کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
رفتید سفرنامه یادتون نره هااااا!!! از همون اول که وارد فرودگاه تهران شدید تا اون لحظه آخر آخر که باز برگشتید فرودگاه تهران رو مو به مو بنویسید. آفرین... Smile
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: babak12 ، Sara_lphmkf ، goliii ، salar5452 ، kimfar ، A_A ، aghamilad ، Memolk ، zohreh-gh ، rbrb-2015 ، ashkansoso65 ، r.bazargan ، atlantis770
(2014-08-12 ساعت 19:33)zohreh-gh نوشته:  تبریک می گم . از کجا مطلع شدید؟ در کدام سایت اعلام شده؟ ایا ایمیل دریافت کردید؟

سلام زهره خانم
برين تو اين سايت http://travel.state.gov/content/visas/en...-2013.html
ازاين به بعد خيلي باهاش كار داريم
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، babak12 ، A_A
(2014-08-12 ساعت 21:31)behdadK نوشته:  تبریک به همه بابت اولین کارنت 2015. حسابی هممون غافلگیر شدیم. یه نگاهی باید بیاندازم ببینم با کدوم سال وضعیتمون مشابه بوده هرچند که فکر کنم هیچ سالی اینطور کارنت نکرده باشن. امیدوارم که خیر باشه اینطوری کارنت کردن هرچند که برای ما ایرانی ها که روند کلیرنس داریم احتمالا زودتر کارنت شدن به نفع هست.
(2014-08-12 ساعت 19:09)Sara_lphmkf نوشته:  آقا بهداد عزيز، شما هم جزو كارنت شده ها هستي؟
سلام سارا خانم. نه از بیخ گوشم کارنتی امسال گذشت. الان باید بدوم برم واسه MMR و حساب بانکی یه فکری بکنم. من حساب کرده بودم آذر یا اول دی مصاحبه ام هست و روی پس انداز حقوقم حساب کرده بودم حالا باید در به در دنبال وام و کمک فامیل بگردم. Big Grin حتما خیری توش بوده.
به شخصه اصلا آدم خرافاتی ای نیستم و به هیچ چیز ماورا الطبیعه ای اعتقاد ندارم اما این کارنتی ها موضوعی بود که من و همسرم رو به خنده انداخت. پریروز همسرم پیش زن برادرش بود که براش فال قهوه گرفت. تو فال قهوه دراومد که 5 دوره دیگه کلا میریم که هر چی حساب کردیم دیدیم 5 ماه دیگه ما میریم مصاحبه و 5 سال دیگه هم منظورش نمیشه. بنده خدا لاتاری هم یک هفته پیشش از تو قهوه در آورده بود. اون دفعه بهش خندیدیم این دفعه هم میخندیم فکر کنم بهش بر بخوره دیگه واسمون فال نگیرهWink مگه اینکه ما طرز فکرمون رو عوض کنیم.
سلام آقا بهداد گل، تبريك مي گم مدير عزيز، خيلي خوشحال شدم، يكم برنامه ريزي كنيد ايشالا به همه كارهاتون مي رسين، فكر كنم چند تا تايپيك بايد براي دوستان ٢٠١٥ اضافه كنيد، تايپيكهاي نامه دوم، سفر به ارمنستان و تركيه و ابوظبي، اگر كمكي از دست من بر مي ياد لطفا تعارف نكنيد، هم شما و هم ساير دوستان ٢٠١٥ ،
با سپاس
خاله سارا
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: babak12 ، goliii ، behdadK ، Mahboy ، salar5452 ، kimfar ، amohammadi348 ، A_A ، k1_m_1358 ، elchin_f ، rbrb-2015 ، ashkansoso65 ، m.ghoreishi ، r.bazargan
سلام به همه دوستان تبریک میگم به همه ما هم کارنت شدیم بالاخره فکر میکنم اواسط مهر باید واسه مصاحبه بریم امیدوارم همه موفق بشیم و یک ضرب بگیریم
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
(2014-08-12 ساعت 22:40)Sara_lphmkf نوشته:  
(2014-08-12 ساعت 21:31)behdadK نوشته:  تبریک به همه بابت اولین کارنت 2015. حسابی هممون غافلگیر شدیم. یه نگاهی باید بیاندازم ببینم با کدوم سال وضعیتمون مشابه بوده هرچند که فکر کنم هیچ سالی اینطور کارنت نکرده باشن. امیدوارم که خیر باشه اینطوری کارنت کردن هرچند که برای ما ایرانی ها که روند کلیرنس داریم احتمالا زودتر کارنت شدن به نفع هست.
(2014-08-12 ساعت 19:09)Sara_lphmkf نوشته:  آقا بهداد عزيز، شما هم جزو كارنت شده ها هستي؟
سلام سارا خانم. نه از بیخ گوشم کارنتی امسال گذشت. الان باید بدوم برم واسه MMR و حساب بانکی یه فکری بکنم. من حساب کرده بودم آذر یا اول دی مصاحبه ام هست و روی پس انداز حقوقم حساب کرده بودم حالا باید در به در دنبال وام و کمک فامیل بگردم. Big Grin حتما خیری توش بوده.
به شخصه اصلا آدم خرافاتی ای نیستم و به هیچ چیز ماورا الطبیعه ای اعتقاد ندارم اما این کارنتی ها موضوعی بود که من و همسرم رو به خنده انداخت. پریروز همسرم پیش زن برادرش بود که براش فال قهوه گرفت. تو فال قهوه دراومد که 5 دوره دیگه کلا میریم که هر چی حساب کردیم دیدیم 5 ماه دیگه ما میریم مصاحبه و 5 سال دیگه هم منظورش نمیشه. بنده خدا لاتاری هم یک هفته پیشش از تو قهوه در آورده بود. اون دفعه بهش خندیدیم این دفعه هم میخندیم فکر کنم بهش بر بخوره دیگه واسمون فال نگیرهWink مگه اینکه ما طرز فکرمون رو عوض کنیم.
سلام آقا بهداد گل، تبريك مي گم مدير عزيز، خيلي خوشحال شدم، يكم برنامه ريزي كنيد ايشالا به همه كارهاتون مي رسين، فكر كنم چند تا تايپيك بايد براي دوستان ٢٠١٥ اضافه كنيد، تايپيكهاي نامه دوم، سفر به ارمنستان و تركيه و ابوظبي، اگر كمكي از دست من بر مي ياد لطفا تعارف نكنيد، هم شما و هم ساير دوستان ٢٠١٥ ،
با سپاس
خاله سارا
ممنون سارا خانم . ایشالا زودتر شیرینی کلیری شما رو بخوریم. ایشالا همه کارها به موقع انجام میشه فقط یه کم غافلگیر شدم باید یه خورده زمانبندی رو عوض کنم. تاپیک ها هم ایشالا تا فردا آماده میشه. حتما روی کمک شما حساب میکنیم.
باز هم ممنون و متشکر
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، Sara_lphmkf ، salar5452 ، mohammad_sepah ، mohammad_sepah ، kimfar ، HERMES7 ، aghamilad ، A_A ، Memolk ، rbrb-2015 ، sami_rg
(2014-08-12 ساعت 21:59)smart نوشته:  
(2014-08-12 ساعت 20:53)mohamad2014 نوشته:  
(2014-08-12 ساعت 20:45)Peymanpepe نوشته:  با سلام
تبریک میگم به همه دوستان
من کارنت شدم ولی نامه دومم یعنی همون سایت قبولی برام تغییر نکرده
الان باید چی کار کنم ؟؟؟
خوب سلام به 2015 یی های عزیز
یکم دینمون را به شماها ادا کنیم:
بعد از کارنت شدن بین 1 تا 3 هفته نامه دوم یا همون دعوت به مصاحبه جایگزین نامه اول میشه...و حدود 50 روز بعد میرید مصاحبه...
البته عجله نکنیدها بگذارید اول ما 2014 یی ها ویزامونو بگیریم . بریم بعد بیاید سفارتBig Grin شوخی کردم...موفق باشید.
سلام.
لطفا بگید از زمانی که نامه دوم جایگزین شد ۵۰ روز بعد مصاحبه شروع میشه یا از زمان کارنت شدن؟
دوست عزیز
از زمانی که نامه دوم جایگزین میشه که در اون تاریخ و مکان مصاحبه شما قید میشه که در این فواصل شما وقت دارید مدارک لازم اماده کنید برای روز مصاحبه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، salar5452 ، HERMES7 ، rbrb-2015 ، r.bazargan
(2014-08-12 ساعت 21:59)smart نوشته:  
(2014-08-12 ساعت 20:53)mohamad2014 نوشته:  
(2014-08-12 ساعت 20:45)Peymanpepe نوشته:  با سلام
تبریک میگم به همه دوستان
من کارنت شدم ولی نامه دومم یعنی همون سایت قبولی برام تغییر نکرده
الان باید چی کار کنم ؟؟؟
خوب سلام به 2015 یی های عزیز
یکم دینمون را به شماها ادا کنیم:
بعد از کارنت شدن بین 1 تا 3 هفته نامه دوم یا همون دعوت به مصاحبه جایگزین نامه اول میشه...و حدود 50 روز بعد میرید مصاحبه...
البته عجله نکنیدها بگذارید اول ما 2014 یی ها ویزامونو بگیریم . بریم بعد بیاید سفارتBig Grin شوخی کردم...موفق باشید.
سلام.
لطفا بگید از زمانی که نامه دوم جایگزین شد ۵۰ روز بعد مصاحبه شروع میشه یا از زمان کارنت شدن؟
سلام
تبریک میگم به دوستانی که کارنت شدن
معمولا بین کارنت شدن و مصاحبه 45 تا 60 روز فاصله هست البته در مورد ما برای سری های اول زمان فرستادن فرم ها به KCC هم موثر بود و بر اساس اون، قرار گرفتن نامه دوم از یک هفته تا دو ماه متغیر بود امسال چون اینترنتی شده نمیدونم همون روال باشه یا نه ولی پارسال هم خیلی از دوستان فرمهاشونو ایمیل کرده بودن و از این نظر فرقی با کسایی که پست کرده بودن نداشتن
من سری پنجم (یعنی دسامبر) کارنت شدم برای مصاحبه در فوریه و ما اولین سری بودیم که اگه فرمها رو دیر فرستاده بودیم هم به موقع یعنی یک هفته بعد از کارنت شدن نامه دوم هممون اومد.Big Grin
پس اگه کسی فرمشو دیر فرستاده و نامه دومش با بقیه نیومد نگران نباشهCool
موفق باشید.
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: babak12 ، Sara_lphmkf ، salar5452 ، ffrfar ، rbrb-2015 ، sunflower00 ، atlantis770
خدا رو شکر اول کاری یه شروع خوب داشتیم انشاالله که کارنتی های ماه های بعد هم مثل ماه اول که به هیچ سالی شبیه نبود ، پر و پیمون باشه و 2000 تا 2000 تا کارنت کنن که همه ی بچه ها با خیال راحت تا اواسط پروسه نرسیده ویزاهاشون رو گرفته باشن و انشاالله همدیگه رو اونجایی که باید ببینیم. دعا واسه همدیگه یادتون نره.
من خدایی دارم که در این نزدیکی است ، نه در آن بالاها.....
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
سلام و تبریک به همه دوستان 2015 یی
ما آنکارا مصاحبه داشتیم.
اگر کسی سوالی داشت خوشحال میشم بتونم کمکی کرده باشم.
موفق باشید.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
(2014-08-12 ساعت 23:06)mohammad_sepah نوشته:  خدا رو شکر اول کاری یه شروع خوب داشتیم انشاالله که کارنتی های ماه های بعد هم مثل ماه اول که به هیچ سالی شبیه نبود ، پر و پیمون باشه و 2000 تا 2000 تا کارنت کنن که همه ی بچه ها با خیال راحت تا اواسط پروسه نرسیده ویزاهاشون رو گرفته باشن و انشاالله همدیگه رو اونجایی که باید ببینیم. دعا واسه همدیگه یادتون نره.
من خدایی دارم که در این نزدیکی است ، نه در آن بالاها.....

تا کریسمس رو بعید میدونم ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تا اعلام کنند نهایتا تا ژانویه میشیم ۴۰۰۰ که باز جای شکر داره بعد از ژانویه احتمالش هست Smile
دوستان عزيزي كه كارنت شدن، لطفا براي اطلاعات بيشتربه تايپيك انتظار براي مصاحبه بروند،
خواهش مي كنم از صحبت و پرسش درباره مطالبي كه به اين تايپيك مربط نيست خودداري نماييد تا همه دوستان بتوانند از اطلاعات تايپيك استفاده كنند، ضمنا امضا فراموش نشود
آدرس تايپيك انتظار براي مصاحبه:
http://www.mohajersara.com/thread-7071-p...#pid534192
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: babak12 ، aghamilad ، mohammad_sepah ، HERMES7 ، salar5452 ، A_A ، behdadK ، rbrb-2015 ، ashkansoso65 ، r.bazargan ، aaraam
نمونه نامه دوم:

Dear DV Applicant,

This is the official notice for you to pursue your application for a DV-2014 visa. An appointment has been scheduled for you at the U.S. Embassy or Consulate stated below. You and all members of your family must appear at the appointed date and time for your interview. Please notify the office listed if you cannot keep the appointment.

You and any eligible family members will be required to submit sufficient proof of identity upon arrival. If you fail to obtain a DV-2014 visa by September 30, 2014, your registration will expire. Your family members must also obtain their visas prior to September 30, 2014, or they will not be permitted to join you in the United States under the DV-2014 program.

Please follow the instructions provided in Step 4 at http://www.dvselectee.state.gov for Interview Preparation and Fee Payments. It is very important that you follow the guidelines carefully in preparation for your interview. The Diversity Lottery Fee for each applicant and each member of the family must be paid in full before the visa interview and is non-refundable, even if the visa is refused for any reason.

Interview Appointment

ANKARA
EMBASSY OF THE UNITED STATES
VISA UNIT
110 ATATURK BULVARI
ANKARA
TURKEY
90-312-426-5470 X 230
June 30, 2014 08:15 AM
The Kentucky Consular Center has completed the processing of your case and forwarded it to the interviewing office. Further inquiries should be addressed to the interviewing office listed above. When communicating with the Embassy/Consulate either by telephone or letter, always refer to your name and case number exactly as they appear below.

Case Number: 2014AS00006XXX
Principal Applicant Name: MXXXXXXX, A.
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
If any documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.

Case Number: 2014AS00006XXX
Applicant Name: AXXXX MXXXXXXXXXXX
Beneficiaries: SXXXX MXXXXX
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تبریک به همه سری اولی ها.
ما هم جزو آمار سری اول 2015 به حساب اومدیم.از ما حرکت از خدا خیر و برکت...
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Memolk ، rbrb-2015 ، Tabassomshojaat
من2700 ام یعنی آبان باید برم؟ چه زود شد استرس گرفتم
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، A_A ، rbrb-2015
دوستان 2015 ایی تبریک میگم بخاطر کارنتی بالای سری اول Smile

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان