کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-10-04 ساعت 13:27)حاجی واشنگتن نوشته:  دوستان سلام
چند تا سوال در مورد فرم 864
۱- پارت ۹ مربوط به کسی است که توسط مترجم فرم را تکمیل کرده درسته؟
۲- پارت ۱۰ برای چی هستش؟ همسر من خودش فرم رو تکمیل کرده، اسم و مشخصات خودش رو باید پر کنه درسته؟
۳- کسانی که دو شغل ه هستند چه جوری باید فرم رو پر کنند، دو صفحه از پارت ۶ باید پر کنیم یا اینکه بزاریم تو پارت 11 توی توضیحات اضا فی رو وارد کنیم؟
مرسی
سلام دوست عزیز
پارت 9 مربوط به زمانی است که شما جهت تکمیل فرم از مترجم استفاده کرده باشید.
پارت 10 در صورتی تکمیل می شود که کسی غیر از اسپانسر فرم را تکمیل کرده باشد و اگر اسپانسر خودش فرم را تکمیل کرده نیازی به تکمیل این پارت نمی باشد.
در خصوص سوال سوم هر گونه اطلاعات و توضیحات اضافی باید در پارت 11 با ذکر صفحه ، پارت و ایتم مربوطه ذکر گردد.
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، alvan ، rezahoorjandi ، حاجی واشنگتن ، smpf ، pari pari ، پدی ، reasonable ، hamid_fs3 ، sam11
(2015-10-04 ساعت 15:39)رامشه نوشته:  سلام دوستان
ما هم بازمانده از لاتاری هستیم نمی دونم با توجه به اینکه ما کارنت نشدیم می توانیم در این فروم باشیم یا خیر
**201576 با تشکر از دوستان
سلام
لطفا پیام خصوصی خود را چک کنید.
پاسخ کلیه سوالات در صفحات تایپبک و همچنین در قسمت ازدواج با کسی که گرین کارت دارد آمده است.
عزیزان بازمانده لاتاری دقت کنید عملا با دسته گفته شده یکی هستید.
پروسه f2a از 3 سال به نصف کاهش پیدا کرده است.
وبزودی فاصله تقاضا تا مصاحبه به یکسال میرسد.
کلیرنس هم که شانسی خواهد بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، pari1392 ، alvan ، rezahoorjandi ، smpf ، pari pari ، hamid_fs3 ، بابراس
سلام دوستان خوبم
خیلی خوشحالم که چنین صفحه ای هست تا تسکین ما نصفه نیمه ها باشه همسر منم از لاتاری 2015 جاموند متاسفانه من فلن نرفتم ولی تقریبن دو ماه دیگه میرم
من صفحات اول تاپیکو خوندم ولی فکر میکنم که مال پنج سال پیش هستن و قدیمی و این روال کاملن تغییر کرده اگه تو این پیج مراحل جدید کامل توضیح داده شده میگید کدوم صفحرو بخونم و اگرنه یه نفر زحمتشو میکشه چون دوستان دیگه هم کم کم وارد این صفحه میشن
بعد من از بدو ورود میتونم با خود ویزام برای همسرم اقدام کنم یا باید منتظر گرین کارت باشم ...س.الام زیاده لطف کنین صفحه هایی که شروع میشه روال جدید به من معرفی کنین تا بیشتر از این اذیتتون نکردمBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، alvan ، sunn789 ، جواد حبيبي ، pari pari ، smpf ، rezahoorjandi
(2015-10-07 ساعت 15:35)titi_spring64 نوشته:  سلام دوستان خوبم
خیلی خوشحالم که چنین صفحه ای هست تا تسکین ما نصفه نیمه ها باشه همسر منم از لاتاری ۲۰۱۵ جاموند متاسفانه من فلن نرفتم ولی تقریبن دو ماه دیگه میرم
من صفحات اول تاپیکو خوندم ولی فکر میکنم که مال پنج سال پیش هستن و قدیمی و این روال کاملن تغییر کرده اگه تو این پیج مراحل جدید کامل توضیح داده شده میگید کدوم صفحرو بخونم و اگرنه یه نفر زحمتشو میکشه چون دوستان دیگه هم کم کم وارد این صفحه میشن
بعد من از بدو ورود میتونم با خود ویزام برای همسرم اقدام کنم یا باید منتظر گرین کارت باشم ...س.الام زیاده لطف کنین صفحه هایی که شروع میشه روال جدید به من معرفی کنین تا بیشتر از این اذیتتون نکردمBig Grin
سلام
بهتر است گرین کارت را بگیرید و بلافاصله اقدام کنید.
مدارکی که برای تقاضا نیاز است آماده کنید و تاخیر نکنید.
همراه با شما عده زیادی تقاضا برای ازدواج یا نامزدی با فرد گرین کارتی را می دهند که هم گروه شما هستند، لذا تاخیر در تقاضا جایز نیست.
پاسخ
سلام میشه بی زحمت راهنمایی بفرمایید که چه مدارکی لازم هست و چه فرم های رو باید پر کرد
آیا این فرو مها رو خودمون هم می تونیم پر کنیم یا اینکه بدیم به وکیل پر کنه ممنون دوستان اگر جواب بدید لطف کردید ما بازمانده هستیم
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، smpf ، alvan ، جواد حبيبي ، reasonable ، sam11 ، rezahoorjandi
(2015-10-08 ساعت 00:33)sunn789 نوشته:  سلام میشه بی زحمت راهنمایی بفرمایید که چه مدارکی لازم هست و چه فرم های رو باید پر کرد
آیا این فرو مها رو خودمون هم می تونیم پر کنیم یا اینکه بدیم به وکیل پر کنه ممنون دوستان اگر جواب بدید لطف کردید ما بازمانده هستیم
سلام
نیازی به وکیل ندارید.
برای تقاضا فرم 130 به همراه ترجمه و کپی مدارک و عکس و 420 دلار نیاز است.
پس از این مرحله حدود دو تا سه ماه بعد اپرو و پرونده جهت ادامه کار به NVC منتقل می شود.
بعد از اتمام این مراحل صفحات 130 به بعد را مطالعه نمایید.
فقط سریعتر عمل کنید چون هر روز تقاضا برای گروه f2a از طریق ازدواج و نامزدی هست و شما از نظر نوبت عقب میافتید.
من اله توفیق.
پاسخ
سلام دوستان
بازم دوباره این nvc ایمیل داده که نقص مدارک دارید. مثل کپی سن ازدواج و کپی شناسنامه و ... که همه اینا را شروع i130 براشون فرستاده بودیم ولی نمیدمنم چرا باز این بازی دارن سرمون میارن ومن دوباره براشون پست کردم.
به هر حال بازم صبر میکنیم تا ببینیم چی پیش میاد
همگی دوستان سالم شاد باشید
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
پاسخ
دوستان سعی‌ کنید حتما موقع ارسال مدارک به ینا و س و همینطور برای سفارت از همه مدارک اصل و کپی‌ بفرستید. مدارکی مثل سند ازدواج و شناسنامه‌ها و پایان خدمت. کپی‌ پاسپورت ها، گرین کارت، و اگر اسپانسر دارید کپی‌ گرین کارت یا کپی‌ سیتیزنشیپ اسپانسر رو فراموش نکنید. مدرک اضافه بفرستید خیلی‌ بهتره تا کم! به شوهر من تو سفارت یه پاکت مدارک و کپی‌ اضافه برگرداندند. کلا مدارکی که اول همراه با فرم ۱۳۰ میفرستید با مدارکی که بعد به ناسیونال ویزا سنتر میدید رو قاطی‌ نکنید اینها دو تا ارگان مجزا هستن و شما مسئولید تمام مدارک خودتون رو کامل براشون بفرستید! هر نقص مدرک معادله ۱ الی‌ ۲ ماه تعویق در کار شما ‌ست.

ببخشید آگر غلطه نگارشی دارم با بهنویس مینویسم!
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ

سلام
بولتن ویزا ماه نوامبر منتشر شد.
گروه F2A به مدت 30 روز جلو رفت.

نکته : جدول دوم بولتن برای این ماه برای گروه F2A ثابت ماند.
مدارک پرونده های تا ماه مارس 2015 قابل ارسال به NVC است.

آخرین وضعیت دوستان متناسب با بولتن جدید

[عکس: 14444219961.jpg]
پاسخ
15may14 ویزا بولتن ماه نوامبر امد
case:I 130 F2A   WAC
priority date:oct 31 2014
Approval : Mar 18 2015
NVC Case N: April21 ,2015
پرداخت 120 $     4 AUG , فرم DS-261
پرداخت 325 $  22  AUG , فرم Ds-260
نامه کامپلیت Dec 8 دریافت نامه مصاحبه 30 March
تاریخ مصاحبه : 4 May  مدارک بیشتری بخاطر اثبات رابطه خواستن.
13 May  تحویل پاسپورت به سفارت.
20 May  دریافت ویزا.
من مدارک را بعد از ازدواجم ترجمه کردم و دو سری اصل خواستم بدون مهر دادگستری و وزارت کشور  و یکسری کپی کردم و با گذشت بیش از ۱۸ ماه ایرادی به تاریخ و زمان و مهر ترجمه نگرفتن . زمانیکه وارد امریکا شدم دو سال و سیزده روز از تاریخ درخواستم میگذشت و بعد از پنجاه روز گرین کارت ده ساله دریافت کردم.
پاسخ
با سلام، از زمان اپروو شدن تا مصاحبه حدوداً چقدر زمان می بره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، جواد حبيبي
(2015-10-03 ساعت 09:38)smpf نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 09:27)khmp نوشته:  دوستان بالاخره ما هم نامه مصاحبه رو امروز گرفتيم ?
سلام و تبريك و انشالله يكضرب
كدوم سفارت هستيد؟

سلام دوست عزیز جدوداً از زمان اپروو شدن و زمان مصاحبه چقدر زمان می بره . ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، جواد حبيبي
(2015-10-10 ساعت 16:54)تاتارها نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 09:27)khmp نوشته:  دوستان بالاخره ما هم نامه مصاحبه رو امروز گرفتيم ?
كدوم سفارت هستيد؟

سلام
اول توصيه ميكنم به زمان فكر نكنيد به انجام كارها در زمان خود بصورت سريع و دقيق تمركز كنيد،
ولي به نظر من يك تا دو سال ونيم طول ميكشد، و بستگي به شانس شما و جمعيتي كه تو صف هستند و پرونده خود را به موقع تكميل ميكنند و سهميه سال را پر ميكنن ربط دارد و الا تاخير ايشان شما رو جلو مياندازد و تعجيل ايشان شما تو صف و نوبت قرار ميدهد و صف بر اساس ارسال مدارك و فايل كردن پرونده تنظيم ميشود
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
سلام
دوست عزیز جناب SAM11
کلیر شدن شما را بعد از شش ماه تبریک می گویم.
امیدوارم روزهای خوب، همراه با سلامتی در کنار خانواده محترم داشته باشید.
پاسخ
(2015-10-10 ساعت 21:29)smpf نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 16:54)تاتارها نوشته:  
كدوم سفارت هستيد؟

سلام
اول توصيه ميكنم به زمان فكر نكنيد به انجام كارها در زمان خود بصورت سريع و دقيق تمركز كنيد،
ولي به نظر من يك تا دو سال ونيم طول ميكشد، و بستگي به شانس شما و جمعيتي كه تو صف هستند و پرونده خود را به موقع تكميل ميكنند و سهميه سال را پر ميكنن ربط دارد و الا تاخير ايشان شما رو جلو مياندازد و تعجيل ايشان شما تو صف و نوبت قرار ميدهد و صف بر اساس ارسال مدارك و فايل كردن پرونده تنظيم ميشود

با سلام و تشکر ، دوستان پس از اپروو شدن میتونم فرم 261 را پر کنم یا باید منتظر اعلام کیس نامبر از nvc باشم ؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، جواد حبيبي

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان