کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
California
San Francisco Airport

[عکس: b2b2b4c989b4fde11.jpg]

[عکس: b2b2e46dcdc4977b2.jpg]

[عکس: b2b250f030f1854f3.jpg]

[عکس: b2b2d474f19296e74.jpg]

[عکس: b2b2d6b72976fb755.jpg]

[عکس: b2b2f6d4f9dcba736.jpg]
تشکر کنندگان: adonis2006 ، amir_cool_2001 ، hedyhoney ، aida123 ، mona_ir ، hamid32 ، Mansour92
Eagla عزیز ممنون از عکسهایی گذاشتی من که شخصا لذت بردم مخصوصا از عکسهای کالیفرنیا روحیه ام خیلی بهتر شد الان خیلی خوبم نمیدونم اگه اینجا نبود چیکار میکردم. نمیدونم چطوریه هرچی بچه باحال و کاردرسته میاد اینجا دم همه تون گرم اینجا احساس دلتنگی ندارم. برای همه آرزوی برندهخ شدن میکنم.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: Arashiv ، mahbube ، eagla ، vashahri ، aida123 ، mona_ir ، alirezanz ، Mansour92
(2014-04-22 ساعت 13:44)eagla نوشته:  California
San Francisco Airport

[عکس: b2b250f030f1854f3.jpg]
محل زندگی خاله ی بنده!
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: mahbube ، amir_cool_2001 ، sajedeh ، aida123 ، mona_ir ، alirezanz
(2014-04-22 ساعت 13:39)King Eagle نوشته:  
(2014-04-22 ساعت 13:35)mahbube نوشته:  اقا اجازه؟ از دلایل دیگر مهاجرتم میخام به کنسرت هاش اشاره کنم Smile
هم شما هم عکسای فرودگاه Sad

راست میگه بخدا شما تصور کن بری کنسرت Linkin Park اوه مای گاد

ناراحت نشو دایلاپ است دیگر گاهی دلش نمیخواهد عکسها را آپلود کند Big Grin

نه بابا دایل اث نی ای دی اس ال هس 512 !
از نتم نی شماها ی جایی اپلود میکنید فیلتره برام ! میرم با فیلتر شکن باز میکنم بازم نشون نمیده !
تشکر کنندگان: alirezanz
ای وای ای هوار آب قند بیارید من از حال رفت.......م..
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: eagla ، mahbube ، alirezanz
[عکس: passport.jpg]
تشکر کنندگان: eagla ، mahbube ، hedyhoney ، babak433 ، mona_ir ، alirezanz
San Jose Airport
California

[عکس: e306ad19813d22791.jpg]

[عکس: e306b83efefddfc73.jpg]

[عکس: e306198bb295a76c4.jpg]

[عکس: 459794059f1e0f015.jpg]
تشکر کنندگان: hedyhoney ، mahbube ، aida123 ، mona_ir ، hamid32 ، alirezanz ، Mansour92
اون یارو توی عکس داره میره بهش گفتم قربونت دادا یه جا واسه ما توی صف لاتاری ها بگیر الان دارم میام
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: eagla ، alirezanz
عه بچه ها من شدم عضو فعال!
راستی اونایی که میگفتن آمریکا سال 50 هزار تا خرج میزاره رو دست آدم, خب در میاد دیگه! شما اگه 1 نفر باشی و هیچ کاری هم بلد نباشی کارگر صفر هم که باشی ساعتی 10 دلار میدن که میشه همون 27 28 هزار در سال که گفت. همین قدر هم برای یک آدم مجرد کفایت میکنه که زندگی رو به متوسطی (منظورم تا حدی از دانشجوی بهتر) داشته باشه تا کم کم خودشو جمع رو جور کنه.
حالا اگر کاری بلد باشه در خوب و حرفه ایی اینجا که خب اونجا اولش جونیور هست بعد از یک سال هم میفته رو غلتک. باز هم با احتساب مالیات و اینها حدود 50 هزار تا در سال براش میمونه که فکر کنم برای یک خانواده 2 نفر و نصفی برای یک زندگی رو به متوسط باز هم کفایت کنه تا 2-3 سال که سنیور بشه و همه چی رو براه بشه.
مگر این که یک خانواده حداقل 3 نفره باشن که هیچ کار و تخصصی هم بلد نباشن که در اونصورت هم پدر هم مادر باید کار کنه که حداقلها در بیاد و بله در این حالت خیلی سخت میشه ولی بازم اینجوری نیست که مجبور شی سال 28 هزار دلار از ایران بگیری زندگیت بگذره!
ضمنا من تاحلا فکر میکردم که اون 50 هزار تا برنده بدون خانواده حساب میشن و احتمالا در مجموعه خانواده ها 130-40 هزار تا ویزا صادر میشه. البته هنوز هم همینجوری فکر میکنم!
یکی بود یکی نبود، غیر از خدا همه بودن!
تشکر کنندگان: mahbube ، babak433 ، mosavi_69 ، alirezanz ، Mansour92
اینقدر از من ایراد نگیرین آه سید بگیره دعا درمون نداره ها Cool

آپدیت جدید لیست منتظران 2015
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: mahbube ، بازگشت ، soroosh yz ، satin ، mosavi_69 ، roya r ، mona_ir ، hamid32 ، alirezanz ، Mansour92
حالا میفهمم چرا معماری تو امریکا رو بورسه #جدی
بابا همه این عکسا تو همشون دقت کنید خیلی خوب معماری بکار رفته شما همون سقفاشو ببین
یا خیلی جاهای دیگشون !
عکسارو تونستم ببینم Smile
تشکر کنندگان: eagla ، King Eagle ، aida123 ، beni67 ، hamid32 ، alirezanz ، Mansour92
(2014-04-22 ساعت 13:47)amir_cool_2001 نوشته:  Eagla عزیز ممنون از عکسهایی گذاشتی من که شخصا لذت بردم مخصوصا از عکسهای کالیفرنیا روحیه ام خیلی بهتر شد الان خیلی خوبم نمیدونم اگه اینجا نبود چیکار میکردم. نمیدونم چطوریه هرچی بچه باحال و کاردرسته میاد اینجا دم همه تون گرم اینجا احساس دلتنگی ندارم. برای همه آرزوی برندهخ شدن میکنم.

ممنون
امیدوارم قبول بشی و وقتی رفتی اونجا و در اولین لحظات ورود با این مناظر روبرو شدی یاد ما هم بکنی.
تشکر کنندگان: King Eagle ، omidmd ، alirezanz
یکی بگه این 50هزار تا ویزا با خانواده برنده هاست یا بدونش؟
تشکر کنندگان: King Eagle ، mona_ir ، alirezanz
[عکس: time.JPG]

کاربران در حال بازدید این موضوع: aaraam، adonis2006، alisarvareharchiabi، amirghn، amir_cool_2001، amis90، ashkan99، eagla، faridl14، Harmony، javad1990، King Eagle، manis، roya r، بازگشت، 2 مهمان
تشکر کنندگان: King Eagle ، بازگشت ، eagla ، h.shayan ، amir_cool_2001 ، mona_ir ، alirezanz
(2014-04-22 ساعت 13:54)mahbube نوشته:  عکسارو تونستم ببینم Smile

خسته نباشی واقعا اینقدر زحمت میکشی Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: mahbube ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان