کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام سلام

دیگه چیزیییییی نمونده هاااااااا !
من که سخت درگیر جمع و جور کردن مدارکم ، تازه الان 2-3 هفته ای شروع کردم بازم وقتی فک می کنم هفته دیگه کارنتی ها رو اعلام می کنن استرس ریزی می گیرم که نکنه یه موقع دیر بشه. Rolleyes
امیدوارم همه پر از انرژیییییییی ++++++ و پر از آرامش و باامید باشید . Cool
من که به شخصه دلم به اینجا و دوستانی که این جا همه به هم کمک می کنن خیلی گرمه و ممنونم از همه . Wink
به امیده ویزا برای همه دوستان !
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: َalikh ، sayat ، shayan seyfi ، bahar101 ، ریحانا ، Mahboy ، hamed shayan ، bia2mob ، سارینا88 ، ARSAMNEW
(2015-05-30 ساعت 10:33)Hamraaz Jng نوشته:  سلام سلام

من که سخت درگیر جمع و جور کردن مدارکم ، تازه الان ۲-۳ هفته ای شروع کردم بازم وقتی فک می کنم هفته دیگه کارنتی ها رو اعلام می کنن استرس ریزی می گیرم که نکنه یه موقع دیر بشه. Rolleyes
امیدوارم همه پر از انرژیییییییی ++++++ و پر از آرامش و بامید باشید . Cool
من که به شخصه دلم به اینجا و دوستانی که این جا همه به هم کمک می کنن خیلی گرمه و ممنونم از همه . Wink
ایشالا بزودی میگیری ویزاتو
تشکر کنندگان: bahar101 ، Hamraaz Jng

من که سخت درگیر جمع و جور کردن مدارکم ، تازه الان ۲-۳ هفته ای شروع کردم بازم وقتی فک می کنم هفته دیگه کارنتی ها رو اعلام می کنن استرس ریزی می گیرم که نکنه یه موقع دیر بشه. Rolleyes

من که یهویی استرس می گیرم نکنه این دفعه کمتر کارنت کنند و شماره ما باز هم اعلام نشه وای خدا کاش این روزهای سخت بگذرهSad
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ریحانا ، Hamraaz Jng ، Mahboy
(2015-05-30 ساعت 13:44)bahar101 نوشته:  

من که یهویی استرس می گیرم نکنه این دفعه کمتر کارنت کنند و شماره ما باز هم اعلام نشه وای خدا کاش این روزهای سخت بگذرهSad
ایشالا تا 8500 کارنت میکنن هر دو میریم
تشکر کنندگان: ریحانا ، Hamraaz Jng ، ARSAMNEW ، bahar101 ، nimanoush
سلام به همه دوستان.
یه سوال داشتم من شمارم اعلام شده و تلفنی هم وقت سفارت رو بهم گفتن ولی هنوز نامه دومم نیامده،دوستان دیگه هم هستن که این مشکل رو داشته باشند؟
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: babisondes
(2015-05-30 ساعت 14:59)farshad_dg نوشته:  سلام به همه دوستان.
یه سوال داشتم من شمارم اعلام شده و تلفنی هم وقت سفارت رو بهم گفتن ولی هنوز نامه دومم نیامده،دوستان دیگه هم هستن که این مشکل رو داشته باشند؟

بله نصف دوستان كارنتى اين ماه نامه دومشون هنوز تو سايت آپديت نشده نگران نباشين

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: babisondes ، farshad_dg ، َalikh ، bahar101
(2015-05-30 ساعت 13:23)َalikh نوشته:  

امیدوارم همه پر از انرژیییییییی ++++++ و پر از آرامش و بامید باشید . Cool
ایشالا بزودی میگیری ویزاتو

ایشالا !
همینطور برای شما !
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101
(2015-05-30 ساعت 13:44)bahar101 نوشته:  

اعلام می کنند و می گذره این دوران هم ، نگران نباشید Wink
بهترین کار آماده شدن واسه مصاحبس تو این دوران Smile

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، Macy ، َalikh ، ریحانا ، salar5452
تا چند دقیقه دیگه شمارش معکوس بولتن این ماه آغاز میشه امیدوارم همه از انتظار در بیایم
چقدر اینجا سوت و کور شده
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: salar5452 ، bahar101
برای شکست این سوت و کوری :
تا 8400 کارنت می کنند
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: salar5452 ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، shayan seyfi ، areb1356 ، َalikh ، bahar101 ، sayat ، Hamraaz Jng
سيمون هم كه الان خوابه!!!هنوز پيش بيني نكرده
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، shayan seyfi ، areb1356 ، bahar101
(2015-05-31 ساعت 16:13)salar5452 نوشته:  سيمون هم كه الان خوابه!!!هنوز پيش بيني نكرده

سیمون منتطره تا نامه های دوم کارنتیهای قبلی توی سایت آپلود بشه و توی سیاک وضعیتشون به In Transit یا Ready تغییر بکنه تا بتونه یه پیش بینی درست و حسابی بده بیرون. Cool
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، salar5452
(2015-05-30 ساعت 14:59)farshad_dg نوشته:  سلام به همه دوستان.

بله من از سه تا از دوستان خبر دارم مثل شما پرسیدن ولی نامه نگرفتن
فقط همه دعا کنیم مثل پارسال سیستم شون خراب نشده باشه
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bahar101 ، salar5452
(2015-05-28 ساعت 22:31)rezasadeghi نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 22:26)َalikh نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 21:49)rezasadeghi نوشته:  دوستان به ذهنم رسید که واسه نشون دادن همبستگی و پشت هم بودنمون و همچنین اینکه اخرین بولتن هست که اینجاییم ، بیایم " امضامون " رو یکی کنیم !!
هم همبستگیمون رو نشون میدیم هم حرکت پر انرژی و قشنگیه
مثلا با رنگ قرمز و بزرگ بنوسیم :
"با آرزوی ویزای یکضرب واسه بچه های ۷ هزاری "
کیا موافقن ؟؟
سریع هم امضارو پاک کردی؟!!!!!!!!۱
هنوز نذاشتم که !!
اگه پایه اید شروع کنیم !!
چه قشنگ و مثبت ،باشه ولی من میزنمش انتهای همین امضای فعلیم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bahar101 ، rezasadeghi ، salar5452 ، Hamraaz Jng

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان