن هستند دقیقا چه فرقی وجود داره ؟ و سیتیزن بودن ازنظر زندگی و.... چه محاسنی داره که گرین کارتی ها ندارند !؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: romance33 ، philter ، saeid-ss ، Mehrdadordi
(2014-02-07 ساعت 20:50)mechanicalengineer نوشته:  بین کسانی که گرین کارت دارند و کسانی که سیتیزن هستند دقیقا چه فرقی وجود داره ؟ و سیتیزن بودن ازنظر زندگی و.... چه محاسنی داره که گرین کارتی ها ندارند !؟

اگر اشتباه نکنم در مورد حق رآی و کار در ادارات دولتی ما محدود هستیم.
تشکر کنندگان: philter ، saeid-ss ، behfaza ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان