کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
به همه دوستانی که کارنت شدن تبریک می گم
ایشاله همه ویزا یکضرب می گیرن و با دست پر بر می گردن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، aghamilad ، ashkansoso65 ، k1_m_1358 ، miyu ، Shahram914 ، kaamiran ، kimfar ، behdadK ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، soruosh
(2014-10-09 ساعت 20:34)behdadK نوشته:  یک خبر خوب هم برای دوستان که این ماه مثل اینکه KCCبراش عبرت شده. آسیا رو بیشتر از پارسال اعلام میکنه اروپا و آفریقا رو کمتر. اگر همینطور پیش بره ما ایرانی ها میتونیم خوش بین باشیم که این دفعه وضعیت بهتری از پارسال خواهیم داشت. البته وضع همچنان به خوبی 2013 نیست اما از 2014 بهتره

از کجا میگید که از 2013 بدتره؟ نسبت به دسامبر 2013 هنوز 500 تا جلوتره امسال. دسامبر و ژانویه هم که همیشه کمترین کارنتی ها رو داره.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: Shahram914 ، hamed shayan
(2014-10-09 ساعت 20:50)omid_bl نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 20:34)behdadK نوشته:  یک خبر خوب هم برای دوستان که این ماه مثل اینکه KCCبراش عبرت شده. آسیا رو بیشتر از پارسال اعلام میکنه اروپا و آفریقا رو کمتر. اگر همینطور پیش بره ما ایرانی ها میتونیم خوش بین باشیم که این دفعه وضعیت بهتری از پارسال خواهیم داشت. البته وضع همچنان به خوبی 2013 نیست اما از 2014 بهتره

از کجا میگید که از 2013 بدتره؟ نسبت به دسامبر 2013 هنوز 500 تا جلوتره امسال. دسامبر و ژانویه هم که همیشه کمترین کارنتی ها رو داره.
نه. از نظر نسبت کارنتی آسیا به اروپا و آفریقا میگن آقا بهداد.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: A_A ، ashkansoso65 ، behdadK
(2014-10-09 ساعت 20:43)رضا2015 نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 20:37)ashkansoso65 نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 20:31)A_A نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 20:19)babak12 نوشته:  با اختلاف 200 تا از اون چیزی که من پیش بینی کرده بودم
A_A، شما تا چند پیش بینی کرده بودید
من پیش بینیم درست از آب در اومد
آآآآآما نامه رو چیکار کنیم
اونم سه شنبه بیاد ما راضی هستیم [عکس: m2202.gif]

A-A جون پس نامه سه شنبه میاد ما خوشحال باشیم . قربون دستت واسه کسایی که نامشون نیومده یه وردی بخون.TongueBig GrinRolleyes

A_A بوخون آآآآآآآغا بوخخخون! Big Grin

A-A جون قربونت تاریخ دقیق مصاحبه ما و شماره حسابتو بده TongueBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، behdadK ، milad.nas
دوستان بنظرتون این روند 250 نفر اعلام کردن تا چند ماه ادامه داره؟حداقل مثل ماه گذشته 450نفر اعلام میشد دلمون نمیسوخت. خدا اخر عاقبتمونو خیر کنه با کیس نامبر 4500
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: miyu ، aghamilad ، shahin2737
(2014-10-09 ساعت 21:07)m.ghoreishi نوشته:  دوستان بنظرتون این روند 250 نفر اعلام کردن تا چند ماه ادامه داره؟حداقل مثل ماه گذشته 450نفر اعلام میشد دلمون نمیسوخت. خدا اخر عاقبتمونو خیر کنه با کیس نامبر 4500

تا همین الان هم خوب کارنت کردن . ماه دیگه خیلی بیشتر اعلام می کنن RolleyesBig Grin
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، ofrfar ، miyu ، A_A ، m.ghoreishi ، soruosh
(2014-10-09 ساعت 21:12)ashkansoso65 نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 21:07)m.ghoreishi نوشته:  دوستان بنظرتون این روند 250 نفر اعلام کردن تا چند ماه ادامه داره؟حداقل مثل ماه گذشته 450نفر اعلام میشد دلمون نمیسوخت. خدا اخر عاقبتمونو خیر کنه با کیس نامبر 4500

تا همین الان هم خوب کارنت کردن . ماه دیگه خیلی بیشتر اعلام می کنن RolleyesBig Grin
ولی اصولن دسامبر کمتر کارنت میکنن. ایشالا که امسال بیشتر اعلام کنن.
امسال رو به فال نیک میگیریم. تا حالا که امار یک ضربی ها هم خوب بوده خدارو شکر. با امید ویزاهای یک ضرب با امار بالا مثلا 90%.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: miyu ، babak12 ، A_A ، HERMES7 ، kaamiran ، kimfar ، m.ghoreishi
به همه ی دوستان کارنتی تبریک میگم
A_A جان میشه واسه ماه بعدی از الان اعلام کنی؟ :ی
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، HERMES7
(2014-10-09 ساعت 21:02)ashkansoso65 نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 20:43)رضا2015 نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 20:37)ashkansoso65 نوشته:  A-A جون پس نامه سه شنبه میاد ما خوشحال باشیم . قربون دستت واسه کسایی که نامشون نیومده یه وردی بخون.TongueBig GrinRolleyes

A_A بوخون آآآآآآآغا بوخخخون! Big Grin

A-A جون قربونت تاریخ دقیق مصاحبه ما و شماره حسابتو بده TongueBig GrinBig GrinBig Grin

(2014-10-09 ساعت 21:48)miyu نوشته:  به همه ی دوستان کارنتی تبریک میگم
A_A جان میشه واسه ماه بعدی از الان اعلام کنی؟ :ی
آقا من قراره شانسمو بذارم رو نامم
دیگه نباید از شانس توی موارد دیگه استفاده کنم [عکس: b0204.gif]
اگه تا سه شنبه نامم بیاد تا 20000 اعلام می کنم [عکس: b0206.gif]
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: miyu ، babak12 ، HERMES7 ، k1_m_1358
اگر 50 تا بیشتر اعلام کرده بودن ما هم بودیم، نشد تا ماه اینده، فقط مطمئن شدیم که ماه ژامویه کارنتیم ، میخوان به عنوان عیدیشون سال نو ما رو یک ضرب بدن
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: babak12 ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، aghamilad ، A_A
کاش هزار تا بیشتر اعلام کرده بودن
خخخخخخخخخخخ
Smile
Smile))))))))))))))))))))))))
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: miyu ، A_A ، m.ghoreishi
سلام ناراحتم من شدید! من 34xxهستم این ماه هم نشد. مدیر بخش، A-A جان مسو لین چه نطری در مورد تاریخ کارنت شدن من دارین؟ من که نطراتم ر مورد خودم خشکید.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: miyu ، babak12
دوستان کسی میدونه که چرا آفریقا این قدر زیاد کارنت میشن؟مثلا تا دسامبر 17000
یه احتمالی که میدم اینه که این بیماری ابولا یک خورده تو ویزا دادن آفریقا تاثیر بذاره....شاید
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، HERMES7
(2014-04-28 ساعت 23:13)MOHAJERSARA نوشته:  
[عکس: 70651057919020443813.png]

با انتشار بولتن سپتامبر 2014 اولین سری از شماره های 2015 برای ماه اکتبر کارنت خواهند شد. پس از آن هر ماه سری جدید شماره ها اعلام می شود. گفت؟؟؟؟؟ای مربوط به بولتن و کارنت شدن را در این تاپیک دنبال کنید.
ارسال های غیرمرتبط با عنوان حذف خواهند شد.
****KCCکی سی سی (Kentucky Consular Center )کیس های برندگان را برای بررسی و مصاحبه با توجه به ترتیب شماره آنها در سایت بـــــــــــــولـــــتــــــــن ویــــــــــــــــــزا هفته دوم هر ماه میلادی(برای چک کردن کارنتی های هر ماه روی لینکی که حاوی نام آن ماه میلادی است و سال جاری میلادی کلیک کنید) اعلام می نماید که اصطلاحا به این موضوع کارنت شدن می گویند. مثلا در جدول مربوط به DV - Lottory که اسامی قاره ها در آن موجود است، جلوی هر قاره عددی نوشته شده است، که اگر کیس نامبر شما زیر عدد اعلام شده باشد بزودی برای شما نامه دعوت به مصاحبه معروف به نامه دوم که حاوی زمان و مکان مصاحبه شماست، در سایت دی وی لاتـــــــــــــاری یعنی همان سایتی که برنده شدنتان در ان چک کردید جایگزین نامه برنده شدنتون (معروف به نامه اول) خواهد شد، که البته اگر شما فرم هایتان را دیر برای کی سی سی فرستاده باشید ممکن است دیرتر از کیس نامبرهایی که به کیس نامبر شما نزدیکند به مصاحبه دعوت شوید. از وقتی کارنت میشوید بین 1 هفته تا 1 ماه زمان میبره که این ارسال نامه دوم اتفاق بیفته، پس اگر نامه دوم شما دیر روی سایت آمد نگران نباشید. همه کسانی که کارنت میشوند اگر فرم های خود را برای کی سی سی بفرستند نامه دوم (نامه حاوی مکان و زمان مصاحبه) را دریافت خواهند کرد و به مصاحبه دعوت خواهند شد. دوستانی که کارنت شدند به دنبال گرفتن وقت از دکتر معتمد سفارت، بلیط رفت و برگشت، نامه تمکن مالی از بانک و یا تهیه مدارک لازم برای اسپانسر و همینطور کارت زرد واکسیناسیون ( اگر از قبل کارت رو نگرفتید) و مـــــــــــــــدارک لازم برای ارائه در روز مصاحبه (مدارک و ترجمه هایشان) باشند. دوستان، پروسه لاتاری زمانبر هست (بین 6 تا 18 ماه از زمان اعلام نتایج در ماه می) و به کیس نامبرتون هم بستگی داره، هر چی بیشتر باشه، دیرتر به مصاحبه خواهید رفت. همین طور اگر شما کیس نامبر پایینی داشته باشید ولی فرم ها را دیر بفرستید، با این که کارنت شدید، ممکنه دیرتر براتون زمان مصاحبه بیاد....پس بدون نگرانی به دنبال انجام سایر کارها و آموزش زبان باشید.
** مصاحبه در 3 سفارت آنکارا، ابوظبی و ایروان به زبان فارسی می باشد.
آخرین نکته: دوستانی که در سفارت آنکارا مصاحبه میشوند، باید 15 روز قبل از مصاحبه ترجمه مدارکشون رو برای این سفارت پست کنند. (ایمیل ممکن نیست)
آپدیت توسط BehdadK :

نقل قول:اینطور که معلومه بخش بولتن هم نیاز به یک توضیح جامع برای دوستان داره که کی قراره کارنت بشن. با اجازه یه توضیح اینجا میگذارم امیدوارم که مفید باشه و تعداد سئوالات رو به حداقل کاهش بده.

برای خیلی از دوستان پیش اومده که بپرسن حالا ما با کیس نامبرمون کی قراره کارنت بشیم. همونطور که در اول این تاپیک هم توضیح داده شد اگر تا این لحظه کارنت نشده اید نمیتوان قطعی گفت که کی کارنت خواهید شد. اصلا علت اعلام کارنتی ها در بولتن ویزا آنست که برنامه ریزی دقیق تری با توجه به حجم کاری سفارت ها، تعداد ویزاهای داده شده و باقی مانده و خیلی مسائل داشتبه باشند. پس اگر کارنت نشده اید می بایست منتظر باشد و ببینید که چه زمانی برای شما در نظر گرفته خواهد شد.
شما باید سایت بولتن رو بصورت ماهانه چک کنید. با توجه به اینکه اولین سری های کارنتی 2015 بسیار بیشتر از سال 2014 و 2013 بود میشود پیش بینی کرد که یکی دوماهی زودتر نسبت به پارسال همه کارنت خواهند شد .
روال گذشته بر این بوده که هرماه نامه بولتن از 7 تا 13 هر ماه برای ماه بعد اعلام میشه، ولی با توجه به اینکه در بولتن هر ماه اطلاعات ماه آتی نیز آورده میشه شما مثلا با دیدن نامه بولتن سپتامبر هم میتونید کات آف های سپتامبر رو ببینید (حداکثر کیس نامبرهایی که سپتامبر به مصاحبه می روند) و هم کات آف های اگوست (اولین سری 2015) رو هم ببینید . بعنوان مثال در بولتن سپتامبر امسال هم اعلام شد که 2014 ای های آسیایی حداکثر تا 13500 کارنت می شوند و سپتامبر به مصاحبه می روند و هم اعلام شد که اولین سری آسیایی های 2015 تا شماره 2500 کات آف شده اند و در اکتبر به مصاحبه می روند. اگر گیج شدید یک نفس عمیق بکشید و بقیه این پست رو به آرومی بخونید.
قبل از اینکه به تحلیل و تخمین سالهای قبل بپردازیم بد نیست یه توضیحی راجع به نامه های قرارداده شده در بولتن به شما بدم تا شما هم بتونین اگر خواستید اطلاعات رو خودتون استخراج کنید.
وقتی وارد سایت بولتن میشید ابتدا باید یک سال مالی رو انتخاب کنید (Fiscal Year) . به عنوان مثال سال مالی 2014
داخل سال مالی فوق لینک نامه های بولتن برای ماه های مختلف وجود داره مثلا بولتن می 2014 به چه معنی ؟ به این معنی که در این نامه کات آف های ماه می به طور قطعی اعلام شده. به زبان شیرین فارسی یعنی در این بخش اعلام شده حداکثر تا این کیس نامبر تا آخر ماه اگوست به مصاحبه میرن (تاکید میکنم حداکثر و نه حتماً)
بخش های اولیه یه سری اطلاعات تکراری راجع به ویزا و یه سری مربوط به ویزاهای خانوادگی و دانشجوییه . چیزی که ما بهش کار داریم بخش b و c این جدول هست:
1- بخش b : DIVERSITY IMMIGRANT (DV) CATEGORY FOR THE MONTH
OF ((BulletinMonth))
در این بخش که جدول شماره 3 هم داخلش هست به تفکیک قاره کات آف ها اعلام میشه . مثلا در بولتن ماه می اینجا به جای Bulletin Month ماه می رو میبینید که برای قاره آسیا حداکثر تا شماره 6500 به مصاحبه دعوت خواهند شد.
2- b : DIVERSITY IMMIGRANT (DV) CATEGORY FOR THE MONTH
OF ((the month after BulletinMonth))
این هم پیش بینی برای ماه بعد هست که خیلی هم پیش بینی نیست و تقریبا سابقه نداشته که عوض بشه و قطعیه. یعنی در بولتن ماه می شما کات آف ماه جون برای اسیا رو که 7425 هست هم مشاهده میکنید. (چهارمین جدول)

حالا کمی فکر کنید. بله از اونجایی که هر ماه پیش بینی ماه بعد هم آورده میشه دیگه هیچکس به جدول b نگاه نمیکنه چون همه از نتیجه اش از یکماه قبل اطلاع دارند و جدول C هست که خیال ما رو هر ماه راحت میکنه.

یه خورده اگر فکر کنید متوجه میشید که 7-13 آگوست که آخرین ویزا بولتن سال قبل (بولتن سپتامبر) منتشر میشه و کات آف اکتبر یعنی حداکثر کیس نامبرهایی که 2014 کارنت شدن رو نشون میده به علاوه اون پیش بینی اکتبر یعنی حداکثر کیس نامبرهایی اکتبر (اولین گروه کارنتی 2015) رو هم نشون میده. در حقیقت کارنتی های اکتبری ها 50 روز قبل از شروع اکتبر از کارنت شدنشون با خبر میشن و در اکتبر به مصاحبه میرن و برای بقیه با توجه به اینکه هر ماه کارنتی های ماه بعد هم اعلام میشه به طور متوسط 50 روز زمان هست تا زمانی که به ماه مصاحبشون برسن.

اما در قسمت آخر نامه هم تاریخ ارسال نامه رو میبینید مثلا بولتن می 2014 در تاریخ 9 آوریل ارسال شده. معمولا بولتن در همون حول و حوش 7 ام تا 12 ام هر ماه منتشر میشه بسته به تعطیلی ها و ... .

یکبار دیگه یاداوری کنم کات آفی که در بولتن میزنه به معنی حداکثر شماره کیسی است که قراره در اون ماه مصاحبه بشن . بسته به زمان پرکردن مدارک و یا تغییر فرم توسط شما، شلوغی سفارت، تعطیلات سفارت و یا عقب افتادن کیس های ماه قبل این زمان میتونه جابجا بشه شما از نظر تئوریک از اول ماه تا آخر ماه باید مصاحبه برید اما ممکنه حتی به نیمه اول ماه بعد هم مصاحبتون بکشه. (و یا حتی اگر خیلی در پرکردن فرم 260 تاخیر داشته باشید حتی به چند ماه بعد و اگر فرم 260 را پر نکرده اید اصلا نامه دوم برای شما نمیاد) اما به صورت استاندارد از زمانی که فهمیدید کی کارنت میشید (از جدول شماره 4 ماه قبل) معمولا بصورت استاندارد بین 3 تا 45 روز (باز بسته به وضعیت سفارت ها و شلوغی و پرکردن فرمتون و ...) نامه دوم رو دریافت خواهید کرد که در اون تاریخ دقیق مصاحبتون عنوان شده که احتمالا همون ماه کارنتی شما است و یا حداکثر در نیمه اول ماه بعد.

همه این تفاسیر رو شنیدید. برای اینکه دیده شده که کسی با بولتن کار نمیکنه من جدول بولتن سالهای قبل رو خلاصه کردم و در عکس زیر آوردم.
[عکس: ty04qxitqhkj6cjixo5w.jpg]
همه چیز از عکس گویاست. شاید بهترین معیار ما برای تخمین تا قبل از آمدن بولتن سال 2014 و قبل از اون 2013 باشه. اطلاعات سال های قبل از 2013 تنها به جهت رفرنس اومده. با توجه به تفاوت فاحش پراکندگی سال های قبل از 2013 نمیشه از اطلاعات اونها استفاده کرد.
همونطور که میبینید اطلاعات 2013 و 2014 دقیقا با هم منطبق نیست و امسال هم با 2500 کارنتی برای ماه اول اطلاعات تفاوت فاحشی با سالهای قبل دارند. همونطور که گفتم محتمل ترین حالت اینست که امسال همه 1-2 ماه زودتر کارنت خواهند شد

و یک چیز دیگه: معمولا 4 تا 8 روز قبل از اعلام بولتن هر ماه در سایت بولتن اون ماه کامینگ سون زده میشه. به عنوان مثال امسال 4 آگوست بولتن کامینگ سون شد و 12 آگوست بولتن سپتامبر ایشو شد. پس یک معیار دیگر هم به زمان حدس زدن اعلام بولتن برای شما اضافه شد. ضمنا معمولا بولتن پنج شنبه و جمعه بیرون میاد و اول هفته کمتر منتظرش باشید (مگر اینکه پنج شنبه و جمعه مثلا 5 و 6 ماه باشند.

در آخر این تاپیک برای پیگیری علت نرسیدن نامه دوم نیست. لطفا این مسئله رو در تاپیک خودش (انتظار برای مصاحبه) پیگیری کنید. ضمنا مجدد تاکید میکنم بسته به دلایل مختلف از جمله دیر دادن فرم 260 و یا تغییرش، شلوغ بودن سفارت و تمام نشدن کیس های ماه قبل و مرخصی سفارتی ها و تعطیلات رسمی اون کشور و ... نامه از 3 روز تا 45 روز ممکنه دست شما برسه.
دومین سری کارنتیها هم اعلام شد. کارنتی های آسیا برای مصاحبه در نوامبر تا شماره 2950 در 9 سپتامبر اعلام شد.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال قبل تاپیک زیر را ببینید:
2014
2013

در صورت نیاز به مشاوره حضوری یا دریافت خدمات از تیم Immigrangel می توانید با شماره تلفن های تهران 7-88805186-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید.

با سلام
سومین سری کارنتها هم تا شماره 3200 اعلام شد
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، نیلان ، HERMES7 ، soruosh
دوستان
برای دسامبر تا 3200 اعلام شد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ARSAMNEW ، نیلان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان