کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
دوستان عزیز
بعد از کارنت که اولین مرحله از این لاتاری ..... است وارد پروسه متوسط 1.5 ماهه برای مصاحبه میشوید( دوستانی که ابتدای شماره ها کارنت شده هستند یک ماه و دوستان که شماره اخر ان مرحله از کارنت هستند 2 ماه ) و این دو ماه نیز زمان خاصی است. بدون اینکه بخواهم کسی را ناامید کنم با توجه به روال منطقی تر سفارت ها و کی سی سی در امسال و با توجه به اینکه در بین سالهای 2012 تا 2015 بیشترین عددی که یک ماه اعلام کردند 1300 بوده است به نظرم میرسد که برای ماه اتی تا 8000 باید خوشبین باشید.
با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: mojgan m ، tabatabaee ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، mojtaba165
ممکنه بفرمایید الان تا چه شماره ای کارنت شدند؟
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: styvan
(2015-05-26 ساعت 15:03)ali3875 نوشته:  ممکنه بفرمایید الان تا چه شماره ای کارنت شدند؟

6850 دوست عزيز
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: ali3875 ، bahar101
(2015-05-26 ساعت 09:58)bia2mob نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 09:34)tabatabaee نوشته:  سلام.همه مد خسته نباشین..
ببخشید از ۲۰۱۵ کسی هست بدونه تو این ۲ ماه باقیمانده حدودا تا شماره چند میره؟ یعنی تا چه شماره ای امید داشته باشیم؟؟؟
راستش من خیلی نا امیدم... کیس نامبرم 8000

سلام نگران نباش این ماه حتما تا بالای هشت هزار کارنت میشن
خودتون از الان اماده کنید - مدیکال و ترجمه ها

استرس نداشته باشید
و با ارامش کاراتونو دنبال کنید
با ارزوی موفقیت Big Grin
تا ٩٠٠٠ حتما ميرن همه ايرانيا ميرن
تشکر کنندگان: bahar101 ، Hamraaz Jng ، mojgan m
(2015-05-26 ساعت 15:51)Macy نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 15:03)ali3875 نوشته:  ممکنه بفرمایید الان تا چه شماره ای کارنت شدند؟

6850 دوست عزيز
ممنون از شما
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: bahar101 ، Macy
نامه دوم ها که اومد پس سیمون چرا پیش بینی نمیکنه؟
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: mojgan m
دوستان عزیز چگونه امضا درست کنم؟
تشکر کنندگان: mojgan m
باید 11 تا ارسال داشته باشید بعد از کنترل پنل منوی سمت راست ویرایش امضا
تشکر کنندگان: mcbehnam ، mojgan m ، shahin2737
درود و درود و بازم درود ...
چقدر فراز و نشیب داره این صفحات. من چند وقت پیش تا صفحه 49 این تاپیک رو خونده بودم ولی رهاش کرده بودم. فرصتی پیش اومده و 2 روزه همه صفحات رو تک به تک خوندم.
وقتی تاپیک ها رو میخونی انگار داری یه فیلم مستند از احساسات همه دوستان میبینی. عالیه. عالی. Rolleyes
بازم برای همه بهترین ها رو آرزو میکنم.
با اینکه به احتمال خیلی زیاد من و همسرم که کیس نامبرمون 2015AS84XX هست این ماه هم کارنت نمیشیم ولی پرامید و مصمم در انتظار آینده ای روشن هستیم. من مدام به همسرم یادآوری میکنم که این پروسه ایه که خارج از کنترل ماست، ما اون قسمتی که مربوط به خودمونه رو محکم و بی نقص پیش میریم.
موفق باشید. به امید ویزای یکضرب واسه همه. آ م ر ی ک ا میبینمتون ... Big Grin
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
این پیامو دادم که بگم به فکردوستان منتظر کارنتی هم هستم و امیدوارم این ماه کات آف تا ۸۴۰۰ باشه
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، Memolk ، styvan ، bahar101 ، salar5452 ، babisondes ، Hamraaz Jng ، rezasadeghi ، mojgan m ، hamed shayan ، ARSAMNEW
ممنونم از راهنمايي شما

2015AS85XX آنکارا 1 نفر ارسال فرم نوامبر
تشکر کنندگان:
این ماه اینشاالله همگی از این بولتن ویزا راحت میشید و تاپیک را ول میکنید میرید تاپیک بعدی Wink

به امید ویزا یک ضرب تک تک دوستان Smile
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: rezasadeghi ، mojgan m ، Hamraaz Jng ، amirkia ، AliReza.Sh ، nimanoush
(2015-05-27 ساعت 13:35)Mahmood129 نوشته:  این ماه اینشاالله همگی از این بولتن ویزا راحت میشید و تاپیک را ول میکنید میرید تاپیک بعدی Wink

ایشالا مدیر جان !
ما که از خدامونه .
ایشالا تا چند روز دیگه این تاپیکو میترکونیم و بعدشم درشو قفل میکنیم و میریم پی کارمون .
به امید کارنت شدن همه ایرانی ها مخصوصا بچه های با صبر و حوصله ی اینجا

پرچم بچه های ۷هزاری بالاست
--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، p00ya2001 ، AliReza.Sh ، Hamraaz Jng
(2015-05-27 ساعت 13:57)rezasadeghi نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 13:35)Mahmood129 نوشته:  این ماه اینشاالله همگی از این بولتن ویزا راحت میشید و تاپیک را ول میکنید میرید تاپیک بعدی Wink

ایشالا مدیر جان !
ما که از خدامونه .
ایشالا تا چند روز دیگه این تاپیکو میترکونیم و بعدشم درشو قفل میکنیم و میریم پی کارمون .
به امید کارنت شدن همه ایرانی ها مخصوصا بچه های با صبر و حوصله ی اینجا

پرچم بچه های ۷هزاری بالاست
--> به امید ویزای یکضرب <--

خدا كنه تايپك كليرنس نياييد همتون يه ضرب بريد اولين سفر به امريكاSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: mojgan m ، shahin2737 ، sayat ، Hamraaz Jng
(2015-05-26 ساعت 21:54)AliReza.Sh نوشته:  درود و درود و بازم درود ...
چقدر فراز و نشیب داره این صفحات. من چند وقت پیش تا صفحه 49 این تاپیک رو خونده بودم ولی رهاش کرده بودم. فرصتی پیش اومده و ۲ روزه همه صفحات رو تک به تک خوندم.
وقتی تاپیک ها رو میخونی انگار داری یه فیلم مستند از احساسات همه دوستان میبینی. عالیه. عالی. Rolleyes
بازم برای همه بهترین ها رو آرزو میکنم.
با اینکه به احتمال خیلی زیاد من و همسرم که کیس نامبرمون 2015AS84XX هست این ماه هم کارنت نمیشیم ولی پرامید و مصمم در انتظار آینده ای روشن هستیم. من مدام به همسرم یادآوری میکنم که این پروسه ایه که خارج از کنترل ماست، ما اون قسمتی که مربوط به خودمونه رو محکم و بی نقص پیش میریم.
موفق باشید. به امید ویزای یکضرب واسه همه. آ م ر ی ک ا میبینمتون ... Big Grin
ایشالا که ویزا میگیربم همه مون
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، mojgan m ، Hamraaz Jng

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان