کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
فرم ds-260 دو تا بايد پر كنيم؟ يكي براي خودم و يكي براي همسرم؟
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، alvan ، smpf ، abtin2015 ، Shahabpk ، ali_gh ، alireza51
سلام دوستان عزیز
ایمیل nvc هم دیروز برای من اومد و به جمع باقی دوستان منتظر پیوستم
Step 1: Choose an agent
Step 2: Pay fees
Step 3: Submit visa application form
Step 4: Collect financial documents
Step 5: Collect supporting documents
Step 6: Submit documents to the NVC
2013AS77## YERAVAN
F2A : تاییدیه  دریافت فرم  I-130 درDEC 2013 , تاریخ اپروو FEB 2014, دریافت کیس نامبر may2014 , پرداخت 120$ در march2015پرداخت 325$ در Apr , ارسال فرم I-864 در 2015 July, ایمیل نقص در 9sep , ایمیل کامپلت 22 oct, ایمیل وقت مصاحبه درNov 13, مصاحبه هفته دوم dec , برگه آبی ،
کلییر july2016 ,
پاسخ
خب آقا ابتین عزیز.فکر کنم شما آخریش بودید.خیلی مبارک باشه.امیدوارم کار آقا شهرام هم رو روال بیفته
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2015-03-01 ساعت 01:05)پدی نوشته:  خب آقا ابتین عزیز.فکر کنم شما آخریش بودید.خیلی مبارک باشه.امیدوارم کار آقا شهرام هم رو روال بیفته

سلام
ابتين عزيز تبريك
اولويت هاي ٢٠١٣ تماما اعلام شدند و تاريخ هاي اپرو در و ٢٠١٤ هنوز پنج نفر مونرن
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
سلام دوستان پیرو پیگیری های شبانه روزی من تونستم یک اسپانسر پیدا کنم که مثله من یک سال و نیم آمریکا بوده ولی در آمدش بالاست و میتونه کو اسپانسر ما باشه. من تا جایی که یادم میاد قبلا صحبت از این بود که اسپانسر باید سه سال گدشته در آمریکا مالیات پرداخت کرده باشه ولی هر چقدر دستور العملها رو میخونم همچین چیزی پیدا نمیکنم. به نظرتون من این شحص رو کو اسپانسر معرفی کنم مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون از همگی
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، alvan ، smpf ، پدی ، pari pari ، جواد حبيبي ، abtin2015 ، Shahabpk ، ali_gh ، hamid_fs3 ، romance33 ، alireza51
(2015-03-01 ساعت 01:05)پدی نوشته:  خب آقا ابتین عزیز.فکر کنم شما آخریش بودید.خیلی مبارک باشه.امیدوارم کار آقا شهرام هم رو روال بیفته
سلام و تبريك آبتين عزيز
بزودي نوبت آقا شهرام گرامي خواهد بود و با توجه به اينكه كليه عزيزاني كه تاريخ ارسال مدارك و وصول مدارك شون تا ٣١ دسامبر ٢٠١٣ بود اعلام شدند
به محض اپروو شدن اقا شهرام فكر كنم ايشون هم بايد مدارك را فوري ارسال كنند و هر دو انتظار براي ايشان يكي خواهد بود،
دوستان بازمانده ٢٠١٣ فكر كنم چند نفر موندن كه ايشون هم ارسال مدارك شون در ٢٠١٤ بوده كه در يكي و دو ماه اخير و شايد همين روز ها نامه واريز پول را دريافت خواهند كرد
باميد كنار هم بودن خانواده هاا بزودي
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
سلام به همه
به به! چه خوبه که دارم میبینم کار همه یکی یکی داره درست میشه!
سوالاتی که اینجا مطرح شده ممکنه برای دیگران هم پیش بیاد. پس همه دقت کنید ، خلاصه پاسخ میدم!
فقط بگم ، هیچ کاری را زودتر انجام ندید چون ممکنه پرونده تون به تاخیر بیافته!
(2015-02-27 ساعت 00:27)iraj.im نوشته:  
... براى من هم ايميل از nvcآمد.منتهى هر دو پرداخت رو با هم خواستند و نامه هم براى وکيلم بود ولى انتخاب agent و فرم مربوطه را نفرستادند.در ceacهم وضعيت فرم ds260بصورت incomplete هست.منتهى من نمى دونم بايد اول منتظر ايميل رسيد پرداخت واجازه پر کردن فرمها باشيم يا نه همين الان ميشه فرم ds260 را ...
همونجا تو سیس هر دوتا فرم هست. مبالغ رو که پرداخت کردید وقتی وضعیتش از in progress به paid تبدیل شد ، فرم ها رو تکمیل و ارسال کنید!

(2015-02-27 ساعت 06:16)khmp نوشته:  فرم ds-260 دو تا بايد پر كنيم؟ يكي براي خودم و يكي براي همسرم؟
فرم 260 و 261 را applicant پر میکنه . Petitioner باید بره دنبال مدارک خودش و اسپانسرش!

(2015-03-01 ساعت 04:10)parsush نوشته:  سلام دوستان پیرو پیگیری های شبانه روزی من تونستم یک اسپانسر پیدا کنم که مثله من یک سال و نیم آمریکا بوده ولی در آمدش بالاست و میتونه کو اسپانسر ما باشه. من تا جایی که یادم میاد قبلا صحبت از این بود که اسپانسر باید سه سال گدشته در آمریکا مالیات پرداخت کرده باشه ولی هر چقدر دستور العملها رو میخونم همچین چیزی پیدا نمیکنم. به نظرتون من این شحص رو کو اسپانسر معرفی کنم مشکلی پیش نمیاد؟
من تا اونجایی که میدونم اسپانسر باید توان مالی کافی و اضافه درآمد داشته باشه که اونم تو فرم های مالیاتیش مشخص میشه. میتونه از حسابدارش بپرسه .
اگر nvc اسپانسر شما را نپذیره تنها مشکلی که پیش میاد اینه که باید بگردید یکی دیگه پیدا کنید!
قانونا یکی که گرین داره و درآمدش بالاست ، میتونه اسپانسر بشه . اما اگر اسپانسر شما سیتیزن باشه کمتر مشکل پیش میاد!!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
کاربران در حال بازدید این موضوع: amjad، Shahabpk

سلام شهاب جان
به همه سلام دارم و عرض ادب
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
دوستان عزیز سلام امید وارم که همگی خوب و سر و حال باشید
هنوز دستور پرداخت از nvc برای من صادر نشده و همچنان منتظر برای شروع این مرحله. از دوستان دلسوزی که به راهنمایی خودشون ادامه میدهند سپاگذارم
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
پاسخ
(2015-03-01 ساعت 21:00)alvan نوشته:  دوستان عزیز سلام امید وارم که همگی خوب و سر و حال باشید
هنوز دستور پرداخت از nvc برای من صادر نشده و همچنان منتظر برای شروع این مرحله. از دوستان دلسوزی که به راهنمایی خودشون ادامه میدهند سپاگذارم

سلام دوست گرامى من بيژن هستم جامانده از لاتارى 2013 F2A در صورت امكان با ايميل raja. Mohamad43@yahoo.com و يا با شماره تلفن ٠٩١٣٣١٤٦١٩٧ منتظر تماس شما هستم خدا نگهدار
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، پدی ، sam11 ، alireza51
(2015-02-28 ساعت 00:33)abtin2015 نوشته:  سلام دوستان عزیز
ایمیل nvc هم دیروز برای من اومد و به جمع باقی دوستان منتظر پیوستم
Step 1: Choose an agent
Step 2: Pay fees
Step 3: Submit visa application form
Step 4: Collect financial documents
Step 5: Collect supporting documents
Step 6: Submit documents to the NVC

باعرض سلام دوست گرامى من بيژن هستم جامانده 2013 F2A درصورت امكان با شماره همراه ٠٩١٣٣١٤٦١٩٧ با من تماس بگيريد با كمال تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان: ali_gh ، iraj.im ، alvan ، smpf ، پدی ، sam11 ، جواد حبيبي ، alireza51
انشالله هر چه زودتر شاهد كانون گرم خانواده هاي مهاجر باشيم. خداييش از اين مرحله جون سالم به در بردن هنره!! صبرتون رو زياد كنيد و حساسيت هاتون رو كم. فكر نكنيد اون نيمه ي ديگه اتون اينجا داره خوش مي گذرونه. دغدغه هاش بيشتر از شما نباشه، كمتر از شما نيست. مواظب دل هاتون باشيد تا هميشه اميدوار بطپند.( بتپند)!!!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
سلام از همه دوستان میخواهم اگر اطلاعاتی راجع این موضوع دارن به من و همسرم کمک کنند.....همسر ن اوایل مهر از طریق لاتاری وارد امریکا شد و اونجا به دلیل آشنا نبودن اون مبلغ را واریز نکرد تا اینکه یک ماه بعد براش نامه اومد که باید برای انجام کار گرین کارت حتما اون مبلغ رو واریز کنی بعد ایشون واریز کردن بعد بهش گفتن که یک ماه طول میکشه که برات جواب بیاد بعد از یک ماه رفت اداره مهاجرت که بهش گفتن اون رسید ثبت نشده و باز اون رسید را داد و با گفتن سه هفته طول میکشه و ما همین طوری تا الان به انتظار نشستیم طوری که الان اداره مهاجرت به ما تلفن اداره صدور کارت رو داده و اونا میگن که ما فرستادیم ولی اداره پست و میل باکس که چک می کنیم چیزی نیومده و اداره صدور میگه مشخصاتتونو بدین ما واسه شما اعتراض رد کنیم تا حالا هم حدود شش ماه گذشته و همسر بنده میگن تا گرین کارتش نیاد نمی تونه واسه من اقدام کنه حالا از شما عزیزان میخواستم منو راهنمایی کنید که باید چه کار بکنیم ؟ ببخشید از شما عزیزان که وقتتونو گرفتم ......

Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
I-130 & I-797 & 420$ & priority number = ۲۰۱۵/04/01
----------------( Estimates )----------------
Approved = ۲۰۱۵/08
Case Number = ۲۰۱۵/09
Invoice ID Number: ۲۰۱۶/01
۲۰۱۶/02 = DS261 + 120$
۲۰۱۶/03 = DS260 + 325$
Current Visa Bulletin = ۲۰۱۶/06
Interview = ۲۰۱۶/۱۰
Entering USA (No Clearance) = ۲۰۱۶/11
ٍEntering USA (Clearance) = 2017/02
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، قصه گو ، pari pari ، smpf ، پدی ، sam11 ، reasonable ، alireza51
(2015-03-03 ساعت 10:18)rk20000 نوشته:  سلام از همه دوستان میخواهم اگر اطلاعاتی راجع این موضوع دارن به من و همسرم کمک کنند.....همسر ن اوایل مهر از طریق لاتاری وارد آمریکا شد و اونجا به دلیل آشنا نبودن اون مبلغ را واریز نکرد تا اینکه یک ماه بعد براش نامه اومد که باید برای انجام کار گرین کارت حتما اون مبلغ رو واریز کنی بعد ایشون واریز کردن بعد بهش گفتن که یک ماه طول میکشه که برات جواب بیاد بعد از یک ماه رفت اداره مهاجرت که بهش گفتن اون رسید ثبت نشده و باز اون رسید را داد و با گفتن سه هفته طول میکشه و ما همین طوری تا الان به انتظار نشستیم طوری که الان اداره مهاجرت به ما تلفن اداره صدور کارت رو داده و اونا میگن که ما فرستادیم ولی اداره پست و میل باکس که چک می کنیم چیزی نیومده و اداره صدور میگه مشخصاتتونو بدین ما واسه شما اعتراض رد کنیم تا حالا هم حدود شش ماه گذشته و همسر بنده میگن تا گرین کارتش نیاد نمی تونه واسه من اقدام کنه حالا از شما عزیزان میخواستم منو راهنمایی کنید که باید چه کار بکنیم ؟ ببخشید از شما عزیزان که وقتتونو گرفتم ......
سلام دوست عزیز تا جایی که من در جریان هستم همسر شما می تواند با مهری که زمان ورود در پاسپورتشون خورده برای شما اقدام کنه .کاری که من هم انجام دادم
case number:2014AS5XXX-سفارت:ابوظبی-مصاحبه:اول اپریل-وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا خودم و دخترم بعد از زدن ایمیل - 18Aug-اولین ورود 8Nov -اقدام ویزای فامیلی برای همسر 26Nov -اپرو مارچ24-PD26Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، قصه گو ، ali_gh ، Shahabpk ، pari pari ، smpf ، پدی ، USA2014 ، parsush ، sam11 ، reasonable ، جواد حبيبي ، alireza51
سلام دوستان من اپروو شدم ايشالا همه دوستان به زودي اپروو بشن
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان