کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-19 ساعت 15:00)hedipes نوشته:  انرژي هاي مثبت واسه هر چه زودتر كلير شدن همه بچه هااااااا
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ممنون دوست عزیز از این همه انرژی
تشکر کنندگان: ghafari88 ، قصه گو ، farazz ، soli asali ، pari pariaaa ، hedipes ، behfaza ، pari pari ، aseman abi
[quote='fatimafam' pid='443647' dateline='1384929245']
دوستان من یکی از آشناهامون مدارکش رو مرداد ماه فرستاده ولی هنوز جوابی از سفارت بهش ایمیل نشده، می‌شه راهنمایی کنید چقدر زمان می بره تا جواب بدن معمولا؟! (البته جواب اینو دادن که مدارک رو دریافت کردن)
[/quote
بستگی به کیس نامبرشون داره ، بعد از این که کارنت شدند از طرف سفارت معمولاً ایمیلی دریافت می کنند مبنی بر اینکه سایت را چک کنید آپدیتی صورت گرفته و در سایت اصلی با وارد کردن confirmation number و يا نام و نام خانوادگي و سال تولد از تاریخ مصاحبه با خبر می شوند و دوست عزیز بهتر است به تاپیک بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها سر بزنید(اصلاح شد)
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
تشکر کنندگان: soli asali ، fatimafam ، pari pariaaa ، behfaza ، ma2014 ، امین 13
خواهش میکنم وظیفه بود.
فقط والا بلا به خدا به دین به مذهب من دخترم انقد اینجا و تو پیغاماتون نگین داداشSad
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: farazz ، pari pariaaa ، ghafari88 ، masuodrh ، nasim ، soli asali ، aghaghia ، امین 13
(2013-11-20 ساعت 14:44)2014winner نوشته:  خواهش میکنم وظیفه بود.
فقط والا بلا به خدا به دین به مذهب من دخترم انقد اینجا و تو پیغاماتون نگین داداشSad

سلامت باشید ....
فقط من که کف دستمو بو نکرده بودم که شما دختر هستین که خواهر جان. بهرحال ببخشید اگر دلخور شدین. Wink
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: ma2014 ، nasim ، soli asali ، aghaghia ، meisam14 ، shadi79 ، قصه گو ، 2014winner ، behfaza ، pari pariaaa
(2013-11-20 ساعت 01:47)2014winner نوشته:  سلام بچه ها من با یه عالمه خبر جدید اومدم
بعد از 46 روز انتظار زنگ زدم به شماره سفارت (با تشکر از عمو احسان) شماره قبلی عوض شده و این شماره جدیدشونه 00120248577600 بعد از اینکه زنگ زدین به اپراتور وصل بشید فقط حواستون باشه که آخرین شمارست که اعلام میکنه فکر کنم صفر بود رو بگیرین شماره 3 رو نگیرین !!! بعد یه خانوم گوشی رو برداشت شماره کیس و اسم و فامیلمو پرسید به زور بهش فهموندم و خودش تاریخ مصاحبمو گفت و اینکه شما پروندتون بازه و داریم مطالعه میکنیم راجع به سایت سیس هم سوال کردم که گفت من اطلاعی ندارم.

منم هفته پیش ایمیل زدم که جواب دادن پروسه اداری کیس شما هنوز به پایان نرسیده و گفتند امیداریم به زودی این پروسه تمام بشود و مجدد نوشتند که به سایت بطور مرتب مراجعه کنیم.
تشکر کنندگان: soli asali ، artam2 ، NIKKI ، 2014winner ، behfaza ، pari pariaaa
سلام
ما دیشب برگشتیم..فعلا خیلی حال و حوصله درستی نداریم..نه که انتظار کلیرنس رو نداشتیم..نه..اتفاقاً خیلی هم آماده بودیم براش
ولی مصاحبه ما خیلی بد بود نمیدونم چرا..اصلا مصاحبه نبود..اصلا سوالی از ما نشد..فقط گفت شما قبلا تو فلان جا کار کردین؟ این آقا که اسمش رو نوشتید چه رابطه ای با شما داره؟
خانمی که مدارک ما رو تحویل گرفت..خیلی بیشتر سوال کرد در مورد سربازی و کار و ..
تقریباً میتونم بگم قضیه تو ذهن ما تموم شده است..سعی میکنم کمتر بهش فکر کنم..فقط خیالمون راحته که مصاحبه تموم شد..
در ضمن کیس ما سربازی معاف..سابقه کار دولتی به مدت 3 سال در سال های قبل.. مدرک دانشگاهی فوق لیسانس و بالاتر..
در مورد تدریس در دانشگاه برای اونا فرقی نمیکنه دانشگاه دولتی باشید یا غیر دولتی..چون خانمه به من گفت تو ایران همه دانشگاه ها زیر نظر دولت هستن..
اگر سوالی داشتین در موردمدیکال و هتل و مصاحبه ..در خدمتم
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
(2013-11-20 ساعت 15:35)masuodrh نوشته:  سلام
ما دیشب برگشتیم..فعلا خیلی حال و حوصله درستی نداریم..نه که انتظار کلیرنس رو نداشتیم..نه..اتفاقاً خیلی هم آماده بودیم براش
ولی مصاحبه ما خیلی بد بود نمیدونم چرا..اصلا مصاحبه نبود..اصلا سوالی از ما نشد..فقط گفت شما قبلا تو فلان جا کار کردین؟ این آقا که اسمش رو نوشتید چه رابطه ای با شما داره؟
اگر سوالی داشتین در موردمدیکال و هتل و مابقی در خدمتم

این نیز بگذرد مسعود جان ... Wink
سفرنامه بنویس ببینیم اوضاع چی به چی بوده. منتظریم. Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: masuodrh ، soli asali ، aghaghia ، meisam14 ، قصه گو ، 2014winner ، behfaza
ناراحت نباش دوست عزیز
برای ما هم چنین وضعیتی دقیقا پیش اومد

مصاحبه بسیار کوتاه بود و خانم دریافت کننده مدارک سوالات بیشتری پرسید.

(2013-11-20 ساعت 15:35)masuodrh نوشته:  سلام
تقریباً میتونم بگم قضیه تو ذهن ما تموم شده است..سعی میکنم کمتر بهش فکر کنم..فقط خیالمون راحته که مصاحبه تموم شد..
در ضمن کیس ما سربازی معاف..سابقه کار دولتی به مدت 3 سال در سال های قبل.. مدرک دانشگاهی فوق لیسانس و بالاتر..
در مورد تدریس در دانشگاه برای اونا فرقی نمیکنه دانشگاه دولتی باشید یا غیر دولتی..چون خانمه به من گفت تو ایران همه دانشگاه ها زیر نظر دولت هستن..
اگر سوالی داشتین در موردمدیکال و هتل و مصاحبه ..در خدمتم
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

ما هم مثل شما چند روز پیش کلیرنس خوردیم. فردا میاییم ایران. از قبله مصاحبه فرم آبی جلو روی افیسر بود وبعد شروع به سوال کرد.
شاید این جمعه بیاید

(منتظران کیلیرنس)
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
یه چیز جالب
من تو این سفر با افراد زیادی برخورد کردم که وقت سفارت داشتن تو دبی و ابوظبی..بعضی ها توریستی و بعضی ها مهاجرتی
و هیچ کدومشون یک ضرب نگرفته بودن
نکته جالبش این بود که اولا اصلا ناراحت نبودند از اینکه کلیرنس خوردند و اعتقاد داشتند که خب همه باید اف بی آی چک بخورن
ولی ما اینجا یه فضایی درست کردیم که این قضیه تبدیل شده به یک مساله بغرنج (امیدوارم املاش غلط نباشه) و ناراحت کننده و غیرمعمول و صد البته غیرقابل تحمل
ولی اونها حتی آژانس رو هم برای پیکاپ کردن ویزا پیدا کرده بودند..یعنی پیش فرض ذهن همه کلیرنس خوردن بود به جز مهاجرسرایی های عزیز
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
(2013-11-20 ساعت 11:35)artam2 نوشته:  [quote='fatimafam' pid='443647' dateline='1384929245']
دوستان من یکی از آشناهامون مدارکش رو مرداد ماه فرستاده ولی هنوز جوابی از سفارت بهش ایمیل نشده، می‌شه راهنمایی کنید چقدر زمان می بره تا جواب بدن معمولا؟! (البته جواب اینو دادن که مدارک رو دریافت کردن)
[/quote
بستگی به کیس نامبرشون داره ، بعد از این که کارنت شدند از طرف سفارت معمولاً ایمیلی دریافت می کنند مبنی بر اینکه سایت را چک کنید آپدیتی صورت گرفته و در سایت اصلی با وارد کردن کیس نامبر از تاریخ مصاحبه با خبر می شوند و دوست عزیز بهتر است به تاپیک بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها سر بزنید
اصلاح کنید" در سایت https://www.dvlottery.state.gov با وارد کردن کانفیرمیشن نامبر، نام خانوادگی و سال تولد"
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: aghaghia ، soli asali ، meisam14 ، artam2 ، قصه گو ، behfaza
(2013-11-20 ساعت 17:31)masuodrh نوشته:  یه چیز جالب
من تو این سفر با افراد زیادی برخورد کردم که وقت سفارت داشتن تو دبی..بعضی ها توریستی و بعضی ها مهاجرتی
و هیچ کدومشون یک ضرب نگرفته بودن
نکته جالبش این بود که اولا اصلا ناراحت نبودند از اینکه کلیرنس خوردند و اعتقاد داشتند که خب همه باید اف بی آی چک بخورن
ولی ما اینجا یه فضایی درست کردیم که این قضیه تبدیل شده به یک مساله بغرنج (امیدوارم املاش غلط نباشه) و ناراحت کننده و غیرمعمول و صد البته غیرقابل تحمل
ولی اونها حتی آژانس رو هم برای پیکاپ کردن ویزا پیدا کرده بودند..یعنی پیش فرض ذهن همه کلیرنس خوردن بود به جز مهاجرسرایی های عزیز

کاملا با شما موافقم آقا مسعود.
تشکر کنندگان: soli asali ، meisam14 ، monthmehr ، behfaza ، قصه گو ، امین 13
سلام دوستان عزیز و خوبم،
بعد از مدتها دوری از سایت بسیار خوب مهاجرسرا و پس از خاطرات خوش آشنایی با دوستان بسیار خوبم بخصوص 2013 های عزیز، دلم یهو هوای تاپیک کلیرنس کرد و اومدم تا به شما عزیزان منتظر و مهاجر عرض سلام و ادب کنم.
از خداوند بزرگ میخوام که این دوران انتظار بزودی با ویزای زیبای آمریکا برای تک تک شما خوبان به پایان برسه و با دلی خوش به آرزوهایتان جامه عمل بپوشانید.
به امید روزهای خوش و زندگی بهتر.
2013AS57xx/ابوظبی/2 نفر/April 14/برگه آبي
آپدیت ها:

16 April
3,4,12,20,26,27 Jun

1,2,3,7,9,24 July
12,13,14,20 August
5,19,25,27,29 Sep
ويزا: هيچوقت Sad
بعد از 169روز انتظار: پوچ.........
(2013-11-20 ساعت 17:28)سیمین راد نوشته:  شاید این جمعه بیاید

(منتظران کیلیرنس)
من شخصا" قول میدم این شب جمعه خبرای خوش زیاده فقط طرفای ساعت 9 شب سایت رو چک کنید
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: ghafari88 ، قصه گو ، NIKKI ، pari pariaaa ، soli asali ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان