کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام دوستان
ما هم برنده 2013 بودیم و به پسرم ویزا تعلق نگرفت چون بالای بیست و یکسال بود .
من هم براش اپلای نکردم . چون امیدوار بودم لاتاری امسال برنده بشه که نشد . میخوام براش برای ویزای دانشجویی اقدام کنم نمیدونم آیا براش از طریق خانواده اقدام کنم یا نه ؟
اگر اقدام کنم تاثیری تو ویزای دانشجویی داره یا نه ؟ یعنی ممکنه بهش ویزای دانشجویی ندن ؟
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi didam ، پدی ، Shahabpk ، romance33 ، alvan ، sam11 ، ali_gh ، smpf ، abtin2015 ، azar1348 ، alireza51
آقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا !!!

همین الآن از آن سوی آبها ، از بلاد کفر ، بر و بچ ایمیگر آنجل با موبایلم تماس گرفتند که چـــــــــــــــی ؟؟؟؟

پـــــســـــرم اپـــــرو شـــــد !!!!!!!!!!!!!!

چیزی نزدیک دوماه طول کشید ، اماخبری از پرونده خانمم ندادن !!!
حالاباید چکارکنم ؟؟
آیا میشود از یک کیس خانوادگی یکی اپرو شود و دیگری بماند ؟
خودش میبردت هرجا دلش خواست /// به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
**18 / آنکارا ، دسامبر 2012 / صدور ویزا همراه با چند تیک اضافه !! 24 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Shahabpk ، romance33 ، sam11 ، ali_gh ، alvan ، smpf ، khmp ، abtin2015 ، azar1348 ، شهلا 1346 ، amjad ، kasrafo ، حاجی واشنگتن ، alireza51
آقا مهدی عزیز نگران نباشید دومین اپروو تو راهه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi didam ، Shahabpk ، romance33 ، sam11 ، ali_gh ، alvan ، smpf ، abtin2015 ، azar1348 ، amjad ، kasrafo ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-05-05 ساعت 12:25)mehdi didam نوشته:  همین الآن از آن سوی آبها ، از بلاد کفر ، بر و بچ ایمیگر آنجل با موبایلم تماس گرفتند که چـــــــــــــــی ؟؟؟؟
حالاباید چکارکنم ؟؟

درصورتی که برای همسر و پسرتون دو کیس جداگانه درخواست کرده باشید این ممکنه ولی در غیر اینصورت قاعدتا اول باید همسرتون اپروو میشدن. هرچند که تازگیا اتفاقات عجیب و قریب تو اداره مهاجرت آمریکا میافته!!!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi didam ، پدی ، romance33 ، alvan ، sam11 ، ali_gh ، smpf ، abtin2015 ، azar1348 ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-05-05 ساعت 14:43)Shahabpk نوشته:  
(2014-05-05 ساعت 12:25)mehdi didam نوشته:  آیا میشود از یک کیس خانوادگی یکی اپرو شود و دیگری بماند ؟
درصورتی که برای همسر و پسرتون دو کیس جداگانه درخواست کرده باشید این ممکنه ولی در غیر اینصورت قاعدتا اول باید همسرتون اپروو میشدن. هرچند که تازگیا اتفاقات عجیب و قریب تو اداره مهاجرت آمریکا میافته!!!

چی بگم شهاب جان !!!
هر دو رو با هم دریک روز اقدام کردم ، حالا اول و دومش مهم نیست ولی اینکه از یک کیس خانوادگی یکی رو جواب بدن یکی بمونه ، کمی جای سوال داره ، شاید هم به دلیل سن پسرمه که داره به سربازی نزدیک میشه !!
باز هم دمشون گرم که حواسشون به این چیزا هست /
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، پدی ، alvan ، sam11 ، ali_gh ، smpf ، گل نهال ، abtin2015 ، azar1348 ، شهلا 1346 ، amjad ، alireza51
(2014-05-05 ساعت 12:25)mehdi didam نوشته:  
آقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا !!!

همین الآن از آن سوی آبها ، از بلاد کفر ، بر و بچ ایمیگر آنجل با موبایلم تماس گرفتند که چـــــــــــــــی ؟؟؟؟

حالاباید چکارکنم ؟؟
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
آقا مهدی تبریک ایشالا همسرتون هم اپروو میشن.از ته قلب براتون خوشحالم.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، sam11 ، mehdi didam ، ali_gh ، Shahabpk ، smpf ، abtin2015 ، azar1348 ، amjad ، حاجی واشنگتن ، alireza51
(2014-05-05 ساعت 04:18)شهلا 1346 نوشته:  سلام دوستان
من هم براش اپلای نکردم . چون امیدوار بودم لاتاری امسال برنده بشه که نشد . میخوام براش برای ویزای دانشجویی اقدام کنم نمیدونم آیا براش از طریق خانواده اقدام کنم یا نه ؟
اگر اقدام کنم تاثیری تو ویزای دانشجویی داره یا نه ؟ یعنی ممکنه بهش ویزای دانشجویی ندن ؟

سلام
ويزاي دانشجويي اگر پذيرش داشته باشد خيلي سريع جواب ميدهد ولي فكر ميكنم اگر فايل خانوادگي براي ايشان اقدام كنيد ديگه امكان درخواست ويزا توريستي و تحصيلي از بين ميرود ولي اگر دانشجويي اقدام كنيد وقتي اونجا بودند درخواست فايل خانوادگي كنيد انوقت كه جواب بگيريد فرم تغيير وضعيت ميگيريد و در خاك امريكا انگشت نگاري انجام و تغيير ويزا انجام ميشود و از دانشجويي به اقامت تغيير وضعيت ميدهد ولي چون وكيل ها بيشتر در جريان قوانين هستند به نظر من پرونده را با يه وكيل مهاجرت مشورت كنيد يا فرم تغيير وضعيت را كاملا مطالعه كرده و بخوانيد
به اميد سرو سامان گرفتن امور و جمع شدن خانواده هاي صميمي كنار هم
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
آقای پدی خیلی تبریک میگم. دلمون روشن شد.
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، azar1348 ، پدی ، گل نهال ، smpf ، romance33 ، Shahabpk ، ali_gh ، mehdi didam ، mehrdad pharm ، alireza51
(2014-05-07 ساعت 20:49)smpf نوشته:  
(2014-05-05 ساعت 04:18)شهلا 1346 نوشته:  سلام دوستان

سلام
ويزاي دانشجويي اگر پذيرش داشته باشد خيلي سريع جواب ميدهد ولي فكر ميكنم اگر فايل خانوادگي براي ايشان اقدام كنيد ديگه امكان درخواست ويزا توريستي و تحصيلي از بين ميرود ولي اگر دانشجويي اقدام كنيد وقتي اونجا بودند درخواست فايل خانوادگي كنيد انوقت كه جواب بگيريد فرم تغيير وضعيت ميگيريد و در خاك امريكا انگشت نگاري انجام و تغيير ويزا انجام ميشود و از دانشجويي به اقامت تغيير وضعيت ميدهد ولي چون وكيل ها بيشتر در جريان قوانين هستند به نظر من پرونده را با يه وكيل مهاجرت مشورت كنيد يا فرم تغيير وضعيت را كاملا مطالعه كرده و بخوانيد
به اميد سرو سامان گرفتن امور و جمع شدن خانواده هاي صميمي كنار هم
من دیروز با دکتر ناصریان که یکی از دوستان سایتش را گذاشته بود صحبت کردم گفت فایل خانوادگی باز کنید چون بهش ویزای دانشجویی نمیدهند بخاطر اینکه می بینند تمام اعضای خانواده آمریکا هستند و احتمال میدن بیاد دیگه بر نمیگرده و ما 3500 دلار میگیریم .
با یک وکیل دیگه تو کالیفرنیا صحبت کردم گفت درخواست ویزای دانشجویی بدهید اگر موافقت کردند بیاد و بعد برای خانوادگی اقدام کنید چون اگر فایل خانوادگی داشته باشید ویزای دانشجویی نمیدهند . 1500 دلار
با یک وکیل دیگه صحبت کردم گفت اگر کار را دست ما بسپارید هم دانشجویی هم خانوادگی را براش میگیریم ما کننده کار هستیم ( یعنی کاربلدیم ) و میدونیم چطور انجام بدیم تا نتیجه بگیرید . برای هرکدام 1500 دلار
خلاصه من گیج شدم نمیدونم به حرف کدوم اعتماد کنم .
اگر کسی سابقه ای یا تجربه کسی دیگه را میدونه لطفا به اشتراک بزاره .
پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، smpf ، alvan ، azem2014 ، azar1348 ، romance33 ، amir2640 ، Shahabpk ، ali_gh ، mehdi didam ، kasrafo ، زری وحدتی ، alireza51
پروسه خانوادگی زمان بر است.فکر کنم اول برای دانشجویی اقدام کنید ودر صورت عدم موفقیت برای خانوادگی.روی ویزای توریستی هم فکر کنید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: azem2014 ، azar1348 ، شهلا 1346 ، alvan ، romance33 ، Shahabpk ، ali_gh ، mehdi didam ، kasrafo ، smpf ، alireza51

سلام
ويزاي دانشجويي اگر پذيرش داشته باشد خيلي سريع جواب ميدهد ولي فكر ميكنم اگر فايل خانوادگي براي ايشان اقدام كنيد ديگه امكان درخواست ويزا توريستي و تحصيلي از بين ميرود ...
[/quote]
من دیروز با دکتر ناصریان که یکی از دوستان سایتش را گذاشته بود صحبت کردم ....
اگر کسی سابقه ای یا تجربه کسی دیگه را میدونه لطفا به اشتراک بزاره .
[/quote]

من کیس خانوادگی داشتم. بعد توریستی اقدام کردم به همین دلیل رد شدم. 2 سال بعدش پذیرش گرفتم و دانشجویی اقداکم کردم محترمانه بهم گفت چون کیس خانوادگی داری بهت ویزای موقت به هیچ وجهی نمیدن باز اگر دلت می خواد اقدام کن! من هم صبر کردم تا نوبتم شد. به هر حال این طبیعیه که خانواده ها می خوان بچه ها رو زودتر بیارن پیش خودشون اما شما مثلن ویزای توریستی گرفتید بعدش چی؟ نمی تونید که غیرقانونی بمونید. کیس خانوادگیتون هم می ره رو هوا!! دانشجویی خوبه که اون هم باید از یه دانشگاه خوب پذیرش گرفت اون هم مقطع فوق یا دکترا. به لیسانس معمولن ویزا نمیدن.
به هر حال به نظر من هر چی کیس خانوادگی رو به تعویق بندازید بعدن ممکنه افسوس بخورید!
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
(2014-05-05 ساعت 18:36)romance33 نوشته:  

حالاباید چکارکنم ؟؟
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
آقا مهدی تبریک ایشالا همسرتون هم اپروو میشن.از ته قلب براتون خوشحالم.
سلام
من هم به نوبه خودم تبریک میگم، آقا مهدی عزیز تاریخ PD یا اولویت کیس شما کی هست؟
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، bsbali ، پدی ، zanganeh ، Shahabpk ، ali_gh ، alvan ، mehdi didam ، kasrafo ، abtin2015 ، alireza51
(2014-05-09 ساعت 15:35)smpf نوشته:  

[/b]
حالاباید چکارکنم ؟؟
سلام
من هم به نوبه خودم تبریک میگم، آقا مهدی عزیز تاریخ PD یا اولویت کیس شما کی هست؟
smpf محترم ممنونم و اما PD ؟؟ راستش . . . چیزی از ( پی دی ) نمیدونم ! اگر ممکنه یک توضیحی میدین !! و اما در مورد تاریخ مصاحبه ، گفتن تایک ماه بعد مشخص میشه / با پوزش مجدد
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، پدی ، kasrafo ، smpf ، abtin2015 ، alireza51
(2014-05-12 ساعت 08:51)mehdi didam نوشته:  smpf محترم ممنونم و اما PD ؟؟ راستش . . . چیزی از ( پی دی ) نمیدونم ! اگر ممکنه یک توضیحی میدین !! و اما در مورد تاریخ مصاحبه ، گفتن تایک ماه بعد مشخص میشه / با پوزش مجدد

آقا مهدی PD همون پریوریتی دیت هستش یعنی تاریخی که مدارکتون رو میفرستین پشت سرش یه نامه میاد که مدارکتون به دست ما رسید و PD شما مثلاً 2 آگوست هستش.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، mehrdad pharm ، Shahabpk ، ali_gh ، parsush ، alvan ، kasrafo ، lighter ، smpf ، abtin2015 ، زری وحدتی ، alireza51
دوباره پرسوش و سوالاش... ما 2 می اپروو شدیم و گفته بودن کیس نامبر یه ماه بعد میاد. من زنگ زدم گفتن ایمیل بده ، ایمیل دادم جواب نمیدن . الان به نطرتون چکار کنم؟
سواله بعدی اینکه این جریانه برگشتنه ویزا بولتن به 2012 چه معنی میده یعنی؟ یعنی حالا حالاها خبری نیست؟ Sad
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان