کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-01 ساعت 11:59)blueskysam نوشته:  سلام دوستان گلم،

دوستان با تجربه ایی که سفارت ایروان مصاحبه داشتن لطفا جواب بدن:

آیا مانند سفارت آنکارا باید مدارک را ۲ هفته زودتر از مصاحبه به سفارت ارسال کنیم یا اینکه همون روز مصاحبه همراهمون باشه.؟؟؟

ممنون از این پاسختون پیشاپیش.

نه احتیاجی نیست ! فقط آنکارا اینجوریه
تشکر کنندگان: blueskysam
(2013-07-01 ساعت 10:54)aghaghia نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 08:41)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-06-30 ساعت 21:00)aghaghia نوشته:  
(2013-06-30 ساعت 20:36)niloosin نوشته:  
(2013-06-30 ساعت 18:12)aghaghia نوشته:  از زمان صدور ویزا 6 ماه وقت دارید که به اونور اب برید وگرنه ویزاتون باطل میشه! نمیتونید تا اونموقع صبر کنید مگر این که کلیرینس بخورید و اون هم طولانی بشه تا کلیر بشین، این وسط قضیه مدیکال هم وجود داره که اون هم نباید منقضی بشه!

خب من چی کار باید بکنم؟؟!!دانشگاهم هنوز تموم نشده 2 ترم دیگه دارم!!
اگه روز مصاحبه این مسئله رو بهشون بگم چی؟؟راهی هست که بتونم مصاحبه رو عقب بندازم و مشکلی هم پیش نیاد؟؟به نظر شماها چه راهی بهتره با توجه به این که می خوام تا 2 ماه آینده با نامزدم عقد کنم و اون رو هم به کیس اضافه کنم!

مسئله نامزدتون که مشکلی نداره فقط روز مشاحبه باید عکس عروسی و خانوادگی و این جور مدارک باید ارائه کنید که مطمئن بشن ازدواجتون سوری نیست. در مورد تحصیلتون هم اگر مجبور شدید قبل از اون تاریخ اتمام تحصیلتون برید، میتونید یه ترم مرخصی بگیرید برید اونور کارهاتون رو انجام بدید پاس سفید بگیرید برگردید و تحصیلاتتون رو تمام کنید. مدت پاس سفید 2 سال هست، یعنی با این پاس 2 سال میتونید اونجا نباشید بدون این که گرین کارتتون خراب بشه.

این پاس سفید دو سال از زمان صدورشه یا از زمان خارج شدن ار آمریکا؟
یعنی میشه رفت اونجا بگیری و پیشت بمونه هر وقت خواستی بیای استفاده کنی؟؟؟؟
به این تاپیک مراجعه کنید: http://mohajersara.com/thread-3694.html?...B%8C%D8%AF

برای سفارت آنکار من شنیدم که از زمان مصاحبت 6 ماهت شروع میشه که باید ورود به امریکا بخوری یعنی اگه کلیرنست 2 ماه طول بکشه وقتی ویزا گرفتی فقط 4 ماه وقت داری؟
یا زمان 6 ماهت هر وقتیه که ویزارو صادر کنند؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان:

آیا مانند سفارت آنکارا باید مدارک را ۲ هفته زودتر از مصاحبه به سفارت ارسال کنیم یا اینکه همون روز مصاحبه همراهمون باشه.؟؟؟

فقط سفارت آنکارا به این صورته.برای ایروان و ابوظبی لازم نیست.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان:
(2013-07-01 ساعت 12:08)nina22 نوشته:  

فقط سفارت آنکارا به این صورته.برای ایروان و ابوظبی لازم نیست.

پاسخ سوالمو برای زمان شروع 6 ماه ؟؟؟
ضمنا روی سوال دیگران کامنت نذار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان:
(2013-07-01 ساعت 12:02)mechanicalengineer نوشته:  برای سفارت آنکار من شنیدم که از زمان مصاحبت 6 ماهت شروع میشه که باید ورود به آمریکا بخوری یعنی اگه کلیرنست 2 ماه طول بکشه وقتی ویزا گرفتی فقط 4 ماه وقت داری؟
یا زمان 6 ماهت هر وقتیه که ویزارو صادر کنند؟

دوست عزیز طبق جدول مقایسه سفارتها در انکارا اعتبار ویزا 6 ماه پس از مدیکال هستش و در ابوظبی و ایروان 6 ماه پس از صدور ویزا هستش

(2013-07-01 ساعت 10:23)love_everlife نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 09:13)sargol2001@yahoo.com نوشته:  دوستان csc چىه؟
راستى شنىدم باىد سى ماه در پنج سال اونجا موند لازمه هر شش ماه برىم ىا مىشه دو سال و نىم اول نرىم دو سال و نىم دوم برىم بمونىم؟

CSC رو شما وقتی نامه دوم رو دریافت کردی ثبت نام میکنی. روشی جدید برای تحویل ویزا از سفارت به شماس. 2013 یه تاپیک در همین موضوع داره بخونید. برای سفارت ایروان هم لازم نیست
شما باید هر 6 ماه یه سفر بهه آمریکا داشته باشی والا گیرین کارت باطل میشه
و بعد اینکه 5 سال رو پر کردی میتونی تقاضا سیتیزنی کنی

در طول 5 سال اگر 30 ماه را پر کنید میتونید تقاضای سیتیزنی کنید میتونید 30 ماه رو همون اول پر کنی و تقاضا بدی و یا هر 6 ماه برید ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: love_everlife ، behfaza ، godot
سوالی که الان برای من پیش اومده اینه که من که الان کسی رو در آمریکا ندارم چطور می تونم آدرس محل اقامت و یا محلی رو که گرین کارت ارسال میشه رو پیش از اینکه برم اونجا خونه بگریم در زمان مصاحبه به آفیسر اعلام کنم، چون خیلی از بچه های قدیمی تر می گن که اشکالی نداره اگه توی فرمها تو محل آدر N/A رد کنم ولی باید در زمان مصاحبه به آفیسر اعلام کنم Sad
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان:
(2013-07-01 ساعت 13:39)میما نوشته:  سوالی که الان برای من پیش اومده اینه که من که الان کسی رو در آمریکا ندارم چطور می تونم آدرس محل اقامت و یا محلی رو که گرین کارت ارسال میشه رو پیش از اینکه برم اونجا خونه بگریم در زمان مصاحبه به آفیسر اعلام کنم، چون خیلی از بچه های قدیمی تر می گن که اشکالی نداره اگه توی فرمها تو محل آدر N/A رد کنم ولی باید در زمان مصاحبه به آفیسر اعلام کنم Sad

دوست عزیز اگر کسی رو نداریدبرای ادرس از خدمات زندگی در آمریکا توسط ایمیگرنجل کمک بگیرید Wink
تشکر کنندگان: behfaza ، nina22
موافقم
ویزای سال 2014. تاریخ مهاجرت سال 2014
موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2013-07-01 ساعت 10:23)love_everlife نوشته:  [quote='sargol2001@yahoo.com' pid='367988' dateline='1372653824']
دوستان csc چىه؟
راستى شنىدم باىد سى ماه در پنج سال اونجا موند لازمه هر شش ماه برىم ىا مىشه دو سال و نىم اول نرىم دو سال و نىم دوم برىم بمونىم؟

CSC رو شما وقتی نامه دوم رو دریافت کردی ثبت نام میکنی. روشی جدید برای تحویل ویزا از سفارت به شماس. 2013 یه تاپیک در همین موضوع داره بخونید. برای سفارت ایروان هم لازم نیست
[/quo

با سلام .. یعنی اگر 30 ماه رو زود تر از 5 سال پر کنیم زودتر نمی شه برای citizenship اقدام کرد ؟
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
به نظرتون به صلاحه که تغییر سفارت از آنکارا به ایروان بدیم ؟ هم از لحاظ مالی هم از لحاظ ارسال مدارک و هم از لحاظ همه چی .
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان:
(2013-07-01 ساعت 14:31)nasim نوشته:  سلام دوستان
به نظرتون به صلاحه که تغییر سفارت از آنکارا به ایروان بدیم ؟ هم از لحاظ مالی هم از لحاظ ارسال مدارک و هم از لحاظ همه چی .

دوست عزیز جدول مقایسه سفارتها رو بخون یک جمع بندی داشته باش اونوقت تصمیم بگیر...
تشکر کنندگان: ojee ، nina22 ، *NASIM*
(2013-07-01 ساعت 14:29)maryam_fo نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 10:23)love_everlife نوشته:  [quote='sargol2001@yahoo.com' pid='367988' dateline='1372653824']
دوستان csc چىه؟

[/quo

با سلام .. یعنی اگر 30 ماه رو زود تر از 5 سال پر کنیم زودتر نمی شه برای citizenship اقدام کرد ؟

دوست خوبم کیمیا جان توضیح داد که چند تا پست بالاتر!
30 ماه رو باید تو 5 سال پر کنی! یعنی میتونی به تناوب ورود بزنی یا اینکه همون اول 30 ماه رو تکمیل کنی!
تشکر کنندگان: ojee ، KIMIA2005
(2013-07-01 ساعت 15:39)KIMIA2005 نوشته:  

دوست عزیز جدول مقایسه سفارتها رو بخون یک جمع بندی داشته باش اونوقت تصمیم بگیر...

انتقال پول و دارایی از ایران توی کدوم تاپیکه ؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-01 ساعت 17:28)behfaza نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 15:39)KIMIA2005 نوشته:  

انتقال پول و دارایی از ایران توی کدوم تاپیکه ؟
http://mohajersara.com/thread-3261.html?...انتقال+پول
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: behfaza ، aghaghia ، m.sabet ، KIMIA2005
(2013-07-01 ساعت 15:46)love_everlife نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 14:29)maryam_fo نوشته:  
دوستان csc چىه؟

[/quo

دوست خوبم کیمیا جان توضیح داد که چند تا پست بالاتر!
30 ماه رو باید تو 5 سال پر کنی! یعنی میتونی به تناوب ورود بزنی یا اینکه همون اول 30 ماه رو تکمیل کنی!
نه دوست خوبم شما حق نداری بیش از 6ماه خارج از خاک آمریکا باشی و به تناوب باید دو سال و نیم از 5 سال رو اونجا باشی تا پس از تایید دادگاه سیتیزن شیپ آمریکا بشی اونوقت محدودیت زمانی نداری
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: *NASIM* ، love_everlife

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان