کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-27 ساعت 14:23)ehsan2012 نوشته:  سلام .. دوستان من جای اسم و فامیلی رو اشتباهی نوشتم ، چیکار کنم ؟ دوباره ثبتنام کنم یا راحل دیگه ای هستش؟ میشه کمکم کنید. ممنون میشم

شما موقع اعلام نتایج هم همین طور که ثبت نام کردین اسم و فامیل رو وارید کنید ینی اسم رو جای فامیل بزنین

اصلا هم دنبال ثبت نام دوباره نرو که حذف میشی کلا
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: behzad2013 ، beelzebub ، toti
(2013-10-27 ساعت 01:48)King Eagle نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 01:32)ario نوشته:  سلام دوستان. یکی از دوستان من اشتباه کرده و گزینه مجرد Unmarried را به جای طلاق قانوني ، Divorced نوشته این اشتباه بعد از قبولی قابل اصلاح هست؟

این از اون اشتباهاته که خیلی راحـــــــــــــــــــت کیس رو ریجکت میکنن چون برمیگرده به بنیان خانواده آیه و قسم هم فایده ای نداره Sad حالا هم کاری که شده دیگه باید بیخیالش بشن و به مکاتبه با kcc فکر کنن تا شایـــــــــــــد قبول کنن

قبل از اعلام نتایج باید با kcc مکاتبه کنه یا بعد از قبولی احتمالی؟
تشکر کنندگان: toti
يه سوال داشتم لطفا راهنماييم كنيد
در كمال تعجب من در فرم ثبت نام امسال جاى اسم و فاميلم رو اشتباه نوشتم كارى ميتونم بكنم يا كارم تمومه
jiva persia
تشکر کنندگان:
(2013-10-27 ساعت 17:29)ario نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 01:32)ario نوشته:  سلام دوستان. یکی از دوستان من اشتباه کرده و گزینه مجرد Unmarried را به جای طلاق قانوني ، Divorced نوشته این اشتباه بعد از قبولی قابل اصلاح هست؟

این از اون اشتباهاته که خیلی راحـــــــــــــــــــت کیس رو ریجکت میکنن چون برمیگرده به بنیان خانواده آیه و قسم هم فایده ای نداره Sad حالا هم کاری که شده دیگه باید بیخیالش بشن و به مکاتبه با kcc فکر کنن تا شایـــــــــــــد قبول کنن

مسلما بعد از قبولی
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-27 ساعت 17:29)ario نوشته:  

بعد قبولی دوست عزیز . تا اعلام نتایج کاری نمیشه کرد .
فقط یه موقع ثبت نام دوباره ام نکنین که اگه 1% شانس باشه که این اشتباهو درست کرد در صورت ثبت نام مجدد کلا دیگه 100% ریجکت میشن .

(2013-10-27 ساعت 17:53)persian نوشته:  يه سوال داشتم لطفا راهنماييم كنيد
در كمال تعجب من در فرم ثبت نام امسال جاى اسم و فاميلم رو اشتباه نوشتم كارى ميتونم بكنم يا كارم تمومه

بعد قبولی با مکاتبه ایشالاه قبول می کنن
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: King Eagle
Wink 
سلام دوستان. یکی از دوستان من اشتباه کرده و گزینه مجرد Unmarried را به جای طلاق قانوني ، Divorced نوشته این اشتباه بعد از قبولی قابل اصلاح هست؟
[/quote]

[/quote]

[/quote]

بعد قبولی دوست عزیز . تا اعلام نتایج کاری نمیشه کرد .
فقط یه موقع ثبت نام دوباره ام نکنین که اگه 1% شانس باشه که این اشتباهو درست کرد در صورت ثبت نام مجدد کلا دیگه 100% ریجکت میشن .

(2013-10-27 ساعت 17:53)persian نوشته:  يه سوال داشتم لطفا راهنماييم كنيد

بعد قبولی با مکاتبه ایشالاه قبول می کنن
[/quote]

ممنون مردم از غصه
[/quote]

ص53 پستهای من رو بخون متوجه میشی اشتباه یعنی چی و چیکار باید بکنیمBig Grin
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 12:38)hajiarab نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 11:55)zz24 نوشته:  ممنونم از تمامی مدیران عزیز و بقیه

اگه میشه برادر کوچیکتون رو یه راهنمایی بفرمایید

1-این رو میدونم افراد زیر 21 سال یه حق ثبت نام دارند و همینطور افراد بالای 21 هم دارند...افراد زیر 21 میتونن با بابا مامانشون هم تو یه کیس باشن...اینو میدونم ولی سوالم که خیلی برام عجیبه اینه که ایا مثلا زن و شوهر میتونن جدا ثبت نام کنن؟ منظورم اینه که زن و شوهر میتونن 1 بار جدا جدا ثبت نام کنن؟ و یک بار هم مثلا شوهر زنشو تو کیس خودش ثبت نام بکنه؟و یک بار دیگه زن شوهرشو تو کیس خودش ثبت کنه؟ یعنی میشه 3 بار؟چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2-من شنیده بودم که افراد زیر 21 میشه 3 بار در قرعه باشن...یه بار تنها و 2 بار با والدین....ولی بنا بر سوال بالام اگه اونجوری که گفتم شن و شوهر هم 3 بار میشه؟

3-اعلام برندگان دور دوم 2014 از کی در کدام سایت قرار داده میشه؟

داداش گلم شما اگه زیر 21 سال هستی و مجردی 3تا شانس داری.
1- پدرت به عنوان شخص درخواست کننده باشن و شما و مادرتون زیرمجموعه ایشون باشین
2- مادرتون درخواست کننده باشن و شما و پدرتون زیر مجموعه ایشون باشین
3- شما به تنهایی درخواست کننده باشین که در اینصورت پدر و مادرتون نمیتونن با شما بیان اگر قبول بشین

درود بر شما
یعنی یه بچه ۷ ساله هم میتونه مستقلا شرکت کنه و اگه قبول بشه ،ویزا به پدر و مادرش هم تعلق میگیره؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-27 ساعت 20:01)kitrinos نوشته:  درود بر شما
یعنی یه بچه ۷ ساله هم میتونه مستقلا شرکت کنه و اگه قبول بشه ،ویزا به پدر و مادرش هم تعلق میگیره؟

عزیز مگه بچه 7 ساله دیپلم 12 ساله داره یا 2 سال سابقه شغلیBig Grin ؟! حد اقل یکی از این دو شرط لازمه که با یک دقت کوچیک به این نتیجه میرسین که 18 سال پایینتر نمیشه به طور فنی ثبت نام کنه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: kitrinos
(2013-10-27 ساعت 20:01)kitrinos نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 12:38)hajiarab نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 11:55)zz24 نوشته:  ممنونم از تمامی مدیران عزیز و بقیه

اگه میشه برادر کوچیکتون رو یه راهنمایی بفرمایید

1-این رو میدونم افراد زیر 21 سال یه حق ثبت نام دارند و همینطور افراد بالای 21 هم دارند...افراد زیر 21 میتونن با بابا مامانشون هم تو یه کیس باشن...اینو میدونم ولی سوالم که خیلی برام عجیبه اینه که ایا مثلا زن و شوهر میتونن جدا ثبت نام کنن؟ منظورم اینه که زن و شوهر میتونن 1 بار جدا جدا ثبت نام کنن؟ و یک بار هم مثلا شوهر زنشو تو کیس خودش ثبت نام بکنه؟و یک بار دیگه زن شوهرشو تو کیس خودش ثبت کنه؟ یعنی میشه 3 بار؟چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2-من شنیده بودم که افراد زیر 21 میشه 3 بار در قرعه باشن...یه بار تنها و 2 بار با والدین....ولی بنا بر سوال بالام اگه اونجوری که گفتم شن و شوهر هم 3 بار میشه؟

3-اعلام برندگان دور دوم 2014 از کی در کدام سایت قرار داده میشه؟

داداش گلم شما اگه زیر 21 سال هستی و مجردی 3تا شانس داری.
1- پدرت به عنوان شخص درخواست کننده باشن و شما و مادرتون زیرمجموعه ایشون باشین
2- مادرتون درخواست کننده باشن و شما و پدرتون زیر مجموعه ایشون باشین
3- شما به تنهایی درخواست کننده باشین که در اینصورت پدر و مادرتون نمیتونن با شما بیان اگر قبول بشین

درود بر شما

تكي ها ويزا فقط واسه خودشونه
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: behzad2013 ، kitrinos ، toti
بعضی از ماها تو فامیلیمون پسوند داریم........باید پسوندو تو قسمته Middle Name بنویسیم.....
تشکر کنندگان:
(2013-10-27 ساعت 21:18)kitrinos نوشته:  بعضی از ماها تو فامیلیمون پسوند داریم........باید پسوندو تو قسمته Middle Name بنویسیم.....

ما ایرانیها میدل نیم نداریم و همه فامیلی و پسوند تون و تو قسمت last name بنویسین.و حتما" تیک گزینه no middle name رو بزنید.
تشکر کنندگان: kitrinos
(2013-10-27 ساعت 21:18)kitrinos نوشته:  بعضی از ماها تو فامیلیمون پسوند داریم........باید پسوندو تو قسمته Middle Name بنویسیم.....

نه دوست گرامی پسوند فامیلی جزو فامیلی حساب میشه تیک no middle name یادت نره

تشکر کنندگان: kurosh2100 ، toti ، soroosh yz
سلام دوستان
در صورتی که کسی همسر و فرزند داشته باشد اما تصمیم به رفتن به همراه او را نداشته باشند باید مجرد ثبت کند یا متاهل؟
سپاس
تشکر کنندگان:
(2013-10-28 ساعت 11:11)toti نوشته:  سلام دوستان
در صورتی که کسی همسر و فرزند داشته باشد اما تصمیم به رفتن به همراه او را نداشته باشند باید مجرد ثبت کند یا متاهل؟
سپاس

متاهل.
شما حتی اگر با همسر و فرزندتون زندگی هم نمی کنین باید متاهل ثبت نام کنین و تو فرم ثیت نامتون باشن در غیر این صورت بعد قبولی 100% ریجکت میشین .
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: toti ، danial91 ، behzad2013 ، King Eagle
(2013-10-28 ساعت 11:11)toti نوشته:  سلام دوستان
سپاس

دوست شما حتما باید متاهل ثبت نام کند و بعدا اگر خواست میتونه اول خودش بره بعد خانواده اش به او ملحق بشن
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: kurosh2100 ، King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان