کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
من بگم ایا؟ والا ما فامیل نداریم
اما دو عدد دوست هستن یکی دایی دوستمه یکیم ابجی دوستمه
اقاهه استین هس
ابجی دوستم ینی سحر خانوم هم رد وود سیتی فک کنم! کالیرفنیاس فک کنم دقیق نمدونم دوستم گف اسمت دراومد برو پیش سحر
حالا دیگ ملوم نی
ی سوال شماها برید 5 سال ی ضرب هستید یا میرید پاس سفید بگیرید برگردید؟
تشکر کنندگان: farzad021 ، rezijon ، kasragtr ، karkiaa ، lighter ، arash1986 ، adonis2006 ، rainbow21 ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 21:23)mahbube نوشته:  ساتین قانون جذب بخای جواب بده ینی خودتو تو موقعیتی که میخای تصور کنی
من یبار ازش استفاده کردم جواب داد ینی ی چیزو از تهه دل بخای میشه
مامانمم که کلن تو کاره قانون جذبه همش
آفرین به مامان.... Big Grin ++++++++++++
آره عزیزم دقیقا همینه قرار دادن تو موقعیت یعنی همونی که میخوای باشی.جواب میده
تشکر کنندگان: mahbube ، farzad021 ، rezijon ، kasragtr ، lighter ، arash1986 ، King Eagle ، adonis2006 ، Mansour92 ، alirezanz
به به ایشالا چشه همه به این صفه روشن شه
شما 2013 بردی؟ 2013 ها یادمه ی مشکلی پیش اومد خیلی دیر رفتن اره؟
تشکر کنندگان: kasragtr ، lighter ، arash1986 ، King Eagle ، adonis2006 ، satin ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 21:25)farzad021 نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 20:20)rezijon

---------------------------------------------------------------------

دوستان به آرزوتون برسید،به آواتار دوستمون که keep calm هست خیلی دقت کنید
[quote='satin نوشته:  
بریم تو کار انرژی مثبت هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
+++++++++++++++++++++++++++SmileTongue
برنده میشم برنده میشم برنده میشممممممممممممممممممممممممممم Tongue
البته قوانین انرژی ها میگه باید از از افعالی استفاده کنیم که نشون دهنده این باشه که انگار الان جزء برنده ها هستیم پس.....
برنده ام برنده ام برنده امممممممممممممممم:
انرژی رو دارید؟ Smile
به طور کل فراموش کنید لاتاری ای هم هست تا روزی که با دوتا چشاتون ویزای مزین شده به اسمتونو ببینید Cool

موزیک گوش کنید ... آرام و ریلکس ... لذتشو ببرید Smile
آهنگ های انرژی زا گوش کنید،فور اِگزَمپِل به این موسیقی گوش فرا دهید (البته متنش بیشتر ، ایشالا موسیقی های بترکون هم میذاریم Smile )

بعلههههههههههههههههههههههه............چشممممممممممم موزیک هم گوش میدیم فرزاد جانTongue
تشکر کنندگان: rezijon ، kasragtr ، karkiaa ، lighter ، farzad021 ، arash1986 ، King Eagle ، adonis2006 ، alirezanz
من 2013 قبول نشدم... در مورد شهر هم بسته به نوع کارتون میتونین انتخاب کنین

انشالا اگه قبول شیم میریم و بر میگردیم... متاسفانه فامیل نداریم...

بچه ها از برنامه هاتون بگیدو اینکه فعالیتتون چیه اونجا
تشکر کنندگان: karkiaa ، lighter ، kasragtr ، iSalar ، arash1986 ، adonis2006 ، mahbube ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 20:07)reza6966 نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 19:44)mahbube نوشته:  وایییییییییییی من الان این تاپیکو دیدم
من خیلی استرس دارم شما ندارید؟اصن حالم بده
بعد عید باید میرفتم دانشگا رو پایان نامم باس کار کنم
هنو موندم خونه
اصن تمرکز لازم ندارم همش تو نتم Sad

من ی خریتی کردم خیلی رفتم تو فاز برنده شدن واسه خودم
ی چن جایی هم نشون کردم برنده شم اول کار برم اونجا پیش ی دوستی Sad کلن استرس دارمممممممممممممممم
انی بادی در؟

نکن این کار رو با خودت خانم
اول اینکه شانس برنده شدن خیلی خیلی پایین هست
دوم اینکه پارسال 3 نفر از بین مهاجرسرایی ها برنده شدن و باقی نفرات بعد از برنده شدن با مهاجرسرا آشنا شدن
سوم اینکه برو به زندگی عادیت برس , از این فاز بپر بیرون
حق با اقا رضا ست بیش از حد به خودتون فشار نیارین من پارسال حال شما رو داشتم قبول نشدم خیلی ناراحت شدم یکی دو هفته حالم بد بود تازه داشت یادم میرفت ثبت نام رو از دست دادم الان حالم خیلی بدتره امید وارم شما نتیجه هیجان تون رو مثبت ببینینی دلم نمی خواد هیچکس اون چیزی رو که کشیدم سرش بیاد فقط خواستم بگم بی خیال شو زیاد خودتو در گیر نکن گفتنش اسونه اما سعی بکن
dar arzoy usa
تشکر کنندگان: karkiaa ، rezijon ، lighter ، kasragtr ، iSalar ، farzad021 ، arash1986 ، King Eagle ، behzad2013 ، feligoli ، mahbube ، موعود ، alirezanz
مطمیینم امسال هم مثل پارسال برنده نمیشم
اما امیدوارم همتون برنده بشید و من اینجا فریاد شادیتون رو ببینم
می گذرد ...
تشکر کنندگان: karkiaa ، lighter ، kasragtr ، farzad021 ، arash1986 ، adonis2006 ، saeedhot ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 22:03)msr839 نوشته:  امسال هم مثل پارسال برنده نمیشم
مطمیینم اما امیدوارم همتون برنده بشید و من اینجا فریاد شادیتون رو ببینم

دوست عزیزم

هیچگاه از درگاه خدا نا امید نباش

هر سال با هر سال فرق میکنه... خیرت رو از خدا بخواه...

انشالا هرجور صلاحمونه واسمون رقم بخوره

یا حق
تشکر کنندگان: karkiaa ، lighter ، kasragtr ، iSalar ، farzad021 ، arash1986 ، King Eagle ، adonis2006 ، Mansour92 ، msr839 ، satin ، mahbube ، alirezanz ، aida123
با سلام من اومدم پست امروزم رو بزارمممممممم
بازم مطالب رو خوندم چند مورد بود دیدم تو پست ها

1- این یک قرعه کشی کاملا تصادفی هست که توسط کامپیوتر انجام میشه و بررسی های امنیتی و ... بعدش انجام میشه پس اینکه افراد خاصی با تحصیلات و توانایی های خاصی انتخاب میشن اصلا موضوعیت نداره و در کل حداقل هایی رو مطلبه مانند دیپلم ولی در مورد نژاد ها و ملیتها چرا ..زیرا سهمیه هر کشور مشخص است و در واقع این قرعه کشی برای حفظ گونه گونی نژاد ها و ملیت هاو مهاجران در امریکاست.
2- در مورد ثبت نام و غیره بعد برنده شدن در فرمی از شما تعداد دفعات شرکت کردن ها را میپرسدکه هیچ تاثیری در ویزا گرفتن شما ندارد. حتی بعد برنده شدن تا رفتن به مصاحبه میتوانید در لاتاری سال بعد شرکت کنید (این را شخصا از سفارت با مکاتبه سوال کردم و پاسخ سفارت این بود که تا گرفتن ویزا چون تضمینی نیست که حتما ویزا برسد یا احتمال ردی هست پس میتوانید در لاتاری سال بعد شرکت کنید )و شما بعد برنده شدن انشا اله یک سری عکس با فرمها می فرستید که باید جدید باشدو برای مصاحبه باز عکس جدیدی خواهید گرفت که به مدارک الصاق میشه (این عکس اخری روحتما خوش تیپ بگیرید که عکس ویزا و گرین کارته هر روز چشم تو چشم هستید باهاشBig Grin)

3- اما در مورد کار نرم افزار و کلا شغل : هم مدرک مهم هست و هم سابقه کار و هم زبان من یک سری موارد رو میگم که برای همه شغل ها لازمه
1- مدرک تحصیلی مرتبط برای کارهای تخصصی مثل مهندسی و رده های مدیریتی و کلا شغلهای بالا
2- سابقه کار و مهارت در کار که در مصاحبه و بعضا انجام مصاحبه ها و ازمون های عملی برای کارفرما مسجل میشه
3- باید زبان خوب باشه در حدی که در مصاحبه و زندگی روزمره کم نیارینو کارفرما نگران ارتباط کلامی ضعیف شما در محیط کار نباشه
4- سی وی قوی و پروفشنال (باید براش وقت بزارید فرقی هم نمیکنه چه شغلی باید سیوی خوب باشه)
5- صبر و مقاومت و امید و انرژی مثبت فراوان(چون برای گرفتن کار مرتبط ممکنه چندین و چند ماه وقت نیاز داشته باشید یا نیاز باشه دوره هایی بگذرونید)+ توان مالی (که هر چه بیشتر باشه میتونید با استرس کمتر کار مرتبط پیدا کنید.)
6- اگر در رشته خاصی یا صنعت خاصی کار و سابقه دارید ببینید کدام منطقه و شهر احتمال کار پیدا کردن بیشتری دارد(البته این وحی منزل نیست)و برای شغلهای کلی مثل تعمیرات و ارایشگری و ...همه جا میتونه فرصت کاری داشته باشه
مثلا(البته اینها مثال هست و نظرات شخصی .تحقیق خودتان مهمترین چیزه) برای صنعت نفت و گاز تگزاس ایده ال هست برای نرم افزار سن خوزه و سیلیکون ولی و در تگزاس مثلا استین شهری با شغلهای نرم افزاری بیشتره و هیوستون برای مهندسان شیمی و نفت و برق مناسبتره و....
7- مدیریت مالی و انتخاب شهر و ایالت مناسب(از نظر هزینه ها و فرصت کاری و قوانین مالیاتی و ...) برای ورود زیرا تا پیدا کردن کارشخصا باید هزینه ها را بپردازیم واین یعنی مدیریت مالی و حسابگری

4- اگر ایمیلی مبنی بر برنده شدن گرفتید و... دروغ است زیرا بنا به نوشته صریح سایت وزارت خارجه امریکا هیچ ایمیلی به هیچ کسی فرستاده نمی شود و خود افراد با داشتن کدهای عبوری و کامفرمیشن نامبر قادر به چک کردن نتیجه از سایت رسمی وزارت و تعقیب و ادامه کارهای بعدی هستند.

سلامت و پیروز باشید و امدوارم امسال سال شانس شما باشه
برنده 2012

Kansas City, Missouri

[عکس: 41604265903076750932.jpg]

[عکس: 42739267254678668836.jpg]

[عکس: 99951868055786638010.jpg]
عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان منتظر، قبول شده، کلیر نشده، در اتظار کلیر، جا مانده، ویزا نگرفته، لاتاری ثبت نام نکرده و ....
میخاستم یه موضوع درباره ی موج مثبت بگم، سه سال پیش که داشتم برای کنکور میخوندم یه روز از طرف کتابخونه یه خانوم نویسنده و مترجم برامون آوردن که درباره ی همین انرژی مثبت برامون سخنرانی کرد، این خانوم میگفت که اگر میخاید انرژی مثبت بدید نگید من کنکور(لاتاری) قبول میشم؛ بگید من کنکور(قبول شدم) هدفاتونو بنویسید با همین سیستم گذشته و خودتونو بعد از اون ماجرا تصور کنید.... آقا ما هم نه گذاشتیم نه برداشتیم شروع کردیم روی میز کتایخونه، صندلی، دیوار، شیشه، در دستشویی، کارت عضویت، دفتر عضویت ، در ورودی، کتاب های تو قفسه و کتاب های دیگر دوستان که میومدن درس بخونن مینوشتیم من فلان رشته در فلان دانشگاه قبول شدم تا کور شود هر آنگه نتواند دید و این حرفا Big Grin زد و من همون دانشگاه همون رشته قبول شدم، یه سال بعد دوباره برای گرفتن ارتقا در کارم از همین فرمول استفاده کردم ( البته رو در و دیوار شرکت ننوشتم این سری Big Grin ) و باز هم جواب گرفتم، و بعد هم برای چند چیز دیگر، خلاصه که میخام پیشنهاد کنم شما هم ازین فرمول استفاده کنید ان شاالله همه جواب بگیرید و ما هم خوشحال بشیم از شادی شما.....

فقط اینم بگم هیچوقت به حکمت خدا شک نکنید، و اگر قبول نشید تا یه ماه دپرس نشید و زمین و زمان رو به هم ندوزید، که آی اد، آی هوار ، آی خدا چرا من قبول نشدم، من میرم معتاد میشم میفتم تو جوب (خدا نیاره اون روزو برای هیچ انسانی) و این حرفا، من خودم پارسال که قبول نشدم خیلی خورد تو پرم ولی الان خوشحالم چون امسال فهمیدم من اگر پارسال قبول میشدم بدبخت میشدم چون هیچ اطلاعاتی از امریکا نداشتم، خام بودم و تو این یه سال تجربیات و اطلاعاتی درباره امریکا بدست اوردم که اگر امسال قبول شم خیلی بهم کمک میکنه.....
اینم از تجربه ی من، امیدوارم شیوه ی نگارش ناشیانه ی منو ببخشید و شرمنده سرتونو درد آوردم

حالا همه با هم ریپیت افتر می :

من لاتاری 2015 برنده شدم
من لاتاری 2015 برنده شدم
من لاتاری 2015 برنده شدم
من لاتاری 2015 برنده شدم
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
[عکس: 58983080546074383178.jpg]

[عکس: 68695675841689354696.jpg]

[عکس: 83457418891128315413.jpg]

[عکس: 74686237450425205554.jpg]
(2014-04-07 ساعت 22:13)kasragtr نوشته:  عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان منتظر، قبول شده، کلیر نشده، در اتظار کلیر، جا مانده، ویزا نگرفته، لاتاری ثبت نام نکرده و ....
میخاستم یه موضوع درباره ی موج مثبت بگم، سه سال پیش که داشتم برای کنکور میخوندم یه روز از طرف کتابخونه یه خانوم نویسنده و مترجم برامون آوردن که درباره ی همین انرژی مثبت برامون سخنرانی کرد، این خانوم میگفت که اگر میخاید انرژی مثبت بدید نگید من کنکور(لاتاری) قبول میشم؛ بگید من کنکور(قبول شدم) هدفاتونو بنویسید با همین سیستم گذشته و خودتونو بعد از اون ماجرا تصور کنید.... آقا ما هم نه گذاشتیم نه برداشتیم شروع کردیم روی میز کتایخونه، صندلی، دیوار، شیشه، در دستشویی، کارت عضویت، دفتر عضویت ، در ورودی، کتاب های تو قفسه و کتاب های دیگر دوستان که میومدن درس بخونن مینوشتیم من فلان رشته در فلان دانشگاه قبول شدم تا کور شود هر آنگه نتواند دید و این حرفا Big Grin زد و من همون دانشگاه همون رشته قبول شدم، یه سال بعد دوباره برای گرفتن ارتقا در کارم از همین فرمول استفاده کردم ( البته رو در و دیوار شرکت ننوشتم این سری Big Grin ) و باز هم جواب گرفتم، و بعد هم برای چند چیز دیگر، خلاصه که میخام پیشنهاد کنم شما هم ازین فرمول استفاده کنید ان شاالله همه جواب بگیرید و ما هم خوشحال بشیم از شادی شما.....

فقط اینم بگم هیچوقت به حکمت خدا شک نکنید، و اگر قبول نشید تا یه ماه دپرس نشید و زمین و زمان رو به هم ندوزید، که آی اد، آی هوار ، آی خدا چرا من قبول نشدم، من میرم معتاد میشم میفتم تو جوب (خدا نیاره اون روزو برای هیچ انسانی) و این حرفا، من خودم پارسال که قبول نشدم خیلی خورد تو پرم ولی الان خوشحالم چون امسال فهمیدم من اگر پارسال قبول میشدم بدبخت میشدم چون هیچ اطلاعاتی از آمریکا نداشتم، خام بودم و تو این یه سال تجربیات و اطلاعاتی درباره آمریکا بدست اوردم که اگر امسال قبول شم خیلی بهم کمک میکنه.....
اینم از تجربه ی من، امیدوارم شیوه ی نگارش ناشیانه ی منو ببخشید و شرمنده سرتونو درد آوردم

حالا همه با هم ریپیت افتر می :

من لاتاری 2015 برنده شدم
من لاتاری 2015 برنده شدم
من لاتاری 2015 برنده شدم
من لاتاری 2015 برنده شدم

من معمولا با قوه تخیل به خواستم میرسم و نمینویسم...
عالی و پر از نکات مثبت بود

منم قبول شدم و الان توی محل کارم هستم و دارم به موفقیت یدونه پسرم افتخار میکنمRolleyes
تشکر کنندگان: kasragtr ، arash1986 ، iSalar ، farzad021 ، shadi79 ، adonis2006 ، Mansour92 ، lighter ، babak433 ، mahbube ، alirezanz ، USA Citizen
[عکس: be911f49aa884a4d1.jpg]
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: kasragtr ، rezijon ، iSalar ، farzad021 ، adonis2006 ، Mansour92 ، lighter ، mahbube ، alirezanz
آیا اگر من قبلا قبول شده باشم و نرفته باشم .. در این دوره که شرکت کردم حذف میشم ؟
تشکر کنندگان: arash1986 ، rezijon ، kasragtr ، behzad2013 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان