کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-11 ساعت 09:14)reza.rd نوشته:  سلام دوستان
من کیس نامبرم 2014EU00015xxx میخواستم بدونم تو اکثر پست ها چه 2013 چه 2014 معمولا کیس نامبرها با AS شروع شدن نگران شدم چرا کیس نامبرم این شکلی اگه این مورد طبیعی هست ممنون میشم بهم بگید .

دوست من شما کجا زندگی میکنید ؟
موقع ثبت نام از سهمیه اروپا استفاده کردی!! یعنی کشور تابع رو یکی از کشور های اروپا وارد کردی. و اگه حقیقت نداشته باشه به مشکل میخورید...
تشکر کنندگان: آنی ، behfaza
من کیس نامبرم 2014EU00015xxx میخواستم بدونم تو اکثر پست ها چه 2013 چه 2014 معمولا کیس نامبرها با AS شروع شدن نگران شدم چرا کیس نامبرم این شکلی اگه این مورد طبیعی هست ممنون میشم بهم بگید .

دوست عزیز شما متولد و ساکن ایران هستید ؟
اگر اینطور باشه متاسفانه شما در زمان ثبت نام اشتباه کردید و از سهمیه اروپا استفاده کردید که باعث رد شدن کیستون میشه ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: آنی ، behfaza
(2013-06-11 ساعت 01:17)rainyboy نوشته:  
(2013-06-11 ساعت 00:03)mrbonbon نوشته:  
(2013-06-10 ساعت 23:38)rainyboy نوشته:  
(2013-06-10 ساعت 23:25)mrbonbon نوشته:  
(2013-06-10 ساعت 23:16)rainyboy نوشته:  سلام . نمیدونم جای درستی برای سوال هست یا نه . ببخشید اگه نیست

من تا حالا سابقه کار ندارم و خوب ظاهرا یه نکته مثبته واسه گرفتن ویزا و کیس نامبرم هم پایینه.

جریان اینه که از وقتی این قضیه برنده شدن پیش اومده. ۲ ۳ مورد کاری واسم پیش اومده . سوالم اینه که به نظر شما کار درستی که برم سر کار یا اینکه این چند ماه رو هم بی خیال شم .
و اینکه اگر جای من بودین چیکار می کردین. مرسی
علیک سلام
برادر من خواهر من کی به شما گفته که کار نادرستیه؟؟؟
برو اینجوری هم وقتت پر میشه و هم اینکه یه تجربه ای هم به دست میارید...
اما اینو بگم که اتفاقاً شما که به اصطلاح صفر کیلومتر هستین Big Grin ( کار نکردین)
خیالتون راحت که درصد بک گراند چک خوردن به کیس شما به مراتب کمتر از بقیه اشخاصی هست که سر کار رفتند و پرونده ای جایی دارن...
پس هر چه قدر صفر کیلو متر باشین، شک نکنین راحتتر آفیسر به شما ویزا میده تا ماها...

مرسی دوست عزیز خوب اصل سوال منم همین بود. من احتمال حدود آبان مصاحبم بشه. الانم البته بیکار نیستم و واسه خودم کار می کنم. به نظر شما این سابقه درخشان در کار نکردن رو خراب نکنم بهتر نیست؟‌ Big Grin
دوست عزیز من معتقدم که آدمی باید از هر فرصتی در زندگیش استفاده کنه، حالا خود دانید همقطار...
راستی بابت اینکه نوشتم خواهر یا برادر معذرت، نمیدونستم پسرید یا دختر.
اما الان متوجه شدم که شما هم جنس خودمین ... Big Grin Wink

من که آیدیم داد میزنه جنسیتمو :دی. مرسی از راهنمایی تون

دوست عزیز شک نکن و موقیت شغلی که اگه الان داری از دست نده .دست کم این مراحل یه تایمی می بره چه بهتر که هم سر آدم گرم باشه هم شاید در موقعیت شغلی یه تخصصی که به درد آدم بخوره یاد بگبره .موفق باشی
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، rainyboy ، آنی ، behfaza
(2013-06-11 ساعت 13:41)a.ghoreishi نوشته:  سلام به همگی، با تبریک به همه عزیزانی که قبول شده اند و آرزوی قبولی برای خودم و بقیه در سالهای آینده ، پسر من امسال برنده شده با شماره پرونده 2014AS000026XX ، به دلیل مشکلات مالی دنبال یه همسفر هستیم ، کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟؟ Rolleyes

دوست عزیز ارسال شما خلاف مقررات سایت میباشد ..پستتون رو ویرایش کنید

- درج مطالب در خصوص روش‌های مهاجرت یا اخذ ویزا به روش‌های غیر قانونی یا غیر اخلاقی (نظر ازدواج صوری، جعل اسناد و غیره) ممنوع است.
تشکر کنندگان: آنی ، hossien_501
(2013-06-11 ساعت 13:23)KIMIA2005 نوشته:  

دوست عزیز شما متولد و ساکن ایران هستید ؟
اگر اینطور باشه متاسفانه شما در زمان ثبت نام اشتباه کردید و از سهمیه اروپا استفاده کردید که باعث رد شدن کیستون میشه ...

نمیدونم ، کجا باید چک کنم . تو برگه قبولیم آدرس ایران گیلان تایپ شده . وای نگرانیم بیشتر شد 10 june فرمها و عکسم رو ایمیل کردم جوابی نیومده هنوز . باید یک ایمیل اتوماتیک دریافت میکردم یا نه ؟
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-11 ساعت 14:54)reza.rd نوشته:  نمیدونم ، کجا باید چک کنم . تو برگه قبولیم آدرس ایران گیلان تایپ شده . وای نگرانیم بیشتر شد 10 june فرمها و عکسم رو ایمیل کردم جوابی نیومده هنوز . باید یک ایمیل اتوماتیک دریافت میکردم یا نه ؟

توی برگه قبولیتون جلوی foreign state chargeability : ??? چی نوشته ؟
تشکر کنندگان: lonelyman ، آنی
(2013-06-11 ساعت 13:10)love_everlife نوشته:  

دوست من شما کجا زندگی میکنید ؟
موقع ثبت نام از سهمیه اروپا استفاده کردی!! یعنی کشور تابع رو یکی از کشور های اروپا وارد کرد ی. و اگه حقیقت نداشته باشه به مشکل میخورید...
تو برگه قبولیم ادریم ایران گیلان خورده و درسته نمیدنم چرا اینطوریه چه کار میتونم بکنم دیروز فرمهامو ایمیل کردم و جوابی نیومده :-(

(2013-06-11 ساعت 15:03)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-11 ساعت 14:54)reza.rd نوشته:  نمیدونم ، کجا باید چک کنم . تو برگه قبولیم آدرس ایران گیلان تایپ شده . وای نگرانیم بیشتر شد 10 june فرمها و عکسم رو ایمیل کردم جوابی نیومده هنوز . باید یک ایمیل اتوماتیک دریافت میکردم یا نه ؟

توی برگه قبولیتون جلوی foreign state chargeability : ??? چی نوشته ؟

ترکیه نوشته شده پست هم آنکارا
(2013-06-11 ساعت 15:07)reza.rd نوشته:  توی برگه قبولیتون جلوی foreign state chargeability : ??? چی نوشته ؟

ترکیه نوشته شده پست هم آنکارا

Foreign State of Chargeability همان محل تولد شماست، شما ترکیه را انتخاب کردید. احتمال بسیار زیادی وجود دارد که کیس شما رد شود. متاسفم.
(2013-06-11 ساعت 15:07)reza.rd نوشته:  ترکیه نوشته شده پست هم آنکارا

اخه چرا ترکیه یک همچنین اشتباه فاحشی ...!!!

دوست عزیز نمیخوام ناراحتتون کنم ولی متاسفانه شما از سهمیه اروپا استفاده کردید و بخاطر این اشتباهون به احتمال زیاد ریجکت میشید ..
تشکر کنندگان: lonelyman ، آنی ، hossien_501
(2013-06-11 ساعت 18:37)behzadkm نوشته:  سلام دوستان
همسرمن یکی از برنده های 2014 هست، فرم ها رو هم با پست DHL فرستادم و در تاریخ 31 می به دست kcc رسیده ، براشون ایمیل هم زدم ولی جواب ایمیل رو هنوز بعد از 10 روز نفرستادن ، اولا میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تا جواب ایمیل منو بدن و دوما زمان کارنت شدن ما کی هست شماره ما **14 می باشد، ی سوال دیگه اینکه من کارمند قراردادی دولت هستم و توی سپاه خدمت کردم آیا اینا توی کارمون تاخیر میندازه. منتظر جواب دوستان گلم هستم.

صبر داشته باشید..حدودای مهر و ابان زمان مصاحبه هستش .کار دولتی و خدمت سربازی بخصوص سپاه باعث کلیرنس خوردن کیس میشه ..
تشکر کنندگان: lonelyman ، محبت ، آنی
(2013-06-11 ساعت 18:37)behzadkm نوشته:  سلام دوستان
همسرمن یکی از برنده های 2014 هست، فرم ها رو هم با پست DHL فرستادم و در تاریخ 31 می به دست kcc رسیده ، براشون ایمیل هم زدم ولی جواب ایمیل رو هنوز بعد از 10 روز نفرستادن ، اولا میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تا جواب ایمیل منو بدن و دوما زمان کارنت شدن ما کی هست شماره ما **14 می باشد، ی سوال دیگه اینکه من کارمند قراردادی دولت هستم و توی سپاه خدمت کردم آیا اینا توی کارمون تاخیر میندازه. منتظر جواب دوستان گلم هستم.

من 18 می فرستادم 21 می دستشون رسید و 7جون جواب دادند
نگران نباش جواب میدن
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان: lonelyman
سلام
من case number 2014AS000077xx هر دو تا فرمارو درست پر کردم ولی وقتی Email می کنم این پیغامو بهم می ده
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you
البته برای همسرم هم فرم DS-230 پر کردم و بالای هر 3تا فرم DS-230 , DSP-122 , DS-230 کیس نامبر خودمو نوشتم
دلیلش چی می تونه باشه که این Email به من دادن؟ من باید چکار کنم؟
ممنون می شم اگه کمکم کنید
تشکر کنندگان:
(2013-06-11 ساعت 23:14)mohammadss نوشته:  سلام
من case number 2014AS000077xx هر دو تا فرمارو درست پر کردم ولی وقتی Email می کنم این پیغامو بهم می ده
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you
البته برای همسرم هم فرم DS-230 پر کردم و بالای هر 3تا فرم DS-230 , DSP-122 , DS-230 کیس نامبر خودمو نوشتم

گفته شده اطلاعات ارائه شده شما با کیس مچ نیست و مغایرت داره ممکنه اشتباهی در مشخصات نام نام خانوادگی کیس نامبر و یا تاریخ تولدی که بالای متن ایمیل قید کردید داشته باشید که با مشخصات پرونده مغایرت داشته باشه
تشکر کنندگان: lonelyman ، hossien_501

من فرم ها رو فایل PDF ایمیل کردم یعنی پرینت نکردم بعد اسکن کنم یعنی نمی دونستم. تو کامپیوتر پر کردم بعد ایمیل کردم یعنی بخاطر این ,این ایمیلو بهم دادن؟
تشکر کنندگان: nasim
(2013-06-11 ساعت 23:35)mohammadss نوشته:  

من فرم ها رو فایل PDF ایمیل کردم یعنی پرینت نکردم بعد اسکن کنم یعنی نمی دونستم. تو کامپیوتر پر کردم بعد ایمیل کردم یعنی بخاطر این ,این ایمیلو بهم دادن؟

نه مشکل این نیست چون من هم همین کار رو کردم ولی جواب دادن که مدارکم به کیسم اضافه شده. شما باید چک کنید ببینید در میلی که فرستادین کیس نامبر فامیل و اسم و تاریخ تولدتون رو با فرمت ماه، روز ، سال درست فرستادین یا نه.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: lonelyman ، mehdieb ، Danial_4139 ، آنی ، hossien_501

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان