کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-07-21 ساعت 19:20)smpf نوشته:  
(2015-07-21 ساعت 18:52)reza16 نوشته:  سلام بر دوستان با تجربه مثل پدي و بقيه دوستان ميخواستم هم تشكر كنم بابت حضور گرمتون و هم تجزيه و تحليلتون را راجع به زود باز شدن پرداخت مبالغ ان وي سي بدونم

سلام دوستان به همه تبريك ميگم به خاطر اينكه پرداخت هاي شما باز شده است، پس خوشحال باشيد كه كارها قفل نيست و به ترتيب انجام خواهد شد اين پروسه كم و بيش سه تا شش ماه براي همه شما عزيزان انجام خواهد شد ، بعد انشالله اصل كار يعني ارسال مدارك و رفع و ايراد انها طول خواهد كشيد و اين مورد براي هركي متفاوت و كاملا شخصي خواهد بود و حتي قابل اشتراك گذاردن نخواهد بود، از بد پركردن فرم ها يا عدم قبول جو ينت اسپانسر و يا مدارك مالياتي و هزار ايراد كوچيك بزرگ ديگه به هر صورت هركي نامه كامپيليت شدن رو از ان وي سي بگيره بايد منتظر كارنت شدن و ارسال مدارك به سفارت باشه ،
٢٠١٣ ايي هااا تقريبا باهم فرم هاي مالي بدست اشون رسيده و كم كم مدارك را تهيه و ارسال كردن و ميبينيد كه ايشون ديگه در اين تاپيك فعال نيستند ،
هر كدوم از اين سروران بزرگوار من يا در حال چانه زدن و رفع نقص با ان وي سي هستند و يا كار شون تمام و منتظر وقت سفارت پس اسياب به نوبت شده دوباره و همه منتظر وقت سفارت و كارنت شدن هستند و همانند نامه دوم لاتاري اين اتفاق رخ خواهد داد،
القصه ، بعد از مصاحبه هم تمام بزرگواران ميدونيد كه كلير شدن هر فرد كاملا شخصي و انفرادي است و افراد ديگر به تنهايي اين دوران را طي ميكنن، دير يا زود احتمالا ماهها براي كسي و شايد هفته ها براي ديگري و احتمالا ما جزو كساني نيستيم كه يكضرب ويزا ميتونستيم بگيريم چون اگر اينطور بود الان توي اين تاپيك نبوديم، پس كليرنس ميخوريم و انتظار ديگري را بايد به تنهايي بپيماييم،

النتيجه: دوستان عزيز پس نفرات زيادي مدارك را بايد أماده كنن تا ان وي سي مطمين شود سهميه كشوري و جهاني خانوادگي در هر ماه پر خواهد شد

خوشحالم پروسه پرداخت شما بزرگواران ٢٠١٤ تقريبا شش ماه زودتر ٢٠١٣ ايي ها شروع شده و مجدد خوشحالم كه كل مسير براي شما تندتر از ما طي شود
واقعا دوري از خانواده و پاشيده شدن برنامه هاي زندگي و انتظار براي استقرار واقعا سخت است
همه براي هم دعا كنيم

سلام و تشكر از شما دوست عزيز لطفا در خصوص مدارك لازم براي nvc نيز راهنمايي كنيد و اينكه چه كار كنيم كه ايراد نگيرند من شنيدم كه اخيراً اصل مدارك مثلا سند ازدواج را درخواست مي كنند لطفا در صورت امكان تجربه خودتان را براي ما شرح دهيد
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: USA2014 ، pari pari ، smpf ، wayfarer ، reasonable ، rezahoorjandi ، alvan ، SHABAH51 ، alireza51
(2015-07-21 ساعت 19:40)جواد حبيبي نوشته:  
(2015-07-21 ساعت 18:52)reza16 نوشته:  سلام بر دوستان با تجربه مثل پدي و بقيه دوستان ميخواستم هم تشكر كنم بابت حضور گرمتون و هم تجزيه و تحليلتون را راجع به زود باز شدن پرداخت مبالغ ان وي سي بدونم

سلام دوستان به همه تبريك ميگم به خاطر اينكه پرداخت هاي شما باز شده است، پس خوشحال باشيد كه كارها قفل نيست و ،،،،،،،،،،

النتيجه: دوستان عزيز پس نفرات زيادي مدارك را بايد أماده كنن تا ان وي سي مطمين شود سهميه كشوري و جهاني خانوادگ

سلام و تشكر از شما دوست عزيز لطفا در خصوص مدارك لازم براي nvc نيز راهنمايي كنيد و اينكه چه كار كنيم كه ايراد نگيرند من شنيدم كه اخيراً اصل مدارك مثلا سند ازدواج را درخواست مي كنند لطفا در صورت امكان تجربه خودتان را براي ما شرح دهيد
مدارك ان وي سي رو طبق كاوررشيت و راهنماي سايت پيش بريد و زمان ما كه گپي رو قبول كردن و در زمان مصاحبه نوشتن اصل را با ترجمه و كپي انها
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2015-07-21 ساعت 22:48)smpf نوشته:  

سلام دوستان به همه تبريك ميگم به خاطر اينكه پرداخت هاي شما باز شده است، پس خوشحال باشيد كه كارها قفل نيست و ،،،،،،،،،،

النتيجه: دوستان عزيز پس نفرات زيادي مدارك را بايد أماده كنن تا ان وي سي مطمين شود سهميه كشوري و جهاني خانوادگ

سلام و تشكر از شما دوست عزيز لطفا در خصوص مدارك لازم براي nvc نيز راهنمايي كنيد و اينكه چه كار كنيم كه ايراد نگيرند من شنيدم كه اخيراً اصل مدارك مثلا سند ازدواج را درخواست مي كنند لطفا در صورت امكان تجربه خودتان را براي ما شرح دهيدب
مدارك ان وي سي رو طبق كاوررشيت و راهنماي سايت پيش بريد و زمان ما كه گپي رو قبول كردن و در زمان مصاحبه نوشتن اصل را با ترجمه و كپي انها
متشكرم از شما دوست عزيز
ايا كپي ها تاييد دادگستري و وزارت خارجه را هم مي خواهد؟
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، smpf ، rezahoorjandi ، USA2014 ، wayfarer ، alvan ، SHABAH51 ، alireza51
دوستان سلام،
ما 120$ رو پرداخت کردیم، حتما برین چک کنین

پاسخ
سلام عزیزان
من بعد از اینکه تلفنی کیس نامبر و گرفتم و طبق انچه که در امضام امده ایمیل کیس نامبر و اینویس نامبر را دریافت کردم و دیروز هم 120 دلار و پرداخت کردم. حالا میتونم منتظر 325 دلار بشم بعد کل مدارک را یک دفعه ارسال کنم؟
F2Aبازمانده لاتاری 2014, ارسال مدارک Oct 2014, تاریخ Priority date: 27 Oct 2014 , اپرو: 11March 2015, دریافت کیس نامبرو اینویس نامبر(تلفنی) :2015june10 ، تکمیل فرم 261: 2015july07 , دریافت ایمیل کیس نامبر و اینویس نامبر: 15July2015 , پرداخت 120$: 2015 21July ، دریافت ایمیل پرداخت 325$: 22July 2015 و پرداخت 325$: 26July2015، تکمیل فرم 260: 2015Aug05
پاسخ
سلام دوستان من هم ١٢٠ دلار پرداخت كردم
بازمانده لاتاری 2014  
پاسخ
ایضا تمام نکاتی را که دوست بزرگوارمون SMPFفرمودند.الان تجربه شما دوستان از ما بیشتر است واطلاعات شما به روز تر.اما نکته مهم همان درست و کامل فرستادن مدارک است که در تعیین وقت مصاحبه بسیار اهمیت داره.بسیار خوشحالم که کار شما روی روال افتاده
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
سلام دوستان عزيز
همسر من ٦ آپريل اپرو شده و ازون به بعد ديگه خبرى نيست فقط نامه اپروش اومده طبيعيه؟
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، rezahoorjandi ، pari pari ، reasonable ، hamid_fs3 ، USA2014 ، alvan ، پدی ، smpf ، alireza51
(2015-07-21 ساعت 23:59)جواد حبيبي نوشته:  
(2015-07-21 ساعت 22:48)smpf نوشته:  

سلام و تشكر از شما دوست عزيز لطفا در خصوص مدارك لازم براي nvc نيز راهنمايي كنيد و اينكه چه كار كنيم كه ايراد نگيرند من شنيدم كه اخيراً اصل مدارك مثلا سند ازدواج را درخواست مي كنند لطفا در صورت امكان تجربه خودتان را براي ما شرح دهيدب
متشكرم از شما دوست عزيز
ايا كپي ها تاييد دادگستري و وزارت خارجه را هم مي خواهد؟
اصل رو ترجمه ميكنيد هم لزومي به تاييد دادگستري هم نداره چه برسد به گپي!!
ولي خيلي ها براي محكم كاري ترجمه رو با تاييد دادگستري مهر ميكنند!!!
به هر حال براي ان وي سي هم ميتونيد يه نسخه اصل ترجمه را بفرستيد و يا كپي ترجمه را بفرستيد ولي اگر اصل بفرستيد دوباره اصل مدرك و اصل ترجمه و يه كپي از اصل و ترجمه اش رو بايد ببريد سفارت در اينصورت اگر اينكار را بكنيد دو نسخه اصل ترجمه بايد داشته باشيد و هزينه هاتون ميره بالاتر!!!
پس طبق دستور العمل ان وي سي با صراحت بهتون ميگه( اگر تو اين چند ماه عوض نشده باشه) اصل مدرك را نفرستيد بلكه گپي بفرستيد كه شامل ترجمه اش هم ميشه ولي فكر كنم ما عقد نامه را با مهر دادگستري در دو نسخه تهيه كرديم و به ان وي سي فرستاديم و تحويل سفارت داديم ولي بقيه رو نه گپي فرستاديم و مالي ها رو هم اصل و اصل ترجمه اگر انگليسي نبود فرستاديم
به هر حال توصيه ميكنم دستور عمل را بخونيد و اگر چيزي عوض شده باشه همانطور عمل كنيد و براي رضايت دل خودتون بيشتر خواستيد اقدام كنيد ولي از شش ماهه پيش تاكيد دارن اصل مدرك و سند را بهيچ وجه نفرستيد ولي خيلي وقت پيش اصل رو ميگرفتند و باعث دردسر مردم شده بود
موفق باشيد
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
ما هم 120 دلار رو پرداخت کردیم دوستان
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
پاسخ
سلام به همه عزیزان
دوستان بعد از پرداخت ۱۲۰ دلار از حالت in process بهpaid تبدیل شده حالا میدونید باید برای مرحله بعد چه کار کنیم ممنون میشم از دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند .
پاسخ
(2015-07-23 ساعت 08:58)wayfarer نوشته:  سلام به همه عزیزان
دوستان بعد از پرداخت ۱۲۰ دلار از حالت in process بهpaid تبدیل شده حالا میدونید باید برای مرحله بعد چه کار کنیم ممنون میشم از دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند .

سلام دوست عزيز
فكر كنم بايد منتظر باز شدن پرداخت ٣٢٥ دلاري باشيم
بازمانده لاتاری 2014  
پاسخ
دوستان ايميل پرداخت ٣٢٥ دلار به همراهbeneficiary invoice number امروز براى ما اومد
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
(2015-07-22 ساعت 16:19)پدی نوشته:  
ایضا تمام نکاتی را که دوست بزرگوارمون SMPFفرمودند.الان تجربه شما دوستان از ما بیشتر است واطلاعات شما به روز تر.اما نکته مهم همان درست و کامل فرستادن مدارک است که در تعیین وقت مصاحبه بسیار اهمیت داره.بسیار خوشحالم که کار شما روی روال افتاده
با سلام به همه دوستان به ویژه همدوره ای های خودم smpf و پدی عزیز. من هم به دنبال دکتر پدی "ایضاً" تاکید می کنم بر دقت در ارسال مدارک. زمانی که ما قرار بود مدارک رو بفرستیم ، اسپانسر من که یکی از اقوام نزدیک است به رغم اصرار ما بر اینکه کپی پاسپورت یا گرین کارت او هم لازم است با قاطعیت گفت نیازی نیست چون من تا به حال برای چندین کیس اسپانسر شده ام و البته ممکن هم نبود که با زور و کتک از او کپی را بگیریم! Tongue همین موضوع باعث شد NVC برای ما نقص مدرک بزند و بنده که قاعدتاً و مطابق ویزا بولتن باید در ماه جولای می رفتم برای مصاحبه ، هنوز که هنوز است منتظر نشسته ام برای تعیین تاریخ مصاحبه که به روند جاری به آگوست هم نمی رسد و میرود برای سپتامبر یا حتی دیرتر! یعنی یک نقص ساده دست کم دوماه تاخیر ایجاد کرده است ، اگر بیشتر نشود! به هرحال شما دوستان 2014 فرصت خیلی زیادی دارید تا کارنت شدن. چرا که نهایتاً وقت مصاحبه شما بر اساس تاریخ تشکیل پرونده در USCIS است و نه چیز دیگر. پس سر فرصت و با مشورت و جستجو تمام پرونده را بارها چک کنید و بعد پست کنید. به امید اینکه هرچه زودتر در کنار خانواده هایتان باشید. درود
2013AS81xx/Yerevan/3Person/Int:W1 June/Visa:Soon
جامانده از ویزا در آخر سپتامبـــــر
شبــه سفـــرنامه

زندگـــی را با بازیهای عجیب اش بپذیر Cool
F2a:5th November 2013  .....اپروو شده بعد از 18 ماه Tongue
نامه کامپلیت: 11 آگوست 2015
نامه مصاحبه: 2 فوریه 2016
وقت مصاحبه: اواخر مارچ 2016 آنکارا
پاسخ
دوستان لطفا کممممممممممممممممممممک
کیس شوهر من اپریل اپروو شده بود اما اپرووال نوتیس نیومده بود. بعد از دو سه ماه که زنگ زدم و اطلاعات دادم حالا نامه اومده که به آدرس قبلیتون رفته اپرووال نوتیس در حالیکه نرفته و اینکه اگه دوباره می خواهید باید فرم I-824 v رو پر کنید که فکر می کنم هم هزینش زیاد باشه و هم زمان بر. کسی می دونه باید چیکار کنم؟؟؟ ویزا سنتر هم هرچی زنگ می زنم پشت خطم
لطفا اگه می دونید چیکار باید بکنم کمکم کنید. ممنون
case number: 2014As3100000##
yerevan
living in Vegas Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: wayfarer ، smpf ، alvan ، SHABAH51 ، rezahoorjandi ، reasonable ، زری وحدتی ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان