کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-05-13 ساعت 15:37)mojgan m نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 15:25)Macy نوشته:  دوستان من احتمال زياد ماه اگوست برم مصاحبه ، به نظرتون كي كارت واكسن رو بين المللي كنم؟؟؟
سلام . من از انستیتو پاستور تجریش که سوال کردم گفتن یک ماه قبل از مصاحبه برم که برام واکنس کزاز رو بزنن و کارتم رو صادر کنن. در ضمن توصیه میکنم شهریور ماه که واکنس آنفولانزا میاد بزنید. تماس بگیرید در مورد شرایط خودتون سوال کنید که خدای نکرده با مشکل روبه رو نشید. اگر حضوری برید بهتره. موفق باشید

به حرف افراد غیر مسئول اکتفا نکنید چون موارد زیادی بوده که 1 ماه قبل از مصاحبه رفتند و خود همون شخص حرف چند ماه پیش خودش رو نقض کرده و با یک جمله که اشتباه شده برنامه واکسیناسیون مراجعه کننده رو خراب کرده.
با توجه به مصونیت 10 ساله اکثر واکسنها شما Macy جان از الان بفکر تهیه کارت زرد باش. در ضمن از 30 روز قبل از تاریخ مدیکال نباید واکسنی که حاوی ویروس زندست تزریق کنید (بخاطر ایجاد اختلال در ازمایش خون)

بنده اکثر واکسنهام رو 7-8 ماه قبل مصاحبه زدم مشکلی هم از این بابت نداشتم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Aghaman ، laleht ، mandikhanum ، Macy ، ehsan_pars ، mojgan m ، AliReza.Sh ، لطف اله
(2015-05-13 ساعت 15:47)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 15:37)mojgan m نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 15:25)Macy نوشته:  دوستان من احتمال زياد ماه اگوست برم مصاحبه ، به نظرتون كي كارت واكسن رو بين المللي كنم؟؟؟
سلام . من از انستیتو پاستور تجریش که سوال کردم گفتن یک ماه قبل از مصاحبه برم که برام واکنس کزاز رو بزنن و کارتم رو صادر کنن. در ضمن توصیه میکنم شهریور ماه که واکنس آنفولانزا میاد بزنید. تماس بگیرید در مورد شرایط خودتون سوال کنید که خدای نکرده با مشکل روبه رو نشید. اگر حضوری برید بهتره. موفق باشید

به حرف افراد غیر مسئول اکتفا نکنید چون موارد زیادی بوده که ۱ ماه قبل از مصاحبه رفتند و خود همون شخص حرف چند ماه پیش خودش رو نقض کرده و با یک جمله که اشتباه شده برنامه واکسیناسیون مراجعه کننده رو خراب کرده.
با توجه به مصونیت ۱۰ ساله اکثر واکسنها شما Macy جان از الان بفکر تهیه کارت زرد باش. در ضمن از 30 روز قبل از تاریخ مدیکال نباید واکسنی که حاوی ویروس زندست تزریق کنید (بخاطر ایجاد اختلال در ازمایش خون)

بنده اکثر واکسنهام رو ۷-۸ ماه قبل مصاحبه زدم مشکلی هم از این بابت نداشتم
یعنی اینکه به من گفتن واکسن کزار رو ماه آخر بزنم اشتباهه؟ من هفته آینده بزنم موردی نداره. شماره من 6500.
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:

دوست من کارت واکسن که اعتبار نداره
اعتبارش اعتبار واکسن های توشه
همین الان اقدام کن
چون قبل رفتن سرت شلوغ میشه
من اردیبهشت مصاحبه داشتم ولی کارت واکسن رو از اوایل پاییز گرفتم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، laleht ، mojgan m ، mandikhanum ، Macy
(2015-05-13 ساعت 18:16)mojgan m نوشته:  یعنی اینکه به من گفتن واکسن کزار رو ماه آخر بزنم اشتباهه؟ من هفته آینده بزنم موردی نداره. شماره من 6500.

اگه تو 10 سال گذشته واکسن تزریق کردی که مدرکش رو بده تا وارد کارت زرد کنن.
اگه نه چون مصونیت 10 ساله داره میتونید از الان تزریق و وارد کارت زرد کنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mojgan m ، varchandi ، لطف اله
دوستانی که برای واکسن اقدام میکنید اگر قبلا یا در همین مرحله که برای واکسن اقدام میکنید در جاهای معتبر دیگه ای غیر از پاستور (مثل هلال احمر، بیمارستان معتبر و ...) واکسن میزنید و مصاحبتون هم آنکاراست حتما گواهی اون مرکز رو هم همراه کارت زرد ببرید چون من با دکتر اونگان که صحبت کردم بیشتر گیرش این بود که کارت زرد تقلبی زیاد شده و اگر تایید دیگه ای داشته باشه راحت تر قبول میکنه Sad Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: fati.d ، m.ghoreishi ، mojgan m ، mandikhanum ، Macy
mahboy میشه یه راهنمایی کنی که چه نوع گواهی بگیریم، من از مرکز بهداشت تو شیراز کارت زردگرفتم، مهر مرکز بهداشت که روی کارت زرد خورده رنگاش قاطی شده خوانا نیست، میترسم با دکتر اونگان داستان بشه، ممنون...
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: Mahboy
(2015-05-14 ساعت 01:29)fati.d نوشته:  mahboy میشه یه راهنمایی کنی که چه نوع گواهی بگیریم، من از مرکز بهداشت تو شیراز کارت زردگرفتم، مهر مرکز بهداشت که روی کارت زرد خورده رنگاش قاطی شده خوانا نیست، میترسم با دکتر اونگان داستان بشه، ممنون...

سلام

شما اگر از شیراز ( مرکز بهداشت والفجر ) گرفته باشید هیچ مشکلی نداره . کارت زرد بین المللی هست . موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: fati.d ، Mahboy ، mandikhanum ، sib 24
(2015-05-14 ساعت 03:19)Mahmood129 نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 01:29)fati.d نوشته:  mahboy میشه یه راهنمایی کنی که چه نوع گواهی بگیریم، من از مرکز بهداشت تو شیراز کارت زردگرفتم، مهر مرکز بهداشت که روی کارت زرد خورده رنگاش قاطی شده خوانا نیست، میترسم با دکتر اونگان داستان بشه، ممنون...

سلام

شما اگر از شیراز ( مرکز بهداشت والفجر ) گرفته باشید هیچ مشکلی نداره . کارت زرد بین المللی هست . موفق باشید

من در مورد شیراز اطلاعاتی ندارم ولی بیشتر منظورم این بود که اگر به غیر از کارت زرد مدارکی دارید مثلا اگر MMR رو در هلال احمر یا کلینیک دیگه ای میزنید بخواین که براتون تاییدیه صادر کنن و با خودتون داشته باشید که اگر به این واکسنها گیر داد نشون بدید. ولی در کل یه مقدار پول اضافی برای خرده فرمایشات دکتر اونگان کنار بذارید Big GrinBig Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: fati.d
(2015-05-12 ساعت 15:33)alireza_iv نوشته:  سلام دوستان.من برنده ی سال ۲۰۱۵ هستم و هنوز هیچ کاری نکردم.احتمالا یه ماه دیگه نوبت مصاحبم هستش.به نظرتون چیکار کنم واکسن هارو؟تو یه ماه چطور بزنم همرو.لطفا راهنمایی کنید.

(2015-05-12 ساعت 20:59)Memolk نوشته:  یکی از دوستان لطف کنه به من بگه اسم دقیق آزمایش آنتی بادی آبله مرغون توی پزشکی چی می شه؟؟ همسرم پرسیده بهش گفتن دوتاست کدوم را می خواین

شما به دکتر بگید خودش بلده چکار کنه اما دو جور تست آنتی بادی وجود داره

من که نرسیدم تست آنتی بادی رو وارد کارت زرد کنم و خوشبختانه موردی هم پیش نیامد.
از مدیکال که برگه دارم که توش واکسن های مورد نیاز سفارت رو تیک کامل بودن زده بدون این آبله مرغون کذایی :-)
تشکر کنندگان:
(2015-05-14 ساعت 19:16)ehsan_pars نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 15:33)alireza_iv نوشته:  سلام دوستان.من برنده ی سال ۲۰۱۵ هستم و هنوز هیچ کاری نکردم.احتمالا یه ماه دیگه نوبت مصاحبم هستش.به نظرتون چیکار کنم واکسن هارو؟تو یه ماه چطور بزنم همرو.لطفا راهنمایی کنید.

(2015-05-12 ساعت 20:59)Memolk نوشته:  یکی از دوستان لطف کنه به من بگه اسم دقیق آزمایش آنتی بادی آبله مرغون توی پزشکی چی می شه؟؟ همسرم پرسیده بهش گفتن دوتاست کدوم را می خواین

شما به دکتر بگید خودش بلده چکار کنه اما دو جور تست آنتی بادی وجود داره

من که نرسیدم تست آنتی بادی رو وارد کارت زرد کنم و خوشبختانه موردی هم پیش نیامد.
از مدیکال که برگه دارم که توش واکسن های مورد نیاز سفارت رو تیک کامل بودن زده بدون این آبله مرغون کذایی :-)

اتفاقا بهتر وارد کنی من وارد کردم NMC بهم تزریق نکرد, منتهی باید اول آزمایشگاه خون در ایران بری و تست آبله بگیری, چون تا من نتیجه آزمایش ایران را ندادم قبول نکرد.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
سلام.ي سوالي داشتم لطفا كمكم كنيد.كسي ميدونه تومشهد ايا كارت واكسن بين الاملل ميدن يا حتما بايد از باستور كرفت؟اخه اينجا ي دكتري ب اسم دهقان نيري كارت ميده و ادعاميكنه ده ساله كارش اينه.كسي كرفته ايا؟
تشکر کنندگان:
آی ملت امروز جواب آنتی بادیم اومد هیچ رقمه بدنم حتی نزدیک ایمنم نیست ، کسی جایی سراغ نداره واکسنش رو بشه گیر آورد ؟ البته واکسن رو بفروشنما که بگیرم حتما باید بدم خود حلال احمر تزریق کنن وگرنه تو کارت وارد نمیکنن
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mandikhanum
(2015-05-18 ساعت 00:46)sarasara1 نوشته:  آی ملت امروز جواب آنتی بادیم اومد هیچ رقمه بدنم حتی نزدیک ایمنم نیست ، کسی جایی سراغ نداره واکسنش رو بشه گیر آورد ؟ البته واکسن رو بفروشنما که بگیرم حتما باید بدم خود حلال احمر تزریق کنن وگرنه تو کارت وارد نمیکنن

دوست عزيز اگه منظورت واكسن آبله مرغانه تو ايران بندرت گير مياد در ضمن ممكنه سفارت ها اين واكسن رو قبول نداشته باشت و دوباره بزنن بزارين همونجا اين واكسن رو تزريق كنن Smile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: mojgan m ، mandikhanum
(2015-05-18 ساعت 00:46)sarasara1 نوشته:  آی ملت امروز جواب آنتی بادیم اومد هیچ رقمه بدنم حتی نزدیک ایمنم نیست ، کسی جایی سراغ نداره واکسنش رو بشه گیر آورد ؟ البته واکسن رو بفروشنما که بگیرم حتما باید بدم خود حلال احمر تزریق کنن وگرنه تو کارت وارد نمیکنن
من واسه پسرم تهران مطب خصوصی زدم اما هزینه اش کمی زیاده (280هزارتومن) حالا هزینه بلیط شیراز تهران هم حساب کنی Big Grin همونجا تو امارات بزن خودتو خلاص کن عزیزم واکسن آبله مرغان یه کوچولو درد داره ولی عوارض نداره
در ضمن پاستور واکسن آبله مرغان پسر من رو وارد کارت زرد بین المللی هم کرد و nmc ابوظبی هم قبول کردن چرا تو شیراز وارد نمیکنن ؟؟!!
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، sarasara1 ، sib 24 ، bahar101 ، mandikhanum
دوستان دخترم دو ماه پیش آبله مرغان گرفت که گواهی پزشک هم گرفتم حال وارد کارت زرد می کنند ؟چه اقدامی باید بکنم؟ من و همسرم هم در دوران کودکی گرفتیم ما باید چه کنیم درهر صورت باید هزینه اضافیش را متقبل بشیم؟آخرهفته میرم کارتمونو بگیرم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان