کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-09 ساعت 15:40)MEHR52 نوشته:  King Eagle عزیز تولدت رو از صمیم قلب تبریک میگم
امیییدوارم تولدت رو سال دیگه در "" دیترویت "" بگیری البته ما رو هم دعوت کنی
ضمنا" به شخصه از زحمتی که بابت تهیه لیست بچه های منتظر نتایج لاتاری2015 میکشی ممنون.... شاد باشی

خیلی ممنون چشم همگی سال دیگه 13 بدر تشریف بیارین یو اس من درخدمتتونم Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: lighter ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، MEHR52
(2014-04-09 ساعت 16:02)mosavi_69 نوشته:  دوستان کل آهنگ می ندازن، اینم از آهنگ من با نام Made In USA:

http://www.4shared.com/mp3/bLXL9nwN/Made_In_The_USA.htm

بابا Demi Lovato عشقه Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: mahbube ، lighter ، kasragtr ، mosavi_69 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-09 ساعت 14:35)kasragtr نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:15)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:08)kasragtr نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:01)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 10:56)kasragtr نوشته:  چه ربطی داره؟؟؟ ینی جوونای آمریکایی که سربازی نمیرن نمیتونن گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون؟؟؟ یا رشته ی تحصیلی مگه به خدمت سرباز مربوط میشه؟؟؟ من متوجه نمیشم ارتباطشونو

کسراجان جوونای آمریکایی توی کشور خودشون زندگی میکنن مهاجر نیستن!!!
منم نگفتم رشته تحصیلی به سربازی ربط داره!! کلا میتونن بابت رشتت بهت گیر بده حالا میخواد سربازی رفته باشی یا نه.مثلا رشته های وابسته به انرژی هسته ای یه نموره گیربازارن----امیدوارم رفع ابهام شده باشه!!

قضیه ربط سربازی و رشته حل شد، ولی اینکه به کسایی که خدمت معاف شدن گیر بدن نامردیه.... من باید یه ضرب بگیرن.... شغل پدر ممکنه باعث بشه کلیرنش بخوریم و کلیر نشیم ؟؟؟؟ یا حتی دلیل معافیت

کلا دو تا چیز می تونه اونا رو تو دادن ویزا بهت مردد کنه:
۱- باید ثابت کنی که قصدت مهاجرت به آمریکاست نه گرفتن پاسش برای سیر و سفر
۲- نباید وابستگی خاصی به ح*کو*مت کشورت داشته باشی! مثلا اگر پدر عضو ساپه باشه، میتونه مشکل زا باشه، اگر رشته ی درسیت حساس باشه می تونه مشکل زا باشه، اگر سربازیت تو ساپه باشه می تونه دردسرزا باشه و هر چیز مشکوک دیگه

البته موارد دیگه ای مثل پشتیبانی مالی و نقص مدارک و ... هم هستند که می تونه موجب کلیرنس بشه...

من هم مشکلم همینه، شغل پدرم ارتشیه و معافیتم به خاطر جانبازی و جبهه، ینی کلا وابستگی به حکومت..... میترسم بیفتم تو کلیرنس و طولانی بشه ماجرا و بشم مث 2013ایا....

خودمونیم روز به روز بچه ها فعالیتشون بیشتر میشه، دو ساعت نبودم 5-6 صفحه رفت جلو.... جونم بالا اومد تا همه رو تشکر بزنم و بخونم Big Grin

دوستم نگران نباش
منم شرایط تقریبی شما رو دارم... سپردم همه چی رو بخدا... هر چی اون صلاح بدونه

در ضمن اونا اگه بفهمنم ،کاری به خاطر شهامت پدرامون باهامون ندارن... اخه اگه رفتن جبهه پدرای ما، بخاطر خونواده هاشون بوده ،که ظلمی بهمون نشه... ماهم بچه همون پدراییم... قوی و با پشتکار
تشکر کنندگان: amirghn ، lighter ، kasragtr ، King Eagle ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-09 ساعت 16:09)mosavi_69 نوشته:  بهترین شهر آمریکا
بهترین شهر و آمریکا برای زندگی کدام است؟
رالی
برای بسیاری از ساکنین این شهر خیلی شگفت انگیز نیست که رالی به عنوان بهترین شهر در سرتاسر ایالات متحده انتخاب شود. رالی از نظر فرهنگی جذابیت های زیادی دارد در این شهر دانشگاههایی واقع اند که به مثلث تحقیقات معروفند و عبارتند از: دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی، دانشگاه دوک و دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. و در کنار امتیازات بسیاری که در این شهر یافت می شود می توان به 867 رستوران، 110 بار و 51 موزه اشاره کرد. و همینطور رالی شهری است که در آن پیشرفته بودن را می توان احساس کرد، مدارس خوب و بیش از 50,500 متر مربع فضای سبز که چند برابر فضای سبز سرانه شهر هایی مانند نیویورک و لوس آنجلس است، همینطور رالی شهری است که شب های خاطر انگیزی را می توان در آن گذراند.

اگر اشتباه نکنم مدیر عزیزمون عمو سعید توی رالی زندگی میکنن بهترین شخص برای نظر دادن در این رابطه خود عمو سعید دوست داشتنیه.بنده همین جا از ایشون دعوت میکنم تا تجاربش رو با ما در میون بزاره در مورد این شهر Smile

تشکر کنندگان: amirghn ، lighter ، kasragtr ، mahbube ، mosavi_69 ، adonis2006 ، alirezanz ، elihamo ، Mansour92
استین/تگزاس

[عکس: 66971575974825333951.png]
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: King Eagle ، mahbube ، lighter ، samansaba ، sajedeh ، mosavi_69 ، adonis2006 ، babak433 ، arash1986 ، abas_kashan ، alirezanz ، MEHR52
(2014-04-09 ساعت 18:23)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 15:12)mahbube نوشته:  کالیفرنیام میگن ورشکستس و گرونههه
اقااا من کجا برمم حسودیم شد Sad همتون جاتون ملومه فقط من موندم یجام منو ببرید خب Sad بدجنسا

از شوخی گذشته به نظر من ایالت تگزاش خیلی عالیه سرسبز با مردم مهربون کابوی هم داره یکی میگفت مالیاتم نمیدن اینو دیگه مطمئن نیستم.

امــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا این لامصب یه چیز دیگس New York عاشقشم

آقا کیه که عاشق نیویورک نباشه؟؟؟ ولی برای یه مهاجر تازه وارد بدترین شهره، نه خونه میتونه گیر بیاره، نه کار، قیمتا هم که بالاس ولی اگه ادم کار پیدا کنه اونجا که نور علی نوره

(2014-04-09 ساعت 18:33)rezijon نوشته:  دوستم نگران نباش
منم شرایط تقریبی شما رو دارم... سپردم همه چی رو بخدا... هر چی اون صلاح بدونه

در ضمن اونا اگه بفهمنم ،کاری به خاطر شهامت پدرامون باهامون ندارن... اخه اگه رفتن جبهه پدرای ما، بخاطر خونواده هاشون بوده ،که ظلمی بهمون نشه... ماهم بچه همون پدراییم... قوی و با پشتکار

ایشالا هرچی صلاحه بشه

(2014-04-09 ساعت 18:37)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 16:09)mosavi_69 نوشته:  بهترین شهر آمریکا
بهترین شهر و آمریکا برای زندگی کدام است؟
رالی
برای بسیاری از ساکنین این شهر خیلی شگفت انگیز نیست که رالی به عنوان بهترین شهر در سرتاسر ایالات متحده انتخاب شود. رالی از نظر فرهنگی جذابیت های زیادی دارد در این شهر دانشگاههایی واقع اند که به مثلث تحقیقات معروفند و عبارتند از: دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی، دانشگاه دوک و دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. و در کنار امتیازات بسیاری که در این شهر یافت می شود می توان به 867 رستوران، 110 بار و 51 موزه اشاره کرد. و همینطور رالی شهری است که در آن پیشرفته بودن را می توان احساس کرد، مدارس خوب و بیش از 50,500 متر مربع فضای سبز که چند برابر فضای سبز سرانه شهر هایی مانند نیویورک و لوس آنجلس است، همینطور رالی شهری است که شب های خاطر انگیزی را می توان در آن گذراند.

اگر اشتباه نکنم مدیر عزیزمون عمو سعید توی رالی زندگی میکنن بهترین شخص برای نظر دادن در این رابطه خود عمو سعید دوست داشتنیه.بنده همین جا از ایشون دعوت میکنم تا تجاربش رو با ما در میون بزاره در مورد این شهر Smile

عمو سعید که حسابی راضیه ازین شهر، من تمام پستاشو تو تاپیک کارولینای شمالی خوندم...

یه خاهش هم از آرش داشتم، داداشم این عکسا رو میذاری بی زحمت بالاش بنویس کجاس ، نه که یو اس کلا همه جاش شبیه همه و پر برج و اسمون خراش، ما هم که ندیدیم ازینا قاطی میکنیم هی اینا رو با هم Big Grin
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: King Eagle ، mahbube ، lighter ، satin ، adonis2006 ، arash1986 ، alirezanz ، MEHR52 ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 18:05)reyhaneh_h نوشته:  من هميشه عاشق نيويورك بودم و هستم؛ منهتن! RolleyesCool

خوب همسفر من مشخص شد Big Grin

تشکر کنندگان: rezijon ، lighter ، reyhaneh_h ، mahbube ، kasragtr ، danial91 ، iSalar ، adonis2006 ، alirezanz ، elihamo
اره بنویسید عکس کجاس منم قات میزنم Smile
تشکر کنندگان: samansaba ، lighter ، kasragtr ، arash1986
اقا من که از الان میدونم قبول شدم .
فقط برای اینکه مدارکو بفرستم براشون نیاز به اون بارکد دارم که اونم تا یازدهم میرسه به دستم .
در مرحله ی اول فقط نیاز هست که فرم های DSP-122 و DS-230 رو به همراه عکس ارسال کنم دیگه ؟
تشکر کنندگان: kasragtr ، satin ، lighter ، adonis2006 ، mahbube ، alirezanz ، Mansour92
خیلی برای من جالبه من تو این سایت که میبینم کسایی که برنده شدن همه کیس نامبرشون ASXXXXXX بوده حالا مال سال 2012 یا 2013 یا 2014 فرقی نمیکنه همه رو دیدم با AS شروع شده خیلی برام عجیبه بچه ها کی ثبت نام کردین که کیس نامبرتون AS شده مال من اینجوری نیست :-(
تشکر کنندگان: kasragtr ، adonis2006 ، arash1986 ، alirezanz ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 19:14)danial91 نوشته:  اقا من که از الان میدونم قبول شدم .
فقط برای اینکه مدارکو بفرستم براشون نیاز به اون بارکد دارم که اونم تا یازدهم میرسه به دستم .
بچه ها زدن به سیم اخر!!
پارسال یادمه یکی از بچه ها میگفت اگه اسمم هم در نیاد من مدارکو میفرستم براشون شاید بررسی کردن!!
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: kasragtr ، satin ، lighter ، adonis2006 ، mahbube ، arash1986 ، alirezanz ، Harmony ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 19:21)bsparkle20 نوشته:  خیلی برای من جالبه من تو این سایت که میبینم کسایی که برنده شدن همه کیس نامبرشون ASXXXXXX بوده حالا مال سال 2012 یا 2013 یا 2014 فرقی نمیکنه همه رو دیدم با AS شروع شده خیلی برام عجیبه بچه ها کی ثبت نام کردین که کیس نامبرتون AS شده مال من اینجوری نیست :-(
عزیز زبطی به زمان ثبت نام نداره AS نشانه اینه که شما از آسیا ثبت نام کردین.برای شما چیه؟

تشکر کنندگان: kasragtr ، bsparkle20 ، lighter ، adonis2006 ، mahbube ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-09 ساعت 19:21)bsparkle20 نوشته:  خیلی برای من جالبه من تو این سایت که میبینم کسایی که برنده شدن همه کیس نامبرشون ASXXXXXX بوده حالا مال سال 2012 یا 2013 یا 2014 فرقی نمیکنه همه رو دیدم با AS شروع شده خیلی برام عجیبه بچه ها کی ثبت نام کردین که کیس نامبرتون AS شده مال من اینجوری نیست :-(

عزیز من کیس نامبرو بعد از قبولی بهت میدن .11 اردیبهشت اگه قبول بشی بهت کیس نامبر میدن .اونی که الان داری کانفرمیشن نامبره نه کیس نامبر.خب طبیعی هم هست همش as باشه چون هممون اسیایی هستیم
تشکر کنندگان: kasragtr ، bsparkle20 ، King Eagle ، satin ، lighter ، mahbube ، adonis2006 ، arash1986 ، alirezanz ، Mansour92
پس چرا برای من با 20154CN شروع میشه؟
تشکر کنندگان: kasragtr ، adonis2006 ، arash1986 ، alirezanz

اوني كه شما ميگين كانفرميشن نامبره كه بعد از ثبت نام داده ميشه و ممكنه هر حرفي رو شامل بشه و شامل اعداد و حروف درهمه.
بعد از قبولي (انشالله) بهتون يه كيس نامبر داده ميشه كه با توجه به اينكه از آسيا ثبت نام كرديد اولش با AS شروع ميشه كه مربوط به قاره هست و اعداد بعدش هرچي پايينتر باشه زودتر براي مصاحبه دعوت ميشين.
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: kasragtr ، bsparkle20 ، King Eagle ، lighter ، aghaghia ، mahbube ، adonis2006 ، arash1986 ، alirezanz ، Mansour92 ، USA Citizen

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان