کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
من هنوزم روی 6500 تا 6800 تایی که گفتم هستم
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، Memolk ، ریحانا ، homayoon1972 ، shahin2737 ، Alex 2014 ، bahar101 ، mbsamani ، mcbehnam
(2015-04-06 ساعت 11:43)َalikh نوشته:  من هنوزم روی 6500 تا 6800 تایی که گفتم هستم

ان شا ا...
خدا کنه
ما همه خوشحال میشیم
SmileSmileSmile
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، Memolk ، shahin2737 ، Alex 2014 ، ریحانا ، bahar101 ، mbsamani ، َalikh ، ofrfar ، ملايي
پيش بيني من هم ٦١٢٥ هست
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، Memolk ، shahin2737 ، Alex 2014 ، ریحانا ، bahar101 ، mbsamani ، ملايي
من مطمینم خدا به هممون کمک میکنه از صمیم قلب ازش میخوام هممون زودتر از اون چیزی که فکر میکنیم کارنت بشیم و تا آخر سپتامبر هم هممون آمریکا باشیم
بگین آمممین
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: َalikh ، shayan seyfi ، Memolk ، ریحانا ، hilda60 ، shahin2737 ، Alex 2014 ، bahar101 ، mbsamani ، r.bazargan ، ofrfar ، ملايي
تا 5750 کارنت میکنن
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: hilda60 ، نیلان ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، ofrfar ، ملايي
من که این دفعه حسم اینقدر مثبته افتادم دنبال کارهام بهرحال حداکثر تا 5 هفته دیگر همه کارنتیم به امید خدا .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-04-06 ساعت 12:39)مهدی هژ نوشته:  من مطمینم خدا به هممون کمک میکنه از صمیم قلب ازش میخوام هممون زودتر از اون چیزی که فکر میکنیم کارنت بشیم و تا آخر سپتامبر هم هممون آمریکا باشیم
بگین آمممین
آمممممممممممممین
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: Memolk ، shahin2737 ، Alex 2014 ، shayan seyfi ، bahar101 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، r.bazargan ، Shahram914 ، hilda60
دوستان عزیز مسیر تاپیک را منحرف نکنید ... این مورد را باید در تاپیک دیگر پیگیری کنید نه اینجا .

3 پست نامربوط حذف گردید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، bahar101
(2015-04-07 ساعت 17:27)Mahmood129 نوشته:  دوستان عزیز مسیر تاپیک را منحرف نکنید ... این مورد را باید در تاپیک دیگر پیگیری کنید نه اینجا .

3 پست نامربوط حذف گردید

بعضي تاپيك ها خلوت هستن و اصلا كسي سر نمي زنه واسه همين دوستان مجبور ميشن سوالاتشون رو پيج هاي ديگه مطرح كنند ، حالا شما لطف مى كردين حذف نمى كردين تا بنده خدا جوابشو مي گرفت حداقل و ديگه ادامه نمي داد
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: hamid1111 ، Alex 2014 ، bahar101
كسي نظري نداره كي بولتن جديد اعلام ميكنن؟ من فكر كنم پنج شنبه شب اعلام كنن
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، bahar101
(2015-04-07 ساعت 18:14)َalikh نوشته:  كسي نظري نداره كي بولتن جديد اعلام ميكنن؟ من فكر كنم پنج شنبه شب اعلام كنن
تا چهارشنبه اعلام میکنند به نظر من. انشالله بالای 6000
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، hilda60 ، Alex 2014 ، َalikh ، bahar101 ، ریحانا ، babisondes ، ARSAMNEW ، Memolk
کمتر از 2 روز دیگه تا بولتن ویزای جدید مونده
پیشاپیش تبریک میگم به همه کارنتی ها
امیدوارم این دفعه به طور مثبت سورپرایزمون کنن و تعداد بیشتری رو کارنت کنن
بهترین ها رو برای همتون میخوام
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hilda60 ، fati.d ، babisondes ، Alex 2014 ، bahar101 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، r.bazargan ، hamed shayan ، Memolk
(2015-04-07 ساعت 18:14)َalikh نوشته:  كسي نظري نداره كي بولتن جديد اعلام ميكنن؟ من فكر كنم پنج شنبه شب اعلام كنن

ماه پیش ۱۳ مارچ اعلام کردن اگر اینطور باشه یکشنبه باید اعلام کننWink
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، bahar101 ، Memolk
بنظرم جمعه اعلام می کنند ۶۲۰۰ حداقلش
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، r.bazargan ، bahar101 ، Memolk
(2015-04-07 ساعت 21:46)babisondes نوشته:  

ماه پیش ۱۳ مارچ اعلام کردن اگر اینطور باشه یکشنبه باید اعلام کننWink

به امید خدا این ماه همون 9 میاد و ان شا ا... بیشتر کارنت میکنن
تشکر کنندگان: ریحانا ، Mahmood129 ، babisondes ، shayan seyfi ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، bahar101 ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان