کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-11-08 ساعت 05:40)ziba_sunset نوشته:  
(2014-11-08 ساعت 00:32)Mahmood129 نوشته:  دوستان عزیز به نظر من

چون ماه اول زیاد زدن کلا الان یه مقداری هستن که نامه دومشون نیمده و بعضی ها هم باید برن مصاحبه ...

این احتمالا به اون دلیله که وضعیت اون فراد را تسریع ببخشن ...

اصلا به این دید به نظر من نگاه نکنید که روند به این شکل باشه شاید کلا تو پروسه 1 -2 ماه اینجوری بشه ... اما بقیه ماه ها خوب میره جلو

نگران نباشید : )
شاد باشید و اهورایی

این دلیل خوبیه و من یه حدس خیلی ضعیف و خوشبینانه دیگه میزنم که تا سه شنبه باید صبر کرد. در مقایسه با آفریقا و اروپا منطقی این بود که آسیا هم تا 4250 کارنت بشه شاید خطای انسانی بوده و هفته آینده درست بشه. اگه شد شیرینی من یادتون نره. Rolleyes

دلایل کم کارنت کردن تعطیلی سال نو و برگزاری مصاحبه برای کیس نامبرهای پایینی بوده که هنوز نامه ی دوم دریافت نکردن...به هرحال این ۵۰ تا کارنت کردن فقط برای این ماه هست و روند ماه بعد به این صورت نخواهد بود
Wink

(2014-11-08 ساعت 04:44)amirhosein714 نوشته:  من هم با اندکی فاصله کارنت نشدم.
جالبه الان ساعت 3:30 صبح هست با استرس فراوون اومدم دیدم اینطوریه...
کاملاً دلم روشنه خبرهای خوبی در انتظارمونه...
تو این چند روز از استرس زیاد خواب و خوراک ندارم ولی امشب باز هم با اینکه کارنت نشدم ناخودآگاه انرژی مثبت زیادی اومده سراغم.
به هر حال به این فکر میکنم اگر کارنت میشدم و هر روز میومدم با استرس سایت رو برای نامه دوم که شاید طول میکشید نگاه میکردم؛ از الان دیگه مطمئن شدم کارنت که شدم نامه دومم به احتمال زیاد به موقع میاد.

در تمام شرایط چیزها و دلایل مثبتی هست که آدم به خودش یادآور بشه
آفرین دوست عزیز
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: kaamiran ، SAAM_60
(2014-11-08 ساعت 00:45)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-11-08 ساعت 00:35)afshin.as نوشته:  [quote='m.ghoreishi' pid='562460' dateline='1415390473']
حدس من اینه که بخاطر مقارن شدن با تعطیلات ژانویه مقدار کارنتیها رو کاهش دادن و فقط میتونیم دعا کنیم که در ماههای اینده با تعداد بیشتر این وقفه رو جبران کنند.
[/quote

خدمت شما عرض کنم که اصل تعطیلات در دسامبر هست و 2 ژانویه تعطیلات تموم میشهSadSadSad

دوست عزیز تعطیلات و نفس عمل منظورم بوده حالا اواخر دسامبر یا اوایل ژانویه برا ما فرقی نداره
دوستان اصل تعطیلات دسامبر هست
کریسمس ۲۵ دسامبر هست و تا دوم ژانویه تعطیل هست و بعضی ها تا نهم ژانویه هم می رن مرخصی این دوهفته تقریبا تق و لق و تعطیله و روی تعداد کارنتی تاثیر می ذاره
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: ریحانا ، r.bazargan ، SAAM_60 ، miyu
مطمئناً ماه های بعدی روند خیلی بهتر خواهد بود شاید در چند ماه اول به بررسی دقیق پرونده ها پرداختند و از این رو روندAP کوتاهتر خواهد بود پس ارزششو داره چاره ای نداریم جز اینکه خوش بین باشیم و منتظر ماه بعدی باشیم. امید و انتظار و صبوری ملزومات این پروسه لاتاری است. دوستان به فال نیک بگیرید و خوشحال باشید.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، r.bazargan ، Alex 2014 ، نیلان ، kaamiran ، SAAM_60 ، miyu ، A_A
این ماه هم قسمت ما نبود. شاید ماهی دگر....
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: نیلان ، ریحانا ، r.bazargan ، A_A
خیر انشالله

من 3450 حدس زده بودم ! ولی خوب تعطیلات و عدم دریافت نامه دوم روی کارنت تاثیر بسیار گذاشته
این آقای سیمون هم گفته چون اسیا 80 درصدش مال نپال و ایران هستش و نپال کلا یه سفارت برای صدور بیشتر نداره ، نمیتونه بیشتر از این ساپورت کنه .
برای ماکه خوشبختانه سه تا سفارت هست که فشار رو تقسیم کرده .
تشکر کنندگان: r.bazargan ، SAAM_60 ، A_A
اونایی که مشکل زبان ندارن این تحلیلو بخونن. توسط Britsimon مدیر ارشد یه فروم خارجیه که گرد آوری فایل سیس رو هم انجام میده نوشته شده. خلاصش اینه که چون امسال فرمها آنلاین شده و تعدادی از کارنتی های قبلی نامه دومشون نیومده (به دلیل دیر فرستادن یا طولانی شدن بررسی فرمها) تو ژانویه باقی مانده مصاحبه ها انجام میشه. و گفته این اتفاق واسه آسیا افتاده به دلیل اینکه 50 درصد برندگان آسیا حدود 10000 نفر از دو کشور ایران و نپال هستند سفارتخانه های مربوط توانایی انجام مصاحبه تعداد کیس اضافه رو ندارند.

http://britsimonsays.com/small-increase-...explained/
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan ، SAAM_60 ، َalikh ، behjat ، A_A
درسته تحلیل من در مورد تعداد کارنتی ها تقریبا درست از آب در اومد ولی از این بابت خوشحال نیستم کاش تعداد بیشتری اعلام می شد ولی از طرف دیگر وقتی که شما کارنت میشین و نامه دومتون نمیاد هیچ فایده ای نداره و اعصاب خردیش چند برابر میشه . انشااله پیش بینی من برای ماه دیگه این هست که تعداد بیشتری کارنت می شن و مصاحبه شون هم میوفته عید نوروز اینجوری هم مسافرت نوروزی میرین و هم مصاحبه با یک تیر دو نشان . به این فکر نکنید که کارنت نشدین یا نامه دومتون نیومده به این فکر کنید که شما یکی از معدود برندگان خوش شانس لوتاری هستین ( هر چند که خودم اینطوری نیستم و همش به فکر نامه دومم )
تشکر کنندگان: kaamiran ، r.bazargan ، SAAM_60 ، behjat ، hamed shayan ، ریحانا ، ARSAMNEW
(2014-11-08 ساعت 08:01)نیلان نوشته:  
(2014-11-08 ساعت 00:45)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-11-08 ساعت 00:35)afshin.as نوشته:  [quote='m.ghoreishi' pid='562460' dateline='1415390473']
حدس من اینه که بخاطر مقارن شدن با تعطیلات ژانویه مقدار کارنتیها رو کاهش دادن و فقط میتونیم دعا کنیم که در ماههای اینده با تعداد بیشتر این وقفه رو جبران کنند.
[/quote

خدمت شما عرض کنم که اصل تعطیلات در دسامبر هست و 2 ژانویه تعطیلات تموم میشهSadSadSad

دوست عزیز تعطیلات و نفس عمل منظورم بوده حالا اواخر دسامبر یا اوایل ژانویه برا ما فرقی نداره
دوستان اصل تعطیلات دسامبر هست
کریسمس ۲۵ دسامبر هست و تا دوم ژانویه تعطیل هست و بعضی ها تا نهم ژانویه هم می رن مرخصی این دوهفته تقریبا تق و لق و تعطیله و روی تعداد کارنتی تاثیر می ذاره
اخه دیگه نه 50 تا !!!Sad دوستی در دفتر مهاجرسرا میگفت که ماه اول خیلی خوب ویزا دادن.از اونجایی که پارسال از جولای به بعد دیگه شماره ویزا نداشتن.این یعنی امسال برای کیس نامبرهای پایین فقط ویزا هست و خیلی زود سهمیه ایران پر میشه و به ما بعید است که برسه.بریم به زندگیمون برسیم.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Memolk
وقتی خوش‌بینی دوستان رو میبینم یاد تاپیک "کلیرنس 2014" می افتم و راستش ته دلم خالی میشه. امیدوارم عاقبت خوشی در انتظار هممون باشه و دوباره بازیمون ندن!! Sad
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Ehsan171
(2014-11-08 ساعت 11:09)amrikale نوشته:  درسته تحلیل من در مورد تعداد کارنتی ها تقریبا درست از آب در اومد ولی از این بابت خوشحال نیستم کاش تعداد بیشتری اعلام می شد ولی از طرف دیگر وقتی که شما کارنت میشین و نامه دومتون نمیاد هیچ فایده ای نداره و اعصاب خردیش چند برابر میشه . انشااله پیش بینی من برای ماه دیگه این هست که تعداد بیشتری کارنت می شن و مصاحبه شون هم میوفته عید نوروز اینجوری هم مسافرت نوروزی میرین و هم مصاحبه با یک تیر دو نشان . به این فکر نکنید که کارنت نشدین یا نامه دومتون نیومده به این فکر کنید که شما یکی از معدود برندگان خوش شانس لوتاری هستین ( هر چند که خودم اینطوری نیستم و همش به فکر نامه دومم )

نظر شما درست ِ
اما برای من این سواله که اگه بحث فرم آنلاین و چک کردن قبل از مصاحبه و . . . وجود داشته باشه و دلیلی برای دیر آمدن نامه دوم!! چرا این مشکلات برای اروپا و افریقا نیست؟! مگه اونا فرم DS260 رو پر نکردن؟ مگه نامه دوم ندارن؟!! چرا فقط آسیا این تعداد کم کارنت میشن.
به نظر این عدم تناسب روند کارنتی ها داره اصل لاتاری رو زیر سوال میبره
شاید هم من اشتباه میکنم و قضیه پیچیده تر از این حرفاست

به نظرتون اگه به KCC نامه بزنم و دلیل تعداد کم کارنتی ها رو جویا بشم پاسخگو خواهند بود؟!!!
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

تشکر کنندگان: maryamag
احتمال اینکه مصاحبه ما بیفته توی عید زیاد شد، اینجوری هزینه های سفرمون خیلی زیاد میشه Sad

تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام دوستان من خدمتتون عرض کردم که امکان نداره این رقم هایی که دوستان میگن کارنت کنن. من می دونستم ( میگم از این به بعد به من بگین آقای میدونستم ). بی خیال ما که میریم آخرش. مهم رفتن به یو اسه که میریم خودتون و ذهنتون رو در گیر این مسایل جزیی نکنین. مسایل کلان تری هستش.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا ، miyu
(2014-11-08 ساعت 11:41)rbrb-2015 نوشته:  احتمال اینکه مصاحبه ما بیفته توی عید زیاد شد، اینجوری هزینه های سفرمون خیلی زیاد میشه Sad

در عوض ا این ور احتمال داره من ایشالا از گرونی های ژانویه در بیام. اونم با این شرایط کارنت کردن و نامه دوم هایی که داره میاد شاید بیفتم دور بر فوریه و مارچ
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: r.bazargan ، rbrb-2015 ، behjat
(2014-11-08 ساعت 11:24)rbrb-2015 نوشته:  
(2014-11-08 ساعت 11:09)amrikale نوشته:  درسته تحلیل من در مورد تعداد کارنتی ها تقریبا درست از آب در اومد ولی از این بابت خوشحال نیستم کاش تعداد بیشتری اعلام می شد ولی از طرف دیگر وقتی که شما کارنت میشین و نامه دومتون نمیاد هیچ فایده ای نداره و اعصاب خردیش چند برابر میشه . انشااله پیش بینی من برای ماه دیگه این هست که تعداد بیشتری کارنت می شن و مصاحبه شون هم میوفته عید نوروز اینجوری هم مسافرت نوروزی میرین و هم مصاحبه با یک تیر دو نشان . به این فکر نکنید که کارنت نشدین یا نامه دومتون نیومده به این فکر کنید که شما یکی از معدود برندگان خوش شانس لوتاری هستین ( هر چند که خودم اینطوری نیستم و همش به فکر نامه دومم )

نظر شما درست ِ
اما برای من این سواله که اگه بحث فرم آنلاین و چک کردن قبل از مصاحبه و . . . وجود داشته باشه و دلیلی برای دیر آمدن نامه دوم!! چرا این مشکلات برای اروپا و افریقا نیست؟! مگه اونا فرم DS260 رو پر نکردن؟ مگه نامه دوم ندارن؟!! چرا فقط آسیا این تعداد کم کارنت میشن.
به نظر این عدم تناسب روند کارنتی ها داره اصل لاتاری رو زیر سوال میبره
شاید هم من اشتباه میکنم و قضیه پیچیده تر از این حرفاست

به نظرتون اگه به KCC نامه بزنم و دلیل تعداد کم کارنتی ها رو جویا بشم پاسخگو خواهند بود؟!!!
به نظر من هم قضیه پیچیده تر از این حرفاست
با امکاناتی که دولت آمریکا داره چک کردن افراد براش مثل آب خوردن هست مخصوصا الان که اطلاعات هم به صورت الکترونیکی براشون فرستاده میشه
در مورد ازدحام کار تو سفارت خانه ها هم باید بگم که اگر حساب کنیم که 5000 نفر کیس از ایران داریم و هر سال هم 365 روز برای هر روز حدودا 14 کیس برای بررسی میفته و از اونجایی هم که سه تا سفارتخانه مسئول ایران هستن برای هر سفارتخانه میونته حدودا 5 کیس در روز (البته می دونم روزای تعطیل کار نمی کنن ) اصلا زیاد باشه هر سفارت خانه 10 کیس رو بخواد بررسی کنه باز هم رقم زیادی نیست مخصوصا ممکنه ایرانیان خارج از کشور هم سفارت های دیگر رو انتخاب کنن
در مورد اروپا و آفریقا هم بگم که خیلی از اروپایی ها مثل ما تو حول و ولای رفتن به امریکا نیستن و با خونسردی بیشتری فرما رو پر می کنن و ممکنه خیلی هاشون هنوز فرم رو پر نکردن ولی تو ایران همون روزای اول 70-80 درصد پر کردن آفریقا هم هم که ممکنه دسترسی درست و حسابی به اینترنت ندارن
البته اینایی که گفتم در مورد اروپا و افریقا روی حدس و گمان هست
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، r.bazargan
آخه عزیز من چه برنامه ای؟ چرا پروسه رو اینقدر سخت میکنید؟
یه توضیح ساده: 1. وقتی تا شماره 3250 آسیا کارنت میشن هم کیس ایرانی داره و هم از بقیه کشور ها(اساتید اگه اشتباه میگم اصلاح کنند)
2. وقتی زده مصر 9000 یعنی کیس هایی با شماره های تا نه هزار با ملیت مصری ( ممکنه 100 کیس باشه یا 1000 کیس) ، نه اینکه 9000 کیس از مصر کارنت شده باشن.
3. این یه پروسه لاتاری هستش (شانس برنده شدن در پروژه ویزای تنوع فرهنگی قومی ا م ر ی ک ا) و بر اساس نیازشون نیروی انسانی میگیرن و نه خصومت قومی یا ...
پس آرامش خودتون رو در طول این سفر حفظ کنید، با احتیاط برانید و با هوشیاری به تابلو های قوانین دقت کنید.
به امید ویزای تکضرب
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان: k1_m_1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان