کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2014-01-14 ساعت 22:46)alvan نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 15:30)Shahabpk نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 14:52)پدی نوشته:  دوستانی که تا حالا مشخص شده اند که از لاتاری جا مانده اند :nooshshahnar-parsush-ali gh-dpt-abtin-smpf-پدی-واستاد پیشکسوت shahabpkهستیم .اگر دوستی از قلم افتاده اعلام بفرمایند

چوب کاری نفرمایید آقای دکتر . ما شاگرد شماییم Smile)) فقط به خاطر قدیمی بودن کیسم فکر کنم که از بقیه دوستان کمی جلوتر باشم. احتمالا.
البته خلاصه وضعیت من هم که تو امضا هست و تو تاپیک خلاصه وضعیت گروه F2A هم نوشتم . فقط بگم که پولها را پرداخت کرده ایم ، تمامی مدارک را هم فرستاده ایم و منتظر دریافت وقت مصاحبه ایم!
خانمم و دخترم هم که لحظه شماری میکنن و خانم هم شرط بسته که یکضرب و بدون کلیرنس ویزا میگیرم!! ببینیم چی میشه! Smile

سلام دوستان منم هستم ولی هنوز گرین کارتم نیومده تا برای همسرم اقدام کنم،در حالی که از 23نوامبر هیوستون هستم.
دوست عزیز شما بدون آمدن گرین کارتتون هم میتونین فایل کنین و مدارک بفرستین به جای کپی پشت و روی گرین کارت از صفحه ویزای آمریکاتون که مهر ورود خورده استفاده کنین.موفق باشین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: ali_gh ، پدی ، amjad ، گل نهال ، smpf ، abtin2015 ، Shahabpk ، khmp ، SHABAH51 ، azar1348 ، mehdi didam ، powerb ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-01-13 ساعت 14:52)پدی نوشته:  دوستانی که تا حالا مشخص شده اند که از لاتاری جا مانده اند :nooshshahnar-parsush-ali gh-dpt-abtin-smpf-پدی-واستاد پیشکسوت shahabpkهستیم .اگر دوستی از قلم افتاده اعلام بفرمایند

چوب کاری نفرمایید آقای دکتر . ما شاگرد شماییم Smile)) فقط به خاطر قدیمی بودن کیسم فکر کنم که از بقیه دوستان کمی جلوتر باشم. احتمالا.
البته خلاصه وضعیت من هم که تو امضا هست و تو تاپیک خلاصه وضعیت گروه F2A هم نوشتم . فقط بگم که پولها را پرداخت کرده ایم ، تمامی مدارک را هم فرستاده ایم و منتظر دریافت وقت مصاحبه ایم!
خانمم و دخترم هم که لحظه شماری میکنن و خانم هم شرط بسته که یکضرب و بدون کلیرنس ویزا میگیرم!! ببینیم چی میشه! Smile

سلام دوستان منم هستم ولی هنوز گرین کارتم نیومده تا برای همسرم اقدام کنم،در حالی که از 23نوامبر هیوستون هستم.

برای اقدام واسه همسرتون ،نیازی به گرین کارت ندارید.
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، smpf ، abtin2015 ، romance33 ، Shahabpk ، azar1348 ، mehdi didam ، powerb ، alireza51
(2014-01-15 ساعت 23:04)ali_gh نوشته:  

برای اقدام واسه همسرتون ،نیازی به گرین کارت ندارید.
سلام دوست گرامي
مطمين باشيد نياز به گرين كارت نداريد ولي سوشيال نامبر نياز خواهيد داشت و حتما مكاتبات كيس قبلي را هم ارسال كنيد تا بزودي اپرو شويد و تاريخ اولويت تون زود ثبت بشه
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
دوستان سلام
یک تجربه خنده دار! لطفا فقط بخونید چون ممکنه برای شما هم پیش بیاد.
دیگه میدونید که پرونده من خودبخود به ارمنستان انتقال داده شد. قبل از اون ما همه مدارک را کامل و ارسال کرده بودیم. با شماره کیس قبلی البته. بعد که شماره کیس تغییر کرد در تماسی که با NVC داشتیم گفته بودند که خودمون میدونیم و به محض اینکه مدارک رسید به شما خبر میدیم . دو روز بعدش ایمیلی اومد که باید فرم 260 الکترونیکی را پر کنید . که البته من پر کرده بودم . دو روز پیش یکباره ایمیلی اومد با شماره کیس جدید که دست شما درد نکنه که فرم را پر کردید ولی کسری مدارک دارید و مدارک ساپورت را هم نفرستادید و این مدارک را کامل بفرستید شماره کیس را هم روش بنویسید . من دقت کردم دیدم هرچی که قبلا فرستاده بودیم را انگار باید دوباره از اول بفرستیم! با خانمم تماس گرفتم و اون هم خیلی ناراحت شد و گفت که من شماره کیس قبلی را روی مدارک زدم و نکنه که اونا دیگه قبول نیست و باید از اول بفرستیم؟ ای داد! دیگه هیچی ندارم!! حالا کلی وقت تلف میشه! ولی من داشتم. گفتم نگران نباش من اینجا همه چی دارم و دوباره میفرستم . خلاصه در همین صحبت ها بود که حالا تو چی داری من چی دارم ، به کی بدیم بیاره ، کی میرسه؟ ... خانمم هم خیلی عصبی شده بود . خب حقم داره الان دقیقا 113 هفته هست که به تنهایی و تو مملکت غریب زندگی را اداره کرده و واقعا دیگه خسته شده. یکی از دوستای خانمم که خب 35 سالی هست که تو آمریکا زندگی میکنه اونجا بود. پاشد گفت غلط کردن گفتن مدارک از اول بفرستید پس اون همه فرستادیم رو چکار کردن؟!! و خودش گوشی را برداشت و شماره NVC را گرفت و شروع کرد به صحبت کردن . منم که اینور دنیا نشسته بودم پای اسکایپ و فقط نظاره میکردم . یک ساعتی بعد دوستمون اومد گفت که NVC گفته اون ایمیل یک روال معمول اداریه و خودبخود ارسال شده! مدارک شما با شماره کیس قیلی به دست ما رسیده و خودمون میدونیم چکار کنیم . شما اون ایمیل را در نظر نگیرید!! همه چی درسته و منتظر دریافت وقت سفارت باشید . اقدامی نکنید و اگه چیزی لازم بود خودمون با شما تماس میگیریم!!!
خب بابا جان آخه چرا اینجوری با اعصاب آدم بازی میکنی؟! داشتیم سکته میزدیم!! اگه خب همه چی درسته پس برای چی اون ایمیل رو میفرستی آخه؟!!! آزار داری مگه؟!! خلاصه بگم که سیستم های اداری اونجا هم انگار مثل مملکت خودمونه!!! Smile)
ظاهرا دارن یکسری کیس های خانوادگی را به ارمنستان انتقال میدن . البته این خبر موثق نیست ولی اینطوری به نظر میاد. تو یک تاپیک دیگه هم دیدم . شاید سفارت های دیگه خیلی شلوغ بوده . حالا اگر کیستون عوض شد و رفت جای دیگه و شما مدارک را فرستاده بودید . اصلا نگران نشید و قبل از هر کاری اول با NVC تماس بگیرید .
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ

منم هستم
PD: 12 Dec
هنوز اپروو نشدم
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Shahabpk ، ali_gh ، abtin2015 ، romance33 ، smpf ، azar1348 ، mehdi didam ، powerb ، زری وحدتی ، alireza51
خوب با khmp ,alvan دوستان عزیز شدیم 10 کیس
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
به نظر میرسد که همه ما از نظر زمانی در یک حول و حوش هستیم(به استثنای shahabpk عزیز) وچون هنوز برای هیچ کدام از ما کیس نامبر (باز هم بجز smpfگرامی)و سفارت تعیین نشده این نشان میده که عن قریب کارنت نمی شیم واگه هم بشیم با توجه به مراحلی که مونده زمان بیشتری میبره...............................................خانواده من در لوس ا نجلس هستند اگه دوستان مایل هستند محل خانواده خود را اعلام کنند تا شاید بتوانند در انجا به هم کمکی بکنند
پاسخ
(2014-01-18 ساعت 20:30)khmp نوشته:  

منم هستم
PD: 12 Dec
هنوز اپروو نشدم
جانم اول باید امیر آقا اپروو بشه بعد همه ما...............
2013AS77## YERAVAN
F2A : تاییدیه  دریافت فرم  I-130 درDEC 2013 , تاریخ اپروو FEB 2014, دریافت کیس نامبر may2014 , پرداخت 120$ در march2015پرداخت 325$ در Apr , ارسال فرم I-864 در 2015 July, ایمیل نقص در 9sep , ایمیل کامپلت 22 oct, ایمیل وقت مصاحبه درNov 13, مصاحبه هفته دوم dec , برگه آبی ،
کلییر july2016 ,
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، پدی ، Shahabpk ، ali_gh ، khmp ، azar1348 ، powerb ، smpf ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-01-19 ساعت 11:53)پدی نوشته:  به نظر میرسد که همه ما از نظر زمانی در یک حول و حوش هستیم(به استثنای shahabpk عزیز) وچون هنوز برای هیچ کدام از ما کیس نامبر (باز هم بجز smpfگرامی)و سفارت تعیین نشده این نشان میده که عن قریب کارنت نمی شیم واگه هم بشیم با توجه به مراحلی که مونده زمان بیشتری میبره...............................................خانواده من در لوس ا نجلس هستند اگه دوستان مایل هستند محل خانواده خود را اعلام کنند تا شاید بتوانند در انجا به هم کمکی بکنند

پیشنهاد بدی نیست . خانواده من هم در مریلند هستند . از نظر مالی شرایط مناسبی نداریم ولی هر کاری از دستمون بر بیاد خوشحال میشیم.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، پدی ، romance33 ، ali_gh ، smpf ، abtin2015 ، azar1348 ، mehdi didam ، powerb ، alireza51
(2014-01-20 ساعت 01:26)Shahabpk نوشته:  
(2014-01-19 ساعت 11:53)پدی نوشته:  به نظر میرسد که همه ما از نظر زمانی در یک حول و حوش هستیم(به استثنای shahabpk عزیز) وچون هنوز برای هیچ کدام از ما کیس نامبر (باز هم بجز smpfگرامی)و سفارت تعیین نشده این نشان میده که عن قریب کارنت نمی شیم واگه هم بشیم با توجه به مراحلی که مونده زمان بیشتری میبره...............................................خانواده من در لوس ا نجلس هستند اگه دوستان مایل هستند محل خانواده خود را اعلام کنند تا شاید بتوانند در انجا به هم کمکی بکنند

پیشنهاد بدی نیست . خانواده من هم در مریلند هستند . از نظر مالی شرایط مناسبی نداریم ولی هر کاری از دستمون بر بیاد خوشحال میشیم.
خانم من هم که برگشت ایران Big GrinBig GrinBig Grin
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
پاسخ

تگزاس، آستین
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Shahabpk ، dpt ، گل نهال ، romance33 ، ali_gh ، abtin2015 ، azar1348 ، mehdi didam ، powerb ، alireza51
کالیفرنیا .سن دیگو
ارسال فرمها 16 دسامبر
ابوظبی نیمه دوم جون-یک نفر ویزا -یک نفر منتظرShyShy
پاسخ
تشکر کنندگان: گل نهال ، romance33 ، پدی ، Shahabpk ، ali_gh ، abtin2015 ، azar1348 ، mehdi didam ، powerb ، alireza51
(2014-01-23 ساعت 00:43)dpt نوشته:  کالیفرنیا .سن دیگو
ارسال فرمها 16 دسامبر

شیکاگو-ایلینویز
پرونده در NVC
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
جالبه! کلا 10 تا کیس هستیم محض رضای خدا 2 خانواده هم نزدیک هم نیستند
پاسخ
(2014-01-23 ساعت 22:28)پدی نوشته:  جالبه! کلا 10 تا کیس هستیم محض رضای خدا 2 خانواده هم نزدیک هم نیستند

با سلام خدمت دوستان عزیز ما نیز در تاریخ 21 اکتبر تاریخ periority date مشخص شد. در تاریخ 8 نوامبر approve شدیم و در 13 دسامبر نامه nvc به دستمان رسید مبنی بر اینکه فعلا ویزا برای شما موجود نیست.در مکاتبات بعدی برای شما مشخص می کنیم که کی مدارک را برای ما ارسال کنید.علت تاخیر نیز درخواستهای زیاد طی این مدت می باشد.فعلا هم از آن موقع هیچ خبری نیست و گو یی 5 ماهه سایت بولتن روی 8 سپتامبر ایستاده.فقط nvcبه ما یه کیس نامبر آنکارا رو داده.همین و بس
CATEGOATY:F2A
periority date:21 oct
approval:8nov
nvc case number:13 december
case no:ANK201384****
جامانده از لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: abtin2015 ، smpf ، romance33 ، پدی ، ali_gh ، Shahabpk ، SHABAH51 ، azar1348 ، mehdi didam ، powerb ، زری وحدتی ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان