کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
تا LA هست چرا ادم بره جای دیگه اخه!!!
واسه یه بارم شده میخوام برم LA FITNESS!!
Tongue
[عکس: 91032770806445313189.jpg]

[عکس: 38313686846776360284.jpg]

[عکس: 18644580158395026975.jpg]

[عکس: 51550896950354307091.jpg]

[عکس: 28794179251514023544.jpeg]

[عکس: 20367339975651586226.jpg]
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
(2014-04-10 ساعت 22:23)King Eagle نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 22:16)موعود نوشته:  شور و اشتیاق دوستان بهم انرژی میده

امیدوارم همه در آخر سربلند باشیم

آقا من شما رو میشناسم؟ قیافت خیلی آشناس؟یکی بود شبیه شما پارسال اکتیو بود فکر کنم شما نبودی Big Grin
من که شما رو نمیشناسم Big Grin
ولی خوب یادت مونده من پارسال فعال بودم
همچنان امیدوارم....
تشکر کنندگان: King Eagle ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
سلام دوستای منننننننننننننننننننننننننننSmileSmile
سال نو مبارک باشه
انشاالله هممون امسال قبول شیم آمین
منم اومدممممممممممممممممم
این تاپیک کی باز شده من تازه دیدمش البته من چند وقتی هست سر نزده بودم SmileSmileWinkWinkWinkWinkWink
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: موعود ، abas_kashan ، reza6966 ، mahbube ، Arashiv ، iSalar ، lighter ، King Eagle ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz ، miladtorfi
(2014-04-10 ساعت 22:18)King Eagle نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 22:07)reza6966 نوشته:  پارسال 390 کیس در لیست منتظران 2014 ثبت شد که از این تعداد فقط 2 کیس برنده شدند ...

بله پارسال رو یادم نمیره خیلی شما زحمت میکشیدی رضا جان گفتم بیام یه درسی پس بدم امسال Big Grin

حالا خودت بی زحمت اطلاعاتت رو بده.فکر کردی میتونی بپیچونی Big Grin

شما استادی شاه عقاب

reza6966
تعداد سال ثبتنام : 2
تعداد اعضای کیس : 1
رشته : مهندس کامپیوتر
تشکر کنندگان: kasragtr ، rezijon ، arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz
ممنون فربد عزیز، پس محیط جالبی باید داشته باشه! Smile
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: موعود ، Arashiv ، abas_kashan ، lighter ، mahbube ، samansaba ، kasragtr ، arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 22:27)2014families lottery winners نوشته:  سلام دوستای منننننننننننننننننننننننننننSmileSmile
سال نو مبارک باشه
این تاپیک کی باز شده من تازه دیدمش البته من چند وقتی هست سر نزده بودم SmileSmileWinkWinkWinkWinkWink

ایشون هم اصلا اشنا نیستند
تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 22:27)2014families lottery winners نوشته:  سلام دوستای منننننننننننننننننننننننننننSmileSmile
سال نو مبارک باشه
سلام خوش آمدید
انشاالله امسال برنده بشید

دوستان سایت دیگه برای اجاره اتاق:
https://www.airbnb.com/
تشکر کنندگان: reza6966 ، mahbube ، kasragtr ، King Eagle ، Mansour92 ، arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 22:20)abas_kashan نوشته:  محبوبه خانم برو رتبتو ببین لذت ببر
سید در حقت دعا کرده

خوبی پسر عمو ؟!Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، rezijon ، arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 22:30)iSalar نوشته:  راستشو بگم از محیط مهاجرسرا تو اوایل مِی متنفررررررممممم! [عکس: 58085_dousing.gif]
سایت پر میشه از کسایی که از طریق گوگل سایتو پیدا می‌کنن و عضو میشن که مراحل قبولیشون رو طی کنن و اکانت‌هایی که یه ماه شب و روز فعال بودن به خواب و سکوتی مرگبار فرو میرن...
رسم روزگار اینه دوست عزیز Sad
همچنان امیدوارم....
تشکر کنندگان: iSalar ، mahbube ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، adonis2006 ، alireza_guitar ، toghrol120 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 22:24)mahbube نوشته:  اره رتبم شد 8 ! والا این 4 سال من اگر فعالیت میکردم رتبم چن میشد پس؟ میسی میسی
چ سایت خوبیه پس بدرد ما میخوره که ابجیم دنبال توریست هس واسه انگلیش حرف زدن ولی با اینکه ی اثر ثبت یونسکو داریم اما توریست خارجی خیلی کم میاد
گمنام هس شهرمون بدبختانه
خیرسرمون بلندترین برج اجری جهانه
حالا ایفلو همه میشناسن

برعکس چیزی که فکر میکنی خیلی توریست 23 24 ساله میاد من خودم میزبان بیش از 15 نفر بودم اونم با این که زیاد وقت نداشتم تو گردهم آیی ها بری یه مرتبه میبینی 20 تا توریست اروپایی هست. من حتی یه دختر فلاندی دیدم تو اصفهان که فقط 19 سال داشت. طرز تفکر لاقل اروپایی ها با ما خیلی در مورد مسافرت فرق داره اینایی که این طوری میان حداق 2 3 ماه ایران هستند من یه دوست فرانسوی دارم که از همین طریق میزبانش بودم و ادبیات زبان انگلیسی می خوند زبان دوم فارسی می خوند اول سه سال پیش یه سر اومد ایران بعد دو سال پیش اومد یک سال ایران بود و پارسال هم از بهمن اومده بود و 5 فروردین رفت اتفاقا جاتون خالی رفتیم دیزی خوردیم Big GrinBig GrinTongueWink
تشکر کنندگان: reza6966 ، mohsenmb ، iSalar ، mahbube ، samansaba ، kasragtr ، King Eagle ، rezijon ، arash1986 ، adonis2006 ، toghrol120 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 22:34)farbod69 نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 22:24)mahbube نوشته:  اره رتبم شد 8 ! والا این 4 سال من اگر فعالیت میکردم رتبم چن میشد پس؟ میسی میسی
چ سایت خوبیه پس بدرد ما میخوره که ابجیم دنبال توریست هس واسه انگلیش حرف زدن ولی با اینکه ی اثر ثبت یونسکو داریم اما توریست خارجی خیلی کم میاد
گمنام هس شهرمون بدبختانه
حالا ایفلو همه میشناسن

برعکس چیزی که فکر میکنی خیلی توریست 23 24 ساله میاد من خودم میزبان بیش از 15 نفر بودم اونم با این که زیاد وقت نداشتم تو گردهم آیی ها بری یه مرتبه میبینی 20 تا توریست اروپایی هست. من حتی یه دختر فلاندی دیدم تو اصفهان که فقط 19 سال داشت. طرز تفکر لاقل اروپایی ها با ما خیلی در مورد مسافرت فرق داره اینایی که این طوری میان حداق 2 3 ماه ایران هستند من یه دوست فرانسوی دارم که از همین طریق میزبانش بودم و ادبیات زبان انگلیسی می خوند زبان دوم فارسی می خوند اول سه سال پیش یه سر اومد ایران بعد دو سال پیش اومد یک سال ایران بود و پارسال هم از بهمن اومده بود و 5 فروردین رفت اتفاقا جاتون خالی رفتیم دیزی خوردیم Big GrinBig GrinTongueWink

من دیگه حرفی ندارم!! :*
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 22:30)iSalar نوشته:  راستشو بگم از محیط مهاجرسرا تو اوایل مِی متنفررررررممممم! [عکس: 58085_dousing.gif]
سایت پر میشه از کسایی که از طریق گوگل سایتو پیدا می‌کنن و عضو میشن که مراحل قبولیشون رو طی کنن و اکانت‌هایی که یه ماه شب و روز فعال بودن به خواب و سکوتی مرگبار فرو میرن...

ممنون فربد عزیز، پس محیط جالبی باید داشته باشه! Smile

می 2 Sad خیلی حسه بدیه خیلی
من که گفتم کمشون نمیکنم
شومام مشقو ذومه اید کمکشون کنید خودشون برن بخون یاد بگیرن اه اه ینی چی اصن
تشکر کنندگان: iSalar ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 22:34)farbod69 نوشته:  
گمنام هس شهرمون بدبختانه
حالا ایفلو همه میشناسن

نا امیدم کردی
بصورت رایگان توی یک سری کلاس ها ثبت نامت کردم
بنده خدا بجا آمریکا الان باید فنلاند میبودی
تشکر کنندگان: iSalar ، reza6966 ، kasragtr ، mahbube ، King Eagle ، rezijon ، arash1986 ، adonis2006 ، toghrol120 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 22:27)reza6966 نوشته:  شما استادی شاه عقاب

reza6966
تعداد سال ثبتنام : 2
تعداد اعضای کیس : 1
رشته : مهندس کامپیوتر

نفرما استاد ما داریم درس پس میدیم Rolleyes
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: reza6966 ، kasragtr ، arash1986 ، toghrol120 ، alirezanz
دوستان منتظر ..جدید و قدیم همه جمیعا سلام ... امسال هم مثل چند سال گذشته تصمیم گرفتم که تا اعلام نتایج خودم رو نگه دارم و به لاتاری و برنده شدن و برنده نشدنش فکر نکنم اما گویا نمیشه که فکر نکرد بهش ... تنها جایی هم که آدم میتونه از جنس حال و هوای انتظاری که داره پیدا کنه همین تاپیک شمارش معکوس اعلام نتایجه .. جا داره از سعید عزیز بابت راه اندازی مجددش برای 2015 تشکر کنم ... من از روز اولی که تاپیک ایجاد شد نوشته ها و دل نوشته هاتون رو میخونم و انرژی میگیرم ... الانم اسم کاربر مخفی اومد گفتم عرض ادبی کرده باشم ... امیدوارم که این انرژی رو تا آخرش حفظ کنید که خیلی خیلی لازمش داریم ... مانا باشید
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان