کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2014-02-10 ساعت 14:53)پدی نوشته:  
(2014-02-10 ساعت 14:17)iraj im نوشته:  
(2014-02-09 ساعت 01:17)پدی نوشته:  بعد از دادن کیس نامبر ای میل اومد که 88 دلار بریزید که ما هم ریختیم اما باز نامه اومد که فرم 864 مربوط به اسپانسر را پر کنید که در این مرحله کپ کردیم.می خواهیم چیزی بالای خط فقر ارائه بدیم

تبریک پدی جان.نمی دونم چرا برای ما کیس نامبر بدون ایمیل پرداخت پول اومد.البته همزمان با کیس نامبر ایمیلی اومد که به دلیل ترافیک کاری فعلا ویزایی برای شما موجود نیست.اینم از از آ.ن.ک.ا.ر.ای لعنتی.
رسید مدارک ما 2 اکتبر بوده با ما شروع کردند واحتمالا در این 2 هفته به بقیه هم رسیدگی میکنندBig Grin

با تبريك مجدد به پدي جان
بخشي از متن نامه ان وي سي به ما يعني ايميل اول از ان وي سي از قرار زير است؛
اا
Unfortunately, visa numbers are not presently available for your use. You will be notified when further consideration can be given to processing your application for immigration. The reason for this delay is that there are more applicants for visas than there are immigrant visa numbers available under the limitation prescribed by law. For some visa categories, for example F3 or F4, this delay could be many years. Should you wish to know which priority dates are currently being processed, you may call the State Department's Visa Office at (202) 663-1541.

اگر ممكن باشد پدي عزيز در مورد ايميلي كه در مورد اعلام كيس نامبر خودشون بوده است بفرمايند اين متن داخل ايميل اشون بوده يا خير ؟ به عبارتي معلوم ميشه نامه تيپ و از قبل اماده است كه به ما و ايرج خان ارسال شده يا خير؟
در ضمن ايرج خان شما هم قاعدتا اين متن را در نامه اول ان وي سي خود داشتيد درسته؟
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
سلام این متن در نامه ما نبوده.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، Shahabpk ، mehdi didam ، romance33 ، abtin2015 ، ali_gh ، powerb ، alireza51
در جواب رومانس عزیز ما ابوظبی را انتخاب نکرده بودیم
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، Shahabpk ، Nightsky007 ، mehdi didam ، romance33 ، abtin2015 ، ali_gh ، powerb ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-02-10 ساعت 16:17)پدی نوشته:  invoice number 35 و کیس نامبر ABD2014 را به ما داده اند

تبريك فراوان. اميدوارم خبرهاي خوب بيشتري در راه باشد. اما من متوجه نشدم invoice number چيه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Nightsky007 ، mehdi didam ، abtin2015 ، ali_gh ، romance33 ، parsush ، powerb ، smpf ، alireza51
(2014-02-11 ساعت 04:38)smpf نوشته:  
(2014-02-10 ساعت 14:53)پدی نوشته:  
(2014-02-10 ساعت 14:17)iraj im نوشته:  
(2014-02-09 ساعت 01:17)پدی نوشته:  بعد از دادن کیس نامبر ای میل اومد که 88 دلار بریزید که ما هم ریختیم اما باز نامه اومد که فرم 864 مربوط به اسپانسر را پر کنید که در این مرحله کپ کردیم.می خواهیم چیزی بالای خط فقر ارائه بدیم

تبریک پدی جان.نمی دونم چرا برای ما کیس نامبر بدون ایمیل پرداخت پول اومد.البته همزمان با کیس نامبر ایمیلی اومد که به دلیل ترافیک کاری فعلا ویزایی برای شما موجود نیست.اینم از از آ.ن.ک.ا.ر.ای لعنتی.
رسید مدارک ما 2 اکتبر بوده با ما شروع کردند واحتمالا در این 2 هفته به بقیه هم رسیدگی میکنندBig Grin

با تبريك مجدد به پدي جان
بخشي از متن نامه ان وي سي به ما يعني ايميل اول از ان وي سي از قرار زير است؛
اا
Unfortunately, visa numbers are not presently available for your use. You will be notified when further consideration can be given to processing your application for immigration. The reason for this delay is that there are more applicants for visas than there are immigrant visa numbers available under the limitation prescribed by law. For some visa categories, for example F3 or F4, this delay could be many years. Should you wish to know which priority dates are currently being processed, you may call the State Department's Visa Office at (202) 663-1541.

اگر ممكن باشد پدي عزيز در مورد ايميلي كه در مورد اعلام كيس نامبر خودشون بوده است بفرمايند اين متن داخل ايميل اشون بوده يا خير ؟ به عبارتي معلوم ميشه نامه تيپ و از قبل اماده است كه به ما و ايرج خان ارسال شده يا خير؟
در ضمن ايرج خان شما هم قاعدتا اين متن را در نامه اول ان وي سي خود داشتيد درسته؟

سلام
علت اینکه این نامه برای شما آمده اینه که به دلیل تغییر در قوانین مهاجرتی مجبور شدند تمام پرونده ها را به جریان بیاندازند و همونطور که میدونید تعداد ویزا ها محدوده و احتمالا تمام شده. برای ماه و یا سال جاری البته. من نگران بودم این موضوع حتی برای پدی خان هم پیش بیاد. که خوشبختانه پروندشون به جریان افتاد. نگران نباشید اگر پرونده شما در nvc هست و به شما شماره کیس داده اند معنیش اینه که در نوبت ویزا هستید و به محض اینکه ویزا های جدید برقرار بشن صورتحساب برای شما هم میاد. به هر حال راهی جز صبوری نیست . خودتونو مشغول کنید و بهش فکر نکنید . چشم به هم بزنی میبینی صورتحساب 88$ را برات فرستادن.
راه درازی در پیش داریم . صبور باشید. موفق باشید.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
امروز نامه مصاحبه را از nvc دريافت كردم. جالب اينكه كيس نامبرم كلا عوض شده و محل مصاحبه هم به جاي آنكارا شده يروان. زمان مصاحبه ١٨ مارچ! يعني من فقط سه هفته وقت دارم. برام دعا كنيد.
اميدوارم نامه مصاحبه همگي همين روزها بيايد.
پاسخ
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi didam ، romance33 ، Shahabpk ، پدی ، alvan ، abtin2015 ، smpf ، ali_gh ، parsush ، powerb ، زری وحدتی
(2014-02-12 ساعت 07:56)Elahvision نوشته:  امروز نامه مصاحبه را از nvc دريافت كردم. جالب اينكه كيس نامبرم كلا عوض شده و محل مصاحبه هم به جاي آنكارا شده يروان. زمان مصاحبه ١٨ مارچ! يعني من فقط سه هفته وقت دارم. برام دعا كنيد.

آقا من حسودیم شد! به من هنوز وقت مصاحبه ندادن! Sad
ولی خب بهتون تبریک میگم و دعا میکنم موفق باشید . ظاهرا دارن تمام کیس های خانوادگی را به ایروان انتقال میدن . ما رو بی خبر نگذارید!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
(2014-02-12 ساعت 15:08)Shahabpk نوشته:  
(2014-02-12 ساعت 07:56)Elahvision نوشته:  امروز نامه مصاحبه را از nvc دريافت كردم. جالب اينكه كيس نامبرم كلا عوض شده و محل مصاحبه هم به جاي آنكارا شده يروان. زمان مصاحبه ١٨ مارچ! يعني من فقط سه هفته وقت دارم. برام دعا كنيد.
آقا من حسودیم شد! به من هنوز وقت مصاحبه ندادن! Sad
ولی خب بهتون تبریک میگم و دعا میکنم موفق باشید . ظاهرا دارن تمام کیس های خانوادگی را به ایروان انتقال میدن . ما رو بی خبر نگذارید!
من خودم هم از کار اینا سر در نمیآرم. وکیل گفته بود زودتر از اپریل منتظر مصاحبه نباشید.
امیدوارم نامه شماهم زودتر بیاید این بلاتکلیفی آدم را کلافه میکند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، پدی ، alvan ، abtin2015 ، romance33 ، mehdi didam ، ali_gh ، parsush ، powerb ، alireza51
آقا موتور ان وی سی راه افتاد.خیلی مبارکه
پاسخ
پرونده من هم در USCIS به تاریخ دیروز در قسمت Post Decision Activity قرار گرفت
2013AS77## YERAVAN
F2A : تاییدیه  دریافت فرم  I-130 درDEC 2013 , تاریخ اپروو FEB 2014, دریافت کیس نامبر may2014 , پرداخت 120$ در march2015پرداخت 325$ در Apr , ارسال فرم I-864 در 2015 July, ایمیل نقص در 9sep , ایمیل کامپلت 22 oct, ایمیل وقت مصاحبه درNov 13, مصاحبه هفته دوم dec , برگه آبی ،
کلییر july2016 ,
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، Elahvision ، romance33 ، smpf ، Shahabpk ، ali_gh ، mehdi didam ، parsush ، زری وحدتی ، alireza51
دوستان و عزیزان
خدا رو شکرظاهرا"مشکل همه حل شده چون دیگه کسی رو تو این تاپیک نمیبینم !!! Big Grin
اما اگه شبی نصفه شبی ، یه قلندری ، درویشی ، شب زنده داری ، با مرامی ، بزرگی ، از این طرفها رد شد یکی دو تا سوال دارم ،
درتاپیک هستی بانوی گرامی ، از شروع پروسه گرین کارت خانوادگی با تکمیل فرم آی 130 گفته شده ، بعد هم یک سری مدارک مورد نیاز قید شده ، لکن جای دیگه گفته که باید قدم به قدم و طبق اعلام - ان وی سی - مدارک و موارد رو فرستاد یا عمل کرد /
لذا من کمی قاطی کردم ، لطفا بفرمائید آیا باید همزمان با پر کردن فرم 130 - I اسناد و مدارکی که لیست شده را هم ارسال کنیم ؟
یا نه باید بعدا" و بر اساس اعلام ان وی سی افدام کنیم ؟؟؟

تسریع در پاسخ موجب امتنان است Big GrinBig Grin
خودش میبردت هرجا دلش خواست /// به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
**18 / آنکارا ، دسامبر 2012 / صدور ویزا همراه با چند تیک اضافه !! 24 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، baba manam sanaz ، romance33 ، Shahabpk ، ali_gh ، پدی ، dpt ، powerb ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-02-16 ساعت 16:36)mehdi didam نوشته:  دوستان و عزیزان
لذا من کمی قاطی کردم ، لطفا بفرمائید آیا باید همزمان با پر کردن فرم 130 - I اسناد و مدارکی که لیست شده را هم ارسال کنیم ؟
مهدی جان شما که اینهمه دوستو رفیق خوب در اون تاپیک خصوصی داری نبینم سوالت بی جواب بمونه!
عرض میکنم تا اونجائی که من یادم میاد فرم مورد اشاره شما رو پتیشنرتون به uscis میفرستن ، کیس که اپروو میشه به nvc ارسال میشه ویه ایمیل میگیرین که کیس نامبر گرفتین
از این ببعد چشممون به ویزا بولتن خیره بود تا جونمونو گرفتن که داستانش طولانی و فکر نمیکنم شامل حال شما بشه چون شماها ظریفین ، شکننده این و خود بخود کارنتین Big Grin) اما قبل از تعیین تاریخ مصاحبه nvc ایمیل میزنه و اون لیست مدارک رو ازتون میخواد که بفرستین - موفق باشید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: baba manam sanaz ، romance33 ، Shahabpk ، mehdi didam ، ali_gh ، پدی ، dpt ، powerb ، زری وحدتی ، alireza51
خدا رو شکرظاهرا"مشکل همه حل شده چون دیگه کسی رو تو این تاپیک نمیبینم !!! Big Grin
اما اگه شبی نصفه شبی ، یه قلندری ، درویشی ، شب زنده داری ، با مرامی ، بزرگی ، از این طرفها رد شد یکی دو تا سوال دارم ،
درتاپیک هستی بانوی گرامی ، از شروع پروسه گرین کارت خانوادگی با تکمیل فرم آی 130 گفته شده ، بعد هم یک سری مدارک مورد نیاز قید شده ، لکن جای دیگه گفته که باید قدم به قدم و طبق اعلام - ان وی سی - مدارک و موارد رو فرستاد یا عمل کرد /

تسریع در پاسخ موجب امتنان است Big GrinBig Grin

آقا مهدی عزیز با پوزش از اینکه دیر جواب دادم .از دیروز نمیتونستم وارد مهاجرسرا(خونه دومم) بشم.لطفاً پیام خصوصیتون رو چک بفرمایید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: ffrfar ، Shahabpk ، mehdi didam ، smpf ، amjad ، ali_gh ، پدی ، dpt ، powerb ، alireza51
(2014-02-16 ساعت 19:44)amjad نوشته:  
مهدی جان شما که اینهمه دوستو رفیق خوب در اون تاپیک خصوصی داری نبینم سوالت بی جواب بمونه!
عرض میکنم تا اونجائی که من یادم میاد فرم مورد اشاره شما رو پتیشنرتون به uscis میفرستن ، کیس که اپروو میشه به nvc ارسال میشه ویه ایمیل میگیرین که کیس نامبر گرفتین
از این ببعد چشممون به ویزا بولتن خیره بود تا جونمونو گرفتن که داستانش طولانی و فکر نمیکنم شامل حال شما بشه چون شماها ظریفین ، شکننده این و خود بخود کارنتین Big Grin) اما قبل از تعیین تاریخ مصاحبه nvc ایمیل میزنه و اون لیست مدارک رو ازتون میخواد که بفرستین - موفق باشید

سلام
همراه درخواست I-130 مدارک petitioner یا همون درخواست کننده یعنی کپی گرین کارت ، کپی شماره امنیت ملی و کپی پاسپورت و اصل ترجمه شناسنامه خودتون ، 2 قطعه عکس و اصل ترجمه شناسنامه کسی که براش درخواست میفرستید ، اصل ترجمه عقد نامه ، چک یا مانی اوردر که مبلغش الان یادم نیست و از همه مهم تر کپی نامه های سفارت باید فرستاده بشه . از فرم ها و چک برای خودتون هم کپی تهیه کنید . این مدارک برای uscis فرستاده میشن و بعدا nvc همه اینها رو دوباره از اول ازتون میخواد.
بعد که رسید uscis را دریافت کردی دوره سماغ مکیدن یا priority date شروع میشه تا کارنت بشی و nvc بیاد سراغت!
موفق باشید!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi didam ، romance33 ، smpf ، amjad ، ali_gh ، پدی ، dpt ، powerb ، زری وحدتی ، حاجی واشنگتن ، alireza51
آقــــــــــــــــــــــــا !!!!

شرمنده دوستان هم هستم !!Big Grin
amjad و shhabpk , و خصوصا" سرکار خانم romance 33 خیلی لطف کردین ، فقط نمیدونم من متوجه نمیشم یا بین جواب شهاب و امجد یه کم اختلاف وجود داره ؟
امجد میگه برو برو . . . شهاب میگه کجا دادا ؟؟ Big GrinBig Grin
گذشته از شوخی ! احساس میکنم تفسیرجواب این دو عزیز ، کمی پیچیده است شهاب جان از کپی نامه های سفارت گفتی !! اما من نامه ائی ندارم Sad در متن امجد ، ظاهرا" فقط پر کردن فرم مطرحه و در متن شهاب ، ارسال همه مدارک آنهم در دو نوبت Sad
آیا باز اشتباه درکیده ام ؟؟ Big Grin
آهان ... یه سوال مهم دیگه : آیا میتوان بعد از مدتی اسپانسر را عوض کرد ؟ مثلا" کسانی که از اسپانسر دیگری برای اعضا" خانواده اشان / به دلیل عدم حضور در یو اس / استفاده میکنند ، بعدا" که کار خانواده درست شد و خودشان مستقر شدند میتوانند خودشان اسپانسر خانواده اشان بشوند ؟
قضیه از این قرار است که چون خانواده ام نمیتوانند تنها بمانند ( به دلیل بیماری پسرم و ... ) من مجبورم سریع باز گردم ، لذا قصدم این است که یک اسپانسر پیدا کرده و پس از ارسال فرم و مدارک باز گردم ، و پس از درست شدن کار خانواده ، همه با هم برویم ، آیا این شدنیست ؟ یا باید خودم آنجا بمانم و کار کنم ، تا زمان کامل شدن پرونده ؟؟
خودش میبردت هرجا دلش خواست /// به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
**18 / آنکارا ، دسامبر 2012 / صدور ویزا همراه با چند تیک اضافه !! 24 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، romance33 ، smpf ، amjad ، پدی ، dpt ، powerb ، زری وحدتی ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان