کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام خدمت همه دوستان عزيز و تشكر بابت راهنماييهاي خوب و ارزشمندتون،خلاصه بعد از سه ماه نامه اپرو ما هم اومد،البته پيگيري كرديم و برامون فرستادن،فقط توي نامه نوشته كه ظرف سي روز اينده يه نامه جديد از ان وي سي مياد،سوْال من اين هستش كه ايا بعد از اينكه نامه ان وي سي اومد اونا باز هم مدارك جديد ميخوان يا اينكه فقط كيس نامبر رو اعلام ميكنن و محل مصاحبه رو؟و نكته بعد اينكه بايد منتظر بمونيم تا روي ويزا بولتن كارنت بشيم؟سوْال اخر اينكه حدودا چقدر طول ميكشه نامه ان وي سي بياد؟چون من ميخوام يك ماه ديگه برگردم ايران،ألان حدود ٩ماهه امريكا هستم ،خيلي ممنونم از راهنمايي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، reasonable ، pari pari ، hamid_fs3 ، Shahabpk ، sam11 ، alireza51
(2015-05-05 ساعت 08:36)Karensh نوشته:  سلام خدمت همه دوستان عزيز و تشكر بابت راهنماييهاي خوب و ارزشمندتون،خلاصه بعد از سه ماه نامه اپرو ما هم اومد،البته پيگيري كرديم و برامون فرستادن،فقط توي نامه نوشته كه ظرف سي روز اينده يه نامه جديد از ان وي سي مياد،سوْال من اين هستش كه ايا بعد از اينكه نامه ان وي سي اومد اونا باز هم مدارك جديد ميخوان يا اينكه فقط كيس نامبر رو اعلام ميكنن و محل مصاحبه رو؟و نكته بعد اينكه بايد منتظر بمونيم تا روي ويزا بولتن كارنت بشيم؟سوْال اخر اينكه حدودا چقدر طول ميكشه نامه ان وي سي بياد؟چون من ميخوام يك ماه ديگه برگردم ايران،ألان حدود ٩ماهه امريكا هستم ،خيلي ممنونم از راهنمايي همه دوستان
1- برای خودم تاریخ نامه و کیس نامبر یکماه بعد اپرو شدن بود، ولی نامه معلوم نیست کی بیاد!
ولی هر کی بیاد تاریخ حدودا یکماه بعد اپرو شدن است.
بین یک تا پنج ماه از تاریخ اپرو که درنامه آن درج شده، طول میکشه نامه بیاد و یک جورایی شانسیه.
2- تو نامه که اسکن آن را درسایت قراردادم ننوشته که چیزی بخوان.
بعدا یک مبلغ دیگر بعلاوه اسپانسر و مدارکی مرتبط با آن می خواهند.
برای مصاحبه هم که مثل قبل دوباره باید واکنس و معاینه و ... برید.
زمان کل پروسه هم بستگی به روند رسیدگی به پرونده ها دارد، شما مبنا را بزار بر 3 سال از تاریخ درخواست، ولی توکل بر خدا امکان اینکه حدود 2 ساله تمام شود هست.
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
تشکر کنندگان: Karensh ، alvan ، reasonable ، smpf ، rezahoorjandi ، pari pari ، hamid_fs3 ، Shahabpk ، sam11
من تو
امضاي جناب arenfard
خوندم :
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن،
منظورشون كيس هايي است كه بخاطر دير كلير شدن نصفه ويزا گرفتن آيا كسي رفرنس اين اطلاعاتو داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، reasonable ، smpf ، rezahoorjandi ، hamid_fs3 ، جواد حبيبي ، sam11 ، alireza51
برای مصاحبه لاتاری آنکارا بودم و الان افتادم امارات.
من از سایت http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_iv.html می تونستم ببینم الان چه کیس نامبرهایی وقت اینترویو دارند.
هر چی گشتم لینک مستقیم همین کار را در سایت سفارت آمریکا تو امارات پیدا نکردم.
لطفا لینک مستقیم که به همین صفحه برود را بگذارید.
وقت گرفتن دکتر و آدرس سایت و .... هم اگر اطلاعاتی دارید بگذارید، ممنون.
Pd = 2014/10/06
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13

پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، reasonable ، smpf ، rezahoorjandi ، USA2014 ، جواد حبيبي
(2015-05-05 ساعت 13:55)alireza51 نوشته:  برای مصاحبه لاتاری آنکارا بودم و الان افتادم امارات.
من از سایت http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_iv.html می تونستم ببینم الان چه کیس نامبرهایی وقت اینترویو دارند.
هر چی گشتم لینک مستقیم همین کار را در سایت سفارت آمریکا تو امارات پیدا نکردم.
لطفا لینک مستقیم که به همین صفحه برود را بگذارید.
وقت گرفتن دکتر و آدرس سایت و .... هم اگر اطلاعاتی دارید بگذارید، ممنون.

سایت سفارت ابوظبی با آنکارا فرق داره وشما اگه میخاین از وضعیت کیسهای دیگه مطلع بشین باید یکی یکی شماره های دیگزانو رو وارد کنید
این هم لینکش http://abudhabiivo.net/
در ابوظبی وقت گرفتن برای دکتر اجباری نیست فقط کافیه برای اطمینان قبلش زنگ بزنید و بپرسید که در تاریخ و ساعت مورد نظر شما دکتر هستش یا نه.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، rezahoorjandi ، alvan ، smpf ، جواد حبيبي ، sam11
حالت اول :
وقتی شماره کیس نامبر را در http://dubainiv.net/index.asp وارد می کنم
Results for Case No.:201556XXXX
Your case is currently undergoing processing. If we need more information and when you're processing is complete this website will be updated. Please continue to check this website for updates on the status of your case.
در حال حاضر پرونده شما در حال بردازش مي باشد, هر اطلاع جديد به وب سايت پست خواهد شد. لطفا براى دريافت اطلاعات جديد در رابطه با پرونده خود به وب سايت مراجعه كنيد

حالت دوم:
وقتی کیس نامبر را در http://abudhabiivo.net/ وارد می کنم
No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.

احتمالا قسمت اول کل کیس نامبرهای صادره را چک می کند و دومی کیس نامبرهایی که نوبتشان شده یا نزدیک است.
Pd = 2014/10/06
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13

پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، alvan ، smpf ، جواد حبيبي ، reasonable
(2015-05-04 ساعت 17:23)alireza51 نوشته:  امروز داشتم پارکینگ مرتب می کردم دیدم یک نامه افتاده یک کناری.
رفتم جلو و با کمال تعجب دیدم نامه از NVC است و کیس نامبرم توش بود.
من فکر می کردم به آدرس آمریکای ما می رود ولی دیدم تو خونه افتاده.
بالاخره کیس نامبر من هم آمد.CoolBig Grin

چند تا سوال:
کیس نامبر ABD مال کجاست؟
لینکی که ازش میشه چک کرده الان چه کیس نامبرهایی اینترویو دارند چیست؟
منظور از cut-off date چیست؟
The cut-off date for your selection is:
01SEP13
(Day Month Year)

نمونه نامه که کیس نامبر را توش اعلام کردن

[عکس: 894w_20150311-case_number-site.jpg]

تبريك ميگم بهتون.پس شوهر من درست ميگفت كه نامه براى من مياد ايران و واسه اون نميفرستن.
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، rezahoorjandi ، alvan ، smpf ، USA2014 ، جواد حبيبي ، reasonable ، sam11
(2015-05-04 ساعت 17:23)alireza51 نوشته:  امروز داشتم پارکینگ مرتب می کردم دیدم یک نامه افتاده یک کناری.
رفتم جلو و با کمال تعجب دیدم نامه از NVC است و کیس نامبرم توش بود.
من فکر می کردم به آدرس آمریکای ما می رود ولی دیدم تو خونه افتاده.
بالاخره کیس نامبر من هم آمد.CoolBig Grin

چند تا سوال:
کیس نامبر ABD مال کجاست؟
لینکی که ازش میشه چک کرده الان چه کیس نامبرهایی اینترویو دارند چیست؟
منظور از cut-off date چیست؟
The cut-off date for your selection is:
01SEP13
(Day Month Year)

نمونه نامه که کیس نامبر را توش اعلام کردن

[عکس: 894w_20150311-case_number-site.jpg]

من نفهمیدم دوستان بر چه اساسی گفتن این نامه برای اینه که شما برید مصاحبه !!!!!
طبق چیزی که من میبینم نوشته فعلا پرونده شما استاپ شده و نوشته این دیلی ممکنه سالها طول بکشه بهتره به یک خبره این نامه رو نشون بدید تا بهتر راهنماییتون کنن.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، sam11
(2015-05-06 ساعت 13:35)ps5 نوشته:  من نفهمیدم دوستان بر چه اساسی گفتن این نامه برای اینه که شما برید مصاحبه !!!!!
طبق چیزی که من میبینم نوشته فعلا پرونده شما استاپ شده و نوشته این دیلی ممکنه سالها طول بکشه بهتره به یک خبره این نامه رو نشون بدید تا بهتر راهنماییتون کنن.
سلام
دوست عزیز کسی نگفته با این می ریم مصاحبه.
در اصل خانی دیگر از هفت خان رستم را رد کردیم.Wink
به امضای اینجانب توجه کنید، تا الان سه تا خان را رفتم جلو، حالا چند تا خان دیگه مونده خدا می دونه، خان اول هم کلی دردسر داشت و دومی و سومی روتین انجام شدند.Sad
Pd = 2014/10/06
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13

پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، rezahoorjandi ، smpf ، hamid_fs3 ، pari pari ، جواد حبيبي ، reasonable ، sam11
والا ما بیشتر از هفتا رو رد کردیم دیگه امارش از دستمون رفته اما حدود 3 سال هر روز با این نامه ها و سایت و زنگ زدن به سفارت وقتمون رو گذروندیم. من چیزی که خوندم رو گفتم Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، pari pari ، جواد حبيبي ، sam11 ، alireza51
(2015-05-06 ساعت 14:28)ps5 نوشته:  والا ما بیشتر از هفتا رو رد کردیم دیگه امارش از دستمون رفته اما حدود 3 سال هر روز با این نامه ها و سایت و زنگ زدن به سفارت وقتمون رو گذروندیم. من چیزی که خوندم رو گفتم Wink
کاری نمیشه کرد جز صبر.
من هم هر چند تا خان تو یکی حساب می کنم تا به نظر زیاد نیاد.Wink
شما داری به نتیجه نزدیک می شی، برای ما هم دعا کن کارمون زودتر ردیف شه بریم پیش بچمون.
Pd = 2014/10/06
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13

پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، پدی ، pari pari ، rezahoorjandi ، pari1392 ، hamid_fs3 ، USA2014 ، جواد حبيبي ، reasonable
آخرين اميدم لاتاري٢٠١٦ بود كه متاسفانه برنده نشدم. حالا بايد دو سال صبر كنيم.
هنوز اپروو هم نشدم ?
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
(2015-05-06 ساعت 15:29)alireza51 نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 14:28)ps5 نوشته:  والا ما بیشتر از هفتا رو رد کردیم دیگه امارش از دستمون رفته اما حدود ۳ سال هر روز با این نامه ها و سایت و زنگ زدن به سفارت وقتمون رو گذروندیم. من چیزی که خوندم رو گفتم Wink
کاری نمیشه کرد جز صبر.
من هم هر چند تا خان تو یکی حساب می کنم تا به نظر زیاد نیاد.Wink
شما داری به نتیجه نزدیک می شی، برای ما هم دعا کن کارمون زودتر ردیف شه بریم پیش بچمون.

سلام دوست عزیز
تبریک بابت دریافت نامه جدید،
یه سوال:
نامه اپروو شما به آدرس همسر شما در امریکا ارسال شده بود. درسته؟ و این آخری به آدرس تهران. درست متوجه شدم؟
حالا من که آدرسم تو ایران یه ماهه تغییر کرده، چه باید بکنم؟ نگران بشم یا اینکه پیشنهاد بهتری دارید؟
سپاسگزارم
جامانده از لاتاري ٢٠١٤، F2A، تاريخ اولویت: سپتامبر 2014، تاریخ اپروو 9 مارس 2015، ۲۰۱۵/07/31= DS261+120$ ، تاریخ مصاحبه 5 می 2016، نتیجه: AP
واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش...صلوات بفرست...
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، rezahoorjandi ، پدی ، smpf ، pari1392 ، USA2014 ، جواد حبيبي ، reasonable ، sam11 ، alireza51
(2015-05-07 ساعت 00:49)رامین اهوازی نوشته:  سلام دوست عزیز
تبریک بابت دریافت نامه جدید،
یه سوال:
نامه اپروو شما به آدرس همسر شما در آمریکا ارسال شده بود. درسته؟ و این آخری به آدرس تهران. درست متوجه شدم؟
حالا من که آدرسم تو ایران یه ماهه تغییر کرده، چه باید بکنم؟ نگران بشم یا اینکه پیشنهاد بهتری دارید؟
سپاسگزارم
سلام
درست می فرمایید.
نامه اپرو به آدرس آمریکا و ایمیل آن هم به ایمیل همسرم فرستاده شده.
ولی نامه کیس نامبر تهران آمده به دست کسی که قراره براش ویزا صادر بشه.
به نظر من بهترین راه اینه که به آدرس قبلی بسپری برات نگه دارند، چون یک ماه بعد تاریخ اپرو شما صادر شده و یکی دوماه بعدش می رسه تهران.
بخواهی مکاتبه کنی برای تغییر آدرس، در این مقطع منطقی به نظر نمی رسد.
موفق باشید.
Pd = 2014/10/06
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13

پاسخ
البته بعد از اون همه صبر ما کارمون حدود 11 ماه پیش درست شد و الان امریکا هستیم اما خدایی خیلی سختی کشیدیم تا بیایم این مراحل اداری و کاغذ بازی ها پدر ما رو در اورد امیدوارم کار همه درست بشه هر چه زود تر.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان