کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
تقدیم به دوستان:

آپدیت جدید لیست منتظران 2015

1 نفر تا سه رقمی شدن

دوستانی که اسمشون توی لیست هست لطفا مشخصات کیسهای دیگه خانوادشون رو پیام کنن تا توی لیست قرار داده بشه

با تشکر از دوستانی که اطلاعاتشون رو آپدیت کردن

دوستانی هم که توی لیست نیستن مشخصاتشون رو دقیقا طبق فایل برام بفرستن تا اونها هم توی لیست قرار بگیرن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: majid7 ، GreenRoad ، ehsun ، adonis2006 ، masoud_777 ، mosavi_69 ، hamid32 ، toghrol120 ، mona_ir ، alirezanz ، Mansour92 ، babak433 ، javad1990
(2014-04-19 ساعت 18:56)reza6966 نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 17:25)foosher نوشته:  سلام- دوستان من فوشر هستم افراد ديگه كيسم 1- خانم **** ساله همسرم كه البته خودش هم شركت كرده و كانفرميشن نامبر داره 2- اقاي اردلان **** ساله 3-اقاي ارشيا ******ساله
دوست عزیز , نیاز نیست اطلاعات کامل خود و خانواده خودتون رو اینجا بگید Wink

برای بار شونصدم دوستان اطلاعات کیستون رو برای من پیام خصوصی کنین.نزاریتشون توی تاپیک لطفا
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: adonis2006 ، masoud_777 ، satin ، hamid32 ، mona_ir ، alirezanz ، javad1990
(2014-04-19 ساعت 21:04)reyhaneh_h نوشته:  سلام Shy

کم کاری ریحانه خانوم کم کاری Big Grin

تشکر کنندگان: adonis2006 ، masoud_777 ، reyhaneh_h ، mona_ir ، alirezanz
دستم بوی گل میداد، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند؛ اما هیچ کس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم.

ارنستو رافائل چه گوارا دلا سرنا
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: King Eagle ، masoud_777 ، satin ، adonis2006 ، roya r ، samansaba ، mahbube ، mona_ir ، alirezanz ، javad1990
(2014-04-19 ساعت 21:17)alirezanz نوشته:  اقا عکسای شهریار برای من باز نمیشهSad

عکسای من خطرین از ناف خلاف یو اس Detroit بهتره باز نکنی یه وقت میترسی دیگه نمیری به عشقت یو اس برسی Big Grin

(2014-04-19 ساعت 21:43)reyhaneh_h نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 21:42)satin نوشته:  بنده خدا درس و زندگی هم داره خوب.درگیره حتما ولی جدا جای خالیش حس میشه

والا درس که فعلا نه ولی بدجور درگیر سختی های زندگیم. Big Grin
مرسی

Satin من و داره میگه نه شما رو Big Grin

تشکر کنندگان: satin ، adonis2006 ، samansaba ، mona_ir ، alirezanz ، Mansour92
فایده نداره ... هی میگم نرم تو رویا مثکه نمیشه !
برو که رفتیم ...
تصور کن ... یه جونه دو طبقه وسط جنگل ... طبقه بالا مسکونی طبقه زیرش پارکینگ و کارگاه ... ( مجهز به انواع ابزار یراق ) یه شورولت سیلورادو هم پارک شده ... پشت خونه هم یه یدک کش و قایق روش پارک شده ... یه روز تعطیل ... هوا آفتابی ... صبح زود ... بیدار میشی ... وسایل و قلاب ماهیگیریت رو برمیداری ( اسلحم رو قبلا گذاشتم تو ماشین !!! Big Grin ) میری میندازی پشت ماشین ... استارت ... غرش 8 سیلندر اصل آمریکا محیط رو پر میکنه و خرکیف میشی ... یه دوتا گاز ... ماشینو میبری بیرون و یدک کش رو قلابشو جا میزنی و آروم حرکت میکنی رو به دریاچه ... لب دریاچه قایقو میندازی تو آب و وسایل رو میریزی توش و ماشین رو پارک میکنی ... هن هن هن ... هن هن هن (صدای هندل زدن موتور قایقه ! ) گازشو میگیری میری وسط دریاچه و بند و بساط ماهیگیری رو راه میندازی ... آخر لقمه صبحونه رو داری میبری دهن که زنگوله قلابت صدا میکنه ... به زور میکشی بیرون ... هوراااااااااااا یه ماهی تپل ... خدایا شکرت ... نزدیکای ظهره ... برمیگردی کنار ماشین ... یه آتیش مشتی و ماهی کباب ... به به ... یه قوطی آب جو ... یه نخ کمل ... هیییییییییییی ... بسه بابا بسه ... دق مرگ شدم بقیه روز هم نمیگم اصن !!! Big Grin
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
قطره ای باران ز لطف ایزدی بر ما چکید
ناگهان گشت از همان قطره پری سانی پدید
خلق نیکوی ما نامش همی مادر نهاد
عالم و آدم کسی بالاتر از مادر ندید

(2014-04-19 ساعت 23:00)hamid32 نوشته:  آقا ساعت 11 شب بزن زنگو که فقط 11 روز ( و البته 20 ساعت هم روش) مونده

من اگر اون بارکد رو ببینم خیلی آروم از سر جام پا میشم میرم به خانمم میگم : "حالا چیکار کنیم ؟"
ولی اون موقع هستش که به یه چیزایی ایمان میارم
Smile آفرین
تشکر کنندگان: masoud_777 ، King Eagle ، shahryar_eng ، adonis2006 ، mona_ir ، alirezanz ، javad1990
(2014-04-19 ساعت 23:06)majid7 نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 22:01)satin نوشته:  داریم کم کم نزدیک میشیم.....دلم میخواذ بدونم لحطه دیدن قبولیتون چه حسی دارین و چیکار میکنین؟درست اون لحطه رو تصور کنین و بعد جواب بدین Smile

من نگاه میکنم (یه عکس میگیرم)
دوباره چک میکنم و نگاه میکنم و بازم نگاه مکنم و فکر میکنم که
چیکار کنم و فکر فکر فکر به.................[عکس: 755320_shok.gif].[عکس: 600020_scratch_one-s_head.gif]
تازه همه چی شروع میشه واقعا باید فکر کرد
تشکر کنندگان: King Eagle ، majid7 ، shahryar_eng ، adonis2006 ، mona_ir ، alirezanz ، javad1990
(2014-04-19 ساعت 23:08)mosavi_69 نوشته:  من اگر بارکدو ببینم، خیلی شیک و مجلسی از جام بلند میشم میرم پنجره رو میبندم، بعد شروع میکنم به داد زدن!!!
خیلی باحاله Big GrinBig Grin این داد زدنای شیکو به ما هم یاد بدین لازم میشهWink
تشکر کنندگان: King Eagle ، mosavi_69 ، shahryar_eng ، adonis2006 ، محبت ، mona_ir ، alirezanz ، Mansour92 ، javad1990
چند تا عکس هم ما بگذاریم از قافله عقب نمونیم Tongue

این شما و این شهر لس آنجلس از نمایی ملموس تر

به سمته downtown
[عکس: 04831030986567847268.jpg]

[عکس: 04480464309532496191.jpg]

[عکس: 26946732849167229944.jpg]

[عکس: 99346938746343082933.jpg]

[عکس: 25814923145977079361.jpg]
من الان قبول شدم و این است رفلکس من:

Sorry for party rocking Cool

تشکر کنندگان: kooroshfs ، adonis2006 ، shahryar_eng ، satin ، mona_ir ، alirezanz ، javad1990
من اگه اون بار کد ببنیم با تمام وجودم چند تا مشت سنگین تو در اتاقم میزنم خیلی حال میده جوری مشت میزنم که دیگه صدام در نیاد

دوستای گلم شب همگی خوش
امید من فقط خداست
اگر بخواین برین، چه چیزی از اینجا برا خودتون می خرین و میبرین؟
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: kooroshfs ، rezijon ، adonis2006 ، shahryar_eng ، roya r ، mahbube ، King Eagle ، mona_ir ، alirezanz ، javad1990
(2014-04-19 ساعت 23:36)Ali_Kh نوشته:  فایده نداره ... هی میگم نرم تو رویا مثکه نمیشه !
برو که رفتیم ...
تصور کن ... یه جونه دو طبقه وسط جنگل ... طبقه بالا مسکونی طبقه زیرش پارکینگ و کارگاه ... ( مجهز به انواع ابزار یراق ) یه شورولت سیلورادو هم پارک شده ... پشت خونه هم یه یدک کش و قایق روش پارک شده ... یه روز تعطیل ... هوا آفتابی ... صبح زود ... بیدار میشی ... وسایل و قلاب ماهیگیریت رو برمیداری ( اسلحم رو قبلا گذاشتم تو ماشین !!! Big Grin ) میری میندازی پشت ماشین ... استارت ... غرش 8 سیلندر اصل آمریکا محیط رو پر میکنه و خرکیف میشی ... یه دوتا گاز ... ماشینو میبری بیرون و یدک کش رو قلابشو جا میزنی و آروم حرکت میکنی رو به دریاچه ... لب دریاچه قایقو میندازی تو آب و وسایل رو میریزی توش و ماشین رو پارک میکنی ... هن هن هن ... هن هن هن (صدای هندل زدن موتور قایقه ! ) گازشو میگیری میری وسط دریاچه و بند و بساط ماهیگیری رو راه میندازی ... آخر لقمه صبحونه رو داری میبری دهن که زنگوله قلابت صدا میکنه ... به زور میکشی بیرون ... هوراااااااااااا یه ماهی تپل ... خدایا شکرت ... نزدیکای ظهره ... برمیگردی کنار ماشین ... یه آتیش مشتی و ماهی کباب ... به به ... یه قوطی آب جو ... یه نخ کمل ... هیییییییییییی ... بسه بابا بسه ... دق مرگ شدم بقیه روز هم نمیگم اصن !!! Big Grin
فیلم قشنگی بود. اسمش چی بود؟؟؟Big Grin
بود آیا که در میــــــکده ها بگشایند؟
گره از کار فرو بسته ی ما بگشایند؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، shahryar_eng ، محبت ، roya r ، samansaba ، King Eagle ، satin ، farzad parsa ، mona_ir ، alirezanz ، javad1990

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان