کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-02-14 ساعت 17:32)yalda91 نوشته:  يه سوال ويزاي مهاجرت تا مدت اعتباري كه تو ويزا خورده اجازه ورود به امريكا هست ديگه درسته ؟ مثلا براي من ٦ ماه زده مي تونم ٣-٤ ماه بعد از صدور ويزا برم؟؟؟

بله. مي تونید ٣-٤ ماه بعد از صدور ويزا برید
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: behfaza ، yalda91 ، saeid-ss ، niloo-kh
(2014-02-14 ساعت 12:44)romance33 نوشته:  
(2014-02-13 ساعت 23:55)romance33 نوشته:  
(2014-02-13 ساعت 23:00)Mehrdadordi نوشته:  دوست من ، سوشال رو بايد همون ايالتي كه هستي تقاضا كني با ادرس و زيب كد همونجا. Smileهر ايالت واسه خودش قوانين خاص خودشو داره
عين گواهينامه رانندگي هست ..

دوست عزیز این تجربه خود ماست همسر من ورودش به کالیفرنیا بود.سوشالشون رو از لاس وگاس که ایالت نواداست درخواست دادن و گرفتن و الانم کالیفرنیا هستن.مشکلی هم نبود.

دوستان عزیز البته این رو هم باید اضافه کنم که کتگوری همسر من خانوادگی بود نه لاتاری .موفق باشید.
فکر نکنم این قضیه در سوشیال تاثیری داشت باشه دوست عزیز؟باز اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون می شم
تشکر کنندگان: behfaza ، saeid-ss ، Mehrdadordi
دوستان یه سوال دارم که جوابشو هنوز نگرفتم ":
اگر توی فرم سفارت زده Port of entry رو یه شهری زده باشی بعد الان مثلا بلیط رو طوری بگیری که بره نیویورک و از اونجا بری مقصدی که اعلام کردی ، مشکلی پیش میاد ؟ با توجه به اینکه ورودت به آمریکا از اون شهری که اعلام کرده بودی بعنوانPort متفاوته ؟ تو فرودگاه بهت گیر نمیدن
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2014-02-16 ساعت 15:45)mechanicalengineer نوشته:  دوستان یه سوال دارم که جوابشو هنوز نگرفتم ":
اگر توی فرم سفارت زده Port of entry رو یه شهری زده باشی بعد الان مثلا بلیط رو طوری بگیری که بره نیویورک و از اونجا بری مقصدی که اعلام کردی ، مشکلی پیش میاد ؟ با توجه به اینکه ورودت به آمریکا از اون شهری که اعلام کرده بودی بعنوانPort متفاوته ؟ تو فرودگاه بهت گیر نمیدن
نه گير نميدن.
تشکر کنندگان: romance33 ، farshad_m ، saeid-ss ، shatsi ، mohsenmb ، niloo-kh ، گل نهال ، behfaza
سلام دوستان توی فرم آبی هواپیما در قسمت 15 (visitor) باید مقدار پولی که همراهمون هست رو بنویسیم یا مقدار ارزش دلاری موادی که همراهمون هست رو؟و اون جدولی که پشت این فرم هست چیه و باید چطور پر کنیم؟

و هر خانواده باید یه فرم پر کنیم یا جدا جدا ؟
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: Mehrdadordi
(2014-02-17 ساعت 03:20)saeid-ss نوشته:  سلام دوستان توی فرم آبی هواپیما در قسمت 15 (visitor) باید مقدار پولی که همراهمون هست رو بنویسیم یا مقدار ارزش دلاری موادی که همراهمون هست رو؟و اون جدولی که پشت این فرم هست چیه و باید چطور پر کنیم؟

و هر خانواده باید یه فرم پر کنیم یا جدا جدا ؟

باسلام دوست عزيز
در بند 15 فقط هديه يا كادويها با ارزش اگر داريد ارزشش رو مي نويسيد. أصلا مهم نيست من هيچي ننوشتم. موفق باشيد.
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
تشکر کنندگان: romance33 ، alirezass ، lilistar ، teriole ، گل نهال ، behfaza
در قسمت visitor اگر كار تجاري يا وسائلي براي معامله مي بريد بأيد قيد بشه.
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
تشکر کنندگان: behfaza
دوستان برای اجاره جایی و.. امکانش هست از اینجا جایی رو رزرو کنیم رسیدیم فرودگاه مستقیم بریم اونجا ونقدی یه ماه کرایه رو بپردازیم با توجه به اینکه اولش نه ssnداریم و نه چیز شناسایی دیگری ؟؟
اگر هست کسی لینکی داره که برای یه ماه جا اجاره کرد و معتب باشه
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
تشکر کنندگان: romance33 ، Mehrdadordi ، behfaza
(2014-02-17 ساعت 13:23)mechanicalengineer نوشته:  دوستان برای اجاره جایی و.. امکانش هست از اینجا جایی رو رزرو کنیم رسیدیم فرودگاه مستقیم بریم اونجا ونقدی یه ماه کرایه رو بپردازیم با توجه به اینکه اولش نه ssnداریم و نه چیز شناسایی دیگری ؟؟

سلام. من Value Place رو با ایمیل واسه یک هفته رزرو کردم و اونها قبول کردند. بعد که رفتیم و دیدم جاش خوبه، هر هفته حضوری رفتم و تمدید کردم. ما حدود ۱۲ شب رسیدیم و موقع چک این هم مشکلی پیش نیومد. باز هم بستگی به مقصدتون داره، با چند تا از Extended Stay ها مکاتبه کنید ببینید کدومشون قبول میکنن
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: romance33 ، گل نهال ، yalda91 ، behfaza
(2014-01-11 ساعت 18:51)nnhh نوشته:  دوستان سلام من تقریبا" سه ماه شده امدم .گرین کارتمو گرفتم اما هنوز سوشالم نیامده تا حالا 4 دفعه رفتم اداره سوشال هر دفعه افراد متفاوت جوابمو دادن و میگن هوملند او سکیوریتی هنوز در مورد شما به ما جواب نداده . خلاصه الان هم باید برگردم ایران حالا موندم چکار کنم. لطفا" هر کدوم از دوستان که میتونن کمک کنن جواب منو بدن. اگه وکیل مهاجرت هم سراغ دارین بهم پیام بدین ممنون میشم.

بلاخره سوشال من بعد از 3 ماه آمد!
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: romance33 ، Mehrdadordi ، ffrfar ، mohsenmb ، aghaghia ، yalda91 ، nasim ، teriole ، behfaza ، saeeds61 ، powerb
(2014-02-17 ساعت 14:04)2013selectee نوشته:  
(2014-02-17 ساعت 13:23)mechanicalengineer نوشته:  دوستان برای اجاره جایی و.. امکانش هست از اینجا جایی رو رزرو کنیم رسیدیم فرودگاه مستقیم بریم اونجا ونقدی یه ماه کرایه رو بپردازیم با توجه به اینکه اولش نه ssnداریم و نه چیز شناسایی دیگری ؟؟

سلام. من Value Place رو با ایمیل واسه یک هفته رزرو کردم و اونها قبول کردند. بعد که رفتیم و دیدم جاش خوبه، هر هفته حضوری رفتم و تمدید کردم. ما حدود ۱۲ شب رسیدیم و موقع چک این هم مشکلی پیش نیومد. باز هم بستگی به مقصدتون داره، با چند تا از Extended Stay ها مکاتبه کنید ببینید کدومشون قبول میکنن
ممنون دوست عزیز اونجا رو چک کردم و لی یکم قیمتاش بالاست ، جای ارزونتری سراغ ندارید
مثلا برای لس آنجلس مشکلی که هست اینه که بعضی هتل یا هاستل ها با قیمت خوب هست ولی واقعیتش چون شناختی ندارم نمیدونم که این محل چجور جاییه ! منطقه مناسب تو لس آنجلس از نظر امنیت و دسترسی رو میشه چند جاشو نام ببرید و اگر کسی مکان مناسبی که تجربه رفتنش رو داره اسم هتل و لینکش رو بذاره ؟
تشکر کنندگان: shadi79 ، Ali Sepehr ، powerb
دوستان ما فردا داريم ميريم ولي جواب سوالم رو كسي نداد ما تو امريكا هنگام تحويل پاكت بايد همراه برنده بريم يا تكي تكي ميريم پاكت رو تحويل بديم؟
ممنون ميشم جواب بدين
تشکر کنندگان: shoshina ، Mehrdadordi ، powerb
سلام
شما وقتي با هم تو فودگاه پياده شدي اولين قدم تحويل پاكت است كه هر كس پاكت خودش را تحويل ميده و مشخصاتشو چك ميكنن و بعد پاسپورت مهر شده را تحويلتان ميدمند و شما ميشويد ساكن usa
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
تشکر کنندگان: yalda91 ، farshad_m ، teriole ، behfaza ، powerb
(2014-02-18 ساعت 11:52)aliroz نوشته:  سلام
شما وقتي با هم تو فودگاه پياده شدي اولين قدم تحويل پاكت است كه هر كس پاكت خودش را تحويل ميده و مشخصاتشو چك ميكنن و بعد پاسپورت مهر شده را تحويلتان ميدمند و شما ميشويد ساكن usa
تو فرودگاه بخش خاصی باید بریم برای کسانی که به این شکل میرن یا تو همون مسیر چک کردن پاسپورت برای خروج از فرودگاه مدارکمون رو میبینند ؟
تشکر کنندگان:
دوستان این پیدا کردن هتل برای یک ماه با قیمت مناسب هم داستانیه ! هر چی سرچ میکنی قیمتا بالاست و هم جاش ناشناختس که چجور محلیه از نظر امنیت و...
کسی راهکاری داره که برای ورود تا آشنا بشی هاستل یا متلی رفته باشه که بصرفه باشه تا بعداز یه مدت اونجا بشه همخونه پیدا کرد ویا جای مناسبتری گرفت ؟؟!!!!!
تشکر کنندگان: romance33 ، philter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان