کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-01 ساعت 23:21)panyi نوشته:  سایت چرا اینجوریه من واسه دوستم فرمو تکمیل کردم فرستادم وقتی‌continiu زدم دوباره همون قسمت ثبت نام اومد ۲ بار هم این اتفاق افتاد و الان واسه بار ۳ دوم دارم میفرستم واسه خودمم ۱ بار اینجوری شد ولی‌ برای بار ۲ درست شد به نظرتون چیکار کنم یوقت رد نکنن آخه confrimation numberرو نداد

پانی جان با اینترنت اکسپلورر واسه من این مشکل پیش اومد...مرورگر رو عوض کردم درست شد...نگران رد شدن بخاطر دوبار ثبت نام نباشید، چون شما کانفرمیشن نامبری دریافت نکردید پس منطقی نیست که ثبت نامتون ثبت شده باشه فقط زمانی ثبت نام درست ارسال میشه که کانفرم بشه فرم
someday i will leave and never come back
تشکر کنندگان: farzad021 ، panyi
(2013-10-02 ساعت 00:00)maani نوشته:  کسی میدونه تاریخ قرعه کشی کی هست ؟ و نه تاریخ اعلام نتایج...مهمه ممنون
قرعه کشی کاملا به صورت Random و کامپیوتریه فک نکنم کسی بدونه کی و چه طور انجام میشه. ولی شما فک کن از همین الان داره کامپیوتر شروع به تفکیک کیس های صحیح و جعلی و اشتباه میکنه.
تشکر کنندگان: maani
(2013-10-02 ساعت 00:04)ehsun نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 23:21)panyi نوشته:  سایت چرا اینجوریه من واسه دوستم فرمو تکمیل کردم فرستادم وقتی‌continiu زدم دوباره همون قسمت ثبت نام اومد ۲ بار هم این اتفاق افتاد و الان واسه بار ۳ دوم دارم میفرستم واسه خودمم ۱ بار اینجوری شد ولی‌ برای بار ۲ درست شد به نظرتون چیکار کنم یوقت رد نکنن آخه confrimation numberرو نداد

پانی جان با اینترنت اکسپلورر واسه من این مشکل پیش اومد...مرورگر رو عوض کردم درست شد...نگران رد شدن بخاطر دوبار ثبت نام نباشید، چون شما کانفرمیشن نامبری دریافت نکردید پس منطقی نیست که ثبت نامتون ثبت شده باشه فقط زمانی ثبت نام درست ارسال میشه که کانفرم بشه فرم
ممنون از دوستان بلهconfrimation numberرو دریافت نکردم ولی‌ مشکل از عکس بود و حل شد مرسی‌
تشکر کنندگان:
قابل توجه همه عزیزان
این تاپیک دیگه الان در سطح انفجار محتوا داره و برای کسی که از اول این تاپیکو بخونه تقریبا جای سوالی باقی نذاشته.

ولی بازم ازتون خواهش میکنم اگه هر سوالی هر چند پیش پا افتاده و ابتدایی دارید بپرسید مطمئن باشید سوال شما سوال خیلیهای دیگس. چه من چه همه بچه هایی که اینجا هستن تا جایی که اطلاع دارن و بتونن از هیچ جوابی دریغ نمیکنن!

در اخر می خوام خودم شخصا تشکر کنم از تمام مدیرای سایت از اون بالا بالاها گرفته تا مدیرهای اجرایی که باعث شدن من و امثال من جایی رو داشته بشیم که اینهمه و به مدت چهار سال تجربه کسب کنیم ازشون. و شخص شخیص خانم زری وحدتی موسس تاپیک توضیحات فرم 2015

واقعا ممنونم Shy

در ضمن میدونم همه میدونن ولی اون پایین یه دکمه هست به اسم تشکر. و اون بالا گوشه سمت چپBig Grin یه گزینه هست به اسم رتبه که باعث دلگرمی میشه.
((دکوری نیس))
Big Grin

میبخشید یه سوال :
من 19 ساله هستم میتونم جدا باز کنم ؟ و یک بار هم با کیس خانواده ؟
تحصیلات هم گزینه ای برای دانشجویی نداره ؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 00:41)mahdibashoma نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 23:42)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 23:26)Afies نوشته:  من الان سال چهارمم و امسال دیپلم 12 سالمو میگیرم. یعنی زمانی که من میخام مدارکمو ارسال کنم و وقتی برای مصاحبه میرم دیگه دیپلممو گرفتم. حالا من ثبت نامم قبوله یا مشکلی پیش میاد؟ منظورم اینه که ملاک داشتن دیپلم الان یعنی ثبت نام اولیه هست یا موقع مصاحبه و ارسال مدارک؟
نه مشکلی پیش نمیاد ولی الان که شما مدرک دیپلم 12 ساله نداری نباید تو فرم بزنی High school degree باید بزنی high school No degree چون شما دیپلم نداری و ملاک اونها تاریخ ثبت نام شخص هست. شما الان میزنی High school no Degree و وقتی اگه ایشالا قبول شدی و دیپلمتم گرفتی مدرکتو ارائه میکنی

دوست من black-day در پاسخ دادن دقت کنید:
اگر شما تا زمان مصاحبه یعنی مهر ماه سال اینده به بعد بتونی مدرک دیپلمتو بگیری الان هم مدرک خودت رو دیپلم وارد کن.ملاک این نیست که شما در حال حاضر چه مدرکی دارید ملاک مدرکی هست که در زمان مصاحبه میتونید تحویل بدید.اما اگر به هر نحو فکر میکنید به دلایل مختلف نمیتونید مدرکتون را تا زمان مصاحبه دریافت کنید طبق گفته دوستمون مدرک دیپلم را انتخاب نکنید.چون نقص مدرک میخورید.(شرایط محل تحصیل /نحوه رهایی دیپلم رو در نظر بگیرید)
دوست عزیز اتفاقا چون زمانی‌ که اگه قبول شن افسر می‌بینه که زمانی‌ که ثبت نام کردن هنوز مدرکو نگرفته بودن و تاریخ‌ها تناقص داشته باشه به دلیل سهل انگاری به راحتی‌ کیسشون حذف می‌شه 
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، maani
(2013-10-01 ساعت 23:26)Afies نوشته:  من الان سال چهارمم و امسال دیپلم 12 سالمو میگیرم. یعنی زمانی که من میخام مدارکمو ارسال کنم و وقتی برای مصاحبه میرم دیگه دیپلممو گرفتم. حالا من ثبت نامم قبوله یا مشکلی پیش میاد؟ منظورم اینه که ملاک داشتن دیپلم الان یعنی ثبت نام اولیه هست یا موقع مصاحبه و ارسال مدارک؟
نه مشکلی پیش نمیاد ولی الان که شما مدرک دیپلم 12 ساله نداری نباید تو فرم بزنی High school degree باید بزنی high school No degree چون شما دیپلم نداری و ملاک اونها تاریخ ثبت نام شخص هست. شما الان میزنی High school no Degree و وقتی اگه ایشالا قبول شدی و دیپلمتم گرفتی مدرکتو ارائه میکنی

اگر شما تا زمان مصاحبه یعنی مهر ماه سال اینده به بعد بتونی مدرک دیپلمتو بگیری الان هم مدرک خودت رو دیپلم وارد کن.ملاک این نیست که شما در حال حاضر چه مدرکی دارید ملاک مدرکی هست که در زمان مصاحبه میتونید تحویل بدید.اما اگر به هر نحو فکر میکنید به دلایل مختلف نمیتونید مدرکتون را تا زمان مصاحبه دریافت کنید طبق گفته دوستمون مدرک دیپلم را انتخاب نکنید.چون نقص مدرک میخورید.(شرایط محل تحصیل /نحوه رهایی دیپلم رو در نظر بگیرید)
ملاک حال حاضر شماست دوست عزیز. شما وقتی دیپلم نداری چطور می خوای مدرکتو دیپلم بزنی؟؟
مثل این میمونه که شما گواهینامه نداری ولی میشینی پشت ماشین و وقتی جریمه شی بگی من سال دیگه این موقع گواهینامه دارم.
تشکر کنندگان: panyi ، maani
(2013-10-02 ساعت 00:46)bigjust نوشته:  میبخشید یه سوال :
بله شما میتونید.
وگزینه تحصیلات Some university Course هست ولی شرایط خدمت و هزینه هارو هم در نظر داشته باشید.
تشکر کنندگان: bigjust ، maani
(2013-10-02 ساعت 00:41)mahdibashoma نوشته:  ملاک این نیست که شما در حال حاضر چه مدرکی دارید ملاک مدرکی هست که در زمان مصاحبه میتونید تحویل بدید.اما اگر به هر نحو فکر میکنید به دلایل مختلف نمیتونید مدرکتون را تا زمان مصاحبه دریافت کنید طبق گفته دوستمون مدرک دیپلم را انتخاب نکنید.چون نقص مدرک میخورید.(شرایط محل تحصیل /نحوه رهایی دیپلم رو در نظر بگیرید)
ملاک زمان ثبت نام هست بهتره طبق وضعیت فعلی فرم پر بشه که بعدا دردسرساز نشه
we fight for a better life
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، soli asali ، King Eagle ، maani
(2013-10-02 ساعت 00:46)bigjust نوشته:  میبخشید یه سوال :
بله میتونین 

گزینه برای دانشجو داره بستگی داره کدوم قسمت تحصیلی‌ هستین 

در صفحه ۹ همین تایپک ۱ نمونه از فرم ثبت نام گذاشته که شما با توجه به شرایطت میتونید ببینید کدوم گزینه مناسب شماست
تشکر کنندگان: soli asali ، bigjust
(2013-10-02 ساعت 00:57)mahdibashoma نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 00:47)panyi نوشته:  

دوست عزیز اتفاقا چون زمانی‌ که اگه قبول شن افسر می‌بینه که زمانی‌ که ثبت نام کردن هنوز مدرکو نگرفته بودن و تاریخ‌ها تناقص داشته باشه به دلیل سهل انگاری به راحتی‌ کیسشون حذف می‌شه 

تحصیل یک پروسه در حال ادامه هست.و برای افیسر مدرک نهایی قابل قبول است...من به شخصه هنوز مدرک لیسانس خودم را نگرفتم ولی در فرم اولیه لیسانس را واردکردم و نهایتا ماه آینده مصاحبه دارم..تاپیکهای 2014 و 2013 را مطالعه بفرمایید..
شما وقتی مدرک لیسانس نداری چطوری می خوای بگی من تو تاریخ 01/10 2013 لیسانس داشتم ؟؟ من که متوجه نشدم منظورتون رو ولی شما بازم تاپیک 2014 رو برو مطالعه کن.
تشکر کنندگان: panyi ، soli asali ، maani

تحصیل یک پروسه در حال ادامه هست.و برای افیسر مدرک نهایی قابل قبول است...من به شخصه هنوز مدرک لیسانس خودم را نگرفتم ولی در فرم اولیه لیسانس را واردکردم و نهایتا ماه آینده مصاحبه دارم..تاپیکهای 2014 و 2013 را مطالعه بفرمایید..
دوست عزیز کاملا به افسر مصاحبه بستگی داره یکی‌ دیدین گیر داد یکی‌ نداد

شما که هنوز مصاحبه نشدید چطور با اطمینان این حرفو میزنین شاید افسر شما گیر بده پس تا تجربه کسب نکردید درست نیست دیگران به اشتباه انداخت پیشکسوتان مهاجر سرا می‌تونن نظر بدن چون بنده با توجه به همون تایپک بچه‌های ۲۰۱۳-۲۰۱۴ گفتم 
تشکر کنندگان: fairy ، soli asali ، maani
(2013-10-02 ساعت 01:07)panyi نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 23:42)BLACK_DAY نوشته:  نه مشکلی پیش نمیاد ولی الان که شما مدرک دیپلم 12 ساله نداری نباید تو فرم بزنی High school degree باید بزنی high school No degree چون شما دیپلم نداری و ملاک اونها تاریخ ثبت نام شخص هست. شما الان میزنی High school no Degree و وقتی اگه ایشالا قبول شدی و دیپلمتم گرفتی مدرکتو ارائه میکنی

دوست عزیز کاملا به افسر مصاحبه بستگی داره یکی‌ دیدین گیر داد یکی‌ نداد

شما که هنوز مصاحبه نشدید چطور با اطمینان این حرفو میزنین شاید افسر شما گیر بده پس تا تجربه کسب نکردید درست نیست دیگران به اشتباه انداخت پیشکسوتان مهاجر سرا می‌تونن نظر بدن چون بنده با توجه به همون تایپک بچه‌های ۲۰۱۳-۲۰۱۴ گفتم 

دقیقا با نظر شما موافقم...کم کم مدیران ارشد به کمک میان..
تشکر کنندگان: maani
(2013-10-02 ساعت 01:03)mahdibashoma نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 00:50)BLACK_DAY نوشته:  

سخت در اشتباهید متاسفانه ملاک حال حاضر شماست دوست عزیز. خواهشن دیگران رو به اشتباه نندازید. شما وقتی دیپلم نداری چطور می خوای مدرکتو دیپلم بزنی؟؟
مثل این میمونه که شما گواهینامه نداری ولی میشینی پشت ماشین و وقتی جریمه شی بگی من سال دیگه این موقع گواهینامه دارم.

دوست من لطفا تاپیکهای سالهای گذشته رو مطالعه فرمایید ...ودر صورت بررسی منتظر نظر شما هستم.
شما این یه مطلب رو بخون مطمئنم که نخوندیش که اینطوری با قاطعیت تمام رو حرفت پا فشاری میکنی

Highest level of education you have achieved, as of today: (1) Primary school only, (2) Some high school, no diploma, (3) High school diploma, (4) Vocational school, (5) Some university courses, (6) University degree, (7) Some graduate-level courses, (8) Master’s degree, (9) Some doctoral - level courses, and (10) Doctorate. See the Frequently Asked Questions for more information about educational requirements.

همون اولش داره میگه بالاترین مدرکی که تا این لحظه گرفتید.

منبع DV-2015 Instructions
تشکر کنندگان: fairy ، maani ، Night-Jasmine
دوستان شما در حال حاضر هر مدرکی رو که در دست دارید بزنید، اگر دانشجو هستید باید بگید مقداری از دروس رو گذروندید، بعد اگر بسلامتی قبول شدید و مدرکتون رو در اون زمان گرفته بودید که در فرم هایی که برای کی سی سی باید بفرستید، اطلاعاتتون رو آپدیت می کنید، مدرکی رو که هنوز نگرفتین نزنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، mahdibashoma ، fairy ، battosai ، maani ، H Pier ، ali258 ، Night-Jasmine

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان