کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-13 ساعت 13:31)faridl14 نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 13:26)soroosh yz نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 13:18)faridl14 نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 12:33)King Eagle نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 12:29)soroosh yz نوشته:  بچه ها کسی جدیدا نتایج پارسالشو چک کرده ؟ من چند روزه می خوام چک کنم این پیغامو میده
The system is unable to process your request. Please try again later. Connection request timed out

آره سروش جان من چک کردم و بالا هم اومد اینو نوشته بود"بچه تو چقدر سیریشی خوب درنیومده دیگه دست از سر کچل ما بردار عامو" Big Grin

منم رفتم چک کردم. دیگه ایندفعه ناجور عصبانی شد حرفهای زشتی زد که اصن از خجالت سرخ شدم! الانم روم نمیشه بگم چی گفت!!
منتظرم قبول بشم همه اون حرفها رو تحویلش بدم!

ها ها ها Big GrinBig Grin
حالا جدی صفحه نتیجه ها باز شد ؟
آره باز میشه.

ای بابا مال من چرا باز نمیشه ... همه جوره ام امتحان کردم چند روزه
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، rasti_110 ، kasragtr
سلامی چو بوی خوش لاتری
برنامه ی من:
28سالمه...کارمند بانک...لیسانس مترجمی زبان ...متاهل...از اونجایی که برادر خواهر من سیتیزن هستن (در هیوستن تگزاس) و مادر پدرمم گرین کارت دارن ؛ بنده خدارو شکر می کنم مشکلی برای منزل و اسپانسر و... ندارم.
سال 2012 از طریق خواهرم اقدام کردم (ولی نوبتمون کی بشه رو ویزا بولتن چندیییین سال بعد میگه!!!!) توی ایران مشکلی از لحاظ کار ندارم...امااااا دوری از خانواده و....شده بررام عذاب
دید و بازدیدمون شده عکس های توی ف ی.س..ب.وک...
امیدوارم امسال کسانی که شایسته ی رفتن هستن اسمشون در بیاد
.
.
.....♥♥♥♥♡♡♡♡♥♥♥♥
برنامه ی کاری من در هیوستن :
به امید خدا افتتاح یه رستوران به کمک اعضای خانوادم
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: battosai ، alirezanz ، karkiaa ، rasti_110 ، adonis2006 ، satin ، kasragtr ، rezijon ، samansaba ، King Eagle ، ahmad00
درود بر همه مهاجرسرایی ها.
35 ساله از تهران. (نقاشیم قشنگه؟) لیسانس کامپیوتر و متاهل. برادر و خواهرای من هم سیتیزن هستند (در تهران - تهران!!) فک و فامیل هم تو امریکا که هیچ تو آنگولا هم نداریم!
برنامه؟ برنامه نداریم ما که! دووشواری داریم فقط! تو بزار قبول بشیم ما. همچین برنامه ایی بنویسم که بیل گیتش هم دهنش وا بمونه.
دعا میکنم نه امسال نه هیچ سال دیگه ایی قبول نشم!
(یه وخ دیدی خدا یه لحظه حواسش نبود بازم بر عکس عمل کرد دعای ما مستجاب شد!).
یادش بخیر. من از لاتاری 2013 شرکت میکنم و الان سومین سالمه. یادمه اولین باری که مهاجرسرا رو دیدم روز اول می زمان اعلام نتایج بود (به تاریخ عضویتم دقت کنید!).
داشتم میگشتم تو نت که اگر یک وقتی خدایی نکرده زبونم لال اسم من اشتباهی در اومد چه کارهایی باید انجام بدم که خوردم به مهاجرسرا. همون موقع هم عضو شدم. یادمه تو همچین تاپیکی همه داشتن تند تند پست میزاشتن. سایت لاتاری اونقدر شولوغ(!) بود که باز نمیشد. بچه شوخی میکردن که اه! بابا دیدین اینقدر رفتین هی الکی چک کردین که قبول شدین یا نه که سایت سوخت! حالا چیکار کنیم؟!
من هم طبق معمول خوش شانسی ام قبول نشدم! ولی بازم میگم من اگر برنده شدم از خوشحالی میمیرم تا بقیه جا من برن!
یکی بود یکی نبود، غیر از خدا همه بودن!
من : پکر و گرفته....................... خدا جون!!!!! یه.........نیم نگاه........!!!!!؟؟
خدا : تا حالا فکر کردی اگه نگات نمی کردم وجود نداشتی؟؟؟!!!!!!
من : با منومن .......می بخشی...نمی دونم آخه چطوری بگم!!!!!!...منظورم اینه که اینبار عدالتو بی خیال و اسم من بشه جزء برنده ها!!!!!!!!!!!!؟؟؟
خدا : اگه اینکارو بکنم که دنیا بهم می ریزه!!!!!...بعد تو کجای این دنیای بهم ریخته می خوای بری!!!!!!!!!؟؟؟؟؟
من : بازم قات زدم.....بابا خداجون یه کاری بکن که ..........همون که تو می گی!!!؟.....ما بریم دیگه!!!!!!...
خدا : آهان حالا این شد!!!!...به فکرت هستم!!!!!!!....
من : پس مو دیگه برندم؟میرم؟......خداجون قربون مرامت!!!!!!!
خدا: ......با تبسم!!!!!!عجب بنده ای هستی!!!!.......یادت باشه قول ندادم........اما خوب تو هرجور راحتی بفهم و شاد باش............!!!!!
من : با شادی.....خداجون شکرت.........شکرت.....شکر......شکر...
تشکر کنندگان: ashkan99 ، Mansour92 ، kasragtr ، satin ، usa2015 ، adonis2006 ، alireza_guitar ، samansaba
کاربران در حال بازدید این موضوع: mj_kh، reza6966، مامان خانم، 2 مهمان

برندگان سال های پیش هم به این تاپیک سر میزنند ... مشخص هست تاپیک جذابی هست
تشکر کنندگان: Mansour92 ، alirezanz ، rasti_110 ، adonis2006 ، kasragtr ، majid7 ، mj_kh ، gbtm ، alireza_guitar ، samansaba ، lighter ، King Eagle
(2014-04-13 ساعت 12:33)King Eagle نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 12:29)soroosh yz نوشته:  بچه ها کسی جدیدا نتایج پارسالشو چک کرده ؟ من چند روزه می خوام چک کنم این پیغامو میده
The system is unable to process your request. Please try again later. Connection request timed out

آره سروش جان من چک کردم و بالا هم اومد اینو نوشته بود"بچه تو چقدر سیریشی خوب درنیومده دیگه دست از سر کچل ما بردار عامو" Big Grin

آره منم چند روز دارم چک میکنم همین پیغام و میده.مشکل کجاست؟ The system is unable to process your request. Please try again later. Connection request timed out
همش دوباره کد تصویری و میخواد
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: alirezanz ، satin ، rasti_110 ، adonis2006 ، kasragtr ، saeed_gh ، soroosh yz
سلام.منم 26 سالمه و زمانی که وارد آمریکا شدم بعد از گرفتن ssnسریعا یه جای کوچیک واسه خودم و همسرم پیدا میکنیم و خریدن یه سری نیازهای زندگیمون و بعدش فورا همه جا دنبال کار میگردیم و هرچی باشه مثل فروشندگی و ..... البته اگه کار دلخواهمونو پید ا کنیم که چه بهتر.بعد از اینکه کار پیدا شد و خیالم راحت شد به بقیه کارا میرسیم.
تشکر کنندگان: alirezanz ، rasti_110 ، sajedeh ، adonis2006 ، kasragtr ، saeed_gh ، mahbube ، alireza_guitar ، amino ، lighter ، babak433 ، King Eagle ، romance33
18 روز 5 ساعت 20دقيقه
تشکر کنندگان: satin ، adonis2006 ، kasragtr ، saeed_gh ، mahbube ، hamedara ، alirezanz ، alireza_guitar ، lighter ، King Eagle
(2014-04-13 ساعت 11:39)aida123 نوشته:  سلام به همگی Wink
الان همه فکر کنین که برنده شدین Tongue
باید اولین مرحله چیکار کنیم ؟ Cool
فقط اون 2 تا فرم پر کنیم و عکس و بفرستیم؟

سلام
بعدازقبولی میبایست اول دوتا فرم 122و230روپرکنید وهمراه عکس و نامه برنده شدنتون به کی سی سی پست و یا ایمیل کنید-
واکسنهاتون روتکمیل کنید - مدارکتون روترجمه کنید - کارنت بشید و نامه وقت سفارتتون بیاد--بریید سفارت مصاحبه بشید
و یکضرب بگیریSmileیا کلیرنس بخوریدSad
مراحلش ایناست.

''باتشکر از دوست خوبم محبت''
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
(2014-04-13 ساعت 14:40)rasti_110 نوشته:  من : پکر و گرفته....................... خدا جون!!!!! یه.........نیم نگاه........!!!!!؟؟
خدا : تا حالا فکر کردی اگه نگات نمی کردم وجود نداشتی؟؟؟!!!!!!
من : با منومن .......می بخشی...نمی دونم آخه چطوری بگم!!!!!!...منظورم اینه که اینبار عدالتو بی خیال و اسم من بشه جزء برنده ها!!!!!!!!!!!!؟؟؟
خدا : اگه اینکارو بکنم که دنیا بهم می ریزه!!!!!...بعد تو کجای این دنیای بهم ریخته می خوای بری!!!!!!!!!؟؟؟؟؟
من : بازم قات زدم.....بابا خداجون یه کاری بکن که ..........همون که تو می گی!!!؟.....ما بریم دیگه!!!!!!...
خدا : آهان حالا این شد!!!!...به فکرت هستم!!!!!!!....
من : پس مو دیگه برندم؟میرم؟......خداجون قربون مرامت!!!!!!!
خدا: ......با تبسم!!!!!!عجب بنده ای هستی!!!!.......یادت باشه قول ندادم........اما خوب تو هرجور راحتی بفهم و شاد باش............!!!!!
من : با شادی.....خداجون شکرت.........شکرت.....شکر......شکر...
من: خدا جون یه نیم نگاه!
خدا: هوم؟
من: میشه منم برنده بشم؟
خدا: هووم؟!
من: ینی یکاری کن ما بریم دیگه..!
خدا: اوهوم!
من: پس من دیگه برندم دیگه؟ برم؟
خدا: جمع کن بابا! میخواستم برندت کنم بری اونور دنیا دهنت صاف شه تا زندگی خوب داشته باشی, خو مملکتتو درست میکردم نری ینگه دنیا. همینجا حالشو ببری! والا!
من: دارم برات!
خدا: اوهوم.
تشکر کنندگان: adonis2006 ، hedyhoney ، kasragtr ، saeed_gh ، Mansour92 ، alirezanz ، alireza_guitar ، samansaba ، hadi.nikjo ، lighter
من انرژی منفی نمیدما! از ته قلبم آرزوی بهترین زندگی رو برای همه در همه جای دنیا دارم.
اینها که مینویسم صرفا بخاطر خوشحالی قبل از مردنمه بخاطر هیجانزدگی قبل از قبولی!!
تشکر کنندگان: kasragtr ، saeed_gh ، alirezanz ، adonis2006 ، alireza_guitar ، lighter
من:خدا جون امسال و با ما باش.اسم مارو بنداز بین بچه های 2015
خدا:هییییس تو یکی ببند که حالم و بهم زدی
:-)) D-:
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: faridl14 ، satin ، kasragtr ، saeed_gh ، mahbube ، Mansour92 ، alirezanz ، adonis2006 ، alireza_guitar ، lighter ، demon_da
(2014-04-13 ساعت 13:36)alireza_guitar نوشته:  سلامی چو بوی خوش لاتری
برنامه ی من:
28سالمه...کارمند بانک...لیسانس مترجمی زبان ...متاهل...از اونجایی که برادر خواهر من سیتیزن هستن (در هیوستن تگزاس) و مادر پدرمم گرین کارت دارن ؛ بنده خدارو شکر می کنم مشکلی برای منزل و اسپانسر و... ندارم.
سال 2012 از طریق خواهرم اقدام کردم (ولی نوبتمون کی بشه رو ویزا بولتن چندیییین سال بعد میگه!!!!) توی ایران مشکلی از لحاظ کار ندارم...امااااا دوری از خانواده و....شده بررام عذاب
دید و بازدیدمون شده عکس های توی ف ی.س..ب.وک...
امیدوارم امسال کسانی که شایسته ی رفتن هستن اسمشون در بیاد
.
.
.....♥♥♥♥♡♡♡♡♥♥♥♥
برنامه ی کاری من در هیوستن :
به امید خدا افتتاح یه رستوران به کمک اعضای خانوادم

سلام دوست عزیز...
از صمیم قلب آرزو میکنم برنده بشین و برین... اینکه خونوادتون اونجا هستن خیلی عالیه...

انشالا قبول بشین
تشکر کنندگان: Polonium ، saeed_gh ، mahbube ، hamedara ، alirezanz ، Fifi2015 ، adonis2006 ، alireza_guitar ، kasragtr
توجه توجه
با نزدیک شدن به زمان اعلام لاتاری قصد دارم چند نکته رو بگم و قصدم فقط اینه که از استرس کم کنم و کمک کنم دچار خیال بافی نشیم!! قصد توهین هم ندارم
میدونم هممون سال هاست که شرکت میکنیم و انتظار قبول شدن رو میکشیم.
اما همیشه تو این زمان من یه سوال از خودم میپرسم واقعا فقط قبول شدن کافیه؟؟؟
نمیخوام بگم برین اول زبان بخونین یا پول جمع کنین یا کی حقشه کی حقش نیست !!!
اما یکم واقع بین باشیم برای زندگی در یه کشوری مثل آمریکا.
همین
شاید این فکر کمی کمکمون کنه تا دچار خیال بافی نشیم و تمرکز بیشتری داشته باشیم. (چند روز آخر که هر دقیقه تو مهاجر سرا هستیم و همش دکمه اف 5 میزنین یاد این حرف من باشین)
به امید قبولی هر کس که واقعا از مزیت های امریکا استفاده خواهد کرد!
من دستم تو دستای خداست و همین دلم رو گرم میکنه!!!
من معتاد اینجا شدم Big Grin
هلپ می پلیز Big Grin Big Grin
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: hamedara ، alirezanz ، adonis2006 ، satin ، alireza_guitar ، gaandolf ، kasragtr ، lighter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان