کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-02-06 ساعت 18:03)saeid-ss نوشته:  سلام آیا برای درخواست ssn میشه از شهری به غیر از اون شهری که قراره گرین کارت پست بشه اقدام کرد؟

ﺳﻼﻡ
ﺑﻠﻪ ﻣﻴﺸﻪ. ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻛﻪ ﻛﺮﺩﻳﺪ ﻫﺮ اﺩﺭﺳﻲ ﻛﻪ ﻣﻴﺨﻮاﻳﻦ ﺩﺭ ﻓﺮﻡ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ ﻣﻴﻨﻮﻳﺴﻴﺪ و ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ اﺩﺭﺱ ﻣﻴﻔﺮﺳﺘﻦ. ﺭﺑﻂﻲ ﺑﻪ ﮔﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭﺩ ﻧﺪاﺭﻩ.
ﻣﺎ اﺯ اﺩاﺭﻩ ﺳﻮﺷﺎﻝ اﻭﺭﻧﺞ ﻛﺎﻧﺘﻲ ﻟﺲ اﻧﺠﻠﺲ اﻗﺪاﻡ ﻛﺮﺩﻳﻢ و اﺩﺭﺱ ﺳﻦ ﺣﻮﺯﻩ ﺩاﺩﻳﻢ و ﺑﻌﺪ اﺯ 5 ﺭﻭﺯ ﻛﺎﺭﻱ ﺭﺳﻴﺪ.
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ.
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: saeid-ss ، sepideh_ ، ffrfar ، philter ، Mehrdadordi ، behfaza ، powerb
اخه من توی یه سایتی خوندم واسه پدرو مادر بعد از گرفتن گریین کارت میشه اقدام کرد واسه خواهر و برادری که به سن قانونی رسیدن بعد از گرفتن سیتیزن شیب
2013As89## ،٢ نفر، آنكارا، مصاحبه: ٢٢ جولاي
تشکر کنندگان: saeid-ss ، alirezass ، behfaza ، powerb
سلام دوستان این نمونه فرم آبی رو که باید توی هواپیما پر کنیم رو کسی داره؟
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: alirezass ، behfaza
(2014-02-08 ساعت 01:26)saeid-ss نوشته:  سلام دوستان این نمونه فرم آبی رو که باید توی هواپیما پر کنیم رو کسی داره؟

فرم آبي گمرك
Customs Declaration Form
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: nasim ، saeid-ss ، mehrdad pharm ، behfaza
(2014-02-07 ساعت 23:53)amiz.abdollah نوشته:  
(2014-02-07 ساعت 20:50)mechanicalengineer نوشته:  بین کسانی که گرین کارت دارند و کسانی که سیتیزن هستند دقیقا چه فرقی وجود داره ؟ و سیتیزن بودن ازنظر زندگی و.... چه محاسنی داره که گرین کارتی ها ندارند !؟

اگر اشتباه نکنم در مورد حق رآی و کار در ادارات دولتی ما محدود هستیم.
نسبت به اونا که گررین کارت ندارند وویزای دانشجویی یا سایر ویزاها رو دارند چطور؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: behfaza
از وقتی که سایت USCIS کیس شما رو می شناسه, معمولا چقدر طول می کشه تا گرین کارت صادر بشه ؟
تشکر کنندگان: behfaza
(2014-02-08 ساعت 20:51)marco250 نوشته:  از وقتی که سایت USCIS کیس شما رو می شناسه, معمولا چقدر طول می کشه تا گرین کارت صادر بشه ؟
برای ما دو هفته بعدش آمد..
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: Soroush.namjoo ، behfaza
دوستان سلام، کسی در مورد زمانIn stateشدن ایالت ها اطلاعی داره؟ جایی دسته بندی ا ازمان لازم براز اقامت جهت In state شدن صورت گرفته؟ من میخوام بدونم کدوم ایالت ها زمان کمتری میخوان برای این شرط. ممنونم از راهنماییتون
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: گل نهال ، sce ، gbtm ، saeid-ss ، behfaza
(2014-02-09 ساعت 04:53)el333 نوشته:  
(2014-02-08 ساعت 20:51)marco250 نوشته:  از وقتی که سایت USCIS کیس شما رو می شناسه, معمولا چقدر طول می کشه تا گرین کارت صادر بشه ؟

وقتی اکسپت میشیم کیس رو شناخته شده تلقی میکنین یا اگه وارد مرحله های بعدیش بشه؟ کلا چی بشه میگیم شناخته ما رو؟
تشکر کنندگان: saeid-ss ، behfaza
(2014-02-09 ساعت 04:53)el333 نوشته:  

گاهی اوقات هم کنی بیشتر.چیزی حدود 5 ماهBig Grin.
البته این وضعیت من بود.معمولا بعد از شناخته شدن کیس در کمتر از 1 ماه منتظر اومدن گرین کارت باشین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، saeid-ss ، roeentan ، behfaza
بعد از شناخته شدن کیس یعنی چی؟؟؟ چی بشه میگیم کنس شناخته شده ؟؟ وقتی اکسپت نیک میخوره یا مراحل بعدیش ؟ میشه توضیح بدین ؟
(2014-02-09 ساعت 08:36)azem2014 نوشته:  بعد از شناخته شدن کیس یعنی چی؟؟؟ چی بشه میگیم کنس شناخته شده ؟؟ وقتی اکسپت نیک میخوره یا مراحل بعدیش ؟ میشه توضیح بدین ؟

بعد از حدود ۳۰-۴۰ روز از نخستین ورودتان به آمریکا , سایت USCIS شماره رسید شما رو می شناسه و شما به مرحله Initial Review وارد می شوید.
سئوال من این بود که وقتی به این مرحله (Initial Review) وارد شدیم چه مدت زمانی گرین کارت بدستمون می رسه که دوستان جواب دادند.
تشکر کنندگان: azem2014 ، Mehrdadordi ، saeid-ss ، behfaza
الان وقتی می رم تو سایت uscis فقط مشخصات کیس خودم و پروفایل خودم رو می تونم ببینم. برای همسرم رو چطوری می تونم پیگیری کنم؟
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
دوست عزیز مارکو حالا که زحمت کشیدین جواب دادین میشه بفرمایین ایا نوشته های مرحله Initial Review یه فرمت کلی هست که واسه همه روی سایت دیده میشه یا کیس به کیس فرق میکنه شرح وضعیت ادامه کار؟
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، saeid-ss ، behfaza
(2014-02-09 ساعت 09:53)azem2014 نوشته:  دوست عزیز مارکو حالا که زحمت کشیدین جواب دادین میشه بفرمایین ایا نوشته های مرحله Initial Review یه فرمت کلی هست که واسه همه روی سایت دیده میشه یا کیس به کیس فرق میکنه شرح وضعیت ادامه کار؟

یک متن مشابه برای همه.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: saeid-ss ، azem2014 ، Mehrdadordi ، behfaza ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان