کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-03-03 ساعت 01:41)khder نوشته:  من بخاطر تغییر شرایط کاری میخوام فرمامو آپدیت کنم
واسه سفارت بخاطر دکتر اونگان چند ماه پیش نظرم رو تغییر سفارت به ایروان بود، می خواستم نظر شما رو هم بدونم. تغییر بدم یا نه؟؟؟؟؟؟Shy
دوست عزيز اين نظرشخصي منه ولي به نظر من بزار همون آنكارا بمونه اگه يه موقع خدايي نكرده كليرنس خوردي اگه وضعيت كلير كردن سفارتها باخبر باشي آنكارا از همشون بهتر بوده و ايروان از همشون بدتر.
حالا اگر هزينه ها برات مهمه بزن ايروان
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، خسته از وطن ، khder
یادآوری : دوستان من فراموش کرده بودم بنویسم زمانی که داخل سفارت نشسته بودم که نوبتم بشه یه آقایی اونجا بود که از صحبتاش با آفیسر معلوم بود کسی که کیس نامبرش رو میدونسته به سفارت میل زده بوده و اطلاعات نادرست در موردش به سفارت داده بوده و حسابی براش دردسر شده بود , البته معلوم بود تونسته آفیسر رو قانع کنه که این یه مزاحمت بوده اما همیشه نمیشه این کار رو انجام داد خلاصه مراقب کیس نامبر و باقی ی اطلاعات پروندتون باشید.
20148xx فرستادن DS آگوست,نامه دوم دسامبر , مصاحبه فوریه دریافت ویزا فوریه , ورود به آ م ر ی ک ا می.
باشد که رستگار شویم ؛)
تشکر کنندگان: قصه گو ، pari pariaaa ، kage.omid
(2014-03-03 ساعت 00:31)anahita 62 نوشته:  
(2014-03-02 ساعت 01:59)farshadm999 نوشته:  
(2014-03-02 ساعت 00:23)atial نوشته:  
(2014-03-01 ساعت 01:32)farshadm999 نوشته:  
(2014-03-01 ساعت 01:18)atial نوشته:  یه سوال دارم ...

به دلایل کاملا خصوصی می‌خواستم بدونم که آیا کسان دیگری که همراه ما داخل سفارت آمریکا میشوند ، از کیس ویزا همدیگه با خبر میشوند ،، یعنی‌ مثلا متوجه میشوند که من واسه ویزا لاتاری اومدم و یا اقای دیگه واسه ویزای دانشجویی یا شخص دیگه واسه ویزای توریستی و ... ؟

کسایی که میان تو سفارت ، ابو ذبی‌ ، آنکارا همگی‌ یا لاتاری هستن یا ازدواج. کیس‌های دانشجویی توی کنسولگری‌های آمریکا توی استانبول و دوبی‌ مصاحبه میشن.

شاید از هر ۳۰۰ تا کیس یه کیس سرمایه گذاری هم پیدا بشه.

با تشکر از دوست عزیز که لطف کردن و جواب دادند ،، اما من منظورم این نبود!! واضح‌تر بگم براتون ،، من مایل نیستم که در طی‌ روند سفرم به سفارت آمریکا ،، حالا در هر کشوری که می‌خواد باشه ، همسفرانم و یا کسانی که مثلا با من وارد سفارت میشن اطلاع پیدا کنن که من برای اخذ ویزا لاتاری مراجعه کردم ،، آیا قبل ، حین و بعد از مصاحبه این موضوع برای دیگران آشکار می‌شه یا نه؟

ممنون از راهنماییتون
والا من که مصاحبه نرفتم نمیدونم جو چه جوری هست. بچه‌هایی که رفتن کسی‌ چیزی میدونه؟ Big GrinBig Grin

مصاحبه ما انکارا بود. شما زمانی که دم در سفارت هستین صف immigrant visa و non immigrent visa جداست. وارد سفارت که میشین از روی پاسپورت هاتون کیس نامبرتونو چک میکنه و اگه کسی بخواد بدونه میتونه. ساعتی که سفارت باید حضور داشته باشین برای همه کیس های لاتاری یکی هست .روز مصاحبه ما به همه کیس های لاتاری ساعت 8:50 گفته بودن. تازه اگه کسی ازتون سوال کنه شما نمی توننین دروغ بگین که.....
دوست عزیز سلام: البته شما حق دارید و این موضوع کاملا خصوصیه .اما با تجربه شخصی خدمتتون عرض میکنم که 2بار در آنکارا تجربه پشت در سفارت ایستادن را بخاطر بچه هایم داشتم باید بگم تا خودتون نگید کسی نمیفهمه.......ولی وقتی کسی ازتون سئوال کرد ؛که میکنند (مثلا توی صف همین هم زبونهای خودمون)دروغ که نمیتونید بگید چون به سئوال اول ختم نمیشه اونوقت باید قطاری دروغ بگی Smile اما از بنده بشنو چون عده اتون هم زیاد هست و ناخود آگاه درهتل,خیابان , روز مدیکال و مصاحبه مکررا گاهی دوستان را خواهید دید سخت نگیرید.لازم نیست جار بزنید ولی سخت هم نگیرید Smile
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: قصه گو ، pari pariaaa ، lighter ، nasim
(2014-02-26 ساعت 20:24)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-02-26 ساعت 20:09)najmekazeminejad نوشته:  سلام من تازه از مصاحبه برگشتم و یه ضرب ویزا گرفتم...مصاحبم ابوظبی بود
متاسفانه اون پاکتیو که همراه ویزا بهم دادن اشتباها باز کردم .
الان باید چیکار کنم؟؟؟
ترو خدا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

دوست عزیز اولاتبریک میگم ویزای یکضربتون رو و در رابطه با سوالتون به احتمال زیاد بایستی به سفارت مراجعه کنید تا مجددا پاکت راپلمپ کنند البته برای اطمینان ابتدا به سفارت ایمیل بزنید و در این خصوص مکاتبه نمایید

من به سفارت ایمیل زدم .اینو جواب دادن که
"yes you may arrange to bring your visa package back to the embassy on any working day on 2pm,so we can reseal it for you"
میخواستم بدونم من اگه شخصا برم ابوظبی اجازه میدن وارد سفارت بشم؟؟؟
باید این ایمیلو پرینت کنم؟گسی هست که به جز روز مصاحبه یا روز دریافت ویزا روز دیگه ای به سفارت رفته باشه؟میترسم برم اونجا بعد نزارن وارد سفارت بشم.به نظرتون چیکار کنم؟
تشکر کنندگان: قصه گو ، ojee
(2014-03-04 ساعت 18:43)najmekazeminejad نوشته:  
(2014-02-26 ساعت 20:24)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-02-26 ساعت 20:09)najmekazeminejad نوشته:  سلام من تازه از مصاحبه برگشتم و یه ضرب ویزا گرفتم...مصاحبم ابوظبی بود
متاسفانه اون پاکتیو که همراه ویزا بهم دادن اشتباها باز کردم .
الان باید چیکار کنم؟؟؟
ترو خدا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

دوست عزیز اولاتبریک میگم ویزای یکضربتون رو و در رابطه با سوالتون به احتمال زیاد بایستی به سفارت مراجعه کنید تا مجددا پاکت راپلمپ کنند البته برای اطمینان ابتدا به سفارت ایمیل بزنید و در این خصوص مکاتبه نمایید

من به سفارت ایمیل زدم .اینو جواب دادن که
"yes you may arrange to bring your visa package back to the embassy on any working day on 2pm,so we can reseal it for you"
میخواستم بدونم من اگه شخصا برم ابوظبی اجازه میدن وارد سفارت بشم؟؟؟
باید این ایمیلو پرینت کنم؟گسی هست که به جز روز مصاحبه یا روز دریافت ویزا روز دیگه ای به سفارت رفته باشه؟میترسم برم اونجا بعد نزارن وارد سفارت بشم.به نظرتون چیکار کنم؟

سلام، توی ایمیلشون زدن که شما میتونید در روزهای کاری سفارت ساعت 2 مراجعه کنید. پس حتما می تونی وارد سفارت بشی. حتما یه پرینت هم از مکاتبات خودت با سفارت رو به همراه داشته باش. اصلا هم نگران نباش. همه چی حله
تشکر کنندگان: Sam2014 ، mohsenmb ، pari pariaaa ، aghaghia ، alitab ، nasim ، GreenRoad
سلام
من ویزا یه ضرب گرفتم. حدود 1 ماه دیگه هم میرم یو اس. این پول بابت گرین کارتو باید چجوری پرداخت کنم. وقتی تو ایرانم این کارو باید بکنم؟
ممنون میشم جواب بدید.
شماره کیس: ***2014AS00001، تاریخ رویت قبولی: 14 MAY، کنسولگری: زدم ابوظبی!!، تعداد افراد منظور در کیس : خودمWink، ارسال فرمهای سری اول: 23 JUNE،
کارنت شدن کیس: 13 AUGUST، دریافت نامه دوم: 21 OCTOBER، مصاحبه: اواخر DECEMBER، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-،جمع تقریبی هزینه‌ها:-
تشکر کنندگان: shadi79 ، m.sabet ، nasim ، pari pariaaa ، lighter ، ramaya ، alitab ، hamid_fs3 ، miladfr12 ، ojee ، adonis2006
(2014-03-04 ساعت 19:56)sharareh amini نوشته:  سلام
من ویزا یه ضرب گرفتم. حدود 1 ماه دیگه هم میرم یو اس. این پول بابت گرین کارتو باید چجوری پرداخت کنم. وقتی تو ایرانم این کارو باید بکنم؟
ممنون میشم جواب بدید.

سلام دوست عزیز ضمن تبریک به اطلاع میرسونم زمانی که ویزاتون رو دریافت کردید نحوه پرداخت این مبلغ طی یک فرم به شما ارایه شده و شما موظف به پرداخت قبل از ورود به آمریکا هستید. Cool
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، amin arefi ، alitab ، ramaya ، sharareh amini ، adonis2006
(2014-03-04 ساعت 20:32)mohsenmb نوشته:  
ممنون میشم جواب بدید.

سلام دوست عزیز ضمن تبریک به اطلاع میرسونم زمانی که ویزاتون رو دریافت کردید نحوه پرداخت این مبلغ طی یک فرم به شما ارایه شده و شما موظف به پرداخت قبل از ورود به آمریکا هستید. Cool
شراره عزیز با سلام
ویزای یک ضرب مبارکتون باشه و دست راستتون زیر سر ما هاBig GrinBig Grin
شما هم می توانید قبل از ورود به آ م ر ی ک ا و هم به محض ورود 165دلار را پرداخت کنید .
در ضمن مراحل ساخت اکانت و توضیحات کامل پروسه پرداخت 165 دلار در امضای خانم اقاقیا موجوده.
موفق و سربلند باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: aghaghia ، nasim ، hamid_fs3 ، ffrfar ، sharareh amini ، khder ، adonis2006
با سلام
از مدیران و دوستان تقاضا میشود هرکی اطلاع داره منو راهنمایی کنه
میخوام بدونم ارز هر کشوری توی اون کشور با پول مت چنج بشه بهتر یا از ایران باید بخریم؟
کسی میدونه توی آنکارا لیر یا دلار چقدر ریال ایران می شود؟
کیس نامبر 3800 .... یکی از آخرین ویزا گرفته های 2014 .... فعلا میخوام برم کانزاس Wink
تشکر کنندگان:
ممنون میشم جواب بدید.

مبارکتون باشهWink
کیس نامبر 3800 .... یکی از آخرین ویزا گرفته های 2014 .... فعلا میخوام برم کانزاس Wink
تشکر کنندگان: ramaya ، sharareh amini ، ojee
(2014-03-05 ساعت 15:47)miladfr12 نوشته:  با سلام
از مدیران و دوستان تقاضا میشود هرکی اطلاع داره منو راهنمایی کنه
میخوام بدونم ارز هر کشوری توی اون کشور با پول مت چنج بشه بهتر یا از ایران باید بخریم؟
کسی میدونه توی آنکارا لیر یا دلار چقدر ریال ایران می شود؟
سلام دوست عزیز؛با پول ماکه نه قربان!!!هم میتونید از ایران لیر ترکیه با خودتون ببرید هم اونجا دلار یا یورو باخودتون ببرید و تبدیل کنید.که بهترش اینه که روش دوم را انتخاب کنید .بدلیل اینکه در مدیکال و سفارت از شما دلار میگیرند (البته توی مدیکال لیر هم میتونید بدین اما نرخ تبدیلش زیاد خوب نیست)بهتره دلار داشته باشید.در ضمن چون شما دلار با خودت میبری و دلار باتوجه به نوسانات بازار هرروز تغییر میکنه به قدر نیازت به لیر تبدیل میکنی و روزی که برمیگردی با کلی لیر توجیبت نمیمونی.توی آنکارا هم بسته به اینکه کجا هتل گرفتی تقریبا همه محله های توریستی DOVIZکه همون صرافی هست .توصیه میکنم توی فرودگاه مقدار کمی چنج کنید و بقیه را از Doviz های اطراف هتل تبدیل کنید چون توی فرودگاه هم قیمت خوبی نیست.باز هم سئوالی بود در خدمتم
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: aghaghia
(2014-03-04 ساعت 20:32)mohsenmb نوشته:  [quote='sharareh amini' pid='468019' dateline='1393946818']
سلام
ممنون میشم جواب بدید.

تبریک میگم دوست عزیز: با دقت فرمهارو پر کنید و یه نام کاربری بسازید و با کمک کسی که کردیت کارت داره پرداخت کنید.البته پسرمن بلافاصله پس از رسیدنش به امریکا (یعنی دقیقا فردای رسیدنش) بوسیله کردیت کارت دوستمان پرداخت کرد.ومشکلی هم پیش نیامد.و3روز پیش هم سوشال سکیوریتی نامبرش اومد.
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: sharareh amini ، m.sabet ، ojee ، shadi79 ، GreenRoad
سلام خب من کردیت کارت ندارم. کسی رو هم نمیشناسم که داشته باشه به من کمک کنه. چه کار کنم؟ بدبخت شدم آره؟ من برگه رو خوندم پررنگ نوشته که قبل از رفتن به یو اس باید پرداخت بشه....
شماره کیس: ***2014AS00001، تاریخ رویت قبولی: 14 MAY، کنسولگری: زدم ابوظبی!!، تعداد افراد منظور در کیس : خودمWink، ارسال فرمهای سری اول: 23 JUNE،
کارنت شدن کیس: 13 AUGUST، دریافت نامه دوم: 21 OCTOBER، مصاحبه: اواخر DECEMBER، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-،جمع تقریبی هزینه‌ها:-
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
(2014-03-05 ساعت 18:32)sharareh amini نوشته:  سلام خب من کردیت کارت ندارم. کسی رو هم نمیشناسم که داشته باشه به من کمک کنه. چه کار کنم؟ بدبخت شدم آره؟ من برگه رو خوندم پررنگ نوشته که قبل از رفتن به یو اس باید پرداخت بشه....

سلام دوست عزیز، نوشته قبلش باید پرداخت بشه ولی بعد از رفتن هم میشه پرداخت کرد، از خدمات ایمگیرنجل هم میتونید استفاده کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ramaya ، قصه گو ، ojee ، khder ، ffrfar ، behfaza ، sharareh amini
(2014-03-03 ساعت 01:47)aghaghia نوشته:  
(2014-03-03 ساعت 01:41)khder نوشته:  من بخاطر تغییر شرایط کاری میخوام فرمامو آپدیت کنم
واسه سفارت بخاطر دکتر اونگان چند ماه پیش نظرم رو تغییر سفارت به ایروان بود، می خواستم نظر شما رو هم بدونم. تغییر بدم یا نه؟؟؟؟؟؟Shy

چرا که نه، مشکلی نیست میتونید تغییر بدید! برای خیلی از دوستانی هم که تغییر نداده بودن سفارت رو، خود کی سی سی تغییرش داده بود...
نه مسئله تونستن نیست، سوالم اینه که می ارزه؟ این مدت چون کیس نامبرم بالا بود و یه سری مشکل دیگه داشتم خیلی دل اومدن به اینجا رو نداشتم. می خوام بدونم از لحاظ آماری بزنم ایروان برام بهترتر میشه یا نه؟Big Grin یعنی الان کدوم سفارت واسه یه ضرب بهتره واسه کلیر فعالتره یا اینکه از همه مهمتر اینکه من بزنم ایروان و بعدش ابوظبی بیاد احتمالش چقدره و از این جور چیزا
** interview:W4June / current:May / Yerevan / 1person / 2014AS74
clearance
updates: 24,25 jun - 03 jul - 13 Aug - 02 Sep
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان