کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-02-09 ساعت 09:51)rira1982 نوشته:  الان وقتی می رم تو سایت uscis فقط مشخصات کیس خودم و پروفایل خودم رو می تونم ببینم. برای همسرم رو چطوری می تونم پیگیری کنم؟

با رسید نامبر همسرتون واردبشین.
هر نفر یه رسید نامبر جداگانه داره.از همون جایی که 165 دلار رو پرداخت کردین،وقتی وارد اکانت خودتون میشین اون بالا و در قسمت SELECT CASE TO VIEW STATUS از زبانه سمت راست رسید نامبر نفر دیگه کیس خودتون رو می تونین ببینین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: saeid-ss ، mohsenmb ، yalda91 ، behfaza
(2014-02-09 ساعت 09:53)azem2014 نوشته:  دوست عزیز مارکو حالا که زحمت کشیدین جواب دادین میشه بفرمایین ایا نوشته های مرحله Initial Review یه فرمت کلی هست که واسه همه روی سایت دیده میشه یا کیس به کیس فرق میکنه شرح وضعیت ادامه کار؟

ظاهرا متن این مرحله باید یکی باشه چون متن نوشته شده برای من با متن نوشته شده همسرم یکی هستش.
تشکر کنندگان: farshad_m ، Soroush.namjoo ، saeid-ss ، azem2014 ، Mehrdadordi ، behfaza
سلام دوستان چند تا سوال دارم...
1-اگه من 2 تا تابلوی طلا کاری شده به عنوان کادو به قیمت هر کدوم 150 هزار تومان با خودم بیارم توی فرودگاه ایران یا آمریکا ( واشنگتن) مشکلی پیش میاد؟
2-تنقلات مثل پسته یا گردو میتونیم با خودمون بیاریم؟
3-قیمت تقریبی مواد غذایی یا اون تابلوهای طلا رو هم باید توی فرم آبی بنویسیم؟
4-راهنمای پر کردن فرم آبی رو کسی داره؟
ممنونم.
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان:
سلام بچه های عزیز مهاجرسرا,

من یک سوال مهم دارم . نیاز دارم که از ایران واسم پول فرستاده بشه . بنظر شما برای ارسال پول از ایران چه راهی هست ؟ ااصلا به نظرتون تو شرایط ت ح ر ی م می شه پول با ایران رد و بدل کرد؟ از طریق بانک ها می شه اقدام کرد؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان: alirezass ، Soroush.namjoo ، saeid-ss ، behfaza
سلام
كجايي و چقدر ميخواهي انتقال بدهي منظورم كدوم شهر ايراني و به كدوم ايالت ميخواهي بفرستي
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
تشکر کنندگان: saeid-ss ، Parniyan2013 ، behfaza
دوستان من نزديك به ١ماه ونيمه كه اومد اينجا،از اوضاع و احوال نميگم چون توضيح واضحات و همه ميدونن،ميرم سر اصل مطلب،من ميخوام تا ١ ماه ديگه سمت سانتا مونيكا خونه بگيرم حالا يك خوابه يا دو خوابه. اگه تو اين فاصله كسي از ايران مياد يا اينجا هست كه بخواد هم خونه بشيم لطفا بم پيام خصوصي بده
همخونه خانم نيازمنديم،به تمام معنا خانوماااااااااااا
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: romance33 ، saeid-ss ، farshad_m ، پدی ، behfaza
(2014-02-10 ساعت 08:35)Parniyan2013 نوشته:  سلام بچه های عزیز مهاجرسرا,

من یک سوال مهم دارم . نیاز دارم که از ایران واسم پول فرستاده بشه . بنظر شما برای ارسال پول از ایران چه راهی هست ؟ ااصلا به نظرتون تو شرایط ت ح ر ی م می شه پول با ایران رد و بدل کرد؟ از طریق بانک ها می شه اقدام کرد؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.

دوست عزیز این کار از طریق صرافی ها امکان پذیره.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: alirezass ، saeid-ss ، Parniyan2013 ، پدی ، philter ، yalda91 ، behfaza
(2014-02-10 ساعت 09:42)aliroz نوشته:  سلام
كجايي و چقدر ميخواهي انتقال بدهي منظورم كدوم شهر ايراني و به كدوم ايالت ميخواهي بفرستي

مرسی دوست عزیز. من استین هستم و ایران هم از اصفهان.
تشکر کنندگان: alirezass ، romance33 ، saeid-ss ، behfaza
با سلام به دوستان عزيزم، من الان ٥ ماهه كه در ال اي هستم، ميخداستم بدونم كه ما هم بايد براي اداره ماليات يا همون irs اقدام كنيم. حتي اگر شغل نداشته باشيم؟
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، gbtm ، saeid-ss ، behfaza
(2014-02-11 ساعت 14:51)Carrot نوشته:  برای کسی اتفاق افتاده که بدون گرفتن گرین کارت برگرده ایران و دوباره با نشان دادن مهر ورود برگرده آمر-یکا؟ قانونش رو شنیدم که میشه / ولی میخوام بدونم آیا کسی تجربه کرده خودش یا نه / مرسی

اگه زیر یک سال که اعتبار داره برگردی مشکلی نیست.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، yalda91 ، behfaza
بچه ها ایا هنوز م باید ظرف 10 روز اول ورود ادرس پستی خونه رو در فرم AR-11 پر کرد و ارسال کرد؟ اگر بله ایا انلاین هست - این موضوع رو من در تاپیکهای سال 2009 دیدم- برای 2014 هنوز کاربرد داره یا نه ؟
ممنونم از راهنماییتون
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، saeid-ss ، behfaza
دوستان عزیز . اولین مورد : من تو هواپیما اشتباها فرم رو سه نفر بودیم و اون قسمت بالای 10000 تا رو زدم no و بعد جلومونو گرفتن گفتن چقد دارین گفتیم 21 تا دیگه گفتن باید این فرم رو امضا کنین و خلاصه دومین مورد : تو فرم ایشود رو اشتباه کردم زدم turkey حالا مشکل پیش میاره این قسمت ؟ Sad خیلی نگرانم . من فک کردم زده visa issued by کمکم کنین ... سومین مورد : الان ادرس رو برای پست چجوری میشه تغییر داد Sad
تشکر کنندگان: saeid-ss ، behfaza
یه سوالی از دوستان دارم که بیشتر حالت مشاوره داره اگه کسی‌ میدون لطفا راهنمای کنه ،، سوال اینه که اگر در سفر اول به آمریکا اصلا تقاضای دریافت گرین کارت رو نکنیم و فقط برای مدت کوتاهی مثلا چند روز داخل آمریکا بشیم تا ویزای ۱ سالمون فعال بشه و بعدا بعد از یه سال دوباره بیاییم آمریکا و این‌دفعه تقاضای صدور گرین کارت رو بدیم و بعد از گرفتن گرین کارت دوباره برگردیم ایران و قبل از ۱۱ ماه بیایم آمریکا ، ممکن اشکالی ایجاد بشه ؟

اینجوری بدون اینکه پاس سفید بگیریم حدود ۲ سال می‌تونیم فرجه داشته باشیم تا کارهامنو کامل تو ایران انجام بدیم و با خیال راحت زندگیمونو تو آمریکا استارت بزنیم ..

البته من می‌دونم که با گرفتن پاس سفید هم می‌تونم این زمان رو داشته باشم و اینقدر هم هزینه متحمل نشوم ،ولی‌ برای گرفتن پاس سفید اینطور که خوندم باید مدتی‌ تو آمریکا باشم که این امکانش برام نیست .

ببخشید که طولانی و یه کم پیچیده نوشتم
کیس نامبر **2014AS00053 برندهٔ اصلی‌ خانمم, جمعا ۳ نفر
رویت قبولی ۵ نوامبر ، ارسال مدارک ۱۱ نوامبر ، دریافت ایمیل همان روز ،سفارت آنکارا ,دریافت نامهٔ دوم ۱۷ مارس ،،مصاحبه نیمهٔ اول می ،
آپدیتها
۹may ،۱۳may، ۱۵may، ۱۲june ، ۲۲july، ۲۳july، ۲۵july، ۳۱july ، ۱aug ، ۴aug
۵aug ,۱۳ aug,۱۴ aug,۲۲aug, ۲۹aug,۱۵ sep,۱۶sep
تشکر کنندگان: saeid-ss ، daad ، behfaza
(2014-02-11 ساعت 12:19)Ali.US نوشته:  با سلام به دوستان عزيزم، من الان ٥ ماهه كه در ال اي هستم، ميخداستم بدونم كه ما هم بايد براي اداره ماليات يا همون irs اقدام كنيم. حتي اگر شغل نداشته باشيم؟

كسي از دوستان در اين مورد اطلاعي نداره كه جواب بده؟ شايد جوابش براي خيليها مهم باشه
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: saeid-ss ، daad ، romance33 ، behfaza
(2014-02-11 ساعت 18:51)azem2014 نوشته:  بچه ها ایا هنوز م باید ظرف 10 روز اول ورود ادرس پستی خونه رو در فرم AR-11 پر کرد و ارسال کرد؟ اگر بله ایا انلاین هست - این موضوع رو من در تاپیکهای سال 2009 دیدم- برای 2014 هنوز کاربرد داره یا نه ؟
ممنونم از راهنماییتون

سلام..بله اگر تغيير ادرس دارين تو فرودگاه امريكا اعلام كنين و بعدش تو سايت مهاجرت فرم AR 11 رو كه انلاين هم هست رو پر كنين ، كه يه تاييديه هم اخرش بهتون ميده ، اگر هم كه ادرس همون قبلي هست احتياجي نيست..
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: azem2014 ، romance33 ، behfaza ، لاتاری ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان