کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-02-20 ساعت 12:12)mechanicalengineer نوشته:  
(2014-02-18 ساعت 11:52)aliroz نوشته:  سلام
شما وقتي با هم تو فودگاه پياده شدي اولين قدم تحويل پاكت است كه هر كس پاكت خودش را تحويل ميده و مشخصاتشو چك ميكنن و بعد پاسپورت مهر شده را تحويلتان ميدمند و شما ميشويد ساكن usa
تو فرودگاه بخش خاصی باید بریم برای کسانی که به این شکل میرن یا تو همون مسیر چک کردن پاسپورت برای خروج از فرودگاه مدارکمون رو میبینند ؟

پاکت زرد رو که دستت ببینن خودشون راهنماییت میکن.نگران نباش.سفرت به خیر و سلامتی دوست عزیز.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: ffrfar ، alirezass ، yalda91 ، behfaza ، Mehrdadordi ، philter
سلام
آقا من به سلامتی اومدی
فقط یه مشکلی دارم چون از من اون cd رو از من نگرفت من هم یادم رفت البته اونم از من نخواست
حالا به نظر شما مشکلی پیش میاد؟؟؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: yalda91 ، Mehrdadordi ، philter
(2014-02-20 ساعت 18:26)alirezass نوشته:  سلام
آقا من به سلامتی اومدی
فقط یه مشکلی دارم چون از من اون cd رو از من نگرفت من هم یادم رفت البته اونم از من نخواست
حالا به نظر شما مشکلی پیش میاد؟؟؟

سلام... نگران نباشید هیچ مشکلی نیست...
DV-2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، yalda91 ، behfaza ، alirezass ، farshad_m ، philter ، romance33 ، powerb
دوستان عزیز میشه جواب بدین اگر کسی به ایالتی غیر از ایالت ذکر کرده در فرم ها وارد شود و بخواهد که آدرس را عوض نکند و گرین کارت به همان آدرس قبلی برود در مورد سوشیال چکار می توان کرد؟میشه درخواست کرد سوشیال به همان ادرس قبلی برود؟ آیا هر ایالت سوشیال مخصوص خود را دارد؟یا می توان از یک ایالت سوشیال گرفت و درجای دیگه استفاده کرد؟
آیا می توان از یک ایالت درخواست سوشیال کرد ولی برای پست کردن آدرس یک ایالت دیگه ر داد؟ ببخشید که طولانی شد دوستان
تشکر کنندگان: alireza esf
(2014-02-20 ساعت 19:47)Baharehpark نوشته:  دوستان عزیز میشه جواب بدین اگر کسی به ایالتی غیر از ایالت ذکر کرده در فرم ها وارد شود و بخواهد که آدرس را عوض نکند و گرین کارت به همان آدرس قبلی برود در مورد سوشیال چکار می توان کرد؟میشه درخواست کرد سوشیال به همان ادرس قبلی برود؟ آیا هر ایالت سوشیال مخصوص خود را دارد؟یا می توان از یک ایالت سوشیال گرفت و درجای دیگه استفاده کرد؟
آیا می توان از یک ایالت درخواست سوشیال کرد ولی برای پست کردن آدرس یک ایالت دیگه ر داد؟ ببخشید که طولانی شد دوستان

در مورد سوشیال فردای روز ورود به دفتر سوشیال همون منطقه مراجعه کنید و در خواست بدید هیچ مشکلی نیست و اما بعضی از ایالت ها میگند باید یک هفته بگذره ولی قانونی نداره بعضی از ایالت ها فردای همون روز قبول کردند
گرین کارت هم به همون ادرس قبلی می ره حتی اگر از ایالت دیگه ای وارد بشی و نخواهید ادرس را عوض کنید این دو تا ارتباطی با هم ندارند

(2014-02-16 ساعت 15:45)mechanicalengineer نوشته:  دوستان یه سوال دارم که جوابشو هنوز نگرفتم ":
اگر توی فرم سفارت زده Port of entry رو یه شهری زده باشی بعد الان مثلا بلیط رو طوری بگیری که بره نیویورک و از اونجا بری مقصدی که اعلام کردی ، مشکلی پیش میاد ؟ با توجه به اینکه ورودت به آمریکا از اون شهری که اعلام کرده بودی بعنوانPort متفاوته ؟ تو فرودگاه بهت گیر نمیدن

نه مشکلی نیست
تشکر کنندگان: yalda91 ، behfaza ، Mehrdadordi ، Baharehpark ، romance33
(2014-02-17 ساعت 03:20)saeid-ss نوشته:  سلام دوستان توی فرم آبی هواپیما در قسمت 15 (visitor) باید مقدار پولی که همراهمون هست رو بنویسیم یا مقدار ارزش دلاری موادی که همراهمون هست رو؟و اون جدولی که پشت این فرم هست چیه و باید چطور پر کنیم؟

و هر خانواده باید یه فرم پر کنیم یا جدا جدا ؟

مقدار دلار را بنویسید
جدول پشت کاری با شما نداره اگر اشیا خیلی با ارزش همراه ندارید
تشکر کنندگان: yalda91 ، behfaza ، Mehrdadordi ، philter ، saeid-ss
سلام دوستان

من یه سوال دارم، از کسانی‌ که قبل از دریافت گرین کارتشون برگشتن ایران، با توجه به اینکه اون ویزا تا یکسال اجازه ورود مجدد به شما میده، ولی‌ همونطور که میدونید یه تاریخ انقضا داخل ویزا هست، و یه جمله زیرش که نوشته تا ۱ سال این ویزا اعتبار داره، من می‌خواستم بدونم که اینجا در فرودگاه امام ، مسوولین این موضوع رو میدونن، یعنی نکنه صرفاً تاریخ انقضا رو نگاه کنن و هنگام خروج مشکلی‌ ایجاد کنن، من ۲ ماه برگشتم ایران و الان که می‌خوام برگردم، نگران این موضوع هستم، کسی‌ تجربه‌ای داره؟

مرسی‌
تشکر کنندگان: yalda91 ، behfaza ، Mehrdadordi ، romance33 ، powerb
دوستان، من یه سوال دیگه هم داشتم کسی‌ میدونه که آیا ما تا زمانی‌ که کار پیدا کنیم، و درامد داشته باشیم لازم هست که تکس فرم رو پر کنیم یا نه؟
تشکر کنندگان: behfaza ، Mehrdadordi ، philter
[quote='eett' pid='465209' dateline='1392917590']
سلام دوستان

من یه سوال دارم، از کسانی‌ که قبل از دریافت گرین کارتشون برگشتن ایران، با توجه به اینکه اون ویزا تا یکسال اجازه ورود مجدد به شما میده، ولی‌ همونطور که میدونید یه تاریخ انقضا داخل ویزا هست، و یه جمله زیرش که نوشته تا ۱ سال این ویزا اعتبار داره، من می‌خواستم بدونم که اینجا در فرودگاه امام ، مسوولین این موضوع رو میدونن، یعنی نکنه صرفاً تاریخ انقضا رو نگاه کنن و هنگام خروج مشکلی‌ ایجاد کنن، من ۲ ماه برگشتم ایران و الان که می‌خوام برگردم، نگران این موضوع هستم، کسی‌ تجربه‌ای داره؟

مرسی‌
[
سلام دوست من Smile نه مشكلي نيست من از اژانس اينور سوال كردم و ويزا و مهر اونجارو واسش ايميل كردم ..
اگر مشكلي باشه واست بليط صادر نميشه اصلا @ ولي شرايط مارو خيلي ها دارن ، نگران نباش
من اخراي بهار بر ميگردم تازه گرين كارتم هم پست شده Smile))))
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: eett ، behfaza ، powerb
(2014-02-20 ساعت 22:12)eett نوشته:  دوستان، من یه سوال دیگه هم داشتم کسی‌ میدونه که آیا ما تا زمانی‌ که کار پیدا کنیم، و درامد داشته باشیم لازم هست که تکس فرم رو پر کنیم یا نه؟

سال اول نيازي به پر كردن فرم نيست Smile مخصوصا وقتي درامد نداري ، چون اونا درامد بر ماليات سال قبل رو بررسي ميكنن مثل ايران Smile از سال دوم ولي إلزام هست
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: eett ، philter ، romance33 ، behfaza
سلام
در فرودگاه NY برای من تو پاسبورد فقط یه مهر زدن و چیزی از یه سال اعتبار آن نگفتن
حالا میخواستم بدونم اصلا این مهر چه شکلی چیزی نوشته یا نه
اصلا در فرودگاه کاغذی به من میدن یا نه
به من که چیزی ندادن!!!!
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، behfaza
(2014-02-21 ساعت 01:22)alirezass نوشته:  سلام
در فرودگاه NY برای من تو پاسبورد فقط یه مهر زدن و چیزی از یه سال اعتبار آن نگفتن
حالا میخواستم بدونم اصلا این مهر چه شکلی چیزی نوشته یا نه
اصلا در فرودگاه کاغذی به من میدن یا نه
به من که چیزی ندادن!!!!

وقتي وارد امريكا ميشين و زمانيكه اون مهر رو بغل ويزاتون ميزنه كه يه تاريخ و اي نامبر هم روشه ..ويزاي شما تا يكسال اعتبار داره و ميروني برگردي ، زير ويزات هم نوشته Smile تا اون موقع هم كه گرين كارت دستته ايشالا Smile)
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: alirezass ، philter ، romance33 ، behfaza
(2014-02-20 ساعت 21:31)alireza esf نوشته:  [quote='Baharehpark' pid='465186' dateline='1392909432']
دوستان عزیز میشه جواب بدین اگر کسی به ایالتی غیر از ایالت ذکر کرده در فرم ها وارد شود و بخواهد که آدرس را عوض نکند و گرین کارت به همان آدرس قبلی برود در مورد سوشیال چکار می توان کرد؟میشه درخواست کرد سوشیال به همان ادرس قبلی برود؟ آیا هر ایالت سوشیال مخصوص خود را دارد؟یا می توان از یک ایالت سوشیال گرفت و درجای دیگه استفاده کرد؟

در مورد سوشیال فردای روز ورود به دفتر سوشیال همون منطقه مراجعه کنید و در خواست بدید هیچ مشکلی نیست و اما بعضی از ایالت ها میگند باید یک هفته بگذره ولی قانونی نداره بعضی از ایالت ها فردای همون روز قبول کردند
گرین کارت هم به همون ادرس قبلی می ره حتی اگر از ایالت دیگه ای وارد بشی و نخواهید ادرس را عوض کنید این دو تا ارتباطی با هم ندارند

دوست عزیز مرسی از پاسختان
می خوام بدونم اگه وارد ایالتی بشیم و برای سوشیال درخواست بدیم اما آدرس را ایالت دیگه بدیم امکان دارد؟
و سوشیال ایالات مختلف در همه جا معتبر است؟
تشکر کنندگان: farshad_m ، behfaza ، powerb
با درود به همه دوستان.من الان نزدیک به دو ماه و نیم اومدم اینجا گرین کارت خانمم اومده ولی برای من هنوز تو سایت in processs هست از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه باید چکار کنیم،پول هم پرداخت کردیم من زیر مجموعه همسرم بودم هنگام پرداخت.
****case number :2013AS***2
تشکر کنندگان: philter ، behfaza ، Mehrdadordi ، powerb
(2014-02-21 ساعت 05:58)pooyani نوشته:  با درود به همه دوستان.من الان نزدیک به دو ماه و نیم اومدم اینجا گرین کارت خانمم اومده ولی برای من هنوز تو سایت in processs هست از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه باید چکار کنیم،پول هم پرداخت کردیم من زیر مجموعه همسرم بودم هنگام پرداخت.
آقا کار خاصی نمیشه کرد جز انتظار

آقا من وقتی عدد خودم تو این ساعت میزنم میگه ولید نیست مشکلی هست یا نه چه باید کرد ؟
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/CaseStatus.do
تشکر کنندگان: farshad_m ، behfaza ، Mehrdadordi ، pooyani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان