کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-04-14 ساعت 20:43)w5gf نوشته:  سلام دوستان
من تازه به این جمع پیوستم، از اشناییتون خوشبختم Smile

کیس ***7

خوش اومدی دوست من
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW ، bahar101 ، مهدی هژ
(2015-04-15 ساعت 13:15)مهدی هژ نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 12:28)babisondes نوشته:  باید یه تاپیک راه بندازیم به اسم شمارش معکوس برای اعلام نتایج کارنت و بولتن ، خدایی از اعلام نتایج لاتاری استرسی تر میشهSmile

۲۸ روز مونده تا اعلام کارنت های جدیدWinkTongue

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

بخدا آخرش دیوونه میشیم.اونجا که رسیدیم باید دنبال روانپزشک بگردیمBig Grin
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: babisondes ، Memolk ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، ریحانا
(2015-04-15 ساعت 15:08)bahar101 نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 12:28)babisondes نوشته:  باید یه تاپیک راه بندازیم به اسم شمارش معکوس برای اعلام نتایج کارنت و بولتن ، خدایی از اعلام نتایج لاتاری استرسی تر میشهSmile

۲۸ روز مونده تا اعلام کارنت های جدید;

بخدا آخرش دیوونه میشیم.اونجا که رسیدیم باید دنبال روانپزشک بگردیم

هنور مونده تا دیونه شدن! بزار افیسر برگه ابی رنگو نشون SmileWink من میخام وقتی برگرو نشون داد بلند بگم اوه مای گاددد Sad Smile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: fati.d ، Memolk ، laleht ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، bahar101 ، Alex 2014 ، m.ghoreishi
(2015-04-15 ساعت 11:12)gholamrezaei نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 01:25)P.E نوشته:  سلام ب دوستان گرام صبحتون بخیر .من از سیمون سوالی کردم در مورد پیش بینیش برای بولتن جولای که من با کیس نزدیک به 6900 کارنت میشم اون هم اینطوری پاسخ داد :Might just squeeze in, if not, the following month for sure. خب با این یک جمله پاسخ سیمون نظر شما چیه؟

سلام جوابش مشخصه دیگه ، گفته با کمی فشردگی برنامه کارنت کردن (منظورش نسبت به بولتن های قبلی است) احتمال داره ولی اگرنه ماه بعدش یعنی آگوست حتما میری .
مصاحبه حتما میری نگران نباش

ممنون دوستم دقیقا منم رو همین فشردگی تاکید دارم که تحلیل شما چیه ایا صورت میگیره یا نه؟
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان:
(2015-04-14 ساعت 23:55)َalikh نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 22:30)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 20:22)omid_bl نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 17:36)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 15:00)omid_bl نوشته:  دوست عزیز این پیش بینی ها رو آقای سیمون بر اساس آنالیز دقیق فایل های ماهانه که تعداد ویزا های صادر شده رو در نظر میگیره انجام داده, ما میگیم امکان نداره فقط تا ۸۰۰۰ تا آخر سپتامبر کارنت شند چون سهمیه آسیا کم میاد, باز شما پا فشاری میکنید رو این نکته که امسال فرق میکنه میاین و ناخواسته تو دل دوستان آشوب ایجاد میکنید.. ما هم همینو گفتیم که امسال روند کند تره و در این پیش بینیها آقای سیمون همه این نکات رو در نظر گرفتند. همین الانشم نگاه کنید, نسبت به پارسال سه چهار ماه اخیر حدود ۱۶۰۰-۱۳۰۰ شماره کمتر کارنت میشدن هر ماه, بیشترش به خاطر این که تراکم شماره ها بیشتر شده از ۹۰۰۰-۱ که ایرانیها و نپالی ها هستند. پارسال تا حدود ۱۳۰۰۰ رفت امسال اگه ۱۵۰۰ تا هم نه, بگیم ۳۰۰۰ تا کمتر کنیم در بدبینانه ترین حالت ۱۰۰۰۰ تا رو میره. تا شماره ۹۰۰۰ کاملا امن هستند برای رفتن به مصاحبه (فقط رفتن مصاحبه, ممکن هست بعضیا پشت خط کلیرنس بمونن)

بدرود

مگه پای معامله است که پا فشاری کنم, شما بهتر تحلیل های سال قبل آقای سیمون را بخونی که می گفتن امسال (یعنی 2014) مانند 2013 می شه, برای امسال هم گفت که از اول آوریل کارنتی ها سرعت می گیرد که نگرفت

همون برای همین پرسیدم, شما که کارنت شدید و نامتون رو یا گرفتید یا خواهید گرفتید به زودی ایشالله, مبارکه. دلیل این تحلیل های دیمی و احساسی که صرفا موجب نگرانی دیگران میشه و بعد هم برچسب واقع بینی میزنین بهش رو نمیفهمم. آخر سر هم که رسیدی به حرف من, تا الان میگفتین تا ۸۰۰۰ بیشتر کارنت نمیکنند الانم میگین اگه کلیرنس بخورن جای نگرانی داره, خوب من از اول همینو گفتم دیگه. گفتیم از بابت کارنت شدن جای نگرانی نباشه, فقط اگه کلیرنس خوردید اونوقت با خودتونه که استرس بگیرین یا نه.

راجع به آقای سیمون هم ایشون گفتند از آپریل سرعت میگیره که گرفت, ولی نه اونجور که شما در ذهنتون داشتید. الان از ماهی ۴۰۰ ۵۰۰ تا (یادتون باشه که یک ماه فقط ۵۰ تا هم داشتیم) الان رسیدیم به ماهی ۶۰۰ ۷۰۰ تا. تو این سه چهار ماه آخر هم پیش بینی هاشون رد خور نداشته, برای همه قاره ها با دقت بالا پیش بینیشون درست از آب در اومد. سال ۲۰۱۴ هم ایشون تقریبا پیش بینی هاشون درست بود, اگه منظورتون مدت کلیرنس ایرانیها هستش که این دیگه دست اون نیست بخاد آنالیزش کنه.

حالا برای من و سایرین دو تا گزینه میمونه, یا اینکه تحلیل سیمون رو دنبال کنیم که سالهاست کارش اینکه که لاتاری و فرایندش رو تحلیل و آنالیز میکنه, یا که به حرفهای شما گوش بدیم که بدون اطلاع و تحقیق زده میشه و هیچ کاری نمیکنه و فقط استرس بعضی از دوستان رو بیشتر میکنه. باز تکرار میکنم از بابت cut off بالای ۹۰۰۰ مطمئنم, دیگه این بحث رو ادامه ندیم. الکی جا میگیره و صفحه رو پر میکنه بخوام هر دفعه این همه بنویسم.

بدرود

اصلا هر چه شما بگید, انشاالله از ماه آینده 5000 هزار تا اعلام کنند
زنده باد كه بالاخره تحليل و آناليز سختگيرانه رو بيخيال شدي و يه آرزوي قشنگ كردي مطمئنم اين آرزوت مي گيره
به نظرم اینجوری کارنت کنن بهتره چون واسه بقیه قاره ها هم کم کارنت میکنن و هرکی میره مصاحبه امید یبشتری برای گرفتن ویزا داره. مثل پارسال نشه که کلی رفتن مصاحبه و از اگوست ویزا تموم شد. کاارنت نشدن از مصاحبه رفتن بدون ویزا بهتره
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: bahar101 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، َalikh ، farrokh33
(2015-04-15 ساعت 15:17)babisondes نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 15:08)bahar101 نوشته:  

۲۸ روز مونده تا اعلام کارنت های جدید;

بخدا آخرش دیوونه میشیم.اونجا که رسیدیم باید دنبال روانپزشک بگردیم

هنور مونده تا دیونه شدن! بزار افیسر برگه ابی رنگو نشون SmileWink من میخام وقتی برگرو نشون داد بلند بگم اوه مای گاددد Sad Smile
خدا نکنه .این همه صبر بعدش کلیرنس .من بنظرم تو این خوششانسی ی بد شانسیه اینطوری بیاریم قسمتی بودهههههه ولی قشنگ زجرمون میده خداییی
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: bahar101 ، babisondes ، ریحانا ، ARSAMNEW
(2015-04-15 ساعت 18:30)ziba_sunset نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 20:22)omid_bl نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 17:36)khalilkhah نوشته:  مگه پای معامله است که پا فشاری کنم, شما بهتر تحلیل های سال قبل آقای سیمون را بخونی که می گفتن امسال (یعنی 2014) مانند 2013 می شه, برای امسال هم گفت که از اول آوریل کارنتی ها سرعت می گیرد که نگرفت

همون برای همین پرسیدم, شما که کارنت شدید و نامتون رو یا گرفتید یا خواهید گرفتید به زودی ایشالله, مبارکه. دلیل این تحلیل های دیمی و احساسی که صرفا موجب نگرانی دیگران میشه و بعد هم برچسب واقع بینی میزنین بهش رو نمیفهمم. آخر سر هم که رسیدی به حرف من, تا الان میگفتین تا ۸۰۰۰ بیشتر کارنت نمیکنند الانم میگین اگه کلیرنس بخورن جای نگرانی داره, خوب من از اول همینو گفتم دیگه. گفتیم از بابت کارنت شدن جای نگرانی نباشه, فقط اگه کلیرنس خوردید اونوقت با خودتونه که استرس بگیرین یا نه.

راجع به آقای سیمون هم ایشون گفتند از آپریل سرعت میگیره که گرفت, ولی نه اونجور که شما در ذهنتون داشتید. الان از ماهی ۴۰۰ ۵۰۰ تا (یادتون باشه که یک ماه فقط ۵۰ تا هم داشتیم) الان رسیدیم به ماهی ۶۰۰ ۷۰۰ تا. تو این سه چهار ماه آخر هم پیش بینی هاشون رد خور نداشته, برای همه قاره ها با دقت بالا پیش بینیشون درست از آب در اومد. سال ۲۰۱۴ هم ایشون تقریبا پیش بینی هاشون درست بود, اگه منظورتون مدت کلیرنس ایرانیها هستش که این دیگه دست اون نیست بخاد آنالیزش کنه.

حالا برای من و سایرین دو تا گزینه میمونه, یا اینکه تحلیل سیمون رو دنبال کنیم که سالهاست کارش اینکه که لاتاری و فرایندش رو تحلیل و آنالیز میکنه, یا که به حرفهای شما گوش بدیم که بدون اطلاع و تحقیق زده میشه و هیچ کاری نمیکنه و فقط استرس بعضی از دوستان رو بیشتر میکنه. باز تکرار میکنم از بابت cut off بالای ۹۰۰۰ مطمئنم, دیگه این بحث رو ادامه ندیم. الکی جا میگیره و صفحه رو پر میکنه بخوام هر دفعه این همه بنویسم.

بدرود

زنده باد كه بالاخره تحليل و آناليز سختگيرانه رو بيخيال شدي و يه آرزوي قشنگ كردي مطمئنم اين آرزوت مي گيره
به نظرم اینجوری کارنت کنن بهتره چون واسه بقیه قاره ها هم کم کارنت میکنن و هرکی میره مصاحبه امید یبشتری برای گرفتن ویزا داره. مثل پارسال نشه که کلی رفتن مصاحبه و از اگوست ویزا تموم شد. کاارنت نشدن از مصاحبه رفتن بدون ویزا بهتره

پارسال از آخر اردیبهشت گفتند که ویزا تمامه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101
(2015-04-16 ساعت 07:45)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 20:22)omid_bl نوشته:  همون برای همین پرسیدم, شما که کارنت شدید و نامتون رو یا گرفتید یا خواهید گرفتید به زودی ایشالله, مبارکه. دلیل این تحلیل های دیمی و احساسی که صرفا موجب نگرانی دیگران میشه و بعد هم برچسب واقع بینی میزنین بهش رو نمیفهمم. آخر سر هم که رسیدی به حرف من, تا الان میگفتین تا ۸۰۰۰ بیشتر کارنت نمیکنند الانم میگین اگه کلیرنس بخورن جای نگرانی داره, خوب من از اول همینو گفتم دیگه. گفتیم از بابت کارنت شدن جای نگرانی نباشه, فقط اگه کلیرنس خوردید اونوقت با خودتونه که استرس بگیرین یا نه.

بدرود

دوست عزیز کمی خوش بینی و جملات مثبت بکاربردن هم برای خودتون مفیده و هم دوستان دیگر را مضطرب نمی کنید شما که روشتون خوب بوده گفتید برای مصاحبه تفریحی می روم ولی این را درنظر بگیرید که کارنت شدید و از خیلی بچه های این فروم جلوترید و همین تا حدودی شما را آرام کرده تا منطقی تر برخورد کنید ولی برای افرادی امثال ما که هنوز کارنت هم نشدند بهتره توقع نداشته باشید که پذیرای جملات منفی (حتی کمی منطقی)باشیم امیدوارم هم شما زودتر ویزایتان را قبل از اتمام سهمیه بگیرید هم سایر دوستانی که هنوز کارنت نشدند.
از گابریل گارسیا مارکز می‌پرسند: اگر بخواهی یک کتاب صد صفحه‌ای در مورد امید بنویسی، چی می‌نویسی؟ می‌گوید ‌٩٩ صفحه را خالی می‌گذارم. صفحه‌ی آخر، سطر آخر می‌نویسم: امید آخرین چیزی است که می‌میرد.
بیشتر آدم‌ها زمانی ناامید می‌شوند که چیزی به موفقیتشان نمانده است.
امید، دارویی است که شفا نمی‌دهد، ولی درد را قابل تحمل‌تر می‌کند.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: bidad ، Alex 2014 ، mojgan m ، sayat ، fati.d ، HERMES7 ، m.ghoreishi ، rbrb-2015 ، bahar101 ، Memolk ، مهدی هژ ، farrokh33 ، Aghaman
(2015-04-14 ساعت 20:22)omid_bl نوشته:  همون برای همین پرسیدم, شما که کارنت شدید و نامتون رو یا گرفتید یا خواهید گرفتید به زودی ایشالله, مبارکه. دلیل این تحلیل های دیمی و احساسی که صرفا موجب نگرانی دیگران میشه و بعد هم برچسب واقع بینی میزنین بهش رو نمیفهمم. آخر سر هم که رسیدی به حرف من, تا الان میگفتین تا ۸۰۰۰ بیشتر کارنت نمیکنند الانم میگین اگه کلیرنس بخورن جای نگرانی داره, خوب من از اول همینو گفتم دیگه. گفتیم از بابت کارنت شدن جای نگرانی نباشه, فقط اگه کلیرنس خوردید اونوقت با خودتونه که استرس بگیرین یا نه.

بدرود

سلام دوست عزیز
من نمیدونم پارسال چه اتفاقی افتاده و چی شده اما بر اساس اماری که اول آپریل منتشر شده 2967 ویزا ار آسیا داده شده و کل ویزاهایی که تو دنیا صادر شده 17818 عد می باشد . پس بر اساس آمار اصلا جای نگرانی نیست.
اینم فایل اطلاعات

http://britsimonsays.com/wp-content/uplo...April1.jpg
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: mojgan m ، babisondes ، sayat ، ریحانا ، bahar101 ، Memolk ، farrokh33 ، mandikhanum
(2015-04-16 ساعت 12:20)ebrahim1e نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 18:30)ziba_sunset نوشته:  [quote='َalikh' pid='594890' dateline='1429039508']
[quote='khalilkhah' pid='594863' dateline='1429034423']

اصلا هر چه شما بگید, .......
زنده باد كه بالاخره تحليل .......
به نظرم اینجوری .......
دوستان لطفا نقل قول نکنید ویا لطفا انرا کوتاه کنید.ماشاله هر کدام بعد از این همه مدت حرفه ای شدید. برای جواب احتیاجی به این نقل قولهای طویل و بلند نیست. از طرفی همه میدانیم خط مشی "کی سی سی" بر اینه که همین تعدادی که کارنت شده اند رو ویزا بده تا به حد نصابی که باز هم همه میدونن برسه بی درد سرپارسال که ملت جلوی سفارتاشون داد وبیداد راه انداختند ..پس تقریبا دست همه عزیزان اومده با توجه به اینکه بطور معدل در هر کیس چند نفر هستند چند نفر ویزا گرفتن وچند نفر تو صف ap هستندو چند کیس کارنت میشوند. حالا ما بیاییم با هم بحث چیو بکنیم؟ که بگیم میدونیم که چی؟ ایا با این بحثها تعداد کارنتیها اضافه میشه؟ خوش به حال کیس پایینی ها . الان ما اخریها هم روال رو قبول کردیم و راضی به رضا هستیم. اما ...... اما :
گل بخندید که از راست نرنجیم ولی
هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: ajab1 ، khalilkhah ، babisondes ، bidad ، sasanoush ، hesam427 ، ریحانا ، bahar101 ، farrokh33 ، mandikhanum
(2015-04-16 ساعت 11:03)ریحانا نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 22:30)khalilkhah نوشته:  اصلا هر چه شما بگید, انشاالله از ماه آینده 5000 هزار تا اعلام کنند

دوست عزیز کمی خوش بینی و جملات مثبت بکاربردن هم برای خودتون مفیده و هم دوستان دیگر را مضطرب نمی کنید شما که روشتون خوب بوده گفتید برای مصاحبه تفریحی می روم ولی این را درنظر بگیرید که کارنت شدید و از خیلی بچه های این فروم جلوترید و همین تا حدودی شما را آرام کرده تا منطقی تر برخورد کنید ولی برای افرادی امثال ما که هنوز کارنت هم نشدند بهتره توقع نداشته باشید که پذیرای جملات منفی (حتی کمی منطقی)باشیم امیدوارم هم شما زودتر ویزایتان را قبل از اتمام سهمیه بگیرید هم سایر دوستانی که هنوز کارنت نشدند.
از گابریل گارسیا مارکز می‌پرسند: اگر بخواهی یک کتاب صد صفحه‌ای در مورد امید بنویسی، چی می‌نویسی؟ می‌گوید ‌٩٩ صفحه را خالی می‌گذارم. صفحه‌ی آخر، سطر آخر می‌نویسم: امید آخرین چیزی است که می‌میرد.
بیشتر آدم‌ها زمانی ناامید می‌شوند که چیزی به موفقیتشان نمانده است.
امید، دارویی است که شفا نمی‌دهد، ولی درد را قابل تحمل‌تر می‌کند.

دوستان من فکر می کنم که ما در این وب سایت جهت تبادل اطلاعات و بالا بردن آگاهی هرچه بیشتر خود همچنین رفع اشتباهاتمان نسبت به روند و مراحل قبولی هستیم, حرف های قشنگ دردی را دوا نمی کند, به عنوان نمونه من در بخش ceac جدول ارائه دادم که مدیر با درآیت مشکلات جدول را گفت و آگاهی مرا افزایش داد. چرا سعی نکنیم با اطلاعات صحیح بهتر بتوانیم مشکل را حل نماییم
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: bidad ، hamed shayan ، ebrahim1e ، bahar101 ، Memolk
(2015-04-16 ساعت 12:20)ebrahim1e نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 22:30)khalilkhah نوشته:  اصلا هر چه شما بگید, انشاالله از ماه آینده 5000 هزار تا اعلام کنند

سلام دوست عزیز
من نمیدونم پارسال چه اتفاقی افتاده و چی شده اما بر اساس اماری که اول آپریل منتشر شده 2967 ویزا ار آسیا داده شده و کل ویزاهایی که تو دنیا صادر شده 17818 عد می باشد . پس بر اساس آمار اصلا جای نگرانی نیست.
اینم فایل اطلاعات

http://britsimonsays.com/wp-content/uplo...April1.jpg

این شد یک حرف حساب من خودم دنبال این چیزها هستم, بله امسال به احتمال زیاد ویزا کم نمیاد, و تنها چیزی که می تواند باعث نگرفتن ویزا شود, ماندن در چک امنیتی و کارنت نشدن است (البته گویا امسال روال چک امنیتی تا حال خوب بوده اگر تا آخر اردیبهشت هم اینجوری بود می توان گفت مانند سال 2013 است)
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ebrahim1e ، ریحانا ، bahar101 ، Memolk ، farrokh33
سقف کل ویزاهای آسیا چند تاست کسی میدونه ؟
الان حدود 3000 دادن حدود هزارتا هم تو صف کلیرنس هستن ، اونوفت تا چند تا میتونن بدن برای کل آسیا ؟
البته باید اشاره کرد که سقف ایران مثل هر کشوری هفت درصد کل ویزاهاست که فکر کنم میشه 3500 اگه کل ویزاهای دنیا رو 50000 بگیریم .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk
(2015-04-16 ساعت 15:07)gholamrezaei نوشته:  سقف کل ویزاهای آسیا چند تاست کسی میدونه ؟
الان حدود 3000 دادن حدود هزارتا هم تو صف کلیرنس هستن ، اونوفت تا چند تا میتونن بدن برای کل آسیا ؟
البته باید اشاره کرد که سقف ایران مثل هر کشوری هفت درصد کل ویزاهاست که فکر کنم میشه 3500 اگه کل ویزاهای دنیا رو 50000 بگیریم .
میگن 8500 تا.
ولی احتمال اینور اونور شدنش هست.
البته منبعی ندارم
دوستان مطلعتر راهنمایی کنن
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ریحانا ، bahar101 ، Memolk
به نظرم اكثر اين بحث ها رو بهتره ببريم تو تاپيك آناليز فايل سيس
و يه كم منتظر باشيم تا سيمون تحليلشو بر اساس دعوتنامه هاي ارسالي انجام بده
تا حالا كه تحليلهاي خوب و نسبتا دقيقي داشته
برا كارنتي هم تا ١٠٥٠٠ رو گفته ميشن به خود منم گفت تو آگوست كارنتي
تشکر کنندگان: bidad ، bahar101 ، shahin2737 ، ریحانا ، sadegh25

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان