کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-05 ساعت 15:13)far572000 نوشته:  سلام دوستان، من می‌خواستم بدونم که آیا فرمها رو میشه هم ایمیل کرد و هم با پست ارسال کرد.

هر دو روش امکان پذیره ولی فقط یکی از روشها را انجام بدید و پیشنهاد دوستان باتجربه تر ایمیل هست. فقط فرمها را بطور همزمان هم با ایمیل و هم با پست ارسال نکنید.
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان: senterstar ، KIMIA2005
بعدا میشه این آدرس ایتم ده رو تغییر داد؟ چون من شاید آدرس کسی رو بدم ولی خودم برم تو یه ایالت دیگه. اونوقت کلی به مشکل بر می خوریم که.
کیس نامبر خودم: 2014AS35XX // سفارت ایروان // تعدا اعضای کیس: دو نفر //منتظر بولتن ژانویه
من همسرم مدرک فوق دیپلم عمران و الان در مقطع لیسانس عمران درس میخونه و2 ترم دیگه بیشتر باقی نمونده باید داخل فرمها اگه نیاز بود مدرکشو همون فوق دیپلم بزنه با ریز نمرات فوق دیپلمش؟؟؟؟؟؟
Big GrinBig Grin
(2013-05-05 ساعت 14:39)hedipes نوشته:  من سفارتم انکاراست از ابوظبی ارمنستان سختتر میگیرن؟؟
تا جایی که من از مطالعه تجربیات دوستان در سالهای گذشته اطلاع دارم . معمولا در ترکیه جواب از قبل مشخص هست چون شما مدارک را یکبار 15 روز جلوتر باید بفرستید ترکیه و بالطبع تا موقع مصاحبه مطالعه شده و جواب تقریبا مشخصه. اما در ابوظبی و ارمنستان چون مدارک رو از قبل پست نمیکنید همون موقع مطالعه میکنن و جواب میدن. پس من فکر نمیکنم فرق چندانی داشته باشه. چون هر 3 کنسولگری ویزاهای یکضرب داشتند.

(2013-05-05 ساعت 15:29)hedipes نوشته:  من همسرم مدرک فوق دیپلم عمران و الان در مقطع لیسانس عمران درس میخونه و2 ترم دیگه بیشتر باقی نمونده باید داخل فرمها اگه نیاز بود مدرکشو همون فوق دیپلم بزنه با ریز نمرات فوق دیپلمش؟؟؟؟؟؟

بله فقط مدارکی که کامل شده و در دست شماست مورد قبوله. ریز نمرات برای لاتاری نیاز نیست ولی همراه داشتنش ضرری نداره. ریز نمرات بیشتر برای ادامه تحصیله که حتما باید تاییدیه امور خارجه و دادگستری داشته باشه.
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان: hedipes ، senterstar ، KIMIA2005 ، raihaneh.az90
(2013-05-05 ساعت 14:57)hedipes نوشته:  من الان باردارم و 3 ماه دیگه به دنیا میاد چیکار باید کرد؟؟توی فرمها جایی هست که باید اطلاع داد؟؟
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: senterstar ، KIMIA2005 ، godot
با عرض سلام خدمت ادمین گرامی و همچنین عرض تبریک خدمت دوستانی که برنده شدن. من در 2012 قبول شدم ولی متاسفانه چون چند ماه اول پاسخدهی همش پاسخ منفی از سایت دریافت میکردم نا امید شدم ودرگیره کانال دیگه واسه مهاجرت شدم که من و از شانسم قافل کرد ولی دقیقا ماه آخر به پیشنهاد یکی از دوستان چک کردم و بلافاصله فرمهارو به همراه عکس فرستادم که KCC بعدش یه ایمیل داد مبنی بر اینکه چون مدارکت دیر رسیده فرصت کافی برای تنظیم قرار مصاحبه نداری و این شانس و از دست دادم. امیدوارم هرگز براتون چنین اتفاقی نیافته و میخواستم از ادمین عزیز که در این رابطه اگر راهنمایی میتونن بفرمایند که اگر کسی مثل من نا آگاه هست آگاه شه. با ارزوی قبولی همتون
سیروس
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، lottery_23 ، senterstar ، KIMIA2005 ، godot
(2013-05-05 ساعت 15:07)nedafarsi نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 15:00)pooya.n نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 14:44)hedipes نوشته:  تمکن مالی چقدر باید باشه؟؟

برای چند نفر؟
برای یه نفر 20000 دلار کافیه
برای دونفر 25000 دلار کافیه
برای سه نفر 30000 دلار کافیه و ...

20 هزارتا زیاد نیست؟؟؟ مشه حدود 70میلیون!!!!
من بیشتر پست ها 11-12 هزار دلار خونده بودم؟؟

خط فقر 2012 مبلغ 18000 دلار بوده
پس 20000 تا زیاد نیست
این مبلغ تمکنه
ولی مبلغی که با خودتون میخواین ببرین کمتر هم باشه ایرادی نداره
مثلا 10 یا 15 هزار دلار
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، rezagh ، senterstar ، KIMIA2005
(2013-05-05 ساعت 11:56)miladtorfi نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 03:33)HESSIMO نوشته:  سلام من برنده لاتارى ٢٠١٤ شدم، توى فرم ثبت نام براى
مشخصات همسرم ليسانس وارد كرديم اما موفق به گرفتن مدركش نشد،
ميخواستم بدونم با توجه به اينكه اسم من تو لاتارى در اومده و مداركم هم كامل
هست ، احتياجى به مدرك تحصيلى شوهرم هم هست يا خير؟ يا ميشه اين اشتباه رو توى
فرم تصحيح كرد يا خير؟ در ضمن ما براى تحصيل نميخوايم بريم.
ممنون ميشم جوابى بديد كه بتونه كمكم كنه
سپاسگذارم.

من چند روز پیش پست یکی از بچه ها رو خونده بودم که این مساله یکمی واسش دردسر ساز شده بود، راستش اینکه صلاح هست به کی سی سی خبر بدین یا نه رو باید بچه های با تجربه تر بهتون بگن، فعلا تا رسیدن به نتیجه ی مناسب واسه پر کردن و فرستادن فرم ها عجله نکنید. ولی همین که شما برنده ی اصلی هستین و نه همسرتون این کلی به نفع شما هست چون مدرک شما واسه ی اونها مهمتره و ممکنه خیلی حساسیتی به چک کردن مدارک همسرتون نداشته باشن (ممکنه). خلاصه اینکه نگران نباشید اصلا، فقط منتظر باشید بچه های با تجربه تر هم بیان نظرشون رو بگن. هرچند ترجیح بر اینه که شما کلا باهاشون صادق باشین
سلااااااااام منم به دلایلی نتونستم مدرک لیسانسمو بگیرم و فرمهامم خواهرم پر کرد الا باید چی کار کنم؟ میخوام بدونم مشکلی پیش میاد؟
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
دوستان فقط سؤالاتی رو در این تاپیک مطرح کنید که موضوعی براش وجود نداره.
سؤالاتی که خودشون دارای تاپیک مجزا هستند از جمله سؤالات مربوط به پر کردن فرمها، تغییر محل سفارت، واکسیناسیون، سفر و رزرو بلیط و هتل و سایر پرسشهای دارای تاپیک مجزا، بدون اطلاع ارسال کننده حذف خواهند شد و در صورت ادامه روند تیم مدیریت با کاربر خاطی برخورد خواهد کرد.
جهت مشاهده موضوعات موجود اینجا را ببینید: http://mohajersara.com/forum-92.html
تشکر کنندگان: rezagh ، shimoda ، iman63ir ، pooya.n ، senterstar ، amir82 ، Hedieh20 ، behzad2013 ، KIMIA2005
دوستان خوب و عزیز 2014 یه پیشنهاد براتون دارم
اگه نمی خواهید تاپیک های سال های قبل رو بخونید و جواب سوالاتتون رو بگیرید

لطفا همین تاپیک رو از ابتدا بخونید ممکنه خیلی از سوالات شما جواب داده شده باشه
هر سوالی که به ذهنتون میرسه سریع نپرسین ،زمانی رو از دست نمی دین
ممکنه خیلی اطلاعات بیشتری هم بدست بیاورید
با آرزوی موفقیت برای تک تکتون
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، shimoda ، iman63ir ، pooya.n ، senterstar ، lonelyman ، Hedieh20 ، KIMIA2005
سلام به دوستان عزیز. بچه ها من یه سوال جدید و شاید نادر دارم. اگه کسی اطلاع درست داره لطفن جواب بده. دوست صمیمی من با گرفتاری زیاد به تازگی خودشو به کمپ استرالیا رسونده و پناهنده شده اما سایت رو چک کردیم و دیدیم که ای داد ! لاتاری برنده شده! چون داداش و زن داداشش یک ساله که رفتن آمریکا خیلی دلش می خواست که بره آمریکا. اما شرایط رفتن به آمریکا رو نداشت و برای استرالیا اقدام کرد. حالا سوال اینه که با اینکه پناهندگی مزیت های زیادی داره ، آیا این دوست من میتونه از اونجا اقدام کنه برای آمریکا؟ و اینکه چطوری میتونه اقدام کنه؟ البته باید بگم که الان دیگه پاسپورت ایرانی نداره!
(2013-05-03 ساعت 07:38)rvkoleti نوشته:  دوستان من سال 2013 برنده شدم و الان 20 روزه در آمریکا هستم. و با آخرین قوانین آشناییه کامل دارم . هر سواله ویژه در مورد پر کردن فرم و هر چیزه دیگه ای دارید . میتونید به صورت خصوصی به من پیغام بدید
من مطمئنم که این دوستمون به همه موارد آشنا هستند و قصد کمک هم دارند ولی توصیه می کنم از پرسیدن سئوالات مهاجرتی از طریق سرویس پیام خصوصی خودداری کنید. سئوالاتی که در تاپیک ها پرسیده میشه توسط افراد مختلفی پاسخ داده میشه و پاسخ ها هم توسط کاربران زیادی خونده و ارزیابی میشه. اگر موردی اشتباه یا بر خلاف واقعیت باشه توسط دوستان تذکر داده میشه و موارد نادرست تصییح میشه. هر چه تعداد پاسخ ها به سئوالی بیشتر باشه اطمینان بیشتری هم به درستی پاسخ ها هست. در حالی که موارد مطرح شده در پیام خصوصی در معرض قضاوت کسی قرار نمی گیره. عمل به یک توصیه اشتباه در پیام خصوصی ممکنه کل پروسه مهاجرت شما رو به خطر بندازه و بزرگترین شانس زندگیتون رو از دست بدین. موفق باشید.
مجدد سلام
1-عکسی که همسرم میخواد بگیره باید چطوری باشه از لحاظ اندازه نمیگم از لحاظ حجاب منظورمه خودمم اگه ریش پرفسوری داشته باشم که مثل پاسپورت نیازی که نیست بزنم؟ در ضمن کروات بزنم یا نه؟
2- آیا آزمایشات پزشکی و واکسناسیون رو میشه توی ایران انجام داد؟
3- تا کی وقت داریم مدارک رو ارسال کنیم منطورم آخرین مهلته؟
ببخشید که تاپیکتون رو شلوغ میکنم اما تو امضای من دو تا فایل برای راهنماییتون هست استفاده کنید به دردتون میخوره
موفق باشید
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
من کیس نامبرم 3 رقمی 1xx هنوز فرمهارو پر نکردم...بهتره سریعتر پر کنم؟؟با توجه به اینکه چون 3 رقمییه زودتر میرم برای مصاحبه؟؟؟تقریبا با این کیس نامبر مصاحبم چه زمانی میشه؟؟؟؟
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: havay_bahari ، KIMIA2005

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان